Eve and Bulma (2) (9)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / International / Eve and Bulma (2)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Author Message
Eve
Member
# Posted: 10 May 2007 18:41
Reply 

Bulma
Boleslovai, kur dingai? :(

Bulma
Member
# Posted: 13 May 2007 20:19 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
as jau cia

dieve, kokie prisiminimai. pamenu, neturejom nei kompo, nei intiko, o as kas kazkiek laiko pas teva vazinedavau i darba prie kompo. beje, visad uzsiprasydavau, kad ka nors atspauzdintu. dar dabar turiu kruvas popieriu su barbie.com :)

cia velyvesnis, matyt. nepamenu sito main, hm

cia jau visai neseniai buves. virsui, kur parasyta "Bonjour, Otto!",
galima pasirinkt is keliu kalbu, ir savo varda parasyt, jei nori, kad i tave kreiptusi, pvz, ieva :)

zodziu, apsilankau kada prisimenu. neisaugau is barbiu, atrodo.

cia, beje, naujausia versija:

bet visai kas kita snekant apie madas. man atrodo, jog mada sitam saite varo atgal i praeiti. ir siaip, gausu beskonybes. pvz, ka manote, tamsta apie:

(su tokia pamekle dar leidzia mazom mergaitem zaisti? kur atitinkamos instancijos ziuri?)

(vajezau, vienu metu buvo toks skyrelis buvo "american idol". tris leles dainuoja 3 dainas. ir tipo, 1 laimejo. kas? Barbe. kokia staigmena. su kokia daina? b.spears baby one more time. fu)

(cia net nezinau, ka pasakyt.)

(cia kas? hillary clinton? :( )

(nr 1.? baikit juokus)

(haha)

(akivaizdi beskonybe)

(cia lyg ir geriau)

VA CIA TAI MAN LABIAUSIAI PATINKA. TU JUK SUPRANTI, KUO.....

pabaigai @@@@@@@

Eve
Member
# Posted: 20 May 2007 13:21
Reply 

Bulma
Faini ir paveisliukai, ir komentarai :) O dėl ko ten tos rožiniais rūbais-beskonės???

Bulma
Member
# Posted: 20 May 2007 15:08
Reply 

Eve
tokiu, manau, nenesiotu niekas, nors cia, tipo, menas, bet..... na, galbut nr. 3 su CD-ROM dar visai nieko, nu bet klaiku. juk ir lt daug tokio slamsto, o vadinama menu

Eve
Member
# Posted: 20 May 2007 21:19
Reply 

Bulma
tokiu, manau, nenesiotu niekas, nors cia, tipo, menas, bet..... na, galbut nr. 3 su CD-ROM dar visai nieko, nu bet klaiku. juk ir lt daug tokio slamsto, o vadinama menu
Ai, pasauly apskritai beskonybė klesti....

Eve
Member
# Posted: 21 May 2007 12:24 - Edited by: Eve
Reply 

Bulma
Labas, Boleslovai. Sergu, neturiu ką veikt namie, tai prie kompo prisėdau. Per google susiradau daugybę paveiksliukų ir supratau, kad aš irgi iš barbių dar nesu išaugus (nors, kaip brolis sakė mamai, "gražius berniukus myliu labiau nei mokslą" :)) :) Man ypač patinka juodaodės ir mulatės lėlės. Įdėsiu čia barbių nuotraukyčių, o tu įvertink kiekvieną, ok??? :)

Va:

Bulma
Member
# Posted: 21 May 2007 14:34
Reply 

Eve
ta pirmutine - mulate? gerai, nesiginciju. realiai isivaizduojant, kas butu, kai sis raudonas skudurelis prikabintu prie stygu..... yra, ar buvo tokia roko rusis - skuduriniai rokeriai. cia puikiai tinka si rusis.

antrajai plaukuosenos tikrai nepagaileta, o stai rubeliu... tiesa, nematau bendro vaizdo, bet ji . matyt, senoka, nes tokios anksciau buvo tos barbes

3cioji atrodo lyg kaledine eglute. bendras vaizdas lyg ir nieko, bet kam tie blizguciai. ak taip, tai ziemos augalas, tfu, apdaras. indijoj irgi svenciamos komercines kaledos, vau

4oji labai niuraus veido. tamsiu paros metu pamanyciau, jog man bus p*da. baisi

5oji jegiska, ir dar pliusas del to, jog man patinka rytietiska kultura.
ir neatitinka tavo priespaskutinio sakinio, bet ka gali matyt po pudra...

Bulma
Member
# Posted: 21 May 2007 14:38 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
tesiant barbiu tema, sitos grazuoles irgi laukia komentaru :)

Eve
Member
# Posted: 21 May 2007 17:28
Reply 

Bulma
ta pirmutine - mulate? gerai, nesiginciju. realiai isivaizduojant, kas butu, kai sis raudonas skudurelis prikabintu prie stygu..... yra, ar buvo tokia roko rusis - skuduriniai rokeriai. cia puikiai tinka si rusis.
Neteigiau, kad pirmoji-mulatė, nes dar, thanks God, skiriu spalvas :D Aš norėjau pasakyti, kad man apskritai patinka lėlės mulatės; ketinau ir jų nuotraukų įdėt, bet, deja, neradau intike. Nuknisau tiktai tą juodaodę, baltaodes ir geišą.

antrajai plaukuosenos tikrai nepagaileta, o stai rubeliu...
Juokas mane ima iš "plaukuosenos" :D Boleslovas-tikras vaizdingų žodžių ir posakių meistras, ir aš jį už tai giriu :) ;)

3cioji atrodo lyg kaledine eglute. bendras vaizdas lyg ir nieko, bet kam tie blizguciai. ak taip, tai ziemos augalas, tfu, apdaras. indijoj irgi svenciamos komercines kaledos, vau

Jo? Švenčiamos? Betgi ten visokie induistai, musulmonai tegyvena...

oji labai niuraus veido. tamsiu paros metu pamanyciau, jog man bus p*da.
Eik tu sau :D :D Gerai čia išsireiškei :D Nors sergu, žvengiu iki ašarų :D

5oji jegiska, ir dar pliusas del to, jog man patinka rytietiska kultura.
ir neatitinka tavo priespaskutinio sakinio, bet ka gali matyt po pudra...

Na, neatitinka, nes, kaip sakiau, kažko tai mulačių intike neaptikau. Reiks atidžiau panaršyt barbių saitus.

Eve
Member
# Posted: 21 May 2007 17:39
Reply 

Bulma
Dabar-mano komentarai.

Nu, pirma lėlė gal ir būtų nieko, jei koks tai pizokas nebūtų sugadinęs jos veido su ta plačia nenatūralia šypsena. Ir jeigu ji neturėtų tų raumeningų kultūristės rankų...

Antroji-atrodo gerai, bet aš jos... nepirkčiau. Man indėnės prie širdies labiau negu šiaurietės.

3-ioji... blyn, žodžių trūksta... Pamatyčiau tokią pardutkėj-iškart pagalvojau apie Hitlerio laikus... blet, ar tokias į apyvartą leidžia ir darželinukėms pardavinėja???

Ketvirta-jomajo, eina sau... Simbolizuoja tokias Europos šalis, kaip Olandija, Švedija...

Bulma
Member
# Posted: 21 May 2007 20:58
Reply 

Eve
3 ir 4 man labiausiai krinta i akis, o is 4 dar spejau ir isluzt, kai ieskojau nuotrauku

Bulma
Member
# Posted: 21 May 2007 21:00
Reply 

Eve
tarp kitko, 1oji yra daininkes beyonce kopija leles pavidalu. bet ta sypsena isties kazkokia nenormali. ir kaip tokia leido i apyvarta? :)

Bulma
Member
# Posted: 21 May 2007 21:07 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
pagalvojau, jog barbes jau panastem po kauleli, tai atejo ju isrinktuju valanda. tai progai: (ir komentaru prasyciau)

Eve
Member
# Posted: 22 May 2007 15:06
Reply 

Bulma
tarp kitko, 1oji yra daininkes beyonce kopija leles pavidalu. bet ta sypsena isties kazkokia nenormali. ir kaip tokia leido i apyvarta? :)
Gamintojai nesupranta, kas tai yra tikras grožis.

O šitie berneliai... hm, man nė vienas nepatinka. Ir apskritai aš niekad nemėgau su Kenais žaisti...

Tas princas su karūna-kažkoks visas neskoningas, vaikiškas, ir man jo aplinkos fonas toks... O visi kiti-loxai... :)

O kaip tau tokie berneliai:

Bulma
Member
# Posted: 23 May 2007 10:58
Reply 

Eve
taviskiai irgi baisus, o kenas kaukoles pavidalu ne tik lox, bet ir i savadautoja panasus

Bulma
Member
# Posted: 23 May 2007 11:05 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
kadangi gamintojai kenui grozio ne vienais laikais nesuteike, tai kaip ziurisi jie poroj... prasom ivertinti

Eve
Member
# Posted: 25 May 2007 18:40
Reply 

Bulma
Visi loxai... Nė su viena pora, tiesą sakant, nežaisčiau...

Bulma
Member
# Posted: 25 May 2007 19:55
Reply 

Eve
as irgi.

manau, kad barbiu seimyna jau mazumele atsibodo, tad prasome pakomentuoti animaciniu filmu grazuoliu apdarekius :)

(Mimi from Digimon S2)

(Dawn form Pokemon)

(Ming Ming from Beyblade)

(Chihi from Dragon Ball)

(sailor Mars From Sailor Moon)

(Mai Valentine from Yu-gi-oh)

Eve
Member
# Posted: 21 Jun 2007 10:37
Reply 

Bulma
Pirma mergelė-niekuo neypatinga, tokia paprasta, ir, sakyčiau, vaikiška netgi.. Antra atrodo lyg į miestą apsipirkt būtų susiruošus.. Trečia-vėpla kažkokia... O Čičė-mano numylėtinė; stipriausia moteris pasaulyje; ta po jos man irgi patinka :) O Mai Valentine apranga man ne itin patinka..

Bulma
Member
# Posted: 21 Jun 2007 16:32
Reply 

Eve

cice tikrai ne is kelmo spirta moteris. man itin patinka, kai ji turnyre kovesi su goku. nors pralaimejo, bet kaip pavare

http://youtube.com/watch?v=IXBn4Junnq4

Eve
Member
# Posted: 21 Jun 2007 17:10
Reply 

Bulma
cice tikrai ne is kelmo spirta moteris. man itin patinka, kai ji turnyre kovesi su goku. nors pralaimejo, bet kaip pavare
Aš norėčiau nors ketvirtadalio jos jėgos ir sugebėjimų...

Bulma
Member
# Posted: 21 Jun 2007 17:28
Reply 

Eve
nori dauzyt priekabiems seniams snukius su stalais? XD

Eve
Member
# Posted: 22 Jun 2007 18:09
Reply 

Bulma
nori dauzyt priekabiems seniams snukius su stalais? XD
Taip.. Prieš kelias dienas pardūtkėj toks senis prilindo prie manęs...

Bulma
Member
# Posted: 23 Jun 2007 11:26
Reply 

Eve
ko tam diedui reikejo?

Eve
Member
# Posted: 26 Jun 2007 15:57 - Edited by: Eve
Reply 

Bulma
ko tam diedui reikejo?
Sexualiai papriekabiaut. Buvo taip: aš paėmiau pardūtkėj šokoladą ir atsistojau į ilgą eilę prie kasos kaip tik už to diedo... Atsistojau, nes nežinojau, kad jis-seksualinis maniakas.. Nu ir prie kitos kasos įvyko incidentas dėl to, kad tipo tenai kasininkė labai lėtai aptarnauja.. aš tą dalyką garsiai pakomentavau: "Nepatinka aptarnavimas-nepirkit šitoj parduotuvėj." Tuomet tas diedas kažkaip man atsiliepė ir ėmė kabinėtis-stengėsi visaip paliesti mano rankas, šnekėjo nesąmones, paskui pasakė, kad galėtų tą šokoladuką, kurį laikiau krepšy, nupirkt už savo bašlią, kad aš pati pinigų nemokėčiau... Kai atšoviau, kad nesu dar tiek nubomžėjusi, jog man visokie psychai šokoladus pirkinėtų, jis nusižvengė ir pabandė šiknon įžnybti (nesu tikra, ar pabandė, gal man čia taip tik pasirodė, nu bet streso ir gėdos ištiktam žmogui bet kas pasivaident gali).

Bulma
Member
# Posted: 26 Jun 2007 16:53
Reply 

Eve
hahahahahahahahahahahahahahahah

Eve
Member
# Posted: 2 Jul 2007 17:10
Reply 

Bulma
Senas iškrypėlis tas diedas... Įsivaizduoji-kolei aš ten su juo stovėjau, mūsų kasa užstrigo ir kasininkė nuvarė ieškoti pagalbos... aš maniau, kad jis tiesiog užsimokės už savo prekes ir dings, bet... Mano kančios su juo laikas prasitęsė dėl tos sušiktos kasos....

Bulma
Member
# Posted: 2 Jul 2007 21:11
Reply 

Eve
tas diedas man primine boba, kuria atsiuntei, hahhahah

Eve
Member
# Posted: 3 Jul 2007 17:13
Reply 

Bulma
tas diedas man primine boba, kuria atsiuntei, hahhahah
Kuo? :D

Bulma
Member
# Posted: 3 Jul 2007 20:32 - Edited by: Bulma
Reply 

Eve
senas diedas, sena boba. bet ta boba uzvis geriausia hahahahah

kaip tau sis grazus berniukas?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 247 [7 Jun 2019 14:16]

These forums are running on free forum software miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site