ƒика енерг≥€...де тебе знайти? (2)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Wild Energy project / ƒика енерг≥€...де тебе знайти?
<< . 1 . 2 .
Author Message
Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jan 2010 13:21
Reply 

Alex__Angel
—аша, € думаю, що енерг≥€ захована в кожн≥й людин≥, ≥ не потр≥бно њњ шукати, лише потр≥бно њњ пробудити. “и не ображайс€. я знаю, що зараз ти в≥ддаливс€, але можна все ≥ виправити, €кщо ми ус≥ в≥зьмемось за форум, то € думаю, що все буде добре. я читала твоњ теми.
ј –услана ≥ так завжди в пошуку чогось нового, –услана Ї новатором, завжди експерементуЇ, починаючи ще з≥ своЇњ ранньоњ творчост≥. ѕродумуЇ кожен свй крок, п≥сню, проект, а може так буде краще, а можливо, саме так.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jan 2010 13:25
Reply 

hristina_lutsk
«начить, знайшла своЇ.

Smiley
об≥йми,

«начить, коли зустр≥немось, обов"€зково тебе об≥йму.

Alex__Angel
Member
# Posted: 10 Jan 2010 14:12
Reply 

Olena Soltysyak

—аша, € думаю, що енерг≥€ захована в кожн≥й людин≥, ≥ не потр≥бно њњ шукати, лише потр≥бно њњ пробудити.

ј от дл€ того щоб њњ пробудити преба знайти те що запускаЇ процесси народженн€ ƒикоњ енерг≥њ (про що € ≥ писав)

ј –услана ≥ так завжди в пошуку чогось нового, –услана Ї новатором, завжди експерементуЇ,
щось € в≥д ф/к такого ж самого не в≥дчуваю...

€кщо ми ус≥ в≥зьмемось за форум
т≥льки про це ≥ мр≥ю... но вже без мене

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jan 2010 14:23
Reply 

Alex__Angel

ј от дл€ того щоб њњ пробудити преба знайти те що запускаЇ процесси народженн€ ƒикоњ енерг≥њ (про що € ≥ писав)

“ак, € читала в попередньому твоЇму пост≥.

щось € в≥д ф/к такого ж самого не в≥дчуваю...
Ќу так от, ≥ € про те ≥ писала, що ми можемо все це разом виправити.

... но вже без мене
Ќу не знаю, чи ми зум≥Їмо, €кщо так вс≥ думати будуть. ƒобре подумай.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jan 2010 14:27
Reply 

Online now: Guests - 7; Members - 7 [ hristina_lutsk, malkataruslanna, Olena Soltysyak, WildYennifer, We wild, Alex__Angel, wild_olchyk ]

≈нерг≥€ п≥дключаЇтьс€.

hristina_lutsk
Member
# Posted: 10 Jan 2010 14:31
Reply 

Olena Soltysyak

Guests - 7; Members - 7

—≥м - моЇ улюблене число

Alex__Angel
Member
# Posted: 10 Jan 2010 14:38
Reply 

Olena Soltysyak
Ќу не знаю, чи ми зум≥Їмо, €кщо так вс≥ думати будуть... ƒобре подумай.

я вже подумав, 1000 раз≥в подумав... я к думаЇш, € достатньо зроб≥в щоб €кось заохувати ф/к до д≥й? я думаю достаньо, можете брати любу з моњх ≥дей... но € вже не хочу робити перш≥ кроки... може в чомусь зможу допомогти, але в основному... так, сам≥ гуртуЇмось ≥ робимо...

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jan 2010 14:38
Reply 

hristina_lutsk
ј у мене улюблене 5. јле ще ≥ 1, 3, 7, 9, 11.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jan 2010 14:41
Reply 

Alex__Angel
“ак, —аш, € все читала, € вже тут, мабуть, весь форум перечитала, € бачила в тебе багато ≥дей. ‘ан клуб не достатньо жвавий, € це пом≥тила. «наЇш, тут потр≥бно кожного нагрузити, щоб кожен за щось в≥дпов≥дав, € вже про це теж думала.

Smiley
Member
# Posted: 10 Jan 2010 16:33
Reply 

Olena Soltysyak
«начить, коли зустр≥немось, обов"€зково тебе об≥йму.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jan 2010 16:38
Reply 

Smiley
Ѕудеш пот≥м червон≥ти. ∆артую. јле про те, що об≥йму не жартую.

Smiley
Member
# Posted: 10 Jan 2010 17:14
Reply 

про те, що об≥йму не жартую.
ќ!«"€вивс€ стимул зустр≥тис€ (це € так)

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jan 2010 17:16
Reply 

Smiley
√арна в≥дпов≥дь.

Online now: Guests - 5; Members - 8 [ Smiley, Genik19, wild_olchyk, hristina_lutsk, Ulyana, WildYennifer, Olena Soltysyak, Guido ]

÷е ƒика ≈нерг≥€.

Ulyana
Member
# Posted: 10 Jan 2010 17:17
Reply 

Olena Soltysyak

Smiley
Member
# Posted: 10 Jan 2010 17:43
Reply 

Olena Soltysyak
Online now: Guests - 5; Members - 8 [ Smiley, Genik19, wild_olchyk, hristina_lutsk, Ulyana, WildYennifer, Olena Soltysyak, Guido ]
÷е ƒика ≈нерг≥€.

kinoman2010
Member
# Posted: 23 Jan 2010 09:51
Reply 

ј з €коњ точки зору пон€тт€ дикоњ енерг≥њ висв≥тлюЇтьс€ в книз≥ дика енрг≥€ лана? якщо хтось звичайно читав!ƒл€ мене дика енрг≥€ це...друз≥ звичайно, а ще певнор коли ти д≥йсно зможеш знайти себе, тод≥ це ≥ Ї дика енерг≥€! Ulyana € з тобою згоден

kinoman2010
Member
# Posted: 23 Jan 2010 10:02
Reply 

kinoman2010
“а це нав≥ть €кось дивно припускати,що в –услана там Ї...
Ќе думаю...просто потр≥бно було це ви€снити ≥ все)

BigDog
Member
# Posted: 4 Feb 2010 20:31
Reply 

вибачте, книгу € не читав, а серед ваших пост≥в не знайшов ч≥ткого визначенн€ "дикоњ енерг≥њ", шо це таке Ї ?

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 4 Feb 2010 21:06
Reply 

BigDog
” кожного своЇ власне розум≥нн€ ƒикоњ ≈нерг≥њ. ѕодивис€ кл≥п "ƒика ≈нерг≥€" (верс≥€ 2006 року), а ще краще все-таки почитай книжку ;)

--------
"ƒика ≈нерг≥€ - енерг≥€ творенн€ й творчост≥. ¬она не терпить штучних стимул€тор≥в, наркотик≥в, ≥стерик. ¬она - не дл€ слабких. јле €кщо у твоњй душ≥ Ї бодай краплина ƒикоњ ≈нерг≥њ -ти зможеш стати ƒиким.
ўо б≥льше ти в≥ддаЇш своњ сили ≥ншим, то дужчим стаЇш, бо завод, €кий виробл€Ї ƒику ≈нерг≥ю, у твоЇму серц≥. “воЇ серце не зупинитьс€ н≥коли.
Ќастане день великоњ битви за цей завод. ¬≥н уже настав..."

ћарина ≥ —ерг≥й ƒ€ченки. "ƒика ≈нерг≥€. Ћана"

BigDog
Member
# Posted: 4 Feb 2010 21:14
Reply 

wild_olchyk
д€кую за вичерпне по€сненн€вже нав≥ть книжку хочу почитати.. а кл≥п € дививс€ зв≥сно не раз, т≥льки щиро кажучи б≥льше звертав увагу на "задн≥ форми" –услани н≥ж на все ≥нше (така вже природа)

julia wild
Member
# Posted: 4 Feb 2010 22:47
Reply 

дика енерг≥€ - це вм≥нн€ бути справжн≥м, таким, €к ти Ї, ≥ не вливатис€ у натовп, а вид≥л€тис€ - не зовн≥, а своњм незалежним погл€дом на св≥т

<< . 1 . 2 .
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 5; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on easy forum software miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site