smajlije! (37)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / International / smajlije!
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . >>
Author Message
Eve
Member
# Posted: 12 Feb 2008 18:20
Reply 

Bulma
Visai nepanašu. Be to, atrodo, kad jie visi jaunesni nei iš tikrųjų.

Bulma
Member
# Posted: 13 Feb 2008 13:15
Reply 

Eve
galbut.

beje, dabar as visiskai pakalus ant azijieciu muzikos. ji man mielesne uz amerikieciu ir pan. TIK ENIGMA NIEKAD SAVO POZICIJU NEUZLEIS. stai ir dabar klausau.

Eve
Member
# Posted: 14 Feb 2008 20:46 - Edited by: Eve
Reply 

Bulma
beje, dabar as visiskai pakalus ant azijieciu muzikos. ji man mielesne uz amerikieciu ir pan. TIK ENIGMA NIEKAD SAVO POZICIJU NEUZLEIS. stai ir dabar klausau.
O kuo tave azijiečių bei Enigmos muzika taip stipriai traukia??

Aš tai negaliu gyventi be štai tokios animacijos:

Myliu ją!!!

Bulma
Member
# Posted: 15 Feb 2008 18:47
Reply 

Eve
O kuo tave azijiečių bei Enigmos muzika taip stipriai traukia??

ir zmones patrauklus, ir muzika kabina...

Myliu ją!!!

ir man visai nieko

Eve
Member
# Posted: 18 Feb 2008 19:52 - Edited by: Eve
Reply 

Bulma
ir zmones patrauklus, ir muzika kabina...
Man azijiečiai irgi visai faini-jų kultūra vilioja. Ir iš dalies dėl to, kad Lietuvoj kaip ir nėr ką klausyt.

ir man visai nieko
Kažin, kaip šita dailė vadinas-gal "popartas"?

Bulma
Member
# Posted: 22 Feb 2008 12:12
Reply 

Eve
paskutine mergele atrodo kaip Ivana

Eve
Member
# Posted: 24 Feb 2008 16:49
Reply 

Bulma
Jo, tik daug jaunesnė.

Žinai, aš savo draugės naujų dainų nebeklausau, nes jos neįdomios. Jinai žiauriai išsisėmė ir pasuko į niekuo neypatingą popsą bei bumčikus... Nėr ten ką klausyt... Aš net naujo albumo jos nesisiunčiau.

Bulma
Member
# Posted: 24 Feb 2008 18:25
Reply 

Eve
mesk tuos bulgarus ir ieskok vertingesnes muzikos

Eve
Member
# Posted: 26 Feb 2008 20:27
Reply 

Bulma
O ar tokios muzikos yra?

Jei mesiu, tai imsiu jų kalbos nebesuprast... Vat neseniai pasileidau youtube ištraukėlę iš jų žinių, ilgai neklausius jų muzikos... nu tai ką... beveik nė velnio nesupratau, ką ten šnekėjo... O anksčiau viskas man dašusdavo, kad ir kaip žmogeliai šnekėtų...

A, dar kas. Vakar tau į emailą užmečiau 4 naujus rusiškus pokalbius Atsisiųsk, jei dar neatsisiuntei

Bulma
Member
# Posted: 28 Feb 2008 08:41
Reply 

Eve
A, dar kas. Vakar tau į emailą užmečiau 4 naujus rusiškus pokalbius

paziuresiu

Atsisiųsk, jei dar neatsisiuntei
Er, ka?

Iva Barzic

# Posted: 28 Feb 2008 17:34
Reply 

osječam se bolesno...jedina sam u forumu koja govori hrvatski...tj. jedina aktivna...trebam pojačalje i to hitno...ne mogu više...

Iva Barzic

# Posted: 28 Feb 2008 17:36
Reply 

sve mi se više i više čini da me ovaj forum neće vidjeti...ruslana nikako da dođe u hrvatsku...

Eve
Member
# Posted: 4 Mar 2008 20:49
Reply 

Bulma
Jau patikrinai?

Atsisiųsk, jei dar neatsisiuntei
Er, ka?

Matai, galėjo būti taip, kad tu atsidarai paštą ir parsisiunti ruskius anksčiau, negu perskaitai mano žinutes apie tai forume... Todėl ir parašiau-"Atsisiųsk, jei dar neatsisiuntei".

Bulma
Member
# Posted: 7 Mar 2008 19:23
Reply 

Eve
parsisiunciau ir atsakiau tau pastu

Eve
Member
# Posted: 10 Mar 2008 20:58
Reply 

Bulma
Tai gerai. Juokingi failai? Ir ar neatsibodo tokius gauti??

Bulma
Member
# Posted: 11 Mar 2008 18:44
Reply 

Eve
baseinas ir bomzai - man vis geriausi

Eve
Member
# Posted: 21 Mar 2008 16:53
Reply 

Bulma
baseinas ir bomzai - man vis geriausi
O kaip įrašas su vaiku-ar ėmė bent kiek juokas ne vien iš Romano Petrovičiaus anūkės, bet ir iš jo paties keikimosi? Šitam faile jis irgi gerai koliojasi

Bulma
Member
# Posted: 21 Mar 2008 17:14
Reply 

Eve
lievas, manyciau

Eve
Member
# Posted: 28 Mar 2008 17:10
Reply 

Bulma
lievas, manyciau
Kodėl taip manai? Juk diedas keikias tenai ir temperamentingai, ir žodingai, tai kuo tas įrašas nuo "Bomžų" skirias...

Pamenu, kažkada tu sakei, kad diedo balsas-labai jaunas, todėl jam turėjo būt gal kokie keturiasdešimt keleri, kai bernai jam zvanino.. Neseniai nusiroviau kažkur intike informacijos apie jo amžių, ir paaiškėjo, jog jis gimęs 1939-ais.. :O

Helena_13
Member
# Posted: 28 Mar 2008 17:13
Reply 

hello : -)

Bulma
Member
# Posted: 29 Mar 2008 17:46
Reply 

Eve
jog jis gimęs 1939-ais.. :O

va va, ka gali siais laikais kompiuterines technologijos

Eve
Member
# Posted: 31 Mar 2008 19:28
Reply 

Bulma
Dar kai ką neseniai sužinojau. Nebebus daugiau jokių "Baseinų", "Bomžų" ir "Santechnikų", nes tas senis mirė.

Bulma
Member
# Posted: 1 Apr 2008 15:39
Reply 

Eve
Dar kai ką neseniai sužinojau. Nebebus daugiau jokių "Baseinų", "Bomžų" ir "Santechnikų", nes tas senis mirė.

vargsas zmogus

Eve
Member
# Posted: 2 Apr 2008 17:53
Reply 

Bulma
Taip, tikrai vargšas. Per vienerius metus patyrė tris infarktus, ir paskutinis, trečias, buvo lemiamas.

Bulma
Member
# Posted: 2 Apr 2008 19:50
Reply 

Eve
man labai jo gaila

Eve
Member
# Posted: 3 Apr 2008 17:30
Reply 

Bulma
Aš kai perskaičiau apie jo mirtį, man taip klaikiai nudiegė širdį... Nepažįstama žmogus, bet vis vien skaudu, kad jo nebėra ir niekad daugiau nebebus...

Bulma
Member
# Posted: 4 Apr 2008 15:55 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
aha, as kai per savo zinomus azieciu atlikejus atrandu kitus, ir, tarkim, radau grupe X Japan, paziurejau, man labiausiai patinka ju gitaristas HIDE, o jis pasirodo - mires. radau klipa su jo laidotuvem, tai dar ziauriau liudna pasidare.

cia HIDE

Eve
Member
# Posted: 4 Apr 2008 19:17
Reply 

Bulma
aha, as kai per savo zinomus azieciu atlikejus atrandu kitus, ir, tarkim, radau grupe X Japan, paziurejau, man labiausiai patinka ju gitaristas HIDE, o jis pasirodo - mires. radau klipa su jo laidotuvem, tai dar ziauriau liudna pasidare.

cia HIDE

Kiek jau laiko praėjo nuo jo mirties?

Prieš kelis mėnesius intike radau video su laidotuvėm vienos garsios JAV dainininkės, kurią nušovė jos fanų klubo prezidentė. Pažiūrėjau tą vidiaką, ir irgi-žiauriai širdį suspaudė...

http://youtube.com/watch?v=32aDBj7FKYU

Bulma
Member
# Posted: 4 Apr 2008 20:53 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
Kiek jau laiko praėjo nuo jo mirties?

9 metus mires. jam buvo 33 metai ,kai pasikore

Prieš kelis mėnesius intike radau video su laidotuvėm vienos garsios JAV dainininkės, kurią nušovė jos fanų klubo prezidentė. Pažiūrėjau tą vidiaką, ir irgi-žiauriai širdį suspaudė...

http://youtube.com/watch?v=32aDBj7FKYU

selena, buvau kazka apie girdejus. j.lopez vaidino ja filme. ziauru, kad tiek talentingu zmoniu baigia savo gyvenima tokie jauni

Eve
Member
# Posted: 5 Apr 2008 18:42
Reply 

Bulma
9 metus mires. jam buvo 33 metai ,kai pasikore
Gal tokiai ankstyvai mirčiai turėjo įtakos menininko profesija. Daug jų šitaip baigė.

selena, buvau kazka apie girdejus. j.lopez vaidino ja filme. ziauru, kad tiek talentingu zmoniu baigia savo gyvenima tokie jauni
Mane piktina ir tai, kad, jei talentingas žmogus nužudomas, jo žudikas dažnai lieka gyvas. Kad ir tos pačios Selenos žudikė-ją ne elektros kėdėn, o kalėjiman iki gyvos galvos pasodino. Ir kas iš to? Įkalinimas visam laikui neprikelia iš kapo nužudytųjų.

<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 247 [7 Jun 2019 14:16]

These forums are running on discussion forum software miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site