Thank you Ruslana! (Türkçe konu) (17)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / International / Thank you Ruslana! (Türkçe konu)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
Author Message
Iva Barzic

# Posted: 30 Jan 2007 19:39
Reply 

wilddaryna
okay

wilddaryna
Member
# Posted: 30 Jan 2007 19:41
Reply 

Iva Barzic
;)

Iva Barzic

# Posted: 30 Jan 2007 19:43
Reply 

wilddaryna
also when you will see that i am online write me,ok?

wilddaryna
Member
# Posted: 30 Jan 2007 19:51
Reply 

Iva Barzic
ok!no problem ;)

Iva Barzic

# Posted: 30 Jan 2007 19:52
Reply 

okay...

wilddaryna
Member
# Posted: 6 Feb 2007 17:35
Reply 

nabersiniz??

wilddaryna
Member
# Posted: 7 Feb 2007 19:03
Reply 

bu haberi okudunuz mu?

RUSLANA, "KEMER?DE YAŞAMAK İSTİYORUM"
Beldibi Beldesinde yer alan Sungate Port Rosyal Hotel?de basın toplantısı düzenleyen Ruslana toplantıya Antalya?da düşen polis helikopterinde şehit olan Polis memurları için bir dakikalık saygı duruşunda bulunarak başladı. Güzel şarkıcı toplantıda yöneltilen sorular üzerine ?Burada deniz kenarında bir evim olmasını çok istiyorum. En büyük hayalim bu? dedi

2004 yılı Eurovision birincisi, Ukrayna Cumhurbaşkanı?nın danışmanı ve Bizim Ukrayna partisinden Milletvekili Ruslana, Beldibi beldesinde yer alan Sungate Port Royal Otel?de basın toplantısı düzenledi.
Antalya Aspendos ve Lara Beach?de vereceği konser öncesi gazetecilerin yönelttiği soruları yanıtlayan güzel şarkıcı, aynı otelde pop star Tarkan?la birlikte kalacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Tarkan?la tanışacağı anı iple çektiğini belirten Ruslana, gazetecilerden Tarkan?la düet yapmayı çok istediğini Tarkan?a da iletmelerini istedi.
Sungate Port Royal Hotel?de düzenlenen basın toplantısına Antalya?da düşen polis helikopterinde şehit olan Polis memurları için bir dakikalık saygı duruşunda bulunarak başlayan Ruslana, yaşanan olaya çok üzüldüğünü söyledi. Ruslana, ?Hep yabani danslar ediyorum. Ancak, duygusal yönüm çok ağır basıyor. Helikopter kazası ve orta doğuda yaşanan gelişmeler beni çok üzdü ve üzüyor? şeklinde konuştu
İstanbul?dan aldığı nazar boncuklu kolyeyi gazetecilere gösteren güzel şarkıcı, kolyeyi boynundan hiç çıkarmadığını belirterek şunları söyledi; ?Türkiye?yi çok seviyorum. Yurt dışındaki röportajlarımda da en çok sevdiğim ülkenin Türkiye olduğunu belirtiyorum. En büyük hayalim burada deniz kenarında bir evim olması. Burada yaşamayı çok istiyorum. Emin olun Türk turizmi için çok çalışıyorum. Sizin elçinizim?dedi
Ukrayna?da devrim dönemine yakın gelişmeler yaşandığını söyleyen güzel şarkıcı, ?ülkemizde demokrasi için daha fazla çalışıyoruz ancak, yaşanan gelişmeler bizi üzüyor? dedi
Tarkan?ı çok sevdiğini ve tanışmak için sabırsızlandığını belirten Ruslana, bir konserinde isterse onunla düet yaparım. Ukrayna halkı da onu çok seviyor ve konser vermesini bekliyor.? Şeklinde konuştu
Antalya?da klip çekmek istediğini de vurgulayan Ruslana, bir gazetecinin evli olmasaydınız bir Türk erkekle aşk yaşar mıydınız? sorusu üzerine ?Türk erkekleri çok ateşli. Hürrem Sultandan bu tarafa Ukrayna ile Türk erkeklerinin ilişkisi ortada. Eğer evli olmasaydım. Bir Türk erkeğine aşık olabilirdim? dedi

wilddaryna
Member
# Posted: 10 Feb 2007 20:07
Reply 

Tarik,naber?

TARIK
Member
# Posted: 11 Feb 2007 10:18
Reply 

iiim senden bu arada yukarıdaki haberi okumustum :D yinede saol

wilddaryna
Member
# Posted: 11 Feb 2007 18:18
Reply 

TARIK
internette mi okumustun?yoksa gazetede mi?

wilddaryna
Member
# Posted: 20 Feb 2007 16:46
Reply 

dahada nasılsınız?:P

hitman0907
Member
# Posted: 26 Feb 2007 01:49
Reply 

Buraya en son ne zaman geldiğimi hatırlayamıyorum ! =)

wilddaryna
Member
# Posted: 27 Feb 2007 12:32
Reply 

hitman0907
selam!!!
ne zaman?;)
ben iki senedır buradayım!valla senı gorememıstım...

hitman0907
Member
# Posted: 28 Feb 2007 03:46
Reply 

yanılmıyorsam,bulduğuma göre en son mesajım 23.Jan.2005 00:13:44 tarihindeymiş..o zamanlar Ruslana'nın Eurovision yarışmasında 1. gelmesinde birkaç ay sonraları tabii.

o zamanki Türkiye'den olan üyeler zamanla başka şeyler dinlemeye,ilgi alanları değişmeye başladı tabii ;)

wilddaryna
Member
# Posted: 4 Mar 2007 20:24
Reply 

evet haklisin.
peki neden kaybolmustun?;)
bu arada nerede oturuyorsun?

wilddaryna
Member
# Posted: 6 Mar 2007 18:50
Reply 

HEY!
Nabersiniz arkadaslar?:)

wilddaryna
Member
# Posted: 7 Mar 2007 21:11
Reply 

heyyyyyyy......

wilddaryna
Member
# Posted: 15 Mar 2007 14:12
Reply 

neredesiniz ya?

TARIK
Member
# Posted: 19 Mar 2007 14:58
Reply 

YA off kımse bısı yazmıyor fazla:P ruslana turkıyeye gelmıyor :'( cok fena durumdayım :'(

wilddaryna
Member
# Posted: 24 Mar 2007 16:37
Reply 

selam!!:)
gelir sanirim!bi haber okumustum da...

wilddaryna
Member
# Posted: 29 Mar 2007 21:17
Reply 

gerci kesin degilmis..

wilddaryna
Member
# Posted: 7 Apr 2007 18:27
Reply 

tarik,
neredesin?

Sercan
Member
# Posted: 20 Apr 2007 19:07
Reply 

merhaba, tek Türk sizler mi varsınız?

wilddaryna
Member
# Posted: 22 Apr 2007 20:42
Reply 

selam!ve hosgeldin!!!:))
evet ..

dykaenergija
Member
# Posted: 2 May 2007 01:01
Reply 

arkadaslar ben bu sitede türklerin e yazıstığını bilseydim çoktan burdaydım neyse.. biraz okudum yazısmalarınızı ve bize bir türk sitesi lazım... elimden geldiğince yardım etmeye çalısacağım su sıralar üzerinde uğrastığım sitem var www.wildenergy.tr.cx basit ama site ... arkadaslar bir araya gelmemiz lazım o yüzden msn adresim savage_lie@hotmail.com girerseniz sevinirim ayrıca eğer basarıya ulasırsak sitemize ek forumda kurarız el atın yeter ulasın bana bir deneyelim derim...

wilddaryna
Member
# Posted: 4 May 2007 20:40
Reply 

arkadaslar ben bu sitede türklerin e yazıstığını bilseydim çoktan burdaydım neyse
zaten Ruslana nin sitesi buydu.

wilddaryna
Member
# Posted: 10 May 2007 15:10
Reply 

neredesiniz yahu?

dykaenergija
Member
# Posted: 16 May 2007 01:03
Reply 

yav bisiler yapalım burda cok baslık acılmıss........ sadece birine yazalım olmuo:D böleee

wilddaryna
Member
# Posted: 17 May 2007 10:24
Reply 

sen yazıyrsun ben deil!
dimi!!!

wilddaryna
Member
# Posted: 18 May 2007 19:40
Reply 

o zaman belirli bir konuda yazmak daha mantikli!!!!!!!!

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 57 [29 Oct 2019 23:08]

These forums are running on PHP forum software miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site