омерц≥йний великий ¬сеукрањнський тур –услани (2)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Wild Energy project /  омерц≥йний великий ¬сеукрањнський тур –услани
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Author Message
Fedorov
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 12:06
Reply 

—упер! «нов тур! —под≥ваюс€, що  ињв все-таки додадуть. ;)

svitlanka
Member
# Posted: 23 Oct 2008 13:06
Reply 

јјјјјјјјјјјјјјј народ класно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ќарешт≥ довгооч≥куваний концерт!!!!!!!!!!!!!!!!!
¬—≤, ¬—≤, ¬—≤ хто хоче прињзджайте до нас, тобто в —уми, буду шалено рада вс≥х бачити!!!!!!!

P.S. ћакс!!!!!! тоб≥ окреме д€кую!!! сам знаЇш за що

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 15:40
Reply 

svitlanka

я тебе теж люблю!!!=))) ≤ обов*€зково прињду =))))

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 15:47
Reply 

veselochka
якщо тут буваЇ хтось ≥з ѕолтави, чи  ременчуга напиш≥ть, пл≥з €ка ц≥на квитк≥в ( в≥д ≥ до), щоб ми могли вже соб≥ по-трошку назбирувати гривн≥в

ј що дл€ ф/к вх≥д теж буде платний?

Luda311
Member
# Posted: 23 Oct 2008 16:15
Reply 

здаетьс€ що 1 дл€ ф/к платний. тур же комерц1йний)))))))

veselochka
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 16:38 - Edited by: veselochka
Reply 

makcsik

ј що дл€ ф/к вх≥д теж буде платний?

ј чому н≥?
÷е ж в наших ≥нтересах туди потрапити, чи не так?

yusia_sumy
Member
# Posted: 23 Oct 2008 16:55
Reply 

≤ обов*€зково прињду =))))
ќ ѕознайомлюс€ з тобою

yusia_sumy
Member
# Posted: 23 Oct 2008 16:56
Reply 

svitlanka “и ж про мене не забудь

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 17:07
Reply 

veselochka
ј чому н≥?
÷е ж в наших ≥нтересах туди потрапити, чи не так?

“ак, але нам ≥ так треба шукати грош≥ на дорогу, проживанн€ ≥ т.д.

Alex__Angel
Member
# Posted: 23 Oct 2008 17:20
Reply 

makcsik

«годен + фани люблють тусити в перших р€дах ≥ не в≥домо ск≥льки ц≥ перш≥ р€ди будуть коштувати + нак≥нец Ї можлив≥сть використати оф≥ц≥йн≥ бейджики ф/к

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 17:24 - Edited by: makcsik
Reply 

Alex__Angel

аха! Ќам все одно сид€ч≥ м≥сц€ не потр≥бн≥, ми все одно сид≥ти не будемо, а будемо танцювати. ј квитки найг≥рш≥ будуть м≥н≥мум 50 грн коштувати. ј ми не магнати, щоб в кожному м≥ст≥ платити нав≥ть по 50 грн

Alex__Angel
Member
# Posted: 23 Oct 2008 17:29 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

makcsik

Ќам все одно сид€ч≥ м≥сц€ не потр≥бн≥

“ак , € мав на уваз≥ €кщо купл€ти кв≥тки, то тре-брпти на €к≥сь м≥сц≥, хоч ми ≥ не будемо њх використати...

P.S. “римаю кулочки за те щоб концерт пройшов ще в  иЇв≥, „ерн≥гов≥ ≥ зв≥сно ’арков≥

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 17:31
Reply 

Alex__Angel

Genik19
Member
# Posted: 23 Oct 2008 17:37
Reply 

’ай зробл€ть щоб можно було пройти по бейджах.

veselochka
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 17:51
Reply 

Ќарод, а €кщо не зробл€ть так, €к ви хочете, €к≥ ваш≥ подальш≥ д≥њ? ¬и не купуватимете квитки ≥ не п≥дете на концерт?

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 17:51
Reply 

ѕо-моЇму це просто не реально, бо в ф/к людей, €к≥ заробл€ють грош≥ сам≥ мало, а де вз€ти на це грош≥ простим студентам ≥ учн€м (основн≥й частин≥ ф/к)???

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 17:52 - Edited by: makcsik
Reply 

veselochka

ј за що ми будемо купувати квитки? Ќе мен≥ вам розпов≥дати, €к≥ зараз ц≥ни на проњзд ≥ житло ≥ хоч би на це грош≥ знайти...

“од≥ на концерти п≥де простий народ, ≥ одиниц≥ фан≥в, а основна частина буде сид≥ти вдома

Anton
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 17:58
Reply 

Alex__Angel
можлив≥сть використовувати бейдж≥ була ≥ в л≥тньому тур≥.

veselochka
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 18:01
Reply 

ѕривед≥ть приклад хоча б одного виконавц€, котрий би так дбав про своњх прихильник≥в:прид≥л€в њм св≥й час ( зустр≥ч≥ бувають, хоча звичайно, нам завжди мало ) , на концерти проводив ( чи то 1 людина, чи 50). ’тось десь таке бачив????? ћоже так ≥ Ўак≥ра своњх фан≥в проводить, чи  озловський? «а другого точно знаю, що фани впершу чергу б≥жать в каси за квитками, бо це нормально. ¬ам не здаЇтьс€, що нас трошки "розбалували"??? ћоже забастовку орган≥зуЇмо , €кщо фан≥в не проведуть?

svitlanka
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:03 - Edited by: svitlanka
Reply 

з приводу квитк≥в можу сказати одне: на вс≥ концерти, котр≥ проход€ть в нашому театр≥, по типу ѕотапа з  аменск≥х, ћогилевськоњ, ѕовал≥й ≥ т.д. це все орган≥зовувала ф≥рма "—уми концерт" ≥ на вс≥ т≥ концерти квитки коштували в≥д 80(90) до 250 грн.
при чому 250-перш≥ р€ди (без 3 ≥ 5) а найдешевш≥ - балкон....
тож.......€ думаю що у фан≥в, котр≥ планують прињзджати по крайн≥й м≥р≥ до нас , пропаде будь-€ке бажанн€ туди приходити.....

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:06 - Edited by: makcsik
Reply 

svitlanka

«в≥сно, €кий студент чи учень може соб≥ дозволити купити квиток за 250 грн??? ј ще при цьому витратити грош≥ на житло, транспорт (щоб через п≥в крањни доњхати), њжу ≥ т.д.???

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:08
Reply 

veselochka

“ак, фани  озловського купують квитки, але вони ≥ не њзд€ть за ним по вс≥й крањн≥ по туру, або через всю крањну заради одного концерту

Alex__Angel
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:17 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

veselochka

¬ам не здаЇтьс€, що нас трошки "розбалували"???
 ого €к, кого так, кого н≥, все це в≥дносно ≥ суб*Їктивно

ћоже забастовку орган≥зуЇмо , €кщо фан≥в не проведуть?
Ќащо ж так, просто фани будуть десь на гальорц≥...
ƒумаю оптимальний вар≥ант, флаЇра дл€ фан-клубу

veselochka
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 18:25
Reply 

Alex__Angel
 ого €к, все в≥дносно ≥ суб*Їктивно
я не заберу своњ слова назад, € д≥йсно так вважаю!!!
–услана все дл€ нас, а ми весь час все критикуЇмо ( не буду показувати пальц€ми) ≥ пост≥йно вона нам щось наче винна.ћалювати -це талант, гарно писати теж, але це не Ї ознака справжнього фана.

я поважаю вашу думку, хоча вона зовс≥м протилежна моњй!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Genik19
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:29
Reply 

Ќас ведь не много.“ем более пропустить человек 20 что б зажигали под сценой,наоборот лучше.» на наших деньгах она не зазживЄтс€.

yusia_sumy
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:30
Reply 

Ѕл≥н, 250 гривень це нереально в грудн≥ дл€ мене

veselochka
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 18:33
Reply 

Genik19

я це розум≥ю ≥ в дечому погоджуюс€ ( до реч≥, н≥хто ж не казав, чи фан≥в проведуть, чи н≥), просто мене шокуЇ така реакц≥€. як це , фан≥в можуть не провести...? ўо ж це таке ...? яка несправедлив≥сть... !¬се, п≥ду з фан-клубу...

’≥ба не см≥шно?

makcsik
Member
Reply 

Genik19

—огласен!! Ћюди, зажигающие под сценой - произвели бы положительное впечатление на —ћ» и зрителей

Genik19
Member
Reply 

yusia_sumy
јга!» не только дл€ теб€.

Alex__Angel
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:35 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

veselochka

’м... не думаю що –услана фан≥в балуЇ, в≥дношенн€ трохи кращ≥ н≥ж у ≥нших з≥рок от ≥ все.

Ћ≥тн≥й тур - це були взаЇмн≥ в≥дносини, фани допомогали в реклам≥ безкоштовного концерту, щоб пройти у фан-зону тре було мати абольбом "јмазонка" €кий можна було купити тут же.
” в≥дпов≥дь в≥д –услани запрошенн€ на конференц≥њ ≥ т.д.
¬ нетурових концертах потрапити у в≥п зону було неможливо.

Ќа рахунок критики.
 онструктивна критика ≥нод≥ корисна чи не так?

¬се, п≥ду з фан-клубу...
’≥ба не см≥шно?

√и , ≥ де ти таке бачила? Ћюди просто ц≥кавл€тьс€, чи буде можлив≥сть пройти з≥ скидкою бо њхати в ≥нше м≥сце ≥ купл€ти кв≥тки на перш≥ м≥сц€ це напр€г. –ус€ ж знаЇ що фани за нею будуть кататис€ по вс≥й ”крањн≥...

P.S. якщо € поњду то т≥льки в одне м≥сто (одного концерту мен≥ достатньо), ≥ то що мен≥ кр≥м концерту –услани треба ще з кимось зустр≥тис€ по справах.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 76 [11 Oct 2017 11:38]

These forums are running on web forum software miniBB™ © 2001-2017 admin | Ruslana. Official site