Eve and Bulma (2) (6)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / International / Eve and Bulma (2)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Author Message
Eve
Member
# Posted: 27 Jan 2007 15:35 - Edited by: Eve
Reply 

Bulma

Nieks negali manęs pralinksmint... Jau 10 dienų man juoda depresija+šiandien dar tėvai visą rytą piso protą su visokiu š...

Bulma
Member
# Posted: 27 Jan 2007 17:52 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
man irgi siandien labai bloga diena nuo popiecio. visa diena zliumbiu. nuvarem pas kosmetologe, man taip nudegino koja ir dar rankas, kad negaliu - asaroju ir asaroju. skystas azotas man kelia pasislykstejima.........:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Eve
Member
# Posted: 28 Jan 2007 17:33
Reply 

Bulma
man irgi siandien labai bloga diena nuo popiecio. visa diena zliumbiu. nuvarem pas kosmetologe, man taip nudegino koja ir dar rankas, kad negaliu - asaroju ir asaroju. skystas azotas man kelia pasislykstejima.........:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Jėzau... Labai labai nuoširdžiai tave užjaučiu... :( :( :( Ar šiandien tau vis dar taip pat skauda???

Bulma
Member
# Posted: 28 Jan 2007 17:53
Reply 

Eve
ne, jau maziau. bet tai dar nepabaiga, del to mane siutas ir kitas blogis ima

Eve
Member
# Posted: 28 Jan 2007 18:43
Reply 

Bulma
Užjaučiu... Ar vaikščioti gali?

Bulma
Member
# Posted: 28 Jan 2007 18:51
Reply 

Eve
daug maz. i sulia eisiu

Eve
Member
# Posted: 29 Jan 2007 17:52
Reply 

Bulma
O dabar kaip?

Bulma
Member
# Posted: 29 Jan 2007 18:47
Reply 

Eve
normaliai, bet ryt vel bus tos pacios sakes

Eve
Member
# Posted: 29 Jan 2007 19:07
Reply 

Bulma
normaliai, bet ryt vel bus tos pacios sakes
Labai užjaučiu tave... Beje, man rodos, kad aš pati irgi esu apsikrėtus karpomis... Tarpupiršty man išaugo viena... su šaknim ją išroviau... ... kai išroviau tai taip KRAUJAS ištryško-ko-ko-kooooooooooooooooooo ... Visa ranka buvo raudonaaaaaaaaaaaaaaaaa... ... ... ... ... ... ... ... ...

Bulma
Member
# Posted: 29 Jan 2007 19:10
Reply 

Eve
kam rovei???????????????????????????????????
dabar tau tikrai sakes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eve
Member
# Posted: 29 Jan 2007 19:11
Reply 

Bulma
Kas bus??? Dar didesnė karpa užaugs???

Bulma
Member
# Posted: 29 Jan 2007 19:12
Reply 

Eve
bus skystas azotas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eve
Member
# Posted: 29 Jan 2007 19:13
Reply 

Bulma
Taip ar taip man jo reikia.... Nes karpos ėmė augti ir kitur-pvz., ant kojų... ... ...

Bulma
Member
# Posted: 29 Jan 2007 19:15
Reply 

Eve
va va

Eve
Member
# Posted: 30 Jan 2007 18:14
Reply 

Bulma
Kaip tavo kojos šiandien???

Žinai ką? Norėjau dėl linksmumo parašyt keletą anekdotų, bet vat ką tik susipisau nuotaiką. Jėzau, bandžiau paklausyt keletą dainų su Windows media, ir ką??? Tos neatsidarė, o pats Windows media užsidarė ir dabar nebegroja jokių dainų...

Bulma
Member
# Posted: 30 Jan 2007 21:48
Reply 

Eve
sakes su tuo tavo kompu.

pas azota varysiu ketvirtadieni, nebuvau siandien.

DABAR TAI AS TIKRAI KEIKIUOSI. MANO YOUTUBE ACCOUNT'A SUSTABDE, NES ATSEIT IDEJAU NUOGYBUNI KLIPA NE SU LEIDIMU JI ZIURET TIK NUO 18 METU. BET CIA DAR NIEKO. BUVAU IDEJUS FILMUS "ROMEO MUST DIE" IR "BROTHERHOOD OF THE WOLF" - MAN JUOS ISREMUVINO. B*T K*VA P*DUKAS P*DARAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bulma
Member
# Posted: 30 Jan 2007 21:49
Reply 

Eve
PASITAISAU. JAUCIU, JOG VISUS PASALINO. OT JUS K*VOS. AS TIEK LAIKO SUGAISAU, O JUS SUNSNUKIAI. TAI KOKIO SUDO JUS TA SVETAINE SUKURET??? ZIOPLIAI ISK*USTI

Bulma
Member
# Posted: 30 Jan 2007 21:51
Reply 

Eve

Eve
Member
# Posted: 1 Feb 2007 17:25
Reply 

Bulma
sakes su tuo tavo kompu.
Tai jau tikrai kad taip. Jaučiu, jog vieną dieną kompas galutinės nupizdės.

pas azota varysiu ketvirtadieni, nebuvau siandien.
Ir... kaip šįkart???

DABAR TAI AS TIKRAI KEIKIUOSI. MANO YOUTUBE ACCOUNT'A SUSTABDE, NES ATSEIT IDEJAU NUOGYBUNI KLIPA NE SU LEIDIMU JI ZIURET TIK NUO 18 METU. BET CIA DAR NIEKO. BUVAU IDEJUS FILMUS "ROMEO MUST DIE" IR "BROTHERHOOD OF THE WOLF" - MAN JUOS ISREMUVINO. B*T K*VA P*DUKAS P*DARAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tie "Youtube"-tikrai idiotai. Negi negalima normalioj nevirusingoj svetainėj pasižiūrėt filmų??? Jiems ne visi namie. Mano pačios kelis video išremuvino, o aš pati gavau perspėjimą.

PASITAISAU. JAUCIU, JOG VISUS PASALINO. OT JUS K*VOS. AS TIEK LAIKO SUGAISAU, O JUS SUNSNUKIAI. TAI KOKIO SUDO JUS TA SVETAINE SUKURET??? ZIOPLIAI ISK*USTI

Atleisk, žinau, kad visa šita istorija-tikrai nejuokinga, bet negaliu nežvengt iš to, kaip tu juos keiki. Jei rimtai, mane pyktis ima dėl to, kad jie tavo account'ą sustabdė. Kaip dabar reikalai su juo???

Bulma
Member
# Posted: 1 Feb 2007 19:12
Reply 

Eve

Your account has now been permanently disabled.

Eve
Member
# Posted: 3 Feb 2007 20:27
Reply 

Bulma
Aš labai geidžiu iškeikt savo slunkius kaimynus. Blet, supranta gi tie vėplos apsiseilėję, kad, išvykus Rolandui, liksim be I-neto visas namas, bet tai vis vien gyventojų susirinkime stovi kaip išpisti kurvos ir nieko nedaro, nieko nesako, nė vienas iš tų bukagalvių nesutinka įsipareigoti rinkt pinigus ir vis šitą rinkimą perimt mano tėvui siūlo. Ei, nu tikrai aš ne daugiabuty, o kažkokioj pydarų šaikoj gyvenu.

Bulma
Member
# Posted: 3 Feb 2007 21:53
Reply 

Eve
dabar visi kratos tokiu pareigu :(

Eve
Member
# Posted: 4 Feb 2007 17:08
Reply 

Bulma
dabar visi kratos tokiu pareigu :(
Aš galėčiau perimti Rolando pareigas, ale tėvas nė už ką man šito neleis. Nu blet, per pokalbį su juo aš pateikiau pakankamai svarių argumentų, taigi nesuprantu, kas jam netinka?

Bulma
Member
# Posted: 4 Feb 2007 17:39
Reply 

Eve
pateik ir man.. please..........

Eve
Member
# Posted: 4 Feb 2007 17:55
Reply 

Bulma
pateik ir man.. please..........

Pasakiau jam, kad namui netas reikalingas ir, kad jo atsisakius, visiems kils nepatogumų... Dar sakiau, kad tiems, kurie piktybiškai neduoda babkių, reikia grasinti, jog atjungsim netą arba iš tikro, nuėjus į buhalteriją, kur yra serveris, ištraukti laidą... Aš manau, jog man tikrai nekils sunkumų riejantis su namo bobelėmis, nes aš sugebu išsireikalauti tai, ko man reikia...

Bulma
Member
# Posted: 4 Feb 2007 17:57
Reply 

Eve

Eve
Member
# Posted: 4 Feb 2007 18:02
Reply 

Bulma
Nueini pas kokį piktybiškai nemokantį ir pasakai: "Ei, pederaste, greit neši savo šlykščią subinę iki piniginės ir duodi man babkes už netą, o jei ne, mes tau jį atjungsim, laidą nukirpsim, kiaušgalvi tu, gaidž.".

Bulma
Member
# Posted: 4 Feb 2007 18:06
Reply 

Eve
hahahahahahahahahahahahahahaha

Eve
Member
# Posted: 4 Feb 2007 18:09
Reply 

Bulma
;D ;)

O tu ar tiki, kad aš kokiam šlykštukui išdrįsčiau tai pasakyti?

Bulma
Member
# Posted: 4 Feb 2007 18:18
Reply 

Eve
manau, taip

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 247 [7 Jun 2019 14:16]

These forums are running on online community software miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site