–усланка на рад≥о: пр€м≥ еф≥ри та ≥нтерв`ю (1)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Mass-Media / –усланка на рад≥о: пр€м≥ еф≥ри та ≥нтерв`ю
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Author Message
Wild Dances

# Posted: 16 Feb 2008 01:14 - Edited by: Wild Dances
Reply 

«наю, може ц€ тема ≥ не вс≥м сподобаЇтьс€, та в принцип≥ можна розмежувати тему "ѕередача с –усей" ≥ писати також ≥ сюди.
якшо то не треба - тема загубитьс€ серед непотр≥бних...

ѕросто давно хот≥ла њњ створити, але все €кось страшно було, що зараз вс≥ накинутьс€ з критикою) та нехай) ≤ не таке було)
ј п≥дштовхнула... на мою думку, Ќј…ќѕ“»ћ≤—“»„Ќ≤Ўј, Ќј…—“–»Ѕ”„≤Ўј ≥ Ќј-Ќј…-Ќј-Ќј-Ќј… ѕ≤—≈Ќ№ ј ......

"” ритм≥ серц€"

я почула њњ близько години тому на "Ћюкс ‘ћ" ≥ ....просто не могла Ќ≈ пострибати п≥д нењ)))
¬загал≥ з кожною п≥снею у мене шось чи хтось асоц≥юЇтьс€)
Ќаприклад, ц€ переносить мене подумки до казковоњ пори - початку мене у  ињвському ф\к...

“од≥ були ∆ен€, ќксена, —вЇтка, ¬лад≥к, јнюта, ƒаша, —ашка-јбезбашка,“ан€....≤ от! ” нас хтось з цих крЇат≥вщ≥к≥в надумав переробити певн≥ р€дки з вищезгаданоњ п≥сн≥) ќсь, що вийшло:

я хочу щоб мо€ сокира була зеленою,
ўоб зле дерево њњ н≥коли не торкалос€...

ѕам"€таю, вс≥ з того дуже довго см≥€лис€)

≤ ось тепер, об 11 годинц≥ чуючи њњ, цю п≥сню, всередин≥ щось оживаЇ, щось змушуЇ згадувати все т≥льки хороше, т≥льки позитивне.
÷€ п≥сн€ гр≥Ї, не даЇ змерзнути п≥зньоњ зимовоњ н≥чки. ¬она живить, обдаЇ л≥тн≥м леготом в≥терцю, н≥жною сон€чною ласкою, що йде з його пром≥нчик≥в.
ћимовол≥ на обличч≥ з"€вл€Їтьс€ посм≥шка. Ќе фальшива , справжн€.ќч≥ св≥т€тьс€ прозор≥стю неба) Ѕезхмарного, чистого, в≥льного.
ј коли проминають останн≥ акорди ≥ з"€вл€Їтьс€ тиша, розум≥Їш: оце те, що ти шукав ≥ знайшов.
÷е freedom and love за €к≥ твоЇ heart always fights

ƒобран≥ч)
«автра буде б≥льше) ≤ вже по тем≥)
ј це був своЇр≥дний л≥ричний вступ

cora
Moderator
# Posted: 17 Feb 2008 22:44
Reply 

Wild Dances
Can you summarize in English please?

Wild Anytka
Member
# Posted: 19 Feb 2008 23:29
Reply 

Wild Dances

(вал€юсь п≥д столом)

svitlanka
Member
# Posted: 20 Feb 2008 11:35
Reply 

Wild Dances

здогадуюс€ хто це придумав....

Wild Dances

# Posted: 20 Feb 2008 13:44
Reply 

svitlanka
здогадуюс€ хто це придумав....
ѕросв≥ти! Ѕо € не пригадую

Wild Anytka

cora
Can you summarize in English please?
Yeah, of course!
This topic will retelt about all Ruslana`s performances on radio including all programmes with her participating)
But my first message was about my impressions of Ruslana`s song (hearing on radio) "” ритм≥ серц€"

Wild Dances

# Posted: 21 Feb 2008 02:27 - Edited by: Wild Dances
Reply 

ƒавно щось л≥ньки було писати)

јле раз задумала - значить тре робити) а то до понед≥лка часу мало маю, а запланованого ше ц≥лий список)

ќстанн≥м часом намагаюсь слухати рад≥о. ¬оно ше не наст≥льки з≥псоване , €к “Ѕ. Ѕажанн€ аудитор≥њ ў≈ враховуЇтьс€) —аме тому ≥снують ше передач≥ типу "ѕоц≥лунок з прив≥том" на Ќашому рад≥о), де ћќ∆Ќј замовити Ѕј∆јЌ” п≥сню, а не "формат", €к це зараз зветьс€)

«араз по пам"€т≥ приблизно можу назвати те, що заприм≥тила на наших украњнських рад≥останц≥€х

Ќаше –ад≥о - "ƒва шл€хи", к≥лька п≥сень з альбому "ƒик≥ танц≥"(" оломийка", "ћузиченьки",, рем≥кс-укр.верс≥€ "“анц≥в з вовками", пер≥одично можна ше почути "—мак легенди" та "—в≥танок", "ƒика енерг≥€"

Gala radio - не зовс≥м люблю це рад≥о...якесь штучне) јле ≥ тут можна вловити так≥ реч≥ €к "ƒва шл€хи", "ƒик≥ танц≥", "ƒика енерг≥€"

ѕерець ‘ћ (у минулому - –ад≥о "—толиц€") - "ƒика енерг≥€"(рем≥кс), п≥сн≥ з альбому "ƒик≥ танц≥"( "јркан", "ѕ≥вн≥чна", "—кажи мен≥"), "ƒик≥ танц≥" (укр.верс≥€)

Music radio - особисто вже мабуть дес€ток раз≥в чула по будн€м п≥сню "“и", к≥лька раз≥в - "Ѕаладу про принцесу"

Retro FM ...÷е рад≥о мене взпагал≥ дуже здивувало- там крут€ть в б≥льшост≥ х≥ти стар≥, але не в мому стил≥ - в≥д рос≥йського шансону до нав≥ть не знаю, €к той стиль назвати - ф≥гн€ повна.
“о дуже приЇмно частенько почути "—в≥танок", а ще рази два довелось почути " ћить весни" та Їдиий - "ƒик≥ гуси".

ѕром≥нь - ....о, тут вс€ке можна почути) ≥нколи спец≥ально вмикаю - адже це х≥ти мого дитинства: "Ќ≥ об≥ц€нок, н≥ пробачень" ¬.ѕавл≥ка, "«≥ронька" —ашка ѕономарьова, "ћ≥с€ць" ћогилевськоњ, "“и ангел" чи "“≥а-ту" ≤ри Ѕ≥лик...Ќостальг≥€ - штука сильна)
“ак ось тут € в пер≥од –≥здва можу почути ≥ "Ќовий р≥к" ≥ "ƒобрий веч≥р, тоб≥..", а за ц≥лий р≥к натрапл€ю на "ѕерший сн≥г", "—в≥танок", " оломийку" ≥ т.д.

Ћюкс ‘ћ - частенько крут€ть п≥сн≥ з "ƒиких танц≥в"

’≥т ‘ћ - вмикаю зранку...адже дуже часто натрапл€ю на нењ..мою улюблену ранкову зар€джалочку позитивом ..."” ритм≥ серц€")

ќсь так) ≤з почутт€м виконаноњ справи п≥шла читати дал≥)

¬с≥м добран≥ч .. чи доброго ранку

Wild Dances

# Posted: 23 Feb 2008 12:49 - Edited by: Wild Dances
Reply 

ѕродовжуючи тему: чи н≥хто не стикавс€ з тим, що подзвонивши у таку соб≥ передачу - ст≥л замовлень, з"€сувалос€, що бажаноњ п≥сн≥ –услани нема, або ж ведуч≥ об≥ц€ють поставити одне, а виходить зовс≥м ≥нше?

« чим це пов"€зано?

« тим, що т≥Їњ п≥сн≥ там ƒ≤…—Ќќ нема? “ак, можливо, але малов≥рог≥дно.

« тим, що п≥сн€ Ї, але њњ чомусь не хочуть ставити?
÷е, € думаю, ближче до сут≥.

«≥ свого прикладу знаю: вс≥ пам"€тають, €к на Ќашому –ад≥о в к≥нц≥ 2005 , а саме на день ћикола€: 19 грудн€ ( люблю шось запам"€товувати) в≥дбулас€ прем"Їра новоњ верс≥њ п≥сн≥ "”т≥шмос€"( без „уба€)
“од≥ њњ ставили мало не щодн€.Ќав≥ть € замовл€ла в "ѕоц≥лунку з прив≥том".
≤ ось, р≥вно за р≥к, саме в новор≥чну н≥ч € зателефонувала туди ( то було десь близько мабуть 4 ранку) , та мен≥ сказали, що такоњ п≥сн≥ в них не було ≥ нема...ј ведуч≥ не зм≥нювалис€)

“ак само на ≥нших рад≥о - зокрема ѕерець ‘ћ, смс-кою скинула проханн€ на ” ритм≥ серц€"- а звучала "ƒика енер≥€"( рем≥кс)
........

–ан≥ше –услану не можна було почути(на приклад≥ "–усского –адио"), оск≥льки це був "не формат", оск≥льки тод≥ вона ше не засв≥тилас€ так, що вже тод≥ неможливо стало не побачити њњ та дал≥ розказувати казочки про "форматн≥сть".
¬она зас€€ла в ™вроп≥, –ос≥њ, що нарешт≥ дало змогу нашим братам-украњнц€м њњ пом≥тити тут, у себе на Ѕатьк≥вщин≥.

јле це було тод≥. ј що ж зараз?

„асто читаючи перш≥ ≥нтерв"ю молодих артист≥в або з≥знанн€ з≥рок нашого шоу-б≥зу щодо початку њх кар"Їри- бачу одне:
вс≥ намагалис€( особливо десь в 90-х роках) занести своњ доробки, та зробити так, щоби њх п≥сн≥ поставили. јле то мабуть, робилос€ б≥льш за спасиб≥, адже 90-т≥, то час, коли у нас не було такоњ р≥зноман≥тност≥, ≥ все вир≥шували не грош≥, а людськ≥ стосунки, нормальн≥ рад≥оведуч≥ , €к≥ ставили, бо ставити, €к такого, з украњнськоњ музики було небагато.

«араз то дещо зм≥нилос€. ћабуть, щоби пост≥йно мати ротац≥ю, зараз потр≥бн≥ не ск≥льки грош≥, ск≥льки зв"€зки з ведучими, а ще краще - з власниками чи то пак продюсерами( € не знаю. €к то краще зветьс€) тих рад≥останц≥й. ≤ не ск≥льки зв"€зки( знайомства), ск≥льки дружба чи може €к≥сь д≥лов≥ зв"€зки принаймн≥...

+ “реба ѕќ—“≤…Ќ»… п≥ар в ”крањн≥. “реба давати ѕќ—“≤…Ќ≤ ≥нтерв"ю, €к≥сь фотосес≥њ дл€ обкладинок журнал≥в( нав≥ть, €кшо то стосуЇтьс€ не музики, а авто, техн≥ки), зйомки в реклам≥ (јл≥б≥, √орбачьова,ѕовал≥й, Ћорак, в т.ч. –усланка), участь нав≥ть €кшо й в не дуже ц≥кавих, але все ж телешоу, програмах...

як сказав найв≥дом≥ший рос≥йський кл≥пмейкер(в≥домий роботамиз ѕугачьовою, орбакайте, –уссо,Ѕасковим ,«емф≥рою ≥ т.д.), у них в –ос≥њ треба пост≥йно "мелькать", ≥накше дуже швидко забудуть. ¬ ”крањн≥, на його думку, тут дещо р≥знитьс€ ситуац≥€: тут досить довго в пам"€т≥ тримають €к≥сь под≥њ, перемоги, концерти.“а зараз,по-моЇму, м≥н€Їтьс€ все, ”крањна швидко розвиваЇтьс€, намагаЇтьс€ перейн€ти зах≥дн≥ та росмотиви у всьому, тому, мабуть, у нас теж тре мелькати.
ƒоказ того - ротац≥€.
“ой, хто слухаЇ рад≥о, прекрасно знаЇ, хто Ї зараз на п≥ц≥ попул€рност≥, хто блимаЇ з ус≥х екран≥в та ус≥х рад≥останц≥й. ≤ в цьому њм допомогли проект "“анц≥ з з≥рками", що мав величезну аудитор≥ю.«араз у них маса фан≥в, гастрольн≥ тури, прес-конференц≥њ ≥ т.д.

Ќе буду кривити душею, на м≥й погл€д –услану зараз мало крут€ть.« чим це зв"€зано...ƒумаю, вс≥ прекрасно розум≥ють.
“реба бути в ”крањн≥...ƒл€ кожного артиста та й просто профес≥онала в будь-€к≥й справ≥ маЇ бути €кась земл€ п≥д ногами, €кийсь старт, у €кому будучи впевненим, можна ≥ти дал≥.÷е так званий трампл≥н. я не кажу, що його нема. “ак, Ї ми, в≥ддан≥ шанувальники, €к≥ можуть ≥ вм≥ють чекати)

јле ж Ї перес≥чн≥ украњнц≥, €ким може просто подобатись њ музика, вона сама €к людина. ¬они прагнутимуть бачити њњ на коцертах, чи принаймн≥ по “¬. ј при в≥дсутност≥ в кращому випадку просто п≥дуть дивитис€ на когось ≥ншого, €кшо не забудуть...

я знаю, краще €к≥сть, ан≥ж к≥льк≥сть. –услана н≥коли не гналас€ за шанувальниками. ¬иживали найст≥йк≥ш≥. јле все ж....

—под≥ватимемось, що п≥сл€ презентац≥њ в ”крањн≥ шоу, в≥дбудетьс€ ≥ всеукрањнський тур ≥ все зм≥нитьс€ хоча б тр≥шки на краще)

я знаю, що в≥дом≥сть в јмериц≥,  итањ, ™вроп≥ - це велика мр≥€ –усланки. я њњ розум≥ю) јле хот≥лос€ б, щоб ”крањна в≥д того не дуже страждала.

Wild Anytka
Member
# Posted: 23 Feb 2008 12:56 - Edited by: Wild Anytka
Reply 

Wild Dances
ћудр≥ слова.¬разили до глибини душ≥,≥ все вище написане д≥йсно правда)як добре,що ти звернула на це увагу)

Erika_wild
Member
# Posted: 23 Feb 2008 18:58
Reply 

WildDances

я погоджуюсь з≥ вс≥м що ти сказала. ” сам≥й так це набол≥ло... Ќ у€ к вона не розум≥Ї, що люди забувають про нењ. “ак, слава в ™вроп≥, вона Ї, бо там –ус€ Ї пост≥йною гостею.

ј украњнц≥ склеротики, њм пост≥йно треба нагадувати про себе. ≤ дуже, дуже шкода що –ус€ цього не робила вже давно. ¬она наполегливо працювала, та х≥ба хтось знаЇ про це окр≥м фан≥в?..

“и правильно кажеш про перес≥чних украњнц≥в, нав≥ть в тих, кому вона подобаЇтьс€, немаЇ можливост≥ сл≥дкувати за нею, адже €к ти вже пом≥тила по рад≥ю крут€ть не часто, а в прес≥ - то взагал≥ останн≥ 2 роки просто тиша...

«наЇте, останн≥ дн≥ кажу своњм друз€м що в –ус≥ починаютьс€ нов≥ шоу, альбоми, тури, що вона готуЇ велик≥ призентац≥њ. ≤ знаЇте що мен≥ в≥дпов≥дають? ¬с≥, без виключенн€, кажуть: –услана? ƒа? ўось давненько њњ не було чутно.

≤ хочетьс€ виправдати њњ, сказати що вона була у справах, щог нове шоу потребувало багато часу й сил. јле х≥да людей це хвилюЇ? «акони шоуб≥зу...

ј тепер треба збирати народ на концертах. ј €ким чином?  оли вже призабулос€, €ким чином з≥брати повний стад≥он народу?..

tanya kozariz
Member
# Posted: 23 Feb 2008 21:41
Reply 

Erika_wild
ј тепер треба збирати народ на концертах. ј €ким чином?  оли вже призабулос€, €ким чином з≥брати повний стад≥он народу?..

я вважаю, що дл€ цього потр≥бно вже зараз (до початку туру ”крањною) робити супер мега велику рекламу нового шоу на “¬ ≥ рад≥о. «апустити нов≥ п≥сн≥ на вс≥ рад≥останц≥њ, щоб њх крутили пост≥йно, щоб люди њх чули, та випускати кл≥п.

+ нам прикласти зусилл€ в допомоз≥!!!

Wild Dances

# Posted: 24 Feb 2008 00:54
Reply 

Erika_wild
я погоджуюсь з≥ вс≥м що ти сказала. ” сам≥й так це набол≥ло.
я сказала це ше у довол≥ легк≥й форм≥) Ўоби н≥кого не образити.

ћен≥ це не просто болить.
¬середин≥ бурлить, кипить ≥ нуртуЇ дуже велика сила. ј так, €к € довол≥ часто роблю все за покликом серц€( переважно завжди), це переходить ≥ на слова. ≤ не завжди њх приЇмно слухати. ≤ не завжди вони можуть залишити душу не зраненою...

ўе дуже багато лишилос€ не названого....

÷ього року –услану вперше не внесли нав≥ть до ном≥нац≥й на титул "Ќайкрасив≥ш≥ люди крањни" за верс≥Їю попул€рного журналу "Viva"
http://viva.ua/contest/w/

’оча туди вв≥шли так≥ претендентки €к ќлена √ребенюк, ќлена ‘рол€к, ќльга √орбачьова, нав≥ть Ћ≥д≥€ “аран,јнна Ѕесонова, “ала  алатай.
Ќ≥, € не кажу, що вони - потвори.  ожна ж≥нка по-своЇму красива.≤ вони досить симпатичн≥. јле –услана тод≥ мала бути там ≥ подавно.
ќднак картина дещо ≥нша, правда?

“акож в≥дбулис€ зм≥ни у реклам≥ шоколаду "—в≥точ". „и то зак≥нчивс€ контракт , чи то бажанн€ власник≥в зм≥нилось, але тепер зам≥сть звичного нам "—в≥танку" постаЇ дуже класна, проте не та, п≥сн€ —кай "ѕодаруй св≥тло".
ƒивний зб≥г...реклама була ст≥льки рок≥в, а зм≥на - лише тепер...

÷≥каво, правда ж...

я не хочу н≥чого сказати. ¬се ≥ так само говорить за себе. ≤ , на жаль, то далеко не приЇмн≥ зв≥стки.

јле, €к не дивно, зараз у мене в≥д ц≥Їњ не зовс≥м вт≥шноњ картини нема депресн€ку.
–ан≥ше був. ≤ було дуже погано.
“а тод≥ € зрозум≥ла - €кшо це тримати в соб≥- н≥кому в≥д того не буде корист≥: € зжиратиму сама себе, а тут ≥ дал≥ буде ≥дил≥€ того, шо вс≥х все влаштовуЇ.
Ќе сприймайте то,€к кажуть рос≥€ни "превратно"...ѕросто дехто може ≥ погодитьс€: на форум≥ зараз Ї лише пости ≥ноземц≥в,€к≥ Ї "в≥чними революц≥онерами", €к писав ≤ван якович ‘ранко. ¬они не здаютьс€. ≤ чекають, чекають) ≤ € ними пишаюсь.

ј ми переливаЇмо з пустого в порожнЇ наш≥ меседж≥ в темах , назвемо це так: дещо см≥шненько-дурненьких) Ќе ображайтесь, ÷е € люб€) ≤ в мене так≥ меседж≥ , м"€ко кажучи, безглузд≥ бувають, аби написати.
“а причина Ї= тре копати глибше.

ѕо-перше, до поки не з"€вились нарешт≥ нов≥ п≥сн≥, це була в≥дсутн≥сть "св≥жачка". “епер дещо народ ожививс€) јле €кшо нового шоу ≥ турне довго не буде - все повернетьс€ у звичайне русло.

ѕо-друге, в≥дсутн≥сть –услани в ”крањн≥, в≥дсутн≥сть практично даних про те, де вона ≥ шо вона, в €кому зараз л≥таку летить на €кий вже енний по к≥лькост≥ концерт в енну крањну.

ѕо-третЇ, ситуац≥€ що склалась п≥д назвою "на вс≥х €зиках все мовчить", згадуючи в≥дому строфу Ўевченка.
ћаю на уваз≥ €к≥сь д≥йсно важлив≥, можливо суперечлив≥ думки.
ѕер≥од, коли вс≥ писали тут те, що бажалос€: ≥ нецензурщику, ≥ несправедливу критику, ≥ образи, ≥ конструктив, ≥ просто життЇв≥ позиц≥њ - ззак≥нчивс€ десь в 2005 роц≥. ƒесь можна пов"€зати з ѕомаранчевою революц≥Їю: згасла вона ≥ тут все затихло швиденько.

’оча н≥би н≥чого не м≥н€лос€.
de jure - кожен ћќ∆≈ висловлювати все, що бажаЇ, аби то не було пр€мою образою у вигл€д≥ мат≥в, рел≥г≥йноњ нетерпимост≥ ≥ т.д.

de facto - процв≥таЇ флуд в кращому випадку, а в г≥ршому - тут ћертва “иша.

я вважаю, що те, що ми тут пишемо - дуже потр≥бно.

Ќа м≥й пог€д, шанувальники- це не т≥льки т≥, що чекають концерт≥в, що дивл€тьс€ з захопленн€м музику, сприймають на "ура" нов≥ проекти, що з великим бажанн€м робл€ть €к≥сь подарунки своњм улюбленц€м. ’оча, безумовно, ц≥ люди Ї беззаперечною частиною шанувальник≥в.
ѕроте не менш важливою њх функц≥Їю Ї ≥ сприйн€тт€ продукту виконавц€ в контекст≥ не лише отриманн€ насолоди, а й анал≥зу цього ж продукту. «найшовши €к≥сь реч≥, €к≥ , на нашу думку, можна вдосконалити, ми таким чином вносимо конструктив.

÷е краще допоможеи улюблен≥й сп≥вачц≥, ан≥ж ус€ гора кв≥т≥в, м"€ких ≥грашок чи ≥нших дарунк≥в в≥д чистого серц€.
јле €кшо це буде ƒ≤…—Ќќ констуктив.

ќднак це - лише певн≥ п≥дказки. –услана сама вир≥шуЇ, що ≥ €к повинно бути. Ѕо так маЇ бути)
јле ми в цьому можемо допомогти) ѕринаймн≥ спробувати. “ак €к це робить “ан€ ≥ ти своњми постами.

ј €кшо буде потреба почути нас - це станетьс€)

“ака мо€ позиц≥€.
ƒумаю, € достатньо сказала)

tanya kozariz
Member
# Posted: 26 Feb 2008 22:55
Reply 

«а останн≥й час вже в≥дбулос€ дек≥лька еф≥р≥в –усланки на рад≥останц≥€х. ’очу все це п≥дсумувати:

–ад≥о ћелод≥€, 24.12.2007

http://depositfiles.com/files/2828745

–ад≥о ’≥т ‘ћ, 11.02.2008, √ремм≥

http://www.sendspace.com/file/4gfq13 - 1 еф≥р
http://www.sendspace.com/file/xzm0to - 2 еф≥р
http://www.sendspace.com/file/eimu7f - "Moon of dreams"

Ћав –ад≥о, 15.02.2008, –услана розпов≥даЇ про любов

http://www.sendspace.com/file/oezhun

–ад≥о ћелод≥€, 16.02.2008, презентац≥€ п≥сн≥ "¬≥длунн€ мр≥й"
http://www.sendspace.com/file/bd08lv
http://www.sendspace.com/file/kfqwok
http://www.sendspace.com/file/j79nxt - п≥сн€ "¬≥длунн€ мр≥й"

tanya kozariz
Member
# Posted: 26 Feb 2008 22:58
Reply 

ј н≥хто сьогодн≥ не слухав еф≥р на рад≥о ™вропа+ ??? ћоже в когось Ї запис? я знаю лише, що –услана там розпов≥дала про новий альбом ≥ була презентована ще раз п≥сн€ "¬≥длунн€ мр≥й"

Wild Dances

÷е краще допоможеи улюблен≥й сп≥вачц≥, ан≥ж ус€ гора кв≥т≥в, м"€ких ≥грашок чи ≥нших дарунк≥в в≥д чистого серц€.

ѕогоджуюсь!

Alex__Angel
Member
# Posted: 28 Feb 2008 08:05
Reply 

¬ мене вже все готово к запису 9.15 у ранковому шоу на Gala-рад≥о еф≥р з –усланою (класно коли норвини з*€вл€ютьс€ трохи ран≥ше). Ќадибав рад≥о, д≥ктафон Ї в моЇму фот≥ку, запис викладу вечером.

yusia_sumy
Member
# Posted: 28 Feb 2008 09:11
Reply 

Alex__Angel
Ѕудемо чекати

Alex__Angel
Member
# Posted: 28 Feb 2008 09:35 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Ќ≥чого нового ≥ ц≥кавого не було - пролунала анг. ≥ укр. верс≥€ ≥ запропонували проголусувати за ту п≥сню €ка краща ≥ вона залишитьс€ в еф≥р≥ рад≥о... ≥ все

Alex__Angel
Member
# Posted: 28 Feb 2008 10:57
Reply 

≤ де на Gala голосувати? ќблазив п≥всайту ≥ не де не побачив строки з назвою Moon of dreems або ¬≥длунн€ мр≥й. „и це т≥льки в мене?...

Alex__Angel
Member
# Posted: 28 Feb 2008 12:09 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Alex__Angel

ƒа... хитро вони зробили голосуванн€, лише повторно прослухавши запис уловив те що треба голосувати (в≥дписувати) в гостових тих DJ €к≥ вели це щоу...
голосовуванн€ триваЇ 1 день.
ќнегин http://www.galaradio.com/index.php?cat=652
ќл€ ћис€чна http://www.galaradio.com/index.php?cat=215

я возмущен, що це за ... €ку верс≥ю п≥сн≥ залишити в еф≥р≥ рад≥о??? ќбидв≥ верс≥њ достойн≥ того щоб йти в ротац≥њ, а тут таке

Erika_wild
Member
# Posted: 28 Feb 2008 18:46
Reply 

Wild Dances

ќт ми сам≥ тепер ≥ тримаЇмось на власному ентуз≥азм≥...
Ѕачимо ентуз≥азм –ус≥, ≥ спод≥ваЇмос€ що ми в≥дчуЇмо його в своњх серц€х, ≥ зможемо вс≥ разом в≥дчути неск≥нченну енерг≥ю, коли ми збираЇмос€ вс≥ разом, ≥ коли приходить –усланка...

tanya kozariz
Member
# Posted: 28 Feb 2008 22:18
Reply 

Alex__Angel

ќбидв≥ верс≥њ достойн≥ того щоб йти в ротац≥њ, а тут таке

ѕогоджуюсь.

’оча було б ц≥каво побачити реакц≥ю ≥нших людей на ц≥ п≥сн≥ ≥ њх вподобанн€.

kotenok
Member
# Posted: 29 Feb 2008 15:27 - Edited by: kotenok
Reply 

Ruslana на ≈вропе плюс в пр€мом эфире 26.02.08

Wild Dances

# Posted: 3 Mar 2008 15:33 - Edited by: Wild Dances
Reply 

tanya kozariz
ј н≥хто сьогодн≥ не слухав еф≥р на рад≥о ™вропа+ ??? ћоже в когось Ї запис?

Specially for you) ƒовгожданний маленький даруночок вс≥м в≥д мене)
http://www.sendspace.com/file/yyh5f2

™дине сор≥ за то, шо шипить. ѕравда, старалась всьо хоч трохи покращити програмкою, то дещо зн≥велювалис€ шуми. ќднак не повн≥стю. ¬сьо через те, що тод≥ був саме медогл€д, ≥ доводлос€ пересуватис€ з каб≥нету до каб≥нету.
”€в≥ть соб≥, найсм≥шн≥ше було у каб≥нет≥ лора, до €кого € зайшла з навушником у вус≥))))

Ќу то таке)
Ќайб≥льше мен≥ подобаЇтьс€ з всього ≥нтерв`ю фраза "Ўарык, у нас с табой адна судьба"
"–жун≥магу" продовжувалось к≥лька дн≥в)))

јле еф≥рчик, зв≥сно своЇр≥дний) «ате –услана там ...€кби це сказати, щоби вс≥ зрозум≥ли...не раф≥нована. Ќе раф≥нова шоколадними ведучими, €к≥ Ћ»Ў≈ –ќЅЋя“№ вигл€д сон€чних людей.
¬едуч≥ ™вропи + не грають, вони такими ≥ Ї.
јдже ѕолож - то ше та штучка)
≤ вони з –усланою не просто люди, €к≥ зб≥глис€ на 1 год, розб≥глис€ ≥ забули про одне одного. ¬ г≥ршому випадку - вони дуже хорош≥ знайом≥. ¬ кращому - друз≥. “ому в е≥р≥ було к≥лька "в≥льних" момент≥в, але це звучало так класно!
« еф≥ром на ћ1 не пор≥вн€Їш..то Ќебо ≥ «емл€....

«начить, розказую, щоби про мене перестали думати ше г≥рше, н≥ж € Ї просто - погана)

Ўе в 2004 були еф≥ри на цьому телеканал≥, коли –услана саме прињхала з WMA-2004 чи ≥нш≥ в наступних роках, то € н≥коли не могла дозвонитись. “ипу мен≥ казало в слухавку, що то неправильний номер.
Ќу то ше п≥вб≥ди. я би рада була, €кби воно так ≥ було 27 числа...јле не знаю, на щаст€ чи на жаль, ¬ѕ≈–Ў≈ € таки достукалас€ до телефонноњ л≥н≥њ того каналу, €к тут почалос€ найц≥кав≥ше.

ѕ≥дн≥маЇ слухавку €кась д≥вул€ ≥ на моЇ питанн€, чи можна посп≥лкуватис€ з –усланою, питаЇтьс€ шось типу "ѕа какому поваду?", але, бл≥н, так предвз€то. Ќу, думаю, ладно.
—казала њй то, шо мала спитати. ƒумала вона секунд дес€ть, сказала "’арашо , жд≥те".....Ќу чекала € чекала, вмикнули вони кл≥п, тод≥ ше рекламу, тод≥ ц€ баришн€ знову з"€вилась, сказала:
"—прас≥тЇ у нЇйо , сколька ана сп≥т ≥ как боретца с лЇнью"

” мене оч≥ €к 50 коп≥йок стали, €к € то почула. ≤ € з "невклЇпанн€м" спиталас€: то шо робити з моњм питанн€м. "™сл≥ врЇм€ астанетца - спрос≥тЇ",-прозвучало в слухавц≥.

Ќе знаю, чи то в≥д надм≥рного нервуванн€( а € завжди ƒ”∆≈ Ќ≈–¬”ё—№, коли –усланка Ї- випадають вс≥ слова ≥ питанн€, €к≥ € хт≥ла задати з голови) чи то в≥д того, що € була в ступор≥ в≥д того, що € почула, чи в≥д того, що звикла робити, так €к попрос€ть( зв≥сно, кр≥м випадк≥в типу "“и стоњш? “ебе тут поставили! Ќу то ст≥й ≥ мовчи"!") € ≥ спиталас€ те, що сказала....≥ в≥дразу п≥сл€ ѓ’Ќ≤’ питань мене вирубили.

ќт така от лажа!
ЌЇ, € знала, Ўќ таке ћ1: перев≥р€лос€ ≥ з передачою " араоке", коли зв≥дт≥л€ повидал€л≥ ¬—≤  Ћ≤ѕ» –услани, коли проводилис€ голосуванн€ в ћ20...але,бл≥н, це вже точно була ћј™„Ќя. ЅрЇд. «амилюванн€ очей.

ћен≥ —ќ–ќћЌќ за наше телебаченн€.
ћен≥ соромно за те, що це - ѕ≤ƒ—“ј¬ј чистоњ води.
≤ не т≥льки це. «анадто багато м≥раж≥в...Ћегко не побачити справжнього, зате важко в≥др≥знити картинку в≥д "д≥йсност≥".

—умно ≥ бол€че за –услану, що мусить це проходити. —умн≥ваюсь, що њй було в кайф в≥дпов≥дати на готов≥ питанн€.

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 3 Mar 2008 16:34 - Edited by: wild_olchyk
Reply 

Wild Dances
ƒовгожданний маленький даруночок вс≥м в≥д мене)

ƒ€кую!!!

Alex__Angel
Member
# Posted: 3 Mar 2008 16:43 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Wild Dances

Lenchuk
Member
# Posted: 3 Mar 2008 17:49
Reply 

ƒ€кую!!!

Alex__Angel
Member
# Posted: 4 Mar 2008 09:12
Reply 

Wild Dances

ћен≥ —ќ–ќћЌќ за наше телебаченн€.

“ак, особливо коли д≥знаЇшс€ що презентац≥ю кл≥пу –услани "¬≥длунн€ мр≥й" поставленно на 00.00 -

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 12 May 2008 17:27
Reply 

—ьогодн≥ в ћоскв≥ –услана стала гостею пр€мого еф≥ру Love Radio. ¬≥део можна подивитис€ тут

WiLDEN
Member
# Posted: 13 May 2008 20:39 - Edited by: WiLDEN
Reply 

оли –услана презентувала свою п≥сню "¬≥длунн€ ћр≥й" на ™вроп≥ ѕЋё—, то в пр€мому еф≥р≥ заходила на сайт ѕоложинського (групи "“ј–“ј ") ≥ обговорювала дуже п≥кантну фотку...
ќсь вона...
<a href= " title=" " style="width:150px" />
÷етую –услану: "я ще такого п*€тиметрового хлопа не бачила..."

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 21 Jun 2008 00:36
Reply 

” суботу 21 червн€ на рад≥останц≥€х ”крањни в≥дбудетьс€ прем'Їра п≥сн≥ "¬огонь чи л≥д (¬се не те...)"

WiLDEN
Member
# Posted: 21 Jun 2008 09:26
Reply 

. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on simple bulletin board miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site