SVK/CZE thread (4)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / International / SVK/CZE thread
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Author Message
werb
Member
# Posted: 10 Mar 2009 18:26
Reply 

wespecz

No ty mas asi vizionarske schopnosti No v mojom pripade je to skutocne sen co ma pohana dopredu. No Ukraina to nie je Ale si blizko. No ale suvisi to trochu aj s Ukrainou, teda aj Ruskom a tak. No ja sa mam paradne. Stratit ako stratit, niekedy je dobre opustit stare veci aby mohli prist nove. Momentalne citim ze mi uz tato situacia v ktorej som nedava to co by malo, potrebujem zmenu. Vravi sa zmena je zivot. Ale povedala by som ze v istom zmysle nestratim nikoho kto je pre mna dolezity, vacsinou s nimi komunikujem cez internet, takze ziadne trouble. No a tiez nie je zle sa osamostatnit. Tak zhruba tolko. Ja verim ze rozumies o com hovorim.

wespecz
Moderator
# Posted: 10 Mar 2009 18:36
Reply 

werb
No v mojom pripade je to skutocne sen co ma pohana dopredu.
Hodně štěstí! Rozhodni se tak, abys byla šťastná, a dobře si to rozmysli, abys neudělala rozhodnutí, pro které jsi momentálně nadšená, kterého bys později litovala. Asi tak.

Stratit ako stratit, niekedy je dobre opustit stare veci aby mohli prist nove.
Ano, někdy je skutečně stávající situace neudržitelná a nová voda na nový mlýn rozhodně prospívá.

Ale povedala by som ze v istom zmysle nestratim nikoho kto je pre mna dolezity, vacsinou s nimi komunikujem cez internet, takze ziadne trouble.
Souhlas! Své nejlepší kamarády tady na fóru jsem zatím ještě nikdy tváří v tvář neviděl, ale tohle snad už v dnešní době ani není bariéra.

werb
Member
# Posted: 13 Mar 2009 10:35
Reply 

wespecz

Hodně štěstí! Rozhodni se tak, abys byla šťastná, a dobře si to rozmysli, abys neudělala rozhodnutí, pro které jsi momentálně nadšená, kterého bys později litovala. Asi tak. V tomto prípade nejde o chvílkové nadšenie, totiž ide o to ze v minulosti mi osud(ci ako to nazvat) daval do cesty take situacie ktore ma nejakym sposobom vzdy uzko spojili s touto krajinou kam sa chystam. Tie situacie ma vzdy donutili aby som sa zahlbila do historie a celkovo mentality tejto krajiny. Proste ma nutil zivot pochopit zmyslanie a celkovo zivotny styl ludi v tejto krajine.

veve_xd_cz
Member
# Posted: 7 Dec 2010 18:51
Reply 

ahoj jsem ráda že konečně nějaké cz a sk fˇorum je tu samí anglické nebo uk popř.ruské

AnnaWmCz
Member
# Posted: 7 Jan 2011 13:43
Reply 

To je super, že tu můžeme komunikovat i ve svém rodném jazyce. Až doteď jsem si ale vůbec nevšimla, že je to vůbec možné

Podívejte se na tento odkaz. Jde o to, že jsem se dívala na video o nějakém neznámém živočichovi z Asie a najednou slyším něco podezřele povědomého. Zaposlouchala jsem se a... A byla to písnička Wild dances. Málem jsem spadla ze židle-bylo to někde v Asii, ale hraje jim tam ukrajinská písnička a zrovna od Ruslany, což je úžasné

http://www.stream.cz/video/546381-v-indii-byl-nalezen-plaz-s-lidskym-oblicejem-a-blon d-vlasy

Ps.: Pokoušela jsem se Wespemu poslat Vánoční přáníčko, ale z nějakého důvodu se mi to ani jednou z několika pokusů nepovedlo

wespecz
Moderator
# Posted: 10 Jan 2011 21:03
Reply 

AnnaWmCz
Ps.: Pokoušela jsem se Wespemu poslat Vánoční přáníčko, ale z nějakého důvodu se mi to ani jednou z několika pokusů nepovedlo
Ahoj! Jestli jsi mi psala na wespe@fanclub.ruslana.ua, tak ten e-mail už nefunguje. Kdyžtak přijď na icq a já ti dám svůj soukromý.

hraje jim tam ukrajinská písnička a zrovna od Ruslany, což je úžasné
Super! To video je určitě nějaký podvrh, ale je dobře, že sonechko je všude.

AnnaWmCz
Member
# Posted: 13 Jan 2011 13:20
Reply 

Ahoj! Jestli jsi mi psala na wespe@fanclub.ruslana.ua, tak ten e-mail už nefunguje. Kdyžtak přijď na icq a já ti dám svůj soukromý.

ICQ si budu muset znovu nainstalovat nebo jít na meebo.com, ale i tak nevím, jak to budu stíhat. Dokonce i tady jsem jen 'na skok', protože máme celkem dost práce. Škola, no... Ale pokusím se ...
Super! To video je určitě nějaký podvrh, ale je dobře, že sonechko je všude.
Někdo v komentářích píše, že je to podfuk; jiní, že ne. Ono je to vlastně jedno-hlavně, že je tam slyšet Wild dances ;)

wespecz
Moderator
# Posted: 20 Jan 2011 19:09
Reply 

AnnaWmCz
Dokonce i tady jsem jen 'na skok', protože máme celkem dost práce. Škola, no
Škola je humus ...

Někdo v komentářích píše, že je to podfuk; jiní, že ne. Ono je to vlastně jedno-hlavně, že je tam slyšet Wild dances ;)
Tak tak, ono těch podvrhů z Asie už bylo, tomu bych nevěřil ani za mák.

AnnaWmCz
Member
# Posted: 21 Jan 2011 13:42
Reply 

Každopádně mi ten tvor připomíná jednoho mého spolužáka. Teda až na to, že můj spolužák má navíc ještě nohy a nadváhu

Ale zato jsem našla jiné video, kde hrají písničky Ruslany. Sice jsou to jen instrumentálky, ale to, že jsou to Ruslaniny písničky, vím jistě. Akorát tam teda nejsou vokály a některé efekty...
URL

Hned na začátku je instrumentální verze písničky Cry it out a v čase asi 2:12 se mi zdá, že slyším instrumentální verzi z Girls that rules
Ale může to být jen můj dojem, nechám to posoudit i tebe a ostatní

Jinak tu holku, o níž to je, neznám. Viděla jsem pár jejích videí a moc by mě zajímalo, co fetuje nebo jestli je normální, protože až takoví exoti se zas tak často nevidí

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 247 [7 Jun 2019 14:16]

These forums are running on online community script miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site