омерц≥йний великий ¬сеукрањнський тур –услани (13)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Wild Energy project /  омерц≥йний великий ¬сеукрањнський тур –услани
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
Author Message
Alex__Angel
Member
# Posted: 26 Nov 2008 19:38 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Yulia N

ак дождатьс€?
«роби дл€ –ус≥ подарунок

¬с≥м
—хоже в тур≥ в≥дм≥нили ще один концерт («апор≥жж€) (((... тепер "зеленка" буде в ≥ншому м≥ст≥...

tanya kozariz
Member
# Posted: 26 Nov 2008 19:46
Reply 

Alex__Angel

—хоже в тур≥ в≥дм≥нили ще один концерт («апор≥жж€)... тепер "зеленка" буде в ≥ншому м≥ст≥...

“ак ((( ≥ ялту теж в≥дм≥нили, €ку нещодавно поставили (((

Julia_dp

# Posted: 26 Nov 2008 19:56
Reply 

—хоже в тур≥ в≥дм≥нили ще один концерт («апор≥жж€)...
ќчень жаль (((
’орошо что хоть в ѕолтаву успели! ¬се остальное будет слишком неудобным...

Incomplete
Member
# Posted: 26 Nov 2008 20:09
Reply 

ўойно з концерту јн≥ Ћорак.........прот≥в –усланчиного земл€ ≥ небо....хоча концерт був вищий клас, але ставленн€ карол≥ни до гл€дач≥в.....беееееееее......

у –услани жодноњ охорони, а тут.......3 з одного боку и 3 з ≥ншого)))
Ќа сцену не пускали......кв≥ти дл€ нењ були що в≥ники.....до гл€дач≥в не сходила.......коротше,ви все зрозум≥ли

Incomplete
Member
# Posted: 26 Nov 2008 20:16
Reply 

≥ до того ж жодноњ камери з пресою......коло сцени п≥д час п≥сн≥ знаходитись не можна було....

tanya kozariz
Member
# Posted: 26 Nov 2008 20:52 - Edited by: tanya kozariz
Reply 

Incomplete

ќсь чим в≥др≥зн€Їтьс€ –услана в≥д ≥нших виконавц≥в!!! «а це ми њњ любимо, саме за те, що ти написала!!!

Alex__Angel
Member
# Posted: 26 Nov 2008 21:08 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

tanya kozariz

Incomplete
” –у теж Ї охорона, т≥льки њњ не пом≥тно ќсобливо тод≥ коли в тебе на пуз≥ висить бейджик ф/к або "ѕредставника проекту ƒика ≈нерг≥€"

yusia_sumy
Member
# Posted: 26 Nov 2008 21:20
Reply 

Ќарод! як ви думаЇте,мене пуст€ть сфоткатис€ з –усланою? ј то в мене ще бейджа немаЇ

Alex__Angel
Member
# Posted: 26 Nov 2008 21:27 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

yusia_sumy

√оловне щоб в когось з групи бейджики були (в ’арков≥ теж бейджики були т≥льки у 2 з 5 фан≥в, не рахуючи фан≥в гостей) але краще не переб≥льшувати з к≥льк≥стью фан≥в без бейджик≥в... бо доказати що така к≥льк≥ть народу прийшла з вами буде досить складно.

P.S. Ѕейджик можна заказати через президента ф/к (контакти тут URL це на майбутнЇ дл€ тих в кого ще немаЇ бейджика

Incomplete
Member
# Posted: 26 Nov 2008 21:54 - Edited by: Incomplete
Reply 

Alex__Angel

“ј я –ќ«”ћ≤ё....јЋ≈ ∆ ” Ќ≈ѓ ¬—≈ ѕќ-Ћёƒ—№ ».....

¬  ќ∆Ќќѓ «≤– » ћј™ Ѕ”“» ќ’ќ–ќЌј ≤ ÷≈ ¬≤–Ќќ...

≤ ¬«ј√јЋ≤ –”—ЋјЌј Ћёƒ»Ќј « ¬≈Ћ» ќѓ Ћ≤“≈–»...Ћёƒ»Ќј .

yusia_sumy
Member
# Posted: 26 Nov 2008 22:38
Reply 

Alex__Angel я вже не встигну,мабуть,замовити

WILD PSV
Member
# Posted: 26 Nov 2008 22:54
Reply 

ј € вот никак не могу дождатьс€ воскресень€, чтоб приехала в ’ерсон!!!

yusia_sumy
Member
# Posted: 26 Nov 2008 23:12
Reply 

ј хто в —уми прињде??

Sonse
Member
# Posted: 27 Nov 2008 07:09
Reply 

ѕрив≥т!!!!!!!!!!!!!!!
Ўалено д€кую – ” — Ћ ј Ќ ≤ та њњ балету ∆»““я за чудове та фантастичне шоу в “ернопол≥!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ¬—≈ було просто супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ѕ–ј¬ќ –услан≥!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alex__Angel
Member
# Posted: 27 Nov 2008 07:33 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

yusia_sumy

« ’аркова мабудь поњде "ƒикий јнгел" QIP# 379-375-444
я навр€д чи, у мну цьоо числа ƒЌ ≥ на робот≥ макети дл€ друку газети тре здавати.

P.S. ўе фотки з пресси до  онцерту –услани в ’арков≥
¬ечерний ’арьков

Incomplete
Member
# Posted: 27 Nov 2008 11:36
Reply 

ўе фотки з пресси до  онцерту –услани в ’арков≥

спс..

lampellen
Member
# Posted: 27 Nov 2008 17:43
Reply 

WILD PSV
ј € вот никак не могу дождатьс€ воскресень€, чтоб приехала в ’ерсон!!!

я тоже! я уже билеты купила на 2 р€ду, на первом уже раскупили. ” мен€ знакомый в "ёбилейном" работает, и организатор сказал, что концерт состоитьс€ по-любому, даже если будет немного людей. ”ра!!! ∆дЄм воскресени€!

Incomplete
Member
# Posted: 27 Nov 2008 18:12 - Edited by: Incomplete
Reply 

Ћюди а €кого року народженн€ –услана???

lampellen
Member
# Posted: 27 Nov 2008 18:20
Reply 

Incomplete

1973

lampellen
Member
# Posted: 27 Nov 2008 18:21
Reply 

” травн≥ њй 36 буде

lampellen
Member
# Posted: 27 Nov 2008 18:28
Reply 

¬игл€даЇ наша –услана добре, а що саме головне - ц≥лком природньо! Ќелюблю коли у њњ в≥ц≥ багато хто починаЇ робити пластику ≥ т.п. “е, що тоб≥ дано в≥д природи - справжн€ красота, але багато хто цього не розум≥Ї...

tanya kozariz
Member
# Posted: 27 Nov 2008 19:19 - Edited by: tanya kozariz
Reply 

организатор сказал, что концерт состоитьс€ по-любому, даже если будет немного людей

ј вот у нас сказали отменили из-за того, что мало людей купили билеты. ћне кажетс€ это очень странным. ≈ще недел€ до концерта, а они отмен€ют его. «а неделю еще можно много купить билетов. ¬от только сегодн€ прочла о баллете "—ухишвили", что его концерт прошел в аншлаге, хот€ еще за неделю до концерта не было раскуплено и половины билетов. ќрганизаторы хорошо постарались. ј вот у нас похоже они не хот€т старатьс€. ¬едь реклама до сих пор по радио с датой концерта 25.11 ((( ј как люди будут покупать билеты на 4.12, если 25.11 уже прошло и они думают, что концерт уже прошел!? я не раз в маршрутке слышала, как люди говорили, что идут на концерт –усланы, была удивлена при€тно! » тем более сегодн€ была в одной из касс (их у нас три), так сказали, что билеты покупали, и не только дешевые, а и самые дорогие, и осталось в этой кассе около 100 билетов. ќстальные раскупили. ј в зал вмещаетс€ тыс€чи 2000-3000 людей. Ќо Їто только в этой кассе. ¬ кассах самого дворца продалось 2 билета! (((((((( ћожет еще от зала зависит, ведь он не такой, как в других городах проход€т концерты. ћожет люди хотели прийти сесть в первый р€д и хорошо наблюдать за –усланой (в таком зале у нас почти все концерты проход€т и в основном с аншлагами), а так тан-пол. ј самые дорогие билеты, но боком к сцене, не очень то и удобно смотреть. » нет вывески на самом здании дворца спорта с афишей (((((

Incomplete
Member
# Posted: 27 Nov 2008 19:28
Reply 

Ћюди!!!!!!!!!!!!!

ѕитанн€ до вс≥х хто знаЇ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

–услана Ї ¬  ќЌ“ј “≤?????????????чи немаЇ????? скаж≥ть хто знаЇ на 100%!!!!!!!!!!!!!

lampellen
Member
# Posted: 27 Nov 2008 19:31
Reply 

Incomplete

“очно не знаю, але думаю, що немаЇ. я бачила двох зареЇстрованих €к –услана Ћижичко) думаю то клони все. Ћюд€м нема чого робити просто

Incomplete
Member
# Posted: 27 Nov 2008 19:47
Reply 

lampellen
та отож ≥ € чого питаю €кого року.....бо одна у мене уже у друз€х.....≥ р≥к нар написаний 74)))

а хтось ще зна???

Radiowave
Member
# Posted: 27 Nov 2008 19:51
Reply 

Incomplete
http://vkontakte.ru/club572368 це оф≥ц≥йний клуб про з≥рков≥ стор≥нки. про –услану € там н≥чого не бачила

tanya kozariz
Member
# Posted: 27 Nov 2008 20:01
Reply 

Incomplete

ѓњ справжн≥й р≥к народженн€ 1973. 1974 - це помилка

Julia_dp

# Posted: 27 Nov 2008 20:05
Reply 

¬ы действительно думаете, что у –усланы есть врем€ сидеть ¬  онтакте?

Incomplete
Member
# Posted: 27 Nov 2008 20:08
Reply 

?????? а хто може знати????

хто з ф\к маЇ найкращ≥ зв*€зки з –усею, щоб д≥знатис€?????????

Incomplete
Member
# Posted: 27 Nov 2008 20:13
Reply 

ну просто дуже ц≥каво....

€ сумн≥ваюсь що таке можливо з таким щ≥льним граф≥ком...

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 119 [1 Nov 2017 17:04]

These forums are running on forum software miniBB™ © 2001-2018 admin | Ruslana. Official site