¬идавництво ?“еза? (3)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Wild Energy project / ¬идавництво ?“еза?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Author Message
Anton
Moderator
# Posted: 8 May 2006 15:23
Reply 

goroshik
¬ четверг поедим с јней в тур по университетах
”дачи вам в этом туре :))
ј в магазинах все хорошо. ≈сть оба варианта книги. ѕосле наших визитов книги расставили значительно лучше, плакаты все повесили. я довольна!
Ёто хорошо, € и не сомневалс€, что у вас всЄ получитс€ ;)))

goroshik

# Posted: 8 May 2006 23:28
Reply 

Anton
Ёто хорошо, € и не сомневалс€, что у вас всЄ получитс€ ;)))
пока еще рано что-то говорить

Abezbashka
Member
# Posted: 9 May 2006 12:44
Reply 

Hip hop girl
:))) € просто також займаюс€ танц€ми - хопом ≥ не т≥льки.
так а ви на конкурси њздете? ви в ”–“ чи в ј—≈“”?

Anton
Moderator
# Posted: 9 May 2006 17:36
Reply 

goroshik
 стати, мы точно сможем встретитьс€ в четверг (11), € хочу купить книгу, и ты мне будет в этом нужна ;))

goroshik

# Posted: 9 May 2006 18:24
Reply 

Anton
Ќа час в центре встречаемс€ с јней. ѕосле этого едим по универах. —можешь на час?
 нига есть по нормальной цене на “еатральном быльваре, 3. Ёто от ћакƒон. по ≈вропейской площади, а потом влево. “ам увидиш. ÷ена 25,10! Ёто на вс€кий случай... надеюсь все же увидимс€!

Hip hop girl
Member
# Posted: 9 May 2006 19:13
Reply 

Abezbashka
ми в ј—≈“”. змаганн€ переважно в нашому м≥ст≥ лише восени в 2004, њздили в ’ерсон. а ти була колись в ћиколаЇв≥? Ї аська, щоб окремо посп≥лкуватис€?

Anton
Moderator
# Posted: 9 May 2006 19:34
Reply 

goroshik
окей, постараюсь о 13 годин≥ бути в центр≥, пот≥м з смс-имс€ :))

Lenchik 18
Member
# Posted: 9 May 2006 21:01
Reply 

ѕрив≥т з “ернопол€!!!!
¬ нас тут взагал≥ все дуже ц≥каво з розм≥щенн€м ≥ продажею книжки виходить. ¬ нас майже вс≥ магазини метр на метр ≥ нав≥ть немаЇ такого пон€тт€ €к в≥трина. ј про презентац≥йну зону € загал≥, мовчу. “ому вс≥ книги ≥ сто€ть на полках разом з ус≥ма ≥ншими. “ому в мене Ї питанн€, може хтось знаЇ €к в магазинах можна б≥льш-менш все правильно розставити ≥ не засв≥титис€?

yanya
Moderator
# Posted: 9 May 2006 22:49
Reply 

Lenchik 18
Ќав≥ть не знаю що порадити. я думаю, що тут проханн€ сто€ло не те щоб не засв≥титис€, а в тому, щоб не було пом≥тно, н≥би ти рахуЇш книжки чи записуЇш це. “и можеш на правах представника проекту заходити туди ≥ огл€дати €к все розставлено. ћожеш дати зауваженн€, але у дуже чемн≥й форм≥.

Hip hop girl
Member
# Posted: 9 May 2006 23:00
Reply 

yanya
сьогодн≥ зайшла в букву з ≥ншою подругою - вона не бере участь у проект≥, так вона мен≥ пот≥м почала читати лекц≥ю що € повинна була висказати продавц€м про ц≥ну книжки:-))

а з ¬  в нас те саме

Lenchik 18
Member
# Posted: 10 May 2006 17:10
Reply 

yanya
я сьогодн≥ придумала €к мен≥ вийти з ц≥Їњ ситуац≥њ. я хожу по магазинах з подружкою €ка також бере участь у проект≥. ≤ поки € дел≥катно по€снюю доц≥льн≥сть розм≥щенн€ вказаного у ≥нструкц≥њ вона(подружка) записуЇ ≥нформац≥ю на моб≥льний телефон. ƒумаю так буде добре.

Abezbashka
Member
# Posted: 10 May 2006 23:11
Reply 

Hip hop girl
кльово.давай посп≥лкуЇмос€ окремо. ось мо€ аська 258832249. але останн≥м часом р≥дко там буваю. може списатис€ по милу. €кщо зможеш пиши goingmad@yandex.ru

Dasha
Member
# Posted: 10 May 2006 23:17
Reply 

Abezbashka
сонечко! Ї розмова! зателефонуЇш мен≥ €к зможеш, ок? бо в мене склЇроз!!! =))

yanya
Moderator
# Posted: 11 May 2006 17:22
Reply 

Hip hop girl
сьогодн≥ зайшла в букву з ≥ншою подругою - вона не бере участь у проект≥, так вона мен≥ пот≥м почала читати лекц≥ю що € повинна була висказати продавц€м про ц≥ну книжки:-))

“о не правильно. “воЇ завданн€ - зв≥тувати про ситуац≥ю в ћиколаЇв≥, а не виконувати роботу ≥нших людей. ≤ наск≥льки мен≥ в≥домо магазини вправ≥ сам≥ втсановлювати ц≥ни. ≤нша справа - що вони не отримають прибутк≥в, адже покупц€м виг≥дн≥ше купувати дешевше - лише сл≥п≥, туп≥ та л≥нив≥ купл€ть за таку ц≥ну.

Hip hop girl
Member
# Posted: 11 May 2006 22:05
Reply 

yanya
€ ≥ не збиралась з магазином сваритис€:-))) мен≥ туди ще не раз заходити:-))) а натал≥ € давно ще розпов≥ла

Lenchik 18
Member
# Posted: 12 May 2006 18:26
Reply 

yanya
лише сл≥п≥, туп≥ та л≥нив≥ купл€ть за таку ц≥ну.
¬≥рите , Ї ≥ так≥ . ¬ нас в “ернопол≥ в ÷”ћ≥ ц≥на була 37,70 ≤ вс≥ книжки вже розкупили.

Hip hop girl
Member
# Posted: 12 May 2006 18:33
Reply 

Lenchik 18
¬ј”””

yanya
Moderator
# Posted: 12 May 2006 19:02
Reply 

Lenchik 18

—кажи хай њдуть так≥ до –≥вного. ¬ нас ≥ за 25 грн купл€ти не дуже сп≥шать.

ј ще € дуже вражена студентами-вандалами. як т≥льки € пов≥шу рекламку в ун≥вер≥, так њњ обов€зково здеруть студенти. ƒумала що то чергов≥, поки на своњ власн≥ оч≥ не переконалась, що то студенти. ћен≥ в очах потемн≥ло €к побачила ту картину! ј коли розвидн≥лось, то њх вже не було.

Lenchik 18
Member
# Posted: 12 May 2006 19:20
Reply 

yanya
ўо саме ц≥каво, це те що там де ц≥на 25 то не купл€ють.
ј вандалами в нас ще й продав≥ Ї. ѕлакат при мен≥ в магазин≥ пов≥сили, € на сл≥дуючий день захожу, а його вже нема.

yanya
Moderator
# Posted: 10 Jun 2006 23:00
Reply 

Ќарод, €к там справи з книжками? якось ц€ тема притихла! ≤ представники “ези про мене забули наче.... ј у вас €к?

Hip hop girl
Member
# Posted: 10 Jun 2006 23:10
Reply 

yanya
а € не даю про себе забути:-))) принаймн≥ кожн≥ 2-3 тиждн€ намагаюсь зв"€затис€ з наталкою. ≥ по тел. ≥ по мейлу. можеш у€вити... € попросила вислати ще плакат≥в! в мене вони дуже р≥зко зак≥нчилис€!

а ще € регул€рно запитую про ф≥гури:-)))

yanya
Moderator
# Posted: 10 Jun 2006 23:16
Reply 

Hip hop girl
ѕросто € њй пишу листи, висилаю зв≥ти, а в≥д нењ н≥ слуху н≥ духу. ≤ ст≥йки без мене вс≥ поставили.... „и вона мен≥ даЇ нас на здачу сес≥њ?

Hip hop girl
Member
# Posted: 10 Jun 2006 23:18
Reply 

yanya
тобто ти не знала взагал≥ що њх привезли? а зв≥ти € нав≥ть не знаю з чого робити!

yanya
Moderator
# Posted: 10 Jun 2006 23:21
Reply 

Hip hop girl
Ќ≥, одного прекрасного дн€ € побачила њх у в≥тринах магазин≥в. «в≥ти то € пишу ≥з форми, €ку вона мен≥ вислала.

Hip hop girl
Member
# Posted: 10 Jun 2006 23:28
Reply 

yanya
так а мен≥ н≥чого туди заповнювати! продавц≥ книги продають з≥ складу а не з полиць - там вони наче на в≥трин≥, ф≥гур немаЇ, ц≥на стаб≥льна

Genik19
Member
# Posted: 10 Jun 2006 23:30
Reply 

Hip hop girl
ј ск≥льки книжка стоњть?

Hip hop girl
Member
# Posted: 10 Jun 2006 23:38
Reply 

Genik19
ти мене вбиваэш.
25 грн 10 коп

Genik19
Member
# Posted: 10 Jun 2006 23:40
Reply 

Hip hop girl
„ого?
Ѕоже ще 10 коп.

Hip hop girl
Member
# Posted: 10 Jun 2006 23:42
Reply 

Genik19
це вже раз 20 запитували

Genik19
Member
# Posted: 10 Jun 2006 23:43
Reply 

Hip hop girl
ўо € зраблю €к шо в нас книжок немаЇ.я одного разу проходив р€дом з книжковим магазином и побачив книжку схожу на ƒику € дачекавс€ поки пройде перерва зайшова то не вона.я так засмутивс€.но н≥чого скоро € њњ куплю.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 5; Members - 0
Most users ever online: 19 [14 Apr 2021 14:36]

These forums are running on easy forum software miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site