ћегајрх≥в:::ѕриЇднуйтесь! (1)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Mass-Media / ћегајрх≥в:::ѕриЇднуйтесь!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Author Message
Wild Dances

# Posted: 6 Mar 2008 07:36
Reply 

олекц≥онером не стають - ним народжуютьс€.
я думаю, багато хто мене тут зрозум≥Ї)

ѕам"€таю, колись тут ше писали вс≥, нехай ≥ казков≥, але напрочуд ц≥кав≥ ≥дењ!
ѕам"€таю, колись була в мене банально нањвна ≥де€ в майбутньому створити музей) —ам≥ здогадайтесь кого)

јле час ≥де, та мр≥€ не згасаЇ - вона перероджуЇтьс€, переходить дещо в ≥ншу площину, еволюц≥онуЇ до б≥льш прийн€тноњ , зд≥йсненноњ форми. ќднак все одно непростоњ у дос€гненн≥.

Ќе буду тут л≥ричними в≥дступами займатись)
 оротше!

яна колись( восени минулого року) давала завданн€ рег≥ональним представникам - перев≥рити базу своњх ф\к.
“ак ось, робл€чи то, промайнула у мене в голов≥ думка - зробити
¬сеукрањнський арх≥в преси в електронному вар≥ант≥.
 р≥м того, сюди ж можна буде по змоз≥ внести всю символ≥ку( в т.ч. Ќ≈ќ‘≤÷≤…Ќ” ќ—ќЅЋ»¬ќ): наклейки, плакати, лист≥вки, календарики, зошити, значки ≥ т.д.

ƒещо п≥зн≥ше ве це можна викласти на ≥нтернет стор≥нц≥ оф≥ц≥йного фан-сайту) ≤ кожен матиме змогу ознайомитис€ з≥ справжн≥ми елементами ≥стор≥њ. јдже те, що було - то д≥йсно ≤стор≥€!

я вже зробила перш≥ кроки. ¬ нас в рег≥он≥ надибала близько 5-6 таких людей. « 2-ма вже зустр≥лась.
¬чора придбала альбом ≥ отримала папочку в≥д одн≥Їњ д≥вчини. ≤ що думаЇте, € почала робити?

’то осудить, хто засудить, а папочка мене причарувала....«ачиталась до 1 ноч≥ десь... раса - шо золото!
јльбом слухатиму дещо п≥зн≥ше.

Ѕуду рада, €кщо хтось все ж надумаЇ п≥дтримати це починанн€)
ƒл€ початку - добре було би рег.представникам доробити перев≥рку баз, €кшо вони того ше дос≥ не зробили.

Ќу ≥ зв≥сно проханн€ до кожного - хто маЇ бажанн€ чимось под≥литись - пиш≥ть.

¬се це робитьс€ виключно дл€ двох ос≥б: нас ≥ в перспектив≥ - дл€ –услани.

√айда в≥дкривати минуле!

veselochka
Moderator
# Posted: 6 Mar 2008 13:29
Reply 

Wild Dances
ƒ”””же гарна ≥де€!!!!!
ѕ≥дтримую !
ѕросто молодець

AnellenA
Member
# Posted: 6 Mar 2008 13:48
Reply 

Wild Dances
“ак, це те щого нам невистачаЇ

Alex__Angel
Member
# Posted: 6 Mar 2008 15:43 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Wild Dances

√арна ≥де€!

ѕресси за ƒик≥ танц≥ в нас багато а от з пректу "ƒзв≥нкий в≥тер" дуже р≥дк≥стна, давно натрапив на Їл. арх≥в присв€щений цьому проекту.
ќсь ссилочка http://www.ruslana-site.narod.ru/presa/presa.htm, http://www.ruslana-site.narod.ru/presa/arhiv/arhiv.htm

—имвол≥ку дл€ ‘/к € вже пропонував

yusia_sumy
Member
# Posted: 6 Mar 2008 16:29
Reply 

Alex__Angel
 ласний малюнок

WILD PSV
Member
# Posted: 6 Mar 2008 16:52
Reply 

¬сЄ это конечно хорошо, но вот мы сделали бейджи, да? Ќо ведь ниразу им не воспользовалс€ даже, так как просто нет где.
 онцертов как таковых в ”краине нет, в частности в ’ерсоне, просто не вижу применени€ ему!

Alex__Angel
Member
# Posted: 6 Mar 2008 18:30 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

WILD PSV

Ѕейдж можна використати ≥ так коли представл€Їшс€ ≥ншим новеньким фанам, €кщо тре звернутис€ до когось в≥д лиц€ ‘/к - пресса, рад≥о та ≥нше... ¬ мене наприклад таких аж ц≥ла пара - бейдж представника проекту "ƒика енерг≥€" ≥ бейдж "‘  –услани"

Natalia Haupt
Member
# Posted: 6 Mar 2008 19:10
Reply 

Alex__Angel
а от з пректу "ƒзв≥нкий в≥тер" дуже р≥дк≥стна

саме так...
на щаст€, м≥й альбомчик з вир≥зками з газет ≥ дос≥ лежить в €щичку “ак ц≥каво ≥нколи с≥сти ≥ перегл€нути його, згадати минул≥ часи

Alex__Angel
Member
# Posted: 6 Mar 2008 19:18
Reply 

Natalia Haupt

дорещ≥ на форум≥ колись викладали це

yusia_sumy
Member
# Posted: 6 Mar 2008 19:42
Reply 

WILD PSV
” мене нав≥ть бейджу нема

Alex__Angel
Member
# Posted: 6 Mar 2008 19:50
Reply 

yusia_sumy

“ак в чому проблема? в≥дсилаЇш ян≥ свою фотку 3х4, данн≥ ≥ дек≥лька грн. на виготовленн€ бейджу

makcsik
Member
# Posted: 6 Mar 2008 20:27 - Edited by: makcsik
Reply 

WILD PSV
но вот мы сделали бейджи, да? Ќо ведь ниразу им не воспользовалс€ даже, так как просто нет где.

€ им восплользовалс€ на концерте на ƒень Ќезависимости 2007 во Ћьвове, тогда половина ф/к прошла по нашим бейджам, а половина по концертным

онцертов как таковых в ”краине нет, в частности в ’ерсоне, просто не вижу применени€ ему!

≈сли сидеть в ’ерсоне и ждать, пока –ус€ приедит - то ты будешь сидеть годами и не дождЄшс€, € это давно пон€л, так как живу по-соседству с тобой - в Ќиколаеве, где –ус€ первый и последний раз была в 2004 году, после ≈¬. Ќо, € не сижу в Ќиколаеве, а ежу на концерты в другие города
 онечно, и в других городах они бывают редко, но хоть что-то

Natalia Haupt
Member
# Posted: 6 Mar 2008 23:09 - Edited by: Natalia Haupt
Reply 

Alex__Angel
дорещ≥ на форум≥ колись викладали це

ооо, знайома лист≥вочка... маю ≥ таку там ще був листок з текстом про новий проект

tanya kozariz
Member
# Posted: 6 Mar 2008 23:40 - Edited by: tanya kozariz
Reply 

Wild Dances

“и випереджаЇш моњ думки. я вже €к десь 3 м≥с€ц€ хот≥ла зробити фотоальбом в нет≥ з ус≥Їю пресою, що в мене Ї, а пот≥м виставити вам силочку. ¬же нав≥ть почала. јле роблю це пов≥льно, бо нет вдома дуже пов≥льний. ¬ мене Ї дуже багато статей в електронному вигл€д≥, ≥ дек≥лька - з час≥в ћит≥ весни.

veselochka
Moderator
# Posted: 7 Mar 2008 00:33
Reply 

tanya kozariz
я вже €к десь 3 м≥с€ц€ хот≥ла зробити фотоальбом в нет≥ з ус≥Їю пресою, що в мене Ї, а пот≥м виставити вам силочку. ¬же нав≥ть почала.
÷е ж ще краще, чим б≥льше людей будуть цим займатис€, тим швидше ≥ Ѕ≤Ћ№Ў≈ буде ≥нформац≥њ

Wild Tarik
Member
# Posted: 7 Mar 2008 02:00
Reply 

WILD PSV
I не обов'€зково ходити по бейджах лише на концерти –услани. —кажу по секрету, € за нашим бейджем був на трьох "не наших" концертах. —упервигiдно!

yanya
Moderator
# Posted: 7 Mar 2008 09:22
Reply 

WILD PSV
 онцертний тур ось-ось розпочнетьс€. ≤ –услан≥ буде легше до тебе звертатись, ≥ у фан-клуб≥ вс≥ будуть знати хто ≥ зв≥дки. ≤ розпитай фан≥в з  иЇва, €к вона потрапили завд€ки цьому бейджу у ¬≤ѕ-зону концерту, так €к охоронц≥ переплутали бейдж ≥з журнал≥стським. ѕ≥дключи фантаз≥ю! Ќезабаром оголосимо конкурс серед вс≥х учасник≥в бейдж≥в - по номерам.

yanya
Moderator
# Posted: 7 Mar 2008 09:26
Reply 

Wild Dances
ћолодець що ти п≥дн€ла таку тему. ≤ взагал≥ ти зробила одну неймов≥рну р≥ч - перегл€нула ≥ написала коменти до фан≥в ус≥Їњ найб≥льшоњ бази ”крањни - бази  иЇва. «а це тоб≥ р≥спект. Ќехай п≥сл€ цього лишилось лише к≥лька фан≥в, зате в≥рних –услан≥.

Alex__Angel
ћи певно в≥зьмемо цей знак дл€ значка фан-клубу. јле мене збиваЇ з пантелику листочок. „и не можна було б його на щось зм≥нити. ј що в≥н символ≥зуЇ цей знак взагал≥. як ти його соб≥ бачиш?

Alex__Angel
Member
# Posted: 7 Mar 2008 10:20 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

yanya

÷е д≥йсно символ проекту "ƒзв≥нкий в≥тер"

- символ≥зуЇ ... найблище п≥д описанн€ символу з трьома листочками п≥дходить це....

- « давн≥х-давен люд€м в≥домо: "дерево житт€"- г≥лка, на €к≥й ростуть три листки:
- перший листок- символ минулого часу;
- другий- символ сучасного;
- трет≥й-символ майбутнього...

http://www.kozactvo.org.ua/uk_r.php?d=a&i=92

Alex__Angel
Member
# Posted: 7 Mar 2008 17:05 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

¬ кого Ї лист≥вки сер≥њ "моЇ к≥но" виклад≥ть сюди будьласка.

yanya
Moderator
# Posted: 7 Mar 2008 17:47
Reply 

Alex__Angel
Member
# Posted: 7 Mar 2008 20:11
Reply 

yanya

ƒ€кую

Wild Dances

# Posted: 8 Mar 2008 01:28
Reply 

Ѕл≥≥≥ннн....Ќј–ќƒ «ј¬ќ–”Ў»¬—я))))
Ќав≥ть тут)
÷е - показник!

ј ось чого конкретно € ше не вир≥шила) јле менше з тим

—ьогодн≥ маю досить хороший настр≥й, ≥ це попри то, шо сьогодн≥ натерп≥лас€ немало) јле тим паче - менше з тим)

ƒуже хочу, аби вс≥ зац≥кавилис€ ше б≥льше. а тому дещо прив≥дкрию з того, що постало перед моњми очима позавчора.

“акою була анкета початку "ƒиких танц≥в"

“акою ћегаЌаклейкою насолоджувалис€ фани в к≥нц≥ 90-х.

–услана ≥ ѕол≥тика. ÷≥каво пор≥вн€ти твердженн€ –усланки)

ј то вже абсурд) —м≥шно, та €к не парадоксально, а вже тод≥ у нас ≥снувала жовта преса) јле € викладала то не т≥льки заради того.
«ате роздив≥тьс€ фотку! ћоже саме ви на н≥й!

THE BEST.....

ћогли ви таке соб≥ у€вити?

ƒл€ мене то була справжн€  азка - побачити –усланку саме в “ј ќћ” по-справжньому  азковому амплуа) ¬она „ар≥вна!

Wild Dances

# Posted: 8 Mar 2008 01:40
Reply 

To all
¬с≥м ћегаƒ€кую!
¬с≥м, хто написав меседж з support-ом, хто зараз перегл€даЇ своњ арх≥ви, хто намагаЇтьс€ залучити до цього ≥нших. Ќав≥ть тих. хто просто зайшов ≥ прочитав. «начить, ви зац≥кавилис€) «начить, то не намарно)

Alex__Angel
“об≥ окремий респект)
—ам знаЇш за що

tanya kozariz
“и випереджаЇш моњ думки.
“а, пам"€таю, ми з тобою говорили на тоту тему к≥лька м≥с€ц≥в тому)
¬загал≥-то всьо мало робитис€ ≥накше. јле € зрозум≥ла, що "разом нас багато - нас не подолати" - то не лише п≥сн€ пробудженн€ св≥домост≥, €ку зм≥шали з землею т≥, що њњ ≥ сп≥вали.( ѕ.—. "√ринджоли" тут н≥ при ч≥м) “о глибока думка!
“ому кр≥м того, що € практично щодн€ поповнюю арх≥в, €к новими, так дещо старими, так ≥ старенькими, то ше ви вкладете в цю справу свою лепту. ћусить вийти шось хороше)
„и не так?!

yanya

Ќасправд≥, € не таку вже й фантастичну р≥ч зробила) Ћише те, про що ти просила
Ќу ≥ дещо привнесла особисто в≥д себе) ’от≥лос€ хоч тр≥шки, та п≥знати св≥т того, хто колись не бездумно, не просто, а чомусь, та вн≥с своњ дан≥ до анкети. ’от≥лос€ д≥знатис€ ≥ в≥дчути, чим живуть та дихають ц≥ люди. Ќаск≥льки ми близьк≥ по духу....
ќсь ≥ всьо)
≤нш≥ ≥дењ приходили спонтанно. ’оча тепер € розум≥ю - так мало бути)

tanya kozariz
Member
# Posted: 8 Mar 2008 16:45 - Edited by: tanya kozariz
Reply 

≤де€ розм≥стити арх≥в на сайт≥ - чудова! јле на мою думку, € б не поЇднувала ѕресу ≥з —имвол≥кою (наклейки, зошити, лист≥вки, емблеми, плакати, календарики). ќсь €к € бачу арх≥в преси: на сайт≥ зробити ссилочку "ѕреса", а там зробити папки по рокам - 1997, 1998, ... 2008, ≥ туди закинути вс≥ скани прес вс≥х рок≥в! јле треба, щоб це хтось модерував, щоб комусь в≥дправл€ти вс≥ скани, у кого €к≥ Ї, а та людина вже буде перебирати (щоб однакових не було) ≥ завантажувати на сайт, або зробити таку змогу, щоб ми сам≥ могли завантажувати, щоб не робити подв≥йну роботу. ≤ ще одну папочку окрему створити дл€ символ≥ки. як вам?

Wild Dances

“а, пам"€таю, ми з тобою говорили на тоту тему к≥лька м≥с€ц≥в тому)

“ак, ≥ € п≥сл€ того, з≥брала всю пресу, €ка Ї у нашого фан-клубу, ≥ в≥дсканувала. “им самим додала до свого арх≥ву значну частину!

Wild Dances

# Posted: 8 Mar 2008 17:34
Reply 

tanya kozariz
¬ принцип≥, поки шо €( вибач не нескромн≥сть) хт≥ла би то робити ... я просто з кињськими бачус€, та й старий ф\к тут практично...
’оча € не бачу проблеми - кожен, €к € ≥ писала( може, правда, не досить дох≥дно по€снила), в свому рег≥он≥ най займаЇтьс€. “од≥, €к все по област≥ буде готово - можна прислати мен≥. я вже подивлюс€, та зменшу к≥льк≥сть присланого за рахунок однакових скан≥в, а також додам своЇ) ќсь, власне, мо€ пропозиц≥€.

“им самим додала до свого арх≥ву значну частину!
ћолодчинка!

tanya kozariz
Member
# Posted: 10 Mar 2008 11:11
Reply 

Wild Dances

“од≥, €к все по област≥ буде готово - можна прислати мен≥. я вже подивлюс€, та зменшу к≥льк≥сть присланого за рахунок однакових скан≥в, а також додам своЇ)

ј куди це все ти додаш? ƒе ти хочеш розм≥щувати арх≥в преси?

Wild Dances

# Posted: 12 Mar 2008 23:39
Reply 

tanya kozariz
ј куди це все ти додаш?ƒе ти хочеш розм≥щувати арх≥в преси?

я додам це( те, чого не вистачаЇ) з свого компа на диск ≥ разом з вашими в≥ддам ∆ен≥( дл€ того, щоби то було –услан≥) ≥  ор≥, €к голов≥ м≥жнародного ф\к ≥ засновника нового оффан сайту дл€ того, щоби то розм≥стилос€ саме на тих стор≥нках.

tanya kozariz
Member
# Posted: 13 Mar 2008 13:54
Reply 

Wild Dances

ясно! ј ти з ∆енею ≥  орою вже говорила про це? ¬они викладуть це на сайт? я тод≥ буду готувати в≥дправл€ти тоб≥ диск!

Wild Dances

# Posted: 13 Mar 2008 18:13
Reply 

tanya kozariz
ј ти з ∆енею ≥  орою вже говорила про це?
∆ен≥ свою ≥дею пов≥домила давно ше - м≥с€ц≥в - два - два з половиною тому. ѓй сподобалось)

ј от  ор≥ поки шо не сказала, але впевнена - вона буде т≥льки «ј) ≤ на сайт це викладетьс€)

я тод≥ буду готувати в≥дправл€ти тоб≥ диск!
“од≥ € тоб≥ буду Ќјƒ«¬»„ј…Ќќ вд€чна, сонечко! “и перша, хто поки шо в≥дгукнувс€ з рег. представник≥в

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on chat forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site