«амовте п≥сн≥ –услани по рад≥о!/Order Ruslana's songs on the radio stations! (2)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Common / «амовте п≥сн≥ –услани по рад≥о!/Order Ruslana's songs on the radio stations!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Author Message
Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Feb 2009 12:51
Reply 

Radiowave
Thank you very much for help. I translated your words to Ukrainian fans. Thank you.

Radiowave
Member
# Posted: 9 Feb 2009 12:52 - Edited by: Radiowave
Reply 

Olena Soltysyak
д€кую. т≥льк≥ не хочу замовити, а мен≥ б≥льше подобаЇтс€ там замовл€ти ц≥ кл≥пи. Ќе знаю сама, чому, але ось подобаЇтьс€ бачити њх само по “¬
я б ≥ зарах з задоволенн€м чогось замовила, але грошей на рахунку нема

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Feb 2009 14:07
Reply 

Radiowave
Don't worry, you will have enough time and money for the next time. Do you speak Ukrainian?
Ќе хвилюйс€, ти будеш ще мати достатньо часу та грошей на наступний раз. “и що розум≥Їш ≥ розмовл€Їш украњнською чи це переклад комп"ютера?

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Feb 2009 14:32
Reply 

ѕрихильники –усланочки, будь-ласка, не забувайте вказувати час та день, коли ви замовл€Їте п≥сню телефонуючи на рад≥останц≥њ. ÷е дасть змогу почути ¬ас, познайомитись з вами ближче та саме головне почути наше - –усланочку.
“елефон на Ќаше –ад≥о (044) 5699394 з 20.00 до 21.00 "ѕоц≥лунок з прив≥том".
я об≥ц€ю з номерами телефон≥в попрацюю, а €кщо ¬и знаЇте €к≥сь також, напиш≥ть њх тут. ƒ€кую.

Radiowave
Member
# Posted: 9 Feb 2009 14:36
Reply 

Olena Soltysyak
н≥, € все розум≥ю.
украњнською, рос≥йською, англ≥йською.

wild_lexus
Member
# Posted: 9 Feb 2009 21:27
Reply 

Olena Soltysyak

чого ти до мене на ви???
тут ус≥ на ти

дореч≥ народ проханн€ пиш≥ть ск≥льки коштуЇ замовленн€ п≥сень чи прив≥танн€ на т≥й чи ≥нш≥й рад≥останц≥њ.
ƒ€кую.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Feb 2009 10:15
Reply 

wild_lexus
я звертаюсь на ¬и ≥з поваги, а не тому, що хтось старший, але € можу ≥ на ти. я телефонувала на Ќаше –ад≥о ≥з моб≥льного, тарифи так≥, €к≥ подаЇ тв≥й моб≥льний оператор. ћен≥ здаЇтьс€, що не маЇ р≥зниц≥ на €ке рад≥о телефонувати. јле коли телефонуЇш, то ти можеш трохи чикати, щоб подати тебе у пр€мий еф≥р, так €к на той час може йти ≥нше прив≥танн€ чи п≥сн€. якщо ти будеш замовл€ти п≥сню, напиши коли, напиши ось тут. ÷е дасть змогу ≥ншим прихильникам послухати –услану та тебе.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Feb 2009 10:53
Reply 

’то знаЇ телефони на ≥нш≥ рад≥останц≥≥, щоб замовити п≥сню, будь-ласка, пиш≥ть ось тут.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Feb 2009 13:32
Reply 

ј –усланка ≥≥де в ѕольщу, на ф≥нал ™вробаченн€. ”ра!!!!! Ѕуде сп≥вати там 5 п≥сень.
’от≥ла б, щоб ≥ вона була присутн€ 1 березн€ в нас на ”кра≥н≥ на ф≥нал≥ наного ™вробаченн€.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 15 Feb 2009 11:43
Reply 

ѕрив≥тик ус≥м!!!!
“акож ви можете писати на рад≥о Ћюкс,щоб замовити прив≥танн€, ≥хн€ електрон скринька: radio@lux.fm
¬и можете почути замовлене вами в≥танн€ у програм≥ "¬ишневий сад" о 20.00-21.00.

Anton
Moderator
# Posted: 15 Feb 2009 17:00
Reply 

Olena Soltysyak
молодець, потужньо вз€лась за звучанн€ в рад≥о еф≥р≥.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Feb 2009 13:34
Reply 

Anton
ƒ€кую, але €кби ще вс≥ б були активн≥, тод≥ не було б ц≥ни. ј то вс≥ кажуть, €к вс≥ –усланку любл€ть та в≥ддан≥ ≥й творчост≥, а тепер хай це докажуть!!!!!ƒ€кую за п≥дтримку!!!!!!!!

Ruthen
Moderator
# Posted: 16 Feb 2009 21:28
Reply 

Olena Soltysyak
Chudova tema!
Nazhal zakordonom, zamovyty pisni Ruslany, nu majzhe nemozhlyvo. Ja osobysto nikoly ne chuv, shchob tut po radio hraly pisni Ruslany

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Feb 2009 13:47
Reply 

Ruthen
Dyakyyu!!!
Tu z vidku? A yakcho tu b cam zanis do nuh???? Vse zalezhut z vidku tu... Vubach za moyu latun, meni lipshe na angliyskiy abo na ykrainskiy..

Ruthen
Moderator
# Posted: 17 Feb 2009 20:19 - Edited by: Ruthen
Reply 

Olena Soltysyak
Pyshy kyryleceju, ja chytaju bez problem Prosto u mene klaviatura lyshe latynska
Ja z Ukrajiny, ale zhyvu u. Tut vrodi i Wild Energy vyshla i vse take, ale pro Rusju jak ne chuty bulo, tak i ne chuty. Prosto promotiona nul....

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Feb 2009 14:40
Reply 

Ruthen
ѕриЇмно. «наю Ўвейцар≥ю, так €к два тижн≥ там була. ј украњнська д≥аспора....—к≥льки украњнц≥в там? якщо буде багато бажаючих, то € думаю, що –услана б прињхала з концертом. ’оча € не маю права так писати. ”крањнська рад≥о станц≥€ Ї? „и би ти не могла/м≥г до њхньоњ швейцар. рад≥останц≥њ п≥ти ≥ дати англомовний диск –услани. ƒомовитись з DJ, €кий веде програму, €к наприклад "ѕ≥сн€ в дарунок". ѕодзвонити йому у пр€мий еф≥р ( напр. € хочу прив≥тати друга) ≥ замовити п≥сню –услани з диску, що ти принесла/прин≥с (¬ибач не знаю.. як тебе звати?). ≤ тод≥, можливо твоњ друз≥ зробили на наступний день те ж саме. ј на наступний раз знову ≥ знову, щоб –услана залишалась на слуху. я знаю це важко, але хто €к не ми ”крањнц≥ допоможимо своњм. Ѕ≥льше н≥хто. “реба пробувати. “реба триматись разом!

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 23 Feb 2009 10:19
Reply 

ѕрив≥ти ус≥м!
“ак €к € ≥ об≥ц€ла номера телефон≥в де€ких рад≥останц≥й, пишу т≥, €к≥ проход€ть через “ерноп≥ль, т≥, що знаю.

ќтже, Ќаше рад≥о.
www.nasheradio.com.ua
Ќа цьому сайт≥, ви можете передати в≥танн€ ≥ написати на передачу "ѕоц≥лунок з прив≥том".
“акож, ви можете дзвонити та помилуватись собою (своњм голосом) у пр€мому еф≥р≥.
“елефон: (044) 5699394 на передачу "ѕоц≥лунок з прив≥том" , €ка ≥де о 13.00-14.00 та 20.00-21.00.
“акож, можете писати SMS пов≥домленн€ на номер. 4444, але не забудьте перед прив≥танн€м поставити слово ЌјЎ≈, щоб прив≥танн€ дойшло.

–ад≥о Ћюкс:
www.radiolux.com (вибачаюсь, але часто вони мають на своЇму сайт≥ тех.. проблеми).
“ут, ви можете передати в≥танн€ за допомогою њхньоњ електр. скриньки.
radio@lux.fm
“елефон: (044) 2011100 на передачу "¬ишневий сад", €ка ≥де о 20.00-21.00.
≤хн≥й пейджер: 8 гудок 7035551031

–ад≥о ћелод≥€:
www.melodia.ua
” програм≥ "« п≥снею по життю", ви можете передати в≥танн€ та замовити п≥сню за допомогою таких координат:
ѕрограма ≥де о 20.00-21.00
ƒл€ пейджер≥в: 8 гудок 7035250250
ƒл€ моб≥льних, набирайте 514 дл€ абонента рад≥о ћелод≥€.
“акож, можете посилати SMS пов≥домленн€ на номер 4707 на початку прив≥танн€ напиш≥ть слово код ћелод≥€.
ј почути себе у пр€мому еф≥р≥, ¬и можете за телефоном:
(044) 5854488 (о 20.00-21.00).

ƒавайте слухати та замовл€ти –усланку без зупинки!
Ѕажаю хорошого настрою!

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 26 Mar 2009 09:42
Reply 

√олосуйте за п≥сню –услани "¬огонь чи л≥д" на Ќац≥ональному ’≥т-ѕарад≥ на телеканал≥ OTV (ќ-“≤-¬≤). Ќадсилайте пов≥домленн€ на номер 5105 з цифрою 5. ÷≥на пов≥домленн€ 1 грн.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 31 Mar 2009 13:42 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

ѕрив≥т ус≥м "диким"! «араз ви можете голосувати за п≥сню –услани "¬огонь чи Ћ≥д" у ¬ишнев≥й 20, на сат≥ поданим нижче. ƒ€куЇмо. √олосувати можна, лише один раз на добу.

www.radiolux.com

¬ибачайте, але ≥нколи виникають техн≥чн≥ проблеми з цим сайтом.

Hi to all "wild"! You can vote for Ruslana's song "Vohon' chy Lid" (Fire or Ice) in Top 20. When you click on the site, you will see in Ukrainian - ¬ишнева 20 and there you will see –услана - ¬огонь чи л≥д (it will be down on the page). You can vote only once a day. Thank you. The site is above. Sorry, sometimes this site has tech. problems. When you will find the song, under the songs you have to click on the word - ƒал≥ then you will get the whole list of the songs, and you will be able to click on the song and then for voting to click on the word - √олосувати. (it means to vote).

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 31 Mar 2009 14:15 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

ƒ€куЇмо за п≥дтримку!
Thank you for being active!

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 31 Mar 2009 16:02
Reply 

Olena Soltysyak
Thanks for the link, I'll announce it on the fan site, but I myself couldn't vote. After golosuvati nothing changes.

wespecz
Moderator
# Posted: 31 Mar 2009 21:31
Reply 

Olena Soltysyak
Thanks a lot for the link!

Yes, but the same problem as Niki. I choose Ruslana, click golosuvati and nothing happens, it's unclickable.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 1 Apr 2009 10:28 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

nikoleta_rangelova
wespecz
Well, yesterday it worked really good. I voted and my vote was exepted. But now I tried to click on the radio and it doesn't open. As I told they like to have tech. problems. May be soon it will be bettrer, I hope. Sorry, but it really worked for me yesterday. Thats why I thought it would be good to vote. I am really disapointed.

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 1 Apr 2009 10:37
Reply 

Olena Soltysyak
Never mind, I hope it will work for the majority of potential voters

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 1 Apr 2009 10:39 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

nikoleta_rangelova
Yes, but the link doesn't work today. They have got tech. problems again. Why? They have them very often.

wespecz
Moderator
# Posted: 1 Apr 2009 10:50
Reply 

Olena Soltysyak
Never mind, thank you for your effort! There is never nothing to be sorry in such a cases.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 1 Apr 2009 10:53
Reply 

wespecz
Yeh, it doen't depend on me, their link, but I do not feel good anyway, as I asked you to download, and now it doesn't work.

vit1
Member
# Posted: 1 Apr 2009 15:35
Reply 

Olena Soltysyak
the link seems to work now)
I've already managed to vote several times))

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 2 Apr 2009 08:24
Reply 

vit1
Well done, it you can vote only once a day as other votes will not be counted.

To All!
Yes, the link works now. You can vote now. Thank you!

—айт вже працюЇ та можна голосувати. ƒ€куЇмо!

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 2 Apr 2009 11:07
Reply 

it is not working for me yet :F

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 63 [2 Dec 2019 16:06]

These forums are running on simple bulletin board miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site