¬идавництво ?“еза? (1)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Wild Energy project / ¬идавництво ?“еза?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Author Message
Alex__Angel
Member
# Posted: 4 May 2006 17:25 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

¬ир≥шив створити окрему тему, а то пов≥домленн€ €к≥ пов€зан≥ з ц≥Їю темою розкиданн≥ по ≥ншим ≥ њх важко в≥дстежити.

¬идавництво ?“еза? (?“езис?) надрукувало книгу ћар≥ни ≥ —ерг≥€ ƒ€ченко ?ƒика ≈нерг≥€. Ћана?, за мотивами €коњ –услана створюе св≥й проект ?ƒика ≈нерг≥€?.

Ќаталка, представник “ези, попросила представник≥в фан-клубу –услани по рег≥онах знайти адреси ≥ контакти книжкових магазин≥в своњх м≥ст. ѕ≥сл€ того €к списки з магазинами були предоставлен≥, подарували книгу ?ƒика ≈нерг≥€. Ћана?, с п≥дписами автор≥в ≥ –услани, але вийшла €кась накладка ≥ книгу п≥дписати невдалос€, але все одно це класний подарунок.

–екламна продукц≥€: плакати, п≥вростова ≥ повно-ростова фото-ф≥гура –услани це хрупк≥ реч≥ ≥ €кщо росилати њх поштучно вони можуть з≥псуватис€. ј €кщо њх в≥дсилати пачкою, то з ними н≥ чого не станетс€. “ому Ќаташа попросила допомогти з доставкою рекламноњ продукц≥њ по магазинам м≥ста €к≥ вже €вл€ютс€ учасниками проекту ?ƒика ≈нерг≥€?. ј також перев≥р€ти €к представленн≥ книги в цих магазинах. «а це нам будуть дуже вд€чн≥ €к ≥ тим хто ще буде допомогати в проект≥.
“акож роспов≥дати €ка це класна книга, ?ƒика ≈нерг≥€. Ћана?. ÷е вже само собою :), вона д≥йсно просто супер!

Etos
Moderator
# Posted: 4 May 2006 17:42
Reply 

Alex__Angel
надрукувало книгу ћар≥њ ≥ —ерг≥€ ƒ€ченко

÷≥каво, €к би поставилас€ ћарина до того, що њњ охрестили ћар≥Їю?

Hip hop girl
Member
# Posted: 4 May 2006 18:17
Reply 

Etos
а € сама вже на шостий раз розпов≥д≥ про цей проект стала сумн≥ватис€ що њњ звуть ћарина:-))довелось дивитис€ на плакати:-))

а що до ф≥гур, вони будуть над≥сла в з≥браному стан≥ у весь зр≥ст?!

OKCEHA
Member
# Posted: 4 May 2006 18:39
Reply 

Hip hop girl
а що до ф≥гур, вони будуть над≥сла в з≥браному стан≥ у весь зр≥ст?!

—ама збиратимеш!.. :)))

Alex__Angel
Member
# Posted: 4 May 2006 19:20 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Etos

упс. то опечатка, вже виправив , € трохи стомивс€

Alex__Angel
Member
# Posted: 4 May 2006 20:12 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

–услани сьогодн≥ в ’арков≥ нажаль небуло.

¬ ’арк≥в прињхав јндр≥й ¬`€чеславович з ?“ези?, ≥ так €к презентац≥њ небуло € з ним розносили п≥в-ростов≥ картон≥ фото-ман≥кени –услани, вони дл€ над≥йност≥ знаход€тс€ в картон≥й упаковц≥, та все одно потр≥бно бути з ними дуже обережними. «устр≥лис€ б≥л€ ? нижковоњ јрки?, в мангазин≥ јндр≥й показав €к встановлювати п≥вростову-ф≥гуру. ¬ прор≥зь €ка знаходитьс€ в низу ф≥гури вставл€Їтьс€ картона пластина на €к≥й приклеЇн≥ смужки самоклеюш≥йс€ стр≥чки.  ≥нц≥ картонки розгибаютьс€ в р≥зн≥ сторони, зн≥маЇмо зах≥сну стр≥чку ≥ клеЇмо, все. ўе щоб ф≥гура не падала њњ можна также приклењти до поверхн≥, а краще покласти щось важке.
ѕродовц≥ ≥ менеджери про€вл€ли ц≥кав≥сть до книги ≥ проекту –усланочки. ¬они були засмучен≥ тим що афтограф-сес≥ю довелос€ в≥дм≥нити. ѕот≥м п≥шли в ? нижковий парк?, встановити п≥вростову ф≥гуру там не вдалос€, не було на чому поставити, пот≥м доставлю повно-ростову ф≥гуру. ¬ ?Books?, була ≥нвентар≥зац≥€, ф≥гуру з≥брули, але поки встановлювати не стали. ¬ магазин≥ €кий знаходитьс€ трохи дал≥, з головним продавцем довго вир≥шували де всановити ф≥гуру ≥ плакати ще не наклењли томущо начальник в в≥дњзд≥, а без нього вони не хот€ть њх розм≥щати. ¬ ≥ншому магазин≥, €к раз було телебаченн€ :).
ѕот≥м € јндр≥ю показав новий-книжковий магазин ? уб?. ÷е скор≥ш центр розваг, значну частину €кого займаЇ книжковий магазин ? кофе. ¬ м≥ст≥ немаЇ анолог≥в под≥бних цьому центру, в крањн≥ теж майже не маЇ, це новинка. √арно поговорили з директором, ж≥нка дуже зац≥кавилась, акц≥Їю "ƒика енерг≥€" ≥ ≥ншою продукц≥Їю ?“ези? в результат≥ тепер цей магазин-клуб Ї учасником проекту ?ƒика ≈нерг≥€? (“уди теж буде доставленна рекламна продукц≥€). “ам Ї можлив≥сть по “¬-екрану крутити ролик про ?ƒику ≈нерг≥ю? ≥ розм≥стити велику наружну рекламу, ще дуже гарне м≥сце дл€ автограф сес≥њ . ќсь так ще й допомогаЇю знаходити нових кл≥Їнт≥в .
ѕот≥м јндр≥ю ще було потр≥бно в ? нижкову јрку?, а € п≥шов перекусив ≥ поњхав до дому. я стомивс€, але день сьгодн≥ пройщов дуже класно!

yanya
Moderator
# Posted: 4 May 2006 21:32
Reply 

Alex__Angel
÷е скор≥ш центр розваг, значну частину €кого займаЇ книжковий магазин ? кофе. ¬ м≥ст≥ немаЇ анолог≥в под≥бних цьому центру, в крањн≥ теж майже не маЇ, це новинка.
–озкажи мен≥ про цю диковинку детальн≥ше! ћоже фото Ї?

Hip hop girl
Member
# Posted: 4 May 2006 21:40
Reply 

OKCEHA
€ краще зберу сама н≥ж буду пхатис€ з ними з≥браними по м≥сту:-)))

Alex__Angel
отже ще будуть прийждажати у вс≥ м≥ста? це Ї добре:-))

залишаеЇтьс€ питанн€, €к ми пот≥м будем "непом≥тно" стежити за магазинами?! добре €кщо це великий супермаркет - таких у нас 1 ≥з 3 ≥ ще один середненький. але €к можна залишитис€ непом≥тною п≥сл€ таких в≥зит≥в в магазинчику €кий менший за нашу квартиру?! там 2 к≥мнатки майже так≥ €к мо€ к≥мната - а вона в мене дуже не велика. ≥ €к там "стежити"?! мен≥ вже стало см≥шно коли € у€вила нас у рол€х агент≥в 007:-)))

yanya
Moderator
# Posted: 4 May 2006 21:56
Reply 

Hip hop girl
залишаЇтьс€ питанн€, €к ми пот≥м будем "непом≥тно" стежити за магазинами?!

÷е мен≥ теж дуже ц≥каво. ќсобливо п≥сл€ того, €к ми покажемо њм своњ в≥зитки. ћен≥ вже соромно заходити. Ѕо вони на мене так пильно дивл€тьс€ :)

Hip hop girl
Member
# Posted: 4 May 2006 22:03
Reply 

yanya
а € не показувала коли плакати розносила. просто про вс€к випадок в руц≥ тримала. погано у€вл€ю €к њх показувати треба. типа "вс≥м залищатис€ на своњ м≥сц€х, м≥л≥ц≥€"?!

yanya
Moderator
# Posted: 4 May 2006 22:08
Reply 

Hip hop girl
погано у€вл€ю €к њх показувати треба. типа "вс≥м залищатис€ на своњ м≥сц€х, м≥л≥ц≥€"?!

угу:)

Hip hop girl
Member
# Posted: 4 May 2006 22:16
Reply 

а пот≥м непом≥но шастати по магазину 5 на 5 метри....

Alex__Angel
Member
# Posted: 4 May 2006 22:30 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Hip hop girl

отже ще будуть прийждажати у вс≥ м≥ста? це Ї добре:-))

“очно сказати не можу, спитай у Ќаташ≥, јндр≥й повинен був бути на презентац≥њ афтограф сес≥њ –ус≥ €к представник "“ези".

yanya
Moderator
# Posted: 4 May 2006 22:31
Reply 

Hip hop girl
¬ мене Ї 1 магазин на базар≥, так там 2 на 2 метри :) ≤ книги вони так поховали, що порахувати нереально. ѕерший раз € ще порахувала, а тепер не знаю €к :)

Hip hop girl
Member
# Posted: 4 May 2006 22:39
Reply 

yanya
с калькул€тором:-))

Alex__Angel
Member
# Posted: 4 May 2006 22:49 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

€к ми пот≥м будем "непом≥тно" стежити за магазинами?!

ћене таж це ц≥кавить, ми туди доставл€ли рекламу, роспов≥дали про проект, а тепер €к бути непом≥тними?
“ак € можу заходити туди €к звичайний покупець, але в т≥ магазини в €к≥ € заходив ран≥ше.

ћен≥ дещо не зрозумала сама схема цих перев≥рок. « розм≥ченн€м реклами ≥ книг все €сно. ј от €к перев≥р€ти к≥льк≥сть книжок €к≥ Ї в магазин≥? ¬ презентац≥йн≥й зон≥ ≥ на полках книги розкуповуютьс€, а на њх м≥сце наприклад винос€тьс€ нов≥ з≥ складу, приблизно до т≥Їњ к≥лькост≥ що була, ≥ €к тепер?

Hip hop girl
Member
# Posted: 4 May 2006 22:54
Reply 

Alex__Angel
в≥дчуваю що треба вже телефонувати Ќаташ≥:-))) вже багато питанб назр≥ло. €кщо щось д≥знаюсь, розпов≥м:-)))

Alex__Angel
Member
# Posted: 4 May 2006 23:17 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

yanya

ѕро " ”Ѕ", фоток не маЇ. ќпишу, це торгово-розважальний центр, буд≥вл€ у вигл€д≥ пр€мокутника, перший поверх маЇ скл€н≥ в≥трини в увесь поверх, другий теж скл€ний, т≥льки затонований в срибл€стий кол≥р. Ќа першому поверс≥ торгов≥ прим≥щенн€. ј от на другому значно ц≥кав≥ше, €к п≥д≥ймаЇшс€ на 2 поверх по гвинтовим сходам, зразу потропл€еш в л≥тературне-кафе, де за чашечкою кави можна пол≥стати останн≥ новинки бесплатно. ƒуже приЇмний ≥нтерЇр, Ї сцена :). ¬ечорами тут проход€ть концерти-виступи ( луб). —толи ≥ ст≥льц≥ з≥ спинками в≥зуально компактн≥ й в них зручно сид≥ти. “рохи дал≥ Ї полки з книжками, на ст≥нках полиць бачив фото гуцул≥в :), рушник≥в ,просторно, багато книжок :). Ќад касою висить великий “¬-екран. ўе тут Ї ауд≥о ≥ в≥део, можна послухати ≥ подивитись. ≤гри, ≥нтернет центр.  анцтовари, коп≥-центр, подарунки, тур-агенство, конференц-зал.

Hip hop girl
Member
# Posted: 4 May 2006 23:30
Reply 

Alex__Angel
круто... а в нас такого нема.... :-))))

Hip hop girl
Member
# Posted: 5 May 2006 19:25
Reply 

у кого в м≥ст≥ магазини "Ѕуква" приймають участь у цьому проект≥, пропоную уважно стежити за ними. € сьогодн≥ ќ‘≤√™Ћј. там книжки котують 40 грн 70 коп!!!!!!!

Hip hop girl
Member
# Posted: 5 May 2006 19:48
Reply 

в нас взагал≥ був сьогодн≥ ударний день. все почалось ще вчора:-)) ми сьогодн€ повинн≥ були фоткатис€ на в≥ньЇтку у € до оп≥вноч≥, п≥сл€ тренуванн€ крутила волосс€ на б≥гуд≥:-))) потом в 00.10 коли € була в ванн≥ вирубили св≥тло:-)) ледве доповла навпомацки до л≥жка. вранц≥ почалось найц≥кав≥ше - викалупуванн€ б≥гудей:-))) але це не важливо:-)))) саме сьогодн€ ми збиралис€ поњхати розносити плакати по ¬”«ам. ледве пропалис€ щоб скор≥ше сфоткатис€ ≥ поб≥гли додому. переод€глись ≥ домовились що ќлена буде њхати маршруткою ≥ € до нењ п≥дс€ду на ≥нш≥й зупинц≥. чекала € њњ п≥в години ≥ поњхала сама. прињжджаю до ћ” а(ћиколањвський ун≥верситет кораблебудуванн€) ≥ чекаю ќлену... зустр≥ла за ц≥ 5 хвилин 2 однокласник≥в (хоча ≥ школа ≥ живуть вони на ≥ншому к≥нц≥ м≥ста). чекаю ќлену.... ви€вилось що вона вийшла на 6 квартал≥в ран≥ше й шла п≥шки:-))) ну власнокажуче це усе було передмовою:-)) отже:

1. ћ” . прил≥пили плакат без проблем, чергова нам дозволила.

2. јграрний. сказали що нема адм≥н≥страц≥њ а без нењ не можна.

3. Ѕудинок культури буд≥вельник≥в. вони сказали що в них не розм≥щують рекламу. ми вийшли ≥ побачили що на двер€х купа оголошенб ≥ вл≥пили туди плакат:-))

4. ѕедагог≥чний. на вход≥ сид≥ло 2 чолов≥ки в бронЇжилетах... сказали що це треба до –≈ “ќ–ј(!). €кась т≥тонька сказала що навр€чи в≥н нас прийме, бо в≥н зайн€т. ми п≥д≥йшли (а власно кажучи чого нас приймати? йому лише треба було сказати чи можна прил≥пити. в≥н вагавс€ але побачивши плакат дозволив:-))))

5. музична школа - див. пункт є2

6.обласна б≥бл≥отека не працювала

7. магазин "Ѕуква". јн≥ ј‘јЌј–™Ћ≤!!! 40 грн 70 коп...... (одразу ж донесла Ќатал≥ в редакц≥ю на цей магазин:-)))

8. ще одна б≥бл≥отека - дозволили.

9. магазин "ƒельта" - зачинено

10. б≥бл≥отека вже зачин€лась але вони попросили залишити плакат, вони завтра причепити об≥ц€ють.

11. пот≥м нас чомусь сподобалась зал≥зна будка з проводами посеред проспекту... чи то в≥н нењ дика енерг≥€ перла:-)))) отже нал≥пили там:-)))

12. а нема пункту 12. ми п≥ли до дому п≥шки. ми майже все м≥сто пройшли (але воно не велике). ну €кщо порахувати то близько 14 км. завтра потр≥бно йти на "парад" - посто€ти з "в≥ником"-це те на що буде схожа в≥тка бузку..... (Vynnyk, сорр≥:-))) мен≥ сьогодн≥шньоњ прогул€нки вистачило:-))

а в наш≥й школ≥ завуч дозволила пов≥сити - € причепила, ≥ в цей же день директор наказала чергов≥й зн€ти. треба ще буде по-возн≥кати чому це. ми що, гор≥лку чи камасутру рекламуЇмо?! але можна домовитись з≥ шк≥льною б≥бл≥отекою. € б≥бл≥отекаршу знаю, ≥ вона перед≥мною трохи в боргу:-)))

так € ще з т≥Їю зач≥скою ≥ носилась по всьому м≥сту:-))) ≥ досить тримаЇтьс€! :-))) д≥вчата з довгим волосс€м мене зрозум≥ють:-))))

Hip hop girl
Member
# Posted: 5 May 2006 19:50
Reply 

Vynnyk
нащо запитувати? там ззаду на рекомендован≥й ц≥н≥ нал≥пки з новою ц≥ною. добре що хоч в "Ѕукв≥" 2 зм≥ни ≥ мене не бачили т≥ кому € плакати в≥ддавала. а взагал≥-то це гарна ≥де€. приносити одн≥й зм≥н≥ а тишком-нишком перев≥р€ти при ≥нш≥й:-)) €ка ген≥альна думка проб≥гла:-))

Hip hop girl
Member
# Posted: 5 May 2006 19:51
Reply 

Vynnyk
нащо запитувати? там ззаду на рекомендован≥й ц≥н≥ нал≥пки з новою ц≥ною. добре що хоч в "Ѕукв≥" 2 зм≥ни ≥ мене не бачили т≥ кому € плакати в≥ддавала. а взагал≥-то це гарна ≥де€. приносити одн≥й зм≥н≥ а тишком-нишком перев≥р€ти при ≥нш≥й:-)) €ка ген≥альна думка проб≥гла:-))

дореч≥, а що з "¬еликою  ишенею" а то нам також ще треба туди поњхати

Hip hop girl
Member
# Posted: 5 May 2006 19:56
Reply 

Vynnyk

дореч≥, а що з "¬еликою  ишенею" а то нам також ще треба туди поњхати

Abezbashka
Member
# Posted: 5 May 2006 20:57
Reply 

Alex__Angel
Hip hop girl
yanya
Vynnyk
народ, € вам просто заздрю!
розказати, що творитьс€ у  иЇв≥ з акц≥Їю "ƒика енерг≥€. Ћана" тут м≥сц€ не хватить, а в мене коректних сл≥в. ћало того, що сп≥вроб≥тники книжкових магазин≥в з таким "одолжением" отримують рекламну продукц≥ю (а саме плакати та ≥нструкц≥ю), б≥льш≥сть з них нав≥ть не чули про цю акц≥ю, тому нам з ƒашкою прийшлос€ по€снювати, що це за стиль-проект.  оли ж ми попросили продавц€ одного з магазин≥в-учасник≥в при нас зразу пов≥сити плакат, нас в≥д≥слали далеко.
„есно кажучи, мен≥ прикро, що наш≥ ж люди не зац≥кавлен≥ у просуванн≥ украњнськоњ книги. ¬они нав≥ть не дивл€тьч€, що то за проект. як сказала одна пан≥ - директор магазину "в нењ нема де м≥сц€ клењти цей плакат. магазин ≥так метр на метр!!!". ј ще додала "Ѕуду € ще по ваш≥й ≥нструкц≥њ книги продавати та працювати?!!"
’оч ти тр≥сни. ≤ книгу не буде ставити окремо, €к пот≥м спитала ще "ц€ книга що ќ—ќЅЋ»¬ј???!!!".
—толиц€, бл≥н, «ј∆–јЋј—я!!!

Hip hop girl
Member
# Posted: 5 May 2006 21:16
Reply 

Abezbashka
ого... а в мене такого не було н≥ в одному 2 магазин≥в:-))) спочатку перш≥ секунди не могли зрозум≥и що € в≥д них хочу, ≥ хоч вони сам≥ мало знали про проект (точн≥ш не знали зовс≥м про нього) вони нормально приймали плакати, ≥ знали хоча б про те що њм ц€ книжка над≥йшла. але в≥д букви € всеж-таки такого не оч≥квала. в нас немаЇ в м≥ст≥ наст≥льки зац≥кавлених людей щоб вони купили цю книгу за 40 грн!що в "кишен≥" € ще не знаю, ще не ≥здили, а в третьому магазину хоча ≥ маленькому але пооб≥ц€ли вид≥лити окремий куток дл€ цього. ≥ ц≥ну назвали ту €ку треба.

yanya
Moderator
# Posted: 5 May 2006 22:32
Reply 

Abezbashka
Ќе переживай, столиц€ не одна. ¬ –≥вному т≥ сам≥ проблеми. ƒуже велику роль на мою думку граЇ те, чи приватний це магазин. Ѕо совков≥ т≥тки, €к≥ лусакють зерн€та зам≥сть того щоб працювати, не хочуть ≥ думати про те, аби п≥дн€ти своЇ м€ке м≥сце ≥ пов≥сити плакат. јбо (не дай, Ѕоже!) дозволити це комусь зробити в њх св€тин≥!

ј от в приватних магазинах люди прекрасно розум≥ють що  Ќ»∆ » “–≈Ѕј ѕ–ќƒј¬ј“»! ўо вони ≥ робл€ть: п≥ар€ть книги та в≥шають рекламу.

Alex__Angel
Member
# Posted: 5 May 2006 22:42
Reply 

Abezbashka

—умно, нажаль людей в €ких енергетична криза, сьгодн≥ дуже багато . ћагазини, коли вони погоджуютьс€ стати учасником акц≥њ, повин≥ надал≥ виконуватии умови акц≥њ. ≤ те що вини робл€ть ..., краще щоб вони перестали бути учасниками акц≥њ.

Hip hop girl
магазин "Ѕуква". јн≥ ј‘јЌј–™Ћ≤!!! 40 грн 70 коп...... (одразу ж донесла Ќатал≥ в редакц≥ю на цей магазин:-)))

, Ї просто реал≥зац≥€, або вони покупають книжки з≥ знижкою 25%. ”х у когось руки й загрибущ≥ , треба по них надавати.

goroshik

# Posted: 5 May 2006 23:21
Reply 

Hip hop girl
” нас Ѕуква такие же цену поставили. я не могла поверить 40,70! јж смешно, ничего себе наценка! я Ќаташе тоже сразу сказала.

¬ остальном все в пор€дке... разнесли плакаты по магазинам. ѕринимали нас хорошо, € даже удивилась.
¬елика кишен€ - это что-то непон€тное. ќказалось нам нужно в отдел маркетинга, а где он - никто не знает! ¬се молчат как партизаны! ѕросто у нас большой торговый центр, а ¬  один из многих магазинов. короче, туда плакаты так и не отдали.

“олько в одном магазине есть украинский вариант, во всех остальных - русский.
¬ыставлены не очень хорошо, просто нету места!
я даже не представл€ю, куда в эти магазины можно картонную –усланку влепить!!!

¬ итоге... объездили вдоль и поперек весь город, а он у нас совсем не маленький... у мен€ еще продолжение следует на Ћевом берегу, тут еще пару магазинов.
я так устала, что приехала домой, свалилась на диван и моментально заснула. ѕроснулась на следующее утро в 4 часа. :)
”же после праздников после работы проедусь по универами библиотекам. ј их тоже ох как много... хот€ и плакатов тоже много! так что будем работать!
 стати, сколько у кого магазинов? ” нас 11.

Hip hop girl
Member
# Posted: 5 May 2006 23:30
Reply 

... в≥дчуваю що нам поталанило €к н≥кому. в нас 45 плакат≥в ≥ 3 магазини один з €ких ¬  в €ку ми ще нав≥ть не њздили.

. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 19 [14 Apr 2021 14:36]

These forums are running on simple bulletin board miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site