омерц≥йний великий ¬сеукрањнський тур –услани (3)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Wild Energy project /  омерц≥йний великий ¬сеукрањнський тур –услани
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Author Message
svitlanka
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:36
Reply 

что б зажигали под сценой
если эти 20 человек будут зажигать под сценой, да еще и на шару пройдут, то люди которые прийдут на концерт за 50$ будут не в восторге от таких номеров....это будет просто напросто не корректно с нашей стороны и не красиво....
€ сужу по нашему залу, так как не раз там выступала и знаю что это такое, когда под сценой толпа народа....
€ естественно не против того что-бы фанов пропустили, но просто не под сцену, а куда-то дальше....

Genik19
Member
# Posted: 23 Oct 2008 18:46
Reply 

veselochka
¬се, п≥ду з фан-клубу...
’≥ба не см≥шно?

—мешно
«начить эти люди не так –услану любл€т как пройти а все концерты на шару.

veselochka
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 18:57
Reply 

Alex__Angel
’м... не думаю що –услана фан≥в особливо балуЇ, в≥дношенн€ трохи краще н≥ж у ≥нших з≥рок от ≥ все.
„ому ж зараз така реакц≥€? ( а що, дл€ фан≥в теж буде платно?). якби було так, €к у ≥нших, €к ти пишеш, то в нас нав≥ть у мр≥€х не могло б виникнути такого запитанн€. ÷е € ≥ назвала "розбалуванн€".

ўодо критики, то вона потр≥бна, але в наших дискус≥€х вона часто зм≥нюЇ своЇ призначенн€...

де ти таке бачила
ѕоки, добре, що такого нема, але такими темпами можна й таке почути, колись вже щось було схоже

yusia_sumy
Member
# Posted: 23 Oct 2008 19:01
Reply 

≈сли фаны будут под сценой,реально фигн€ получитс€. ” нас когда сидишь на первом р€ду, пол человека видно ћне всеравно где сидеть. Ћутше € потом –услану увижу,чем в первых р€дах посижу

makcsik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 19:01
Reply 

svitlanka
€ естественно не против того что-бы фанов пропустили, но просто не под сцену, а куда-то дальше....

—огласен, фанов можно пустить просто в проход сбоку от сид€чих мест, чтоб никому не мешать

tanya kozariz
Member
# Posted: 23 Oct 2008 19:04
Reply 

ќс≥нн≥й тур!!!! “ак неспод≥вано ≥ дуже приЇмно. —ашко та –услана, добре, що ви його зробили. Ўаг за шагом ("јмазонка", л≥тн≥й тур, "Wild energy", ос≥нн≥й тур) - це круто, це не дасть забутис€, а навпаки запам"€таЇтьс€ надовго у людей!!! ))))))))))))

tanya kozariz
Member
# Posted: 23 Oct 2008 19:37 - Edited by: tanya kozariz
Reply 

Ќарод, концерти проход€ть в р≥зних залах. ” нас концерт проходитиме в палац≥ спорту , тобто це типу стад≥ону - на "пол≥" буде фан-зона, сто€ч≥ м≥сц€, а по бокам залу - сид≥нн€. ≤ сцена збоку в≥д сид€чих м≥сць.
ј Ї зали - будинки культури (вибачте за “≥ну  ароль, ≥ншоњ фото не було), де просто сид≥нн€ ≥ сцена перед ними, фан-зони немаЇ. ¬ такому зал≥ сто€ти можуть не дозволити, бо люд€м на перших р€дах буде незручно дивитис€. ¬ такий зал можна купл€ти (€кщо прийдетьс€) квиток на останн≥й р€д ,головне, щоб там сид≥ти. ≤ в такий зал важче нас буде провести (безкоштовно), бо €кщо вс≥ квитки розкупл€ть, то м≥сц€ нам не буде. јбо спец≥ально бронювати м≥сц€ дл€ нас.
ј €кщо зал такий, €к стад≥он, то там м≥сц€ в фан-зон≥ дуже багато, ≥ д≥йсно можна було б нас п≥д сцену провести. ¬се одно люди там будуть сто€ти ≥ ми не будемо заважати люд€м, що сид€ть.

’оча € не знаю, €кий зал кращий - Ї своњ плюси ≥ м≥нуси. ” нас в м≥ст≥ в основному вс≥ концерти сольн≥ проход€ть в будинку культури, де люди можуть культурно прийти, с≥сти на своњ м≥сц€, купити дорог≥ квитки (це в основному "велик≥" (в≥п) люди м≥ста, €к≥ можуть соб≥ дозволити ≥ дозвол€ють њх купувати), ≥ насолодитис€ концертом. ¬ основному концерти там проход€ть з аншлагами (м≥сць там десь 550, квитки в≥д 80 грн на балкон≥ ≥ в≥д 100-130 грн в партер≥ ≥ до 380 грн). јле м≥нуси те, що посто€ти не можна ≥ потанцювати.

¬ палац≥ спорту (€к стад≥он) € вважаю не дуже зручно (€к на мене) боком сид≥ти дивитис€ на сцену. јле туди пом≥ститьс€ багато людей, але в той же час, €кщо прийде не дуже багато людей, а лише т≥ 550, що вм≥щюютьс€ в будинок культури, то палац спорту буде дивитис€ пор≥вн€но пустим ≥ не заповненим (((

tanya kozariz
Member
# Posted: 23 Oct 2008 19:38 - Edited by: tanya kozariz
Reply 

” нас в м≥ст≥ аф≥ш ще немаЇ. ≤ квитки не продають. я сьогодн≥ дзвонила, хот≥ла за цыну дызнатис€, так вони ще навыть не знають, що прињжджаЇ –услана, ≥ ще й на мене накричали: " то приезжает??? –услана? «воните туда, где они продаютс€, а у нас только на " ороль и шут" продаютс€ билеты" (((

ƒореч≥, по де€ким данним, в тур≥ маЇ бути 20 м≥ст, може плюс-м≥нус ще дек≥лька. “о це ще не повний граф≥к )))))))))

Anton
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 19:59
Reply 

tanya kozariz
у вас буде в ѕ— ёЌ≤—“№, там так розум≥ю з фан-зоною, в нас в ћ≈“≈ќ–≤. там теж з фан-зоною великою...

Julia_dp

# Posted: 23 Oct 2008 20:17
Reply 

tanya kozariz
Ќарод, концерти проход€ть в р≥зних залах.
¬от-вот! Ќе везде фан-зона вообще может быть уместной перед сценой.
Ћично € предпочту купить билет и ѕосмотреть и –ассмотреть шоу, раз уж такой случай выпадает )))

ѕ.—. ѕочитала тут перепалки. “аки да, ф/к –усланы - это Ќечто... Ћюб≥ друз≥, давайте жить дружно!

Wild Tarik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 20:23
Reply 

ј €к на мене, то € б≥льше хочу зустр≥тись з друз€ми, потусити. ј то де бути на концерт≥: чи сид≥ти, чи сто€ти у фан-зон≥ мен≥ €кось паралельно.

Julia_dp

# Posted: 23 Oct 2008 20:39 - Edited by: Julia_dp
Reply 

ј €к на мене, то € б≥льше хочу зустр≥тись з друз€ми, потусити.
 аждому свое. ћне кажетс€, суть ф/к, поездок на концерты(возможно за редким исключением) - общение (насколько припомина€ из собственного опыта).
“огда кака€ разница - покупать билеты или нет. », тем более, при чем здесь достаточно спорные за€влени€ о фанах ¬италика  озловского. ќ Ўакире не берусь судить, не видела.

veselochka
–услана все дл€ нас, а ми весь час все критикуЇмо ( не буду показувати пальц€ми) ≥ пост≥йно вона нам щось наче винна.ћалювати -це талант, гарно писати теж, але це не Ї ознака справжнього фана.
”ра! √ал€, просвети пожалуйста, а что же такое признаки насто€щего фана? Ќе дано мне самой этого пон€ть. ћожет ты поможешь? (прости за мысли вслух )

Wild Tarik
Member
# Posted: 23 Oct 2008 20:51
Reply 

Julia_dp
достаточно спорные за€влени€ о фанах ¬италика  озловского.

«годен. ќн в  иЇв≥ на ƒень Ќезалежност≥ €к було.

ksenya lv

# Posted: 23 Oct 2008 21:36
Reply 

“≥льки зараз побачила тему... —иджу, читаю... ≥ не в≥рю власним очам...
Ћюди, заспокойтес€. „и ви вже забули €к колись мр≥€ли побачити –услану вживу ≥ про щось спитати? як рад≥ли тому, що вона просто Ї ≥ творить так≥ чудов≥ п≥сн≥...

≤ ось пройшло трошки часу, ≥ прокмнулос€ наше "я":
- „ому "мого" м≥ста нема?
- „ому "мене" не провод€ть?...

Ќарод ¬ам н≥хто н≥чого не винен!!! якщо не сказати навпаки.

≤ кр≥м того €к на мене, одного туру дл€ фан≥в б≥льше н≥ж досить. „и може хтось не роздививс€ –услану, чи ще не вивчив сценар≥ю шоу...

≤ ще... ћи здаЇтьс€ вс≥ дещо забули... наприклад про ¬ƒя„Ќ≤—“№.
¬ам так не здаЇтьс€?...

wild_lexus
Member
# Posted: 23 Oct 2008 22:08
Reply 

ksenya lv

÷≥лком з тобою зг≥дний! мивс≥ забуваЇмо про вд€чн≥сть,бо нас тр≥шки розбалували! а €кщо хтось ≥ не потрапив на концерт,то свм соб≥ винуватий,от наприклад €к у мене вийшло... Ѕо €к кажуть €кщо дуже захот≥ти...

Anton
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 22:19
Reply 

Ћёƒ»!!!
ви що??? вас кудись понесло...
може припинете обговорювати те, що нав≥ть не вир≥шено...

Anton
Moderator
# Posted: 23 Oct 2008 22:21
Reply 

URL

це вже по€вились в ≥нтернет≥ аф≥ш≥ на ƒн≥пропетровськ...
ц≥ни - уточнюютьс€...

Luda311
Member
# Posted: 24 Oct 2008 00:18 - Edited by: Luda311
Reply 

ksenya lv
....≤ ось пройшло трошки часу, ≥ прокмнулос€ наше "я": - „ому "мого" м≥ста нема?

ѕо€снюю про " „ому "мого" м≥ста нема?":
” нас жодного разу не проводилис€ концерти. ∆одного. ¬и ж сам1 бачите що е певн1 м1ста в €ких –услана бувае стаб1льно, а в €ких н1разу. якби хоч раз провели концерт у нас то таких би питань штибу" „ому "мого" м≥ста нема?" не виникало.

Yulia N
Member
# Posted: 24 Oct 2008 06:53
Reply 

Ћюди, ¬ас точно понесло... ¬ последний раз € –услану в ¬иннице видела лет 5 назад!!!! я рада, что она приезжает, пусть это даже будет стоить 250 грн., € все равно пойду (хот€, скорее всего сама). —огласна, что это дорого, но что делать? ј по поводу бесплатно пройти, ну вы мен€ извините, но почему кто-то что-то должен бесплатно отдавать... ≈сли бы вы пришли в магазин и сказали:"ой, как € люблю эту книгу, € просто фанатею от этого автора, подарите мне ее..."  уда бы вас отправили? “ак что один раз в п€ть лет можно сделать себ€ подарок и потратитьс€. ћожет, конечно, студенты мен€ забросают помидорами за это, просто € уже сама работаю и соответственно могу себе это позволить... ј по поводу цен, в ¬иннице еще инфы нет.

ksenya lv

# Posted: 24 Oct 2008 08:12
Reply 

Luda311
«начить на це Ї певн≥ причини. Ќе думаю, що команда навмисно кудись не прињжаЇ, т≥льки дл€ того щоб когось образити.

Wild Dances

# Posted: 24 Oct 2008 10:42
Reply 

Julia_dp
”ра! √ал€, просвети пожалуйста, а что же такое признаки насто€щего фана? Ќе дано мне самой этого пон€ть.
ќоо, € та ж категор≥€
ўось погано стало доходити....
я вважаю так : не буваЇ ’ќ–ќЎ»’ чи ѕќ√јЌ»’ людей, вони просто р≥зн≥.
Ќе буваЇ фана, нап≥в-фана, фана на чверть, на €кусь долю в≥дсотка.... ≥ справжн≥ми - несправжн≥ми €кось, по менш≥й м≥р≥ чемно кажучи, назвати не зовс≥м мудро, чемно, красиво ....
¬ивищуватись над ≥ншими... несправжн≥ми... а може так ≥ треба ?!
як все запущено....)

ожен фанат≥Ї у своњй м≥р≥.

Wild Dances

# Posted: 24 Oct 2008 10:45
Reply 

Julia_dp
», тем более, при чем здесь достаточно спорные за€влени€ о фанах ¬италика  озловского
ћен≥ сподобалос€ наше колективне ( я+—+ё+ќ) прочитанн€ меседж≥в гостьовоњ ¬≥тал≥ка чи то його форуму....)
Ўкода, що у –услани гостьовоњ нема....так≥ перли втрачаютьс€

Wild Tarik
Member
# Posted: 24 Oct 2008 10:46 - Edited by: Wild Tarik
Reply 

Ѕл≥н, люди!!!! ѕри чому тут команда? ѕри чому тут €к≥сь м≥ста, в €к≥ не прињжджають? ћен≥ здаЇтьс€, що м≥ста вибираютьс€ по принципу њх значенн€. ≤ транспортному забезпеченню. ќт вж€ти до прикладу €кийсь там...ну нехай ∆итомир, чи Ћуцьк (не ображайтесь, хто зв≥дти) Ќе думаю, шо –услана там буваЇ наст≥льки часто, €к у Ћьвов≥ чи  иЇв≥. јле ж так €к ви говорите, то й в тому ∆итомир≥ чи Ћуцьку теж Ї люди, €к≥ чекають концерту. ќт ћар"€н правильно сказав "а €кщо хтось ≥ не потрапив на концерт,то свм соб≥ винуватий," ƒесь на форум≥ бачив типу "от дехто був майже у вс≥х м≥стах, а € не був на жодному концерт≥ туру" Ќу, вибачЇйте. якщо ви не змогли, то при чому тут команда чи –услана???!!! Ѕо, бачте, дл€ вас не зробили персонального концерту у вашому м≥ст≥? „огось багато хто њхав через п≥в крањни ≥ не жал≥вс€ ,шо от так далеко, так погано... ’оча тиждень тому концерт м≥г бути, ну €кщо не в його м≥ст≥, то хоча б за 100 км. ≤ њхали. ј €кщо йдетьс€ за ц≥ну, ну то чекайте. „ого ж ви не њхали на Ѕ≈« ќЎ“ќ¬Ќ≤ концерти л≥тнього туру?! ј тепер хочете сказати, шо от дорого, далеко...  ожен сам соб≥ винен.

Luda311
” нас жодного разу не проводилис€ концерти. ∆одного. ¬и ж сам1 бачите що е певн1 м1ста в €ких –услана бувае стаб1льно, а в €ких н1разу.

«наЇш, €кби € жив так близько до  иЇва, де –у буваЇ ну дууууже часто, то не пол≥нивс€ би прињхати хоча б на один концерт. ќт наприклад на ƒень Ќезалежност≥. ¬ цей день нема н≥ навчанн€, н≥ роботи. Ќу, може в когось своњ плани. јле чомусь люди, €ким не вийшло потрапити на жоден концерт туру, ≥ т≥, хто був майже на вс≥х не пол≥нились прињхати з ќдеси, Ћьвова. јбо той самий сн€тинський концерт. Ћюдина прињхала з  иЇва в €кийсь там —н€тин нав≥ть не маючи де переночувати. јле ж прињхала! ј ми так гарно вм≥Їм плакатись ≥ жал≥тись, шо от €к нас не поважають. ј задумувались ви "ј чи € поважаю те ,що робл€ть дл€ мене?!" я ше жодного разу не бачив, шоб –услана комусь з фан≥в в чомусь в≥дмовила чи криво в≥дпов≥ла. ¬она, €кби могла, то б сид≥ла з нами, певно, ц≥лий день. ѕросто њй граф≥к не даЇ. ј от раз бачив, €к одна наша з≥рка (не будем називати хто) так пафосно в≥дпов≥ла фанам "я не фотографуюсь!!!" ≥ афтографи так роздавались, н≥би от €-пуп земл≥, а ви-н≥що. ћен≥ було гидко дивитись на то всьо. “ак шо людини, нам нема на що жал≥тись ≥ нар≥кати!!!!!!

veselochka
Moderator
# Posted: 24 Oct 2008 11:39
Reply 

Julia_dp
Ўкода, що ти не вловила сут≥ вчорашньоњ дискус≥њ ( хоча це дивно) ≥ чипл€Їшс€ до сл≥в, котр≥ на сотому м≥сц≥ у важливост≥ тоњ розмови. ’оча, певно кожен вибираЇ те, що кого болить ≥ до того ч≥пл€Їтьс€, хто тебе хвилюЇ. ћоњ слова, €к≥ ти так швиденько вид≥лила адресован≥, на жаль, чи не щаст€, не тоб≥. ўодо "фанатизму" думаю тоб≥ по€снювати точно не треба

Julia_dp

# Posted: 24 Oct 2008 12:00 - Edited by: Julia_dp
Reply 

veselochka
я не претендую на истину. ћне это не нужно —огласна с тем, что каждый видит то, что хочет видеть. Ќе согласна с делением на "насто€щих" и всех остальных. Ќе согласна с позицией "держи свои мысли при себе". ¬едь истина рождаетс€ именно в дискуcсии, а не в силовом нав€зывание кому-то чего-то.
  счастью, € могу себе позволить говорить все, то считаю нужным, тогда, когда считаю нужным, тому, кому считаю нужным. “ем более, если это касаетс€ людей, мне не безразличных.
—пасибо, ты мне объ€cнила все, что € хотела пон€ть.

veselochka
Moderator
# Posted: 24 Oct 2008 12:23
Reply 

Julia_dp
  счастью, € могу себе позволить говорить все, что считаю нужным
ѕовн≥стю аналог≥чно!!!
Ѕ≥льше того, не т≥льки ти ≥ не т≥льки €, а кожен це соб≥ може дозволити.
¬едь истина рождаетс€ именно в дискуcсии, а не в силовом нав€зывание кому-то чего-то.
√адаЇш Ї люди, котр≥ з цим не погод€тьс€?

—пасибо, ты мне объ€cнила все, что € хотела пон€ть.
Ѕудь ласка

Anton
Moderator
# Posted: 24 Oct 2008 12:39
Reply 

Ћёƒ» ѕ–»ѕ»Ќ≤“№!!!
€кщо ц€ тема буде продовжуватись в такому дус≥, € буду змушений повидал€ти ц≥ пов≥домленн€ та залишати в н≥й т≥льки ≥нформац≥йн≥ пов≥домленн€!

якщо розсуджувати,що тре так багато грошей, бо на квитки не вистачись, то не тре тод≥ будувати таких план≥в на багато м≥ст... ¬ибачте за вираз.

ivanovivan
Member
# Posted: 24 Oct 2008 15:23
Reply 

з огл€ду на попередн≥ ≥нтерв'ю –услани, де вона говорила, €к ризиковано орган≥зовувати тури в ”крањн≥, € б на вашому м≥ст≥ просто рад≥в, що в≥н Ї.

Anton
Moderator
# Posted: 24 Oct 2008 16:21
Reply 

¬ ѕолтав≥ квитки коштують 95-120грн.

veselochka
Moderator
# Posted: 24 Oct 2008 16:24
Reply 

Anton
—енкс тоб≥ ≥ ЋЇн≥

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 76 [11 Oct 2017 11:38]

These forums are running on online community software miniBB™ © 2001-2017 admin | Ruslana. Official site