SVK/CZE thread (3)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / International / SVK/CZE thread
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Author Message
werb
Member
# Posted: 12 Jun 2008 15:04
Reply 

Na Slovensku tretie jj skoda ze sa to neda trochu oklamat, ale aj tak dobre, podaktori nedostali ani hlas, tak im treba.ono by to malo byt tyzdnova hitparada, ale ktovie ako to maju
Ruslana go wild to the top

wespecz
Moderator
# Posted: 12 Jun 2008 21:01
Reply 

werb
Vždyť je to krásný výsledek. Já gratuluji. Jistě, první je jen jeden. Děkuji všem lidem, co hlasovali.

Pozítří bude Ruslana v Esu na Nově, takže uvidíme, jak to dopadne!

Máš krásný nový avatar

werb
Member
# Posted: 13 Jun 2008 07:53
Reply 

wespecz

Jasne, snazime sa hlasovat ako vieme Jasne treba uznat aj to, ze je to taka miestna hitparada, aspon ta slovenska, pre uzavrety okruh uzivatelov ci tak nejak Jasne, este ze mam tu NOVU, skusim to nejako naladit, a zacne zabava Vdaka za pochvalu, snazim sa

wespecz
Moderator
# Posted: 13 Jun 2008 15:14
Reply 

werb
Jasne, snazime sa hlasovat ako vieme Jasne treba uznat aj to, ze je to taka miestna hitparada, aspon ta slovenska, pre uzavrety okruh uzivatelov ci tak nejak
Jestli je to místní nebo celonárodní mě nezajímá, i o kapku stoupne moře. Hlavní je pomoct Ruslaně.

Jasne, este ze mam tu NOVU, skusim to nejako naladit, a zacne zabava Vdaka za pochvalu, snazim sa
Super, pověsím dneska na Ruslanaworld návod, jak hlasovat. Přeji ti to vidět, ale pro hlasování není třeba ten program zkouknout.

Gabinka1994
Member
# Posted: 9 Oct 2008 17:49
Reply 

já se taky snažím hlasovat.Hejki nevíte na,kterém je místě ruslana v esu? už sem ho dlouho nesledovala Jo a myslíte,že ji pozvou? nekdy? já chci aby ji pozvaly:-D

wespecz
Moderator
# Posted: 9 Oct 2008 18:00
Reply 

Gabinka1994
Tak na hlasování už je pozdě, Eso dopadlo celkem dobře vzhledem k tomu, že je to souboj nejlepších z nejlepších. S Moon of Dreams se Ruslaně podařilo být první týden na čtvrtém místě. Další týden již místo postupové nebylo, ale já to považuji za úspěch. Nyní jsem zvědavý, jestli se objeví někde i Vohon chy lid, až bude videoklip hotov. Nevíš víc o Ruslaně v TV? Já bednu vůbec nesleduju. Cokoliv - nezahlédla jsi v posledním roce videoklip někde jinde mimo Eso, nebo písničku v rádiu? Já akorát vím, že na noční směně nám občas hrají Wild Dances.

Hanibal
Member
# Posted: 9 Oct 2008 18:15
Reply 

wespecz
Vohon chy lid se jsem(do Čech) už asi nedostane.

wespecz
Moderator
# Posted: 9 Oct 2008 18:17
Reply 

Hanibal
Vohon chy lid se jsem(do Čech) už asi nedostane.
Ještě videoklip nebyl ani udělán. Uvidíme. Ruslana údajně v Miami natočila také videoklip Silent Angel, ale o tomhle skutečně mnoho informací není. No uvidíme, čím nás překvapí.

werb
Member
# Posted: 9 Oct 2008 18:22
Reply 

ahojte, dlho som tu nebola, ale tesim sa uspechu aj tak, nejako mi neostáva čas

wespecz
Moderator
# Posted: 9 Oct 2008 18:24
Reply 

werb
Ahojky tak vítej zpět a užij si čas s námi. Jakpak se daří?

werb
Member
# Posted: 9 Oct 2008 18:26
Reply 

aaale dobre celkom, práve dohadujem jednu prácičku, bolo by to super, hlavne ze to mozem robit z domu

wespecz
Moderator
# Posted: 9 Oct 2008 18:27
Reply 

werb
aaale dobre celkom, práve dohadujem jednu prácičku, bolo by to super, hlavne ze to mozem robit z domu
Tak to bych taky bral ... obzvlášť třeba mít na práci tohle, co teď právě dělám - propagaci Ruslany - lol.

werb
Member
# Posted: 9 Oct 2008 18:28 - Edited by: werb
Reply 

jasne a ty sa mas ako?

wespecz
Moderator
# Posted: 9 Oct 2008 18:38
Reply 

Nu tak nějak super, pořád je co dělat, nikdy se člověk nenudí. Copak tenhle večer kutíš?

werb
Member
# Posted: 9 Oct 2008 18:49
Reply 

ale len tak si prezeram fora, kecam s kamaradmi, proste uzivam si zivot

Gabinka1994
Member
# Posted: 9 Oct 2008 18:56
Reply 

aha

wespecz
Moderator
# Posted: 9 Oct 2008 18:58
Reply 

werb
No jo, od toho ten život je. A hlavně Ruslana.

Gabinka1994
Member
# Posted: 15 Oct 2008 16:43
Reply 

nevíte někdo jestli je u v českých obchodech wild energy?já jsem ho dostala takže nwm jestli je někde to wild energy myslím v českých obchodech

wespecz
Moderator
# Posted: 15 Oct 2008 18:19
Reply 

Gabinka1994
Máš to ze zahraničí? Nebo někde od nás?

Zatím to nemůžou najít ani naši mezinárodní přátelé (pro čechy myslim), ale některé země mohou mít s vydáváním zpoždění, takže musíme jen doufat. Počínaje Dyki Tanci u nás vyšlo všechno (Wild Dances, Wild.Club'in, Amazonka).

wespecz
Moderator
# Posted: 15 Oct 2008 18:20
Reply 

No super, mám to! Wild Energy vyjde i u nás, slavte!

http://www.emimusic.cz/cz/titles.php?

V katalogu titulů zadejte do vyhledávače Wild Energy, jestli se to nezobrazí hned.

Ukrajinka
Member
# Posted: 2 Jan 2009 14:32
Reply 

a kdy už konečně ???

wespecz
Moderator
# Posted: 2 Jan 2009 20:33 - Edited by: wespecz
Reply 

Ukrajinka
Ahojky a vítej na foru! Rád tě tu vidím a děkuji ti za krásné komentáře plné energie, které dáváš občas na českou fan stránku!

a kdy už konečně ???
Dá se stáhnout třeba na i-legalne.cz. Nevím, do music obchodů jsem nekoukal, ale takhle u nás vydané bylo určitě!

Ukrajinka
Member
# Posted: 3 Jan 2009 12:09
Reply 

že je to na netu vim, ale ráda bych to viděla v obchodech.

wespecz
Moderator
# Posted: 3 Jan 2009 12:11 - Edited by: wespecz
Reply 

Ukrajinka
že je to na netu vim, ale ráda bych to viděla v obchodech.
Jestli nezapomenu, tak se ti v pondělí podívám do Bonton Music obchodu nebo tam zavolám a zeptám se. Jinak se to dá objednat za levněji online z Umky. Teď ho nemají, takže jedině amazon.com. Tam je to zase docela drahé, ale je dostupné.

Ukrajinka
Member
# Posted: 3 Jan 2009 13:42
Reply 

Děkuji. Ještě jsem se chtěla zeptat , jestli dáte na fanclub.ruslana.ua video vohon chy lid . Chci si ho stáhnout do mp4

wespecz
Moderator
# Posted: 3 Jan 2009 13:57
Reply 

Ukrajinka
Dobrý nápad, právě na tom dělám.

wespecz
Moderator
# Posted: 3 Jan 2009 20:01
Reply 

Ukrajinka
Vogon' chy lid je online.

Ukrajinka
Member
# Posted: 4 Jan 2009 04:50
Reply 

díky !!!!!!!

werb
Member
# Posted: 9 Mar 2009 06:20
Reply 

Ahojky lidi, jak se máte? Ja som práve pred veľkým rozhodnutím, stahovať sa do zahraničia či nie. Ale dúfam že sa to nejako rozhodne v prospech všetkých. Majte sa krásne všetci

wespecz
Moderator
# Posted: 9 Mar 2009 21:23 - Edited by: wespecz
Reply 

werb
Ahojky, a kampak se chystáš? O čempak uvažuješ? Na Ukrajinu k Ruslaně? Jestli ano, bylo by to moc krásné. Ale předpokládám, že k tomu máš vážnější důvody. Nechci se na to tázat, protože je mi jasné, že třeba to nechceš veřejně rozebírat. Ale všeobecně ... hmm řekl bych, že pokud jdeš za svým snem, tak proč ne? Jen je třeba zvážit, co (nebo spíše koho) tím ztratíš a co tím získáš. Hodně štěstí!

Jak se kdo má? Hmm, tady je to vždycky fajn, takže super! Děkuju! A jakpak ty?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 247 [7 Jun 2019 14:16]

These forums are running on PHP forum software miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site