ѕ≈–≈ƒј„ј — –”—≈… 2 (1) - Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

 
 - ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 


Ruslana Forum / Common / ѕ≈–≈ƒј„ј — –”—≈… 2
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Author Message
Ruthen
Moderator
# Posted: 30 Sep 2008 20:05
Reply 


“ема вже п≥д≥йшла до 50-оњ стор≥нки, такщо њњ скоро закриють. ÷€ тема- продовженн€...

RuslanaTube
Member
# Posted: 2 Oct 2008 22:09
Reply 


I dont like empty topics. What was the first topic in this series about?

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 3 Oct 2008 04:08
Reply 


What was the first topic in this series about?
About what the second one is also supposed to be

Ruslana on TV

veselochka
Moderator
# Posted: 8 Oct 2008 22:05
Reply 


10 жовтн€, о 21:30, в продовженн€ теми захисту ≥нтелектуальних прав украњнських артист≥в, –услана в пр€мому еф≥р≥ телепрограми —ав≥ка Ўустера "Ўустер Live" на канал≥ TRK "”крањна".

Alex__Angel
Member
# Posted: 10 Oct 2008 17:23 - Edited by: Alex__Angel
Reply 


—ьогодн≥ бачив рекламу по “¬ *ICTV*, хтось чув про Ukraine Music Awards 2008 ?
- ц€ нагорода призначенна вперше.

tanya kozariz
Member
# Posted: 11 Oct 2008 07:11
Reply 


Alex__Angel


—ьогодн≥ бачив рекламу по “¬ *ICTV*, хтось чув про Ukraine Music Awards 2008 ?

я бачила рекламу! “ак, нагорода вперше, ≥ зн≥мати здаЇтьс€ будуть в ƒонецьку!’то дививс€ вчорашню передачу з —ав≥ком Ўустером? як на мене, дуже ц≥кава передача вийшла. ѕропоную обговорити њњ тут )))

tanya kozariz
Member
# Posted: 11 Oct 2008 08:29
Reply 


я трохи не зрозум≥ла сут≥ проблеми, що обговорювалас€ з приводу ≥нтелектуальноњ власност≥.

- “о казали, що кафе, њдальн≥, супермаркети, такс≥, автобуси не плат€ть за використанн€ музики артист≥в у себе,
- то все ж Ї 14 орган≥зац≥й, €к≥ отримували грош≥ (тобто њм платили), але до артист≥в вони не доходили. “обто ц≥ 14 орган≥зац≥й - посередники? њм платили, а вони дал≥ не напр€вл€ли грош≥ артистам. “од≥ €сно, чому артисти орган≥зувалис€ п≥дн€ти цю проблему! ћолодц≥!


јле...
трохи не розум≥ю, €кщо таксист везе людину ≥ включив диск –услани (наприклад) пасажиру чи нав≥ть соб≥, чому в≥н маЇ за це платити? ¬≥н ≥ так вже заплатив, коли купив диск.
„и вз€ти нашу улюблену "ѕузату хату". “ам часто крут€ть п≥сн≥ –”слани. я думала, що це круто, бо йде безкоштовна реклама, п≥ар. ј ви€вл€Їтьс€, за це кафе ще додатково маЇ платити –”слан≥. (€ закону такого не знала, тепер буду знати) ≤ все ж. ¬ќни теж п≥шли купили диск ≥ крут€ть його у себе. ≤ € не знала, що прослуховуванн€ в≥дв≥дувачами кафе музики входе у варт≥сть њж≥. ¬иходить так? Ѕо казали, що споживач≥ за це плат€ть, а до артист≥в не доход€ть ц≥ грош≥. јле ми платимо за њжу, ≥ у чеку такого немаЇ - "«а музику". “о €к з"€сувати на ск≥льки грошей € поњла у "ѕузат≥й хат≥" ≥ ск≥льки € маю заплатити за те, що € послухала музику у кафе?
ј €кщо вони включать рад≥о? що в цьому поганого? рад≥о на те ≥ Ї, щоб слухати, ≥ воно безкоштовне дл€ слухач≥в. јле там крутитьс€ така сама музика. «а це теж потр≥бно платити?

lampellen
Member
# Posted: 11 Oct 2008 08:36
Reply 


tanya kozariz

ћен≥ також дуже сподобалас€ передача) Ќа жаль зак≥нчилас€ вона дуже п≥здно вноч≥, ≥ бачило њњ небагато людей. јле хот≥лос€ б щоб вс≥ подивилис€. –услана молодчинка, дуже хочетьс€, щоб у в≥второк прем*Їр м≥н≥стр прислухалась до них ≥ скор≥ше зайн€лас€ цим питанн€м - дуже важливим.
¬ ”крањн≥ ≥ вправду бардак, грош≥ хто зна куди уход€ть. ƒуже сподобалос€, коли –услана показала зв≥т з ™вропи, де усе в детал€х розписано:у €к≥й крањн≥, у €кому ресторан≥ ≥ на €кому рад≥о крутили њњ п≥сн≥. ÷е дуже важливо ≥ в ”крањн≥ також повинн≥ артистам надсилати так≥ зв≥ти. –услана правильно заувадила, що саме Ќјƒ—»Ћј“». ј то у компан≥€х кажуть:"вам грош≥ потр≥бн≥? “ак прийд≥ть ≥ забер≥ть! " ÷е ж абсурд! –услан≥ не довелос€ н≥куди њхати, њй аж з Ћондона цей зв≥т прийшов!
—ашко  сенофонтов молодець, дуже сподобалос€ коли в≥н наводив конкретн≥ приклади що до "трьох политик≥в, при кому з них краще було жити". “акож в≥н правильно пом≥тив, що зараз наш≥ з≥рки заробл€ють "в≥д вибор≥в до вибор≥в", на корпоративах, ≥ т≥льки ход€ть ≥ шукають спонсор≥в.
¬с≥ молодц≥, хто висказавс€ з цього приводу. Ќе згодна з ѕонамарьовим, €кий хот≥в в≥дкласти це питанн€. Ќе дивл€чись на ≥нш≥ гостр≥ питанн€ в наш≥й крањн≥, таке в≥дкладати неможна.
’то ще дививс€ цю передачу? ÷≥каво д≥знатис€ вашу думку з цього питанн€.

lampellen
Member
# Posted: 11 Oct 2008 08:49
Reply 


ћузикант д≥йсно може створити справжн≥й мега-х≥т, ≥ усе житт€ отримувати грош≥ в≥д нього. я чула, що ѕол ћаккартн≥ зараз заробл€Ї м≥лльйони в≥д того, що його стар≥ х≥ти багато крут€ть на сьогодн≥шн≥й день. як у рад€нськ≥ часи було, що ти створив чудову п≥сню ≥ можеш все житт€ жити на нењ. ” т≥ часи артисти отримували за м≥с€ць по 3 000 рубл≥в. ≤ правильно на передач≥ сказали, що дуже потр≥бно, щоб ≥ зараз було так само, €к ≥ тод≥.

tanya kozariz

ј що –усланка сп≥вала в к≥нц≥ програми? я тод≥ заснула...)))

hristina_lutsk
Member
# Posted: 11 Oct 2008 09:05
Reply 


lampellen

Back in USSR

tanya kozariz
Member
# Posted: 11 Oct 2008 09:07 - Edited by: tanya kozariz
Reply 


lampellen

ј що –усланка сп≥вала в к≥нц≥ програми? я тод≥ заснула...)))

Back in USSR


ћузикант д≥йсно може створити справжн≥й мега-х≥т, ≥ усе житт€ отримувати грош≥ в≥д нього.

я зрозум≥ла на кого треба було вчитис€. Ѕо все ≥нше (кр≥м пол≥тик≥в ≥ кер≥вник≥в ф≥рм) на ст≥льки мало оплачуЇтьс€, що просто жах!!! як сказав L  равчук, що артист може потратити дек≥лька годин, щоб написати х≥т, ≥ в≥н викладе ст≥льки ж енерг≥њ, ск≥льки звичайна людина, працюючи в≥д 8 до 18.00 годин. “ак, в≥н влучно сказав. јле ц€ людина сидить тупо в оф≥с≥, не бачить св≥ту, оч≥ бол€ть в≥д компьтера та ще й кл≥Їнти достають ≥ отримуЇ за це всього 1500 грн (середн€ з-пл в «апор≥жж≥), а артист за св≥й х≥т отримаЇ набагато б≥льше!

lampellen
Member
# Posted: 11 Oct 2008 09:15
Reply 


tanya kozariz

артист за св≥й х≥т отримаЇ набагато б≥льше!

“ак, € згодна! јле щоб створити гарну п≥сню, потр≥бен талант ≥ витримка!

я знаю що сьогодн≥ з 6 до 9 ранку був повтор ц≥Їњ передач≥. ј вони т≥льки дв≥ч≥ повторюють њњ? ƒуже хочетьс€ подивитис€ на виступ –услани.

Julia_dp

# Posted: 11 Oct 2008 12:48 - Edited by: Julia_dp
Reply 


трохи не розум≥ю, €кщо таксист везе людину ≥ включив диск –услани (наприклад) пасажиру чи нав≥ть соб≥, чому в≥н маЇ за це платити? ¬≥н ≥ так вже заплатив, коли купив диск.
≈сли включил себе, то ничего платить не должен.
ј вот если Ђпри исполнении служебных об€занностейї, то это трактуетс€ как использование фонограммы с коммерческой целью. («акон ”краины Ђќб авторских и смежные правахї)

“о €к з"€сувати на ск≥льки грошей € поњла у "ѕузат≥й хат≥" ≥ ск≥льки € маю заплатити за те, що € послухала музику у кафе?
“ам, насколько € помню, заключаютс€ отдельные договора между заведением, использующий фонограмму в коммерческих цел€х и уполномоченной организацией (основна€ организаци€ Ц ”краинское агентство по авторским и смежным правам. Ќо есть и др. уполномоченные, типа этого Ђќберегаї). ≈сть постановление  абмина от 2003 года (є 71 Ђѕро затвердженн€ розм≥ру винагороди (ро€лт≥) за використанн€ опубл≥кованих з комерц≥йною метою фонограм ≥ в≥деограм та пор€дку њњ виплатиї ), в котором оговорена % ставка от суммы прибыли дл€ разных организаций.
»з постановлени€:
- «а коммерческое использование фонограмм в местах с бесплатным входом (казино, бары, рестораны, кафе, парки и т.п.) - 1% от суммы прибыли.
- –адиостанции и “¬ - 2%.
-  абельное “¬, музпорталы, »нтернет Ц 5%
–о€лти дл€ компаний считаетс€ валовыми расходами и учитываетс€ в ценообразовании на продукцию.
 стати, огранизации, использующие фонорамму должны присылать подробные отчеты (которые показывала –услана) в уполномоченный орган, вместе с суммой ро€лти (раз в квартал, по-моему...)

¬ообще по «акону, можно подать в суд за нарушение авторских прав и возместись свой ущерб из доходов организации + получить компенсацию от 10 до 50000 мин з/п.

ћогу в чем-то ошибатьс€. ≈сли нужно знать точно и не поверхностно, прочтите:
1. «акон ”краины Ђќб авторских и смежные правахї
2. ѕостановление  абмина 2003 (с поправками от 2005, если не ошибаюсь) є 71 ѕро затвердженн€ розм≥ру винагороди (ро€лт≥) за використанн€ опубл≥кованих з комерц≥йною метою фонограм ≥ в≥деограм та пор€дку њњ виплатиї.

P.S. ¬от и фин. право пригодилось

»нтересна€ вчера программа получилась. –услана молодец! ќтдельное ей спасибо за "Back in USSR" )
≈ще Ёдуард  лим понравилс€.

tanya kozariz
Member
# Posted: 12 Oct 2008 06:53
Reply 


Julia_dp

¬от и фин. право пригодилось

—пасибо, очень познавательно!

в котором оговорена % ставка от суммы прибыли дл€ разных организаций. –адиостанции и “¬ - 2%.

ёль, а по поводу радиостанций, они плат€т 2% независимо от того, сколько раз проиграли песни какого-то исполнител€? ќни ведь могут и не ставить в эфир песни какого-то исполнител€, за это они будут платить? или они плат€т ”полномоченной организации 2 %, а та уже распредел€ет между артистами в зависимости от того, сколько раз прокрутили их песни? »ли им тоже плат€тс€ те же 2 % ? «наешь?ћне всегда интересовал вопрос, кто кому платит. јртист радио или радио артисту. ¬от теперь буду знать. ’от€ если артист начинающий и хочет принести свою песню на радио, чтобы ее прокрутили, то он наверное ж должен платить, а не ему.  то знает?

Julia_dp

# Posted: 12 Oct 2008 07:43
Reply 


tanya kozariz
—пасибо, очень познавательно!
Ќе за что )

ѕо поводу радиостанций точно не знаю. я так... только в теории. ћне кажетс€, они выплачивают % + дают документы, в которых оговорено сколько раз и когда проигрывалась песн€. ј этот Ђќберегї уже сам должен распредел€ть (или не распредел€ть в нашем случае) суммы между артистами. ј 2% - это не така€ уже и маленька€ сумма. ƒолжны же они что-то делать, кроме как защищать права артистов
—мешно, они выплачивают по 400-500 грн, берут себе 20-30%. ћного зарабатывают! “ака€ рентабельна€ организаци€. ”видеть бы их установочные документы, а то з/п сотрудников получаетс€ €вно ниже прожиточного минимума
’от€, зна€ нашу любимую страну, тут скорее артисты будут в минусе, нежели в плюсе.
«акон Ц это только на бумаге. ј в жизни всЄ иначе получаетс€.   тому же, насколько € помню, очень немногие предпри€ти€ вообще заключают такие договора. ¬ основном большие Ц фаст-фуды, торговые центры. Ќо с др. стороны у них и прибыль больша€.

Yan4ik
Member
# Posted: 12 Oct 2008 08:09
Reply 


хоть кто нить записал? )) дайты сцылку!

lampellen
Member
# Posted: 12 Oct 2008 10:56
Reply 


—кор≥ш вмикайте новий канал!

lampellen
Member
# Posted: 12 Oct 2008 10:58
Reply 


«араз п≥сл€ реклами в "ексклюзив≥" (в к≥нц≥ програми) будуть —кандальн≥ фото, ≥ покажуть фото –услани Ќ≥чого кращого вони не могли придумати

AndyWild
Member
# Posted: 12 Oct 2008 18:43
Reply 


Yan4ik
ѕо этому линку ты можеш смотреть ту передачу в любое врем€

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 13 Oct 2008 06:53
Reply 


Yan4ik

«алила на RuslanaTube.  ачай

tanya kozariz
Member
# Posted: 13 Oct 2008 09:00
Reply 


” нас на площади стоит большой экран, где крут€т клипы разные дл€ людей, отдыхающих там. » –услану тоже - ¬≥длунн€ мр≥й. »нтересно, они плат€т –услане и всем остальным за это?Yan4ik
Member
# Posted: 13 Oct 2008 10:38
Reply 


AndyWild
вот подключу скоростной инет ;) на 128 не т€нет. надеюсь на 250 пойдет...

Yan4ik
Member
# Posted: 14 Oct 2008 14:05
Reply 


мда.. не подключили.. сказали изза сигнализации...

Yan4ik
Member
# Posted: 15 Oct 2008 05:03 - Edited by: Yan4ik
Reply 


мне только что друг сообщил, что сегодн€ по –“– у –усланы брали интервью (о женской красоте вроде) в студии! значит она в москве! российские , точнее московские фаны ;)

Morozz
Member
# Posted: 15 Oct 2008 15:20
Reply 


эх(( а € только в самом конце еЄ видел((

vit1
Member
# Posted: 15 Oct 2008 15:34
Reply 


ј в какое врем€ ее показывали??

Yan4ik
Member
# Posted: 15 Oct 2008 17:06
Reply 


утром. в 8.20-8.30 по москве

Yan4ik
Member
# Posted: 16 Oct 2008 13:25
Reply 


"¬о врем€ проведени€ недавнего фестивал€ Ђ—лав€нский Ѕазарї часовое феерическое выступлением –усланы транслировалось каналом –“–, а также канал Ќ“¬ планирует выход р€да программ с ее участием. ѕесни –усланы регул€рно звучат на радиостанци€х –оссии."
http://kinomuz.ru/2008/09/11/dikaja_energija_ruslany/

Yan4ik
Member
# Posted: 17 Oct 2008 05:18
Reply 


вчера руслану показывали на Ќ“¬!
ну почему нельз€ найти список ее выступлений на “¬ =(

Alex__Angel
Member
# Posted: 17 Oct 2008 05:33 - Edited by: Alex__Angel
Reply 


Yan4ik

”краинцам c “¬, уже недолго осталось смотреть российские каналы, 6 окт€бр€ прин€то соответсвующие постановление о прекращении трансл€ции российских каналов на территории ”краины, за 15 дней.

»—точник:

“еперь друга€ иформаци€

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.
 

- Forums -Online now: Guests - 5; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]These forums are running on light forum script miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site