–ќ«¬ќƒ ѕ–ќ –”—ЋјЌ”!!!!!

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Mass-Media / –ќ«¬ќƒ ѕ–ќ –”—ЋјЌ”!!!!!
Author Message
yusia_sumy
Member
# Posted: 6 Apr 2008 14:21
Reply 

—ьогодн≥ побачила рекламу на Ќовому  анал≥. “ам кажуть в≥дправл€й смс ≥ в тебе Ї змога виграти диск –услани з особистим афтографом. ўе тоб≥ приход€ть п≥дказки, чи твоЇ число б≥льше або менше виграшного. я схопила телефон ≥ почала в≥правл€ти. ƒ≥йшла до числа 645, воно мен≥ пише шо виграшне число б≥льше. ¬≥дправл€ю 646 пише менше. “акшо це чистоњ води –ќ«¬ќƒ!!!! ≤ всього € стратила десь 15 гривень

yanya
Moderator
# Posted: 6 Apr 2008 16:40
Reply 

ƒобре що ти тут про це написала, може комусь ≥ще захочетьс€ "виграти", то будуть навчен≥ твоњм досв≥дом г≥рким

veselochka
Moderator
# Posted: 6 Apr 2008 18:58 - Edited by: veselochka
Reply 

yusia_sumy
дивно

15 грн. тоб≥ певно зн€ли за 15 смс

yusia_sumy
Member
# Posted: 6 Apr 2008 19:38
Reply 

15 грн. тоб≥ певно зн€ли за 15 смс
Ќ≥! √рош≥ зн≥мали €к за звичайн≥ смс, а не по гривн≥ €к казали

veselochka
Moderator
# Posted: 6 Apr 2008 19:56 - Edited by: veselochka
Reply 

yusia_sumy
ўось дуже дивно, бо взагал≥ ц€ акц≥€ справжн€ ≥ д≥йсно народ виграЇ диски...
ј в тебе залишилис€ т≥ смс в≥д них ?

yusia_sumy
Member
# Posted: 6 Apr 2008 20:52
Reply 

veselochka
Ќ≥ я њх стерла, бо пам*€ть смс була забита. ј хто вигравав диски??

veselochka
Moderator
# Posted: 6 Apr 2008 20:57 - Edited by: veselochka
Reply 

yusia_sumy

јкц≥€ справжн€ ≥ вона не лише по "Ќовому", отож, це все оф≥ц≥йно.
“е, що ти њх стерла погано, бо €кщо це правда, можна було ви€снити , у всьому роз≥братис€.
«араз вже п≥зно...

yusia_sumy
Member
# Posted: 6 Apr 2008 21:44
Reply 

Ѕл≥н я так хот≥ла диск в≥д –уськи —ид≥ла в≥дгадувала т≥ номера, а тут така ф≥гн€

P a s h a
Member
# Posted: 6 Apr 2008 21:46
Reply 

yusia_sumy
ј купити , диск шо за проблема?

Alex__Angel
Member
# Posted: 6 Apr 2008 22:06 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Ќа оф≥ц≥йному сайт≥ Ї т≥льк≥ пов≥домленн€ про цю акц≥ю
http://www.ruslana.ua/ac/

Ќапиши sms –услан≥ з твоЇю думкою чи питанн€м.
¬≥дправ на спец≥альний номер 3232.
Ќайенергетичн≥ш≥ sms будуть в≥д≥бран≥ особисто –усланою.
„итай ус≥ думки та в≥дпов≥д≥ –услани на своЇму телефон≥,
зайшовши на wap.ruslana.ua, або в ≤нтернет≥ на
www.ruslana.ua

—еред вс≥х автор≥в sms будуть роз≥гран≥ запрошенн€ на концерти –услани в ”крањн≥.

tanya kozariz
Member
# Posted: 6 Apr 2008 22:19
Reply 

yusia_sumy

я так хот≥ла диск в≥д –уськи —ид≥ла в≥дгадувала т≥ номера, а тут така ф≥гн€

Ўкода звичайно, що таке сталос€. „и помилка, чи навмисне. јле ж ти д≥йсно могла купити диск, а автограф ти при зустр≥ч≥ зможеш вз€ти у –услани.

yusia_sumy
Member
# Posted: 6 Apr 2008 23:12
Reply 

а автограф ти при зустр≥ч≥ зможеш вз€ти у –услани.
÷€ думка мене ≥ вт≥шаЇ

Luda311
Member
# Posted: 6 Apr 2008 23:49
Reply 

Alex__Angel

÷е не та акц≥€! “ам тре вгадати число. ѕ≥сл€ кожного смс тоб≥ приходить п≥дказка про те, €ке загадане число, б≥льше чи менше.

Alex__Angel
Member
# Posted: 7 Apr 2008 08:51
Reply 

Luda311

я знаю, але вони ж поки не анонсован≥ на оф. сайт≥...

veselochka
Moderator
# Posted: 7 Apr 2008 14:08 - Edited by: veselochka
Reply 

Alex__Angel

“ак, але ц€ реклама йде м≥н≥мум по двох каналах, це оф≥ц≥йна акц≥€
јле те, що нам розповла ёл€, зовс≥м не в"€житьс€ до –услани, може це теж , €к ≥стор≥€ з концертами на заход≥, мах≥нац≥њ тих, хто займаЇтьс€ ц≥Їю смс в≥кториною, а може , щось ёл€ не те зробила...

Hunter
Member
# Posted: 7 Apr 2008 15:19
Reply 

Ќарод, € а виграв диск у нед≥лю. –екламу побачив не на Ќовому, а на ICTV.  олега був з≥ мною, в≥н на ѕрикладн≥й ћатематиц≥ вчитьс€, п≥дказав €к треба д≥€ти - € спочатку не пов≥рив, але ви€вилось, що д≥йсно працюЇ!!!! Ќа ICTV в реклам≥ числа в≥д 20 000 до 30 000. я в≥дправив 25 000 - прийшла п≥дказка, що призове число менше того, що € над≥слав. ќ .  олега каже, що треба стр≥л€ти р≥вно посередин≥ - в≥дправл€ю 22 500. ќтримав в≥дпов≥дь - призове число б≥льше мого. «начить призове м≥ж 22 500 ≥ 25 000. «нову стр≥л€ю р≥вно посередин≥ - знову п≥дказка. ќдним словом, з 11-њ спроби отримую —ћ— : ¬и виграли альбои –услани јмазонка! ¬иходить, що за 11 гривень купив новий альбом, ще й з автографом. ¬ир≥шили с колегою помахлювати - число виграшне € вже знаю, кажу йому - в≥н в≥дправл€Ї його з≥ свого телефону...в≥дпов≥дь - це число виграшне, але його вже вгадали! ќт такоњ! ¬ реклам≥ кажуть, що щодн€ 10 нових виграшних чисел - можна було погратись ще, але лишилось 6 гривень на телефон≥ :( «араз чекаю, коли мен≥ зателефонують, чи пришлють смску, де можна диск забрати - поки н≥хто не дзвонив

yusia_sumy
Member
# Posted: 7 Apr 2008 16:48 - Edited by: yusia_sumy
Reply 

Hunter
 ласно тоб≥ ј шо ж у мене трапилось тод≥? я теж по такому принципу в≥дправл€ла, а воно так вийшло. “од≥ прийдетьс€ чекати –усю у себе в м≥ст≥

tanya kozariz
Member
# Posted: 7 Apr 2008 17:59
Reply 

ј п≥дкаж≥ть будь ласка, на €кий номер в≥дправл€ти смс.

Alex__Angel
Member
# Posted: 7 Apr 2008 18:21
Reply 

yusia_sumy

якщо це сп≥льний проект “Ѕ з –усланою, то велика в≥рог≥дн≥сть того що частина з≥браних кошт≥в п≥де на благод≥йн≥сть

yusia_sumy
Member
# Posted: 7 Apr 2008 18:28
Reply 

Alex__Angel
Ќу €кщо так,то € спок≥йна ј €кщо н≥, то переживу

yusia_sumy
Member
# Posted: 7 Apr 2008 18:29
Reply 

tanya kozariz
номер 3232

Hunter
Member
# Posted: 7 Apr 2008 19:25
Reply 

—лухай, а може ти помилилась з €коюсь ≥з п≥дказок? Ѕо € п≥сл€ 3-њ смски вз€в листочок ≥ ручку ≥ почав записувати що в≥дправл€ю ≥ що приходить, бо запам'€тати то всьо нереально. ј взагал≥-то мен≥ ще прийшло 11 wap-посилань ≥ € закачав соб≥ 4 фотки, реалтон ћун оф ƒр≥мз з “иѕейном ≥ в≥деоролик –услани. Ќав≥ть €кщо б не виграв диск - того контенту гривень на 30. ≤ ще одне - близько п≥вгодини тому мен≥ зателефонували, спитали €к звати ≥ адресу ≥ пооб≥ц€ли вислати диск мен≥ по пошт≥. я здивований, що в тебе так вийшло, може д≥йсно ти десь помилилась?

yusia_sumy
Member
# Posted: 7 Apr 2008 19:32
Reply 

Hunter
—ьогодн≥ € вдруге пробувала, все так само ј т≥ вап посиланн€ безкоштовн≥?

Hunter
Member
# Posted: 9 Apr 2008 17:42
Reply 

yusia_sumy
ѕрив≥т! ¬ап тариф≥куЇтьс€ зг≥дно твого пакету. ¬ мене, наприклад д≥джус. 1 мегабайт коштуЇ 4 гривн≥. ”сього контенту € закачав десь за 1,5 грн.
ƒореч≥, вчора м≥й колега, €кий п≥дказав €к треб€ грати з 10-њ спроби вгадав число. „екаЇ на диск.
’то хоче скачати соб≥ контент - тримайте http://novysniper.megawap.com.ua/w/gk0t2fik/ Ќе знаю, чи вона ще д≥йсна, але спробувати можна!!!

Wild Anytka
Member
# Posted: 9 Apr 2008 18:14
Reply 

я нав≥ть не чула про це.Ўось € пропустила

Genik19
Member
# Posted: 17 May 2008 00:57
Reply 

я тоже отсылал смс-ки. мне тоже приходили ссылки только с них € ничего не мог скачать.

Radiowave
Member
# Posted: 17 May 2008 11:16
Reply 

Ќадо будет попробывать. ¬идела рекламу и по 1+1, и по »—“¬, и по Ќовому. —корее всего, не развод, а глюк.

Genik19
Member
# Posted: 18 May 2008 21:17
Reply 

Radiowave
Ќичего интерестного.ќтправл€еш смс, тебе приходит (твое число больше или меньше призового.)снимаетс€ 1 грн. приходит ссылка где ты выбираеш что хочеш скачать,мелодию или картинку.лично € не мог ничего скачать.а еще мне было пришло:“во€ смс дл€ мене дуже важлыва.–”—ЋјЌј

Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on PHP forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site