smajlije! (36)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / International / smajlije!
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 38 . 39 . >>
Author Message
Bulma
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:03
Reply 

Eve
ejau link svoguno uz bendradarbiu vaikelio. as praktiskai visur ejau paskui ji , nes kur man reikejo pasukt, ten ir jis suko. o lenkt ji man per daug juokas eme. tai as nusukau i zirmunu kalna, o jis palei gatve i antakalni, kur siaip as norejau eit

Eve
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:08
Reply 

Bulma
ejau link svoguno uz bendradarbiu vaikelio. as praktiskai visur ejau paskui ji , nes kur man reikejo pasukt, ten ir jis suko. o lenkt ji man per daug juokas eme. tai as nusukau i zirmunu kalna, o jis palei gatve i antakalni, kur siaip as norejau eit
:D Jėzau :D O kam tau Antakalnin reikėjo?

Beje, kaip aš supratau, tu dailėn neatėjai...

Bulma
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:19
Reply 

Eve
ne i antakalni, o link tos pusen namo eit trumpiau.

neatejau

Eve
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:20
Reply 

Bulma
ne i antakalni, o link tos pusen namo eit trumpiau.
A, supratau. O dėl ko dailėn nėjai? Galėjai ateit... būtum atsiskaičius... nepriekaištauju ir nepamokslauju, o tik taip sakau.

Bulma
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:24
Reply 

Eve
neturejau ka.

paziurek prikol'a
http://youtube.com/watch?v=YkeMXtgRJ90

Eve
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:27
Reply 

Bulma
neturejau ka.
Aaaaa... Man tai mokytoja, pažiūrėjus į dienyną, pasakė, kad aš jau 4 pažymius turiu ir kad man nebereik nieko atsiskaitinėt

paziurek prikol'a
Haha. Geras čia

Bulma
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:29
Reply 

Eve
aha, isluzau vietoj

http://youtube.com/watch?v=yLOg6voqFeE

paziurek i ta grazu berniuka, kuris verke

Eve
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:35
Reply 

Bulma
paziurek i ta grazu berniuka, kuris verke
Pažiūrėjau. Ir pagalvojau-jei Dievas tikrai kuria žmones, tai tas berniukas-pats geriausias Dievo meistriškumo įrodymas.

Bulma
Member
# Posted: 11 Jan 2008 19:40
Reply 

Eve
aha, dabar videkus ir nuotraukas su juo ziuriu dazniausiai

Eve
Member
# Posted: 12 Jan 2008 19:39
Reply 

Bulma
Bolekai, mačiau, kaip youtube įvairūs žmonės rašė, jog Aguileros kūriniai "Enter the circus" bei "Welcome" iš tikro yra 1 daina, kuri įrašant albumą buvo, taip sakant, "perplėšta". Gal žinai, iš kur "neperplėštą" dainą gauti? Kažkaip esnipse buvau ją radus, bet nesisiunčiau, nes kad labai prastos kokybės buvo, o nekokybiškų dalykėlių aš, pedantė, stačiai pakęst negaliu..

Bulma
Member
# Posted: 12 Jan 2008 21:32
Reply 

Eve
nezinau, ar tie gandai teisingi, na, bet tai visiskai nesvarbu, nes nerupi, ar 1 daina ar ne. paziuresiu, gal rasiu. o kam tau vienas kurinys vietoj 2?

Eve
Member
# Posted: 13 Jan 2008 17:08
Reply 

Bulma
nezinau, ar tie gandai teisingi, na, bet tai visiskai nesvarbu, nes nerupi, ar 1 daina ar ne. paziuresiu, gal rasiu. o kam tau vienas kurinys vietoj 2?
Kad mane erzina dainos "Enter the circus" staigus nutrūkimas pačiam gale po moteriškės žodžių. Lb jaučiasi, jog daina perplėšta, nes neturi aiškios pabaigus... Na, bet jei nerasi sulipdytos versijos, poxui-bus gerai ir 2 kūriniai. Įdomu, kodėl Aguilera taip padarė.

Beje, išvardyk 5-8 gerus dainininkus, kurių CD tu esi įsirašius.

O ne... ryt vėl supiston šūlion...

Bulma
Member
# Posted: 13 Jan 2008 19:33
Reply 

Eve
išvardyk 5-8 gerus dainininkus, kurių CD tu esi įsirašius
errrrr, aiskiau?

Eve
Member
# Posted: 17 Jan 2008 21:42
Reply 

Bulma
errrrr, aiskiau?
Aš norėjau, kad parašytum, kurių atlikėjų (tavo nuomone-labai gerų bei kuriančių tikrai dėmesio vertą muziką), dainas esi įsirašius į CD. Tąkart nepaaiškinau, kodėl šito klausiu, tai dabar pasakysiu. Matai, pas mane namuose susikaupė žiauriai daug kasečių, kurių aš nebeklausau. Kelias-sutrūkusia juosta, senas, prastas- išmečiau, o kitas spintoj laikau, nes kai pagalvoju, kiek bašlios esu išleidus joms pirkt, tai karšta pasidaro.. Manau, bus geriau jas ne išmest, o ant viršaus užrašyt ką nors gero.. Norėčiau, kad CD, iš kurių būtų juosta užrašyta, daugiausiai būtų tavo, nes žinau, jog turi daug cool muzikos... Iš savų diskų nieko nerašysiu, nes nesinori klausyt kasetės, kai tas pat dainas diske turi...

Bulma
Member
# Posted: 18 Jan 2008 15:00
Reply 

Eve
minti lyg ir supratau, bet sitas sakinys Norėčiau, kad CD, iš kurių būtų juosta užrašyta, daugiausiai būtų tavo, nes žinau, jog turi daug cool muzikos... man niekaip nedaeina

aciu, kad gyri mano muzikini skoni...

Eve
Member
# Posted: 18 Jan 2008 17:37
Reply 

Bulma
minti lyg ir supratau, bet sitas sakinys Norėčiau, kad CD, iš kurių būtų juosta užrašyta, daugiausiai būtų tavo, nes žinau, jog turi daug cool muzikos... man niekaip nedaeina
Norėjau pasakyti, kad daugiausia muzikos pageidaučiau gauti iš tavęs.. Tu iš visų žmonių, kuriuos aš pažįstu, turi daugiausia vertingos muzikos. Kiti žmonės... dauguma jų turi tik po 1-2 normalius albumus, o šiaip jų spintos šlamšto prigrūstos-bumčikų, techno...

Bulma
Member
# Posted: 18 Jan 2008 19:27 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
Norėjau pasakyti, kad daugiausia muzikos pageidaučiau gauti iš tavęs.. Tu iš visų žmonių, kuriuos aš pažįstu, turi daugiausia vertingos muzikos. Kiti žmonės... dauguma jų turi tik po 1-2 normalius albumus, o šiaip jų spintos šlamšto prigrūstos-bumčikų, techno...

hm, turiu tiek muzikos, kad net nzn, kaip cia isvardint.

kiek pamenu, tavo MI REFLEJO kasete stringa, ar ne. man po ilgo ieskojimo pavyko atsisiust si albuma. siaip turiu aguileros, m.carey, michael jackson, linkin ark, japonu, korejieciu kuriniu ir dar faug daug...

beje, 3 grazios merginos dainuoja xtinos "falsas esperanzas ". man asmeniskai labiausiai patinka cynthia

http://www.youtube.com/watch?v=4IMN7efu22o&feature=related

Eve
Member
# Posted: 20 Jan 2008 12:56
Reply 

Bulma
hm, turiu tiek muzikos, kad net nzn, kaip cia isvardint.
Man reikėtų atlikėjų moteriškių, arba grupių, kuriose yra bent 1 moteriškė. Grynai vyriškų grupių ar vyrų dainininkų nereik. Tie žmonės turi dainuoti angliškai-kitokiom kalbom kūrinių dabar beveik neklausau, nu nes bijau listeningo nesuprast per egzą.

kiek pamenu, tavo MI REFLEJO kasete stringa, ar ne.
Ne, nestringa. 2002 pirkta, per 5,5 metų daug kur vėtyta ir mėtyta, bet dar labai sveika.

beje, 3 grazios merginos dainuoja xtinos "falsas esperanzas ". man asmeniskai labiausiai patinka cynthia
Man tai Melissa jėgiškiausia, o Claudia beveik visiškai nepatinka.

Beje... žiauriai pamėgau štai tokio tipo paveiksliukus-visą photobucketą jais užkimšau

Bulma
Member
# Posted: 20 Jan 2008 15:44
Reply 

Eve
Beje... žiauriai pamėgau štai tokio tipo paveiksliukus-visą photobucketą jais užkimšau

kur tokiu randi? a?

Eve
Member
# Posted: 21 Jan 2008 20:09
Reply 

Bulma
kur tokiu randi? a?
Tuose saituose, kur žmonės yra savo asmenines erdves susikūrę. Ten jų draugai, pažįstami į tuos profilius įrašo sveikinimus įvairių švenčių progom, ar šiaip mielas žinutes, ir su visu tuo pripostina daugybę štai tokio stiliaus paveikslėlių.

Bulma
Member
# Posted: 22 Jan 2008 15:21
Reply 

Eve
nu paskutinis tai toks Hm...

Eve
Member
# Posted: 6 Feb 2008 16:48
Reply 

Bulma
Sexualus

Bulma
Member
# Posted: 8 Feb 2008 11:02
Reply 

Eve
taip, vaikeli. ka manai apie siuos "bicus". tiesiog, kuris tau labiausiai patinka

Eve
Member
# Posted: 8 Feb 2008 16:19
Reply 

Bulma
Žavingiausi-kairėj pusėj esantis ir vidurinis.

Bulma
Member
# Posted: 8 Feb 2008 17:58
Reply 

Eve
man tai vidurinis labiausiai, bet ar pasakytum, kad vidurinis vyriausias, po to is kaires esantis ir pats jauniausias desinej?

Eve
Member
# Posted: 9 Feb 2008 16:32
Reply 

Bulma
Nu ne Man atrodo, kad dešinėj-vyriausias, vidury-jaunesnis, o kairėj-pats jauniausias

Bulma
Member
# Posted: 9 Feb 2008 17:16
Reply 

Eve
hahahahhahahahahahahahhaahahaha

vidurinis gimes 1980
is kaires - 1981
is desines - 1983

nepanasu, ane?

wildenergy01
Member
# Posted: 10 Feb 2008 00:16 - Edited by: wildenergy01
Reply 

Hi

RuslanaTube
Member
# Posted: 10 Feb 2008 02:18
Reply 

wildenergy01

hello and welcome to our wild forum! If you like to introduce yourself you can do this here!

ruslanasite
Member
# Posted: 10 Feb 2008 02:48
Reply 

I would love to see Ruslana acting like a mermid in a Hollywood movie

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 38 . 39 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 247 [7 Jun 2019 14:16]

These forums are running on web forum software miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site