—¬≤∆ј ѕ–≈—ј 2 - - - latest mass-media news (5)

- Forums - Sign Up - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Mass-Media / —¬≤∆ј ѕ–≈—ј 2 - - - latest mass-media news
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 50 . 51 . >>
Author Message
veselochka
Moderator
# Posted: 4 May 2008 16:02

ќго, а € й не знала, що –ус€ була на “аврах з п≥ратами, гарно придумали!

DiyA
Member
# Posted: 4 May 2008 16:22

÷≥ фото ще вчора були на сайт≥ “авр≥йських:
URL
ј € цих п≥рат≥в вже ран≥ше бачила. ÷е актори. я минулого року з малим ходила на €кусь виставу ¬ гост€х у пиратов  арибского мор€. «аЇтьс€ вони там розважали д≥тлах≥в.
ј –услана ориг≥нал! √арно придумала

RuslanaTube
Member
# Posted: 4 May 2008 16:39

she is holding the international album in her hand. I want to hear THE GIRL THAT RULES!!!

Katherine
Member
# Posted: 4 May 2008 17:44

ashes been holding the international album quite a lot in interviews i wonder when shes going to release it.... its obviously done

cora
Moderator
# Posted: 4 May 2008 18:12

AnnBernik
Thanks for sharing those photos. Who are the pirates?
Where you there?

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 4 May 2008 18:27

wow, the pirate really looks like Johny Depp.....and what did they do? Ruslana&pirates against piracy?

RuslanaTube
Member
# Posted: 4 May 2008 18:37 - Edited by: RuslanaTube

nikoleta_rangelova
Ruslana&pirates against piracy?

edit: by the way it might just be really true. She wants to inform about it but doing it in a fun way....

cora
Moderator
# Posted: 4 May 2008 18:45

nikoleta_rangelova
Ruslana&pirates against piracy?

RuslanaTube
by the way it might just be really true. She wants to inform about it but doing it in a fun way....

Yea, that would be really an original campaign.

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 4 May 2008 18:49 - Edited by: nikoleta_rangelova

RuslanaTube
cora

edit: by the way it might just be really true. She wants to inform about it but doing it in a fun way....
Yea, that would be really an original campaign.

actually, I thought it was exactly this

wespecz
Moderator
# Posted: 4 May 2008 19:37

Jack Sparrow in action. OMG thanks a lot for sharing, that's so cool!

AnnBernik
Moderator
# Posted: 5 May 2008 08:38

cora

Who are the pirates?
Where you there?

I think that pirates are just actors
I haven't been there, one of the web-portals posted these photos

Alex__Angel
Member
# Posted: 5 May 2008 12:09

–ус€ була на “аврах з п≥ратами

¬ нењ даже один з костюмчик≥в - "Ћед≥-п≥рат"

veselochka
Moderator
# Posted: 5 May 2008 12:42 - Edited by: veselochka

Alex__Angel

“ак, але вона не од€гла шл€пки, бо зач≥ска не дозвол€ла...

Ўукайте нин≥шн≥й "Ѕл≥к" ≥ "—егодн€"

Radiowave
Member
# Posted: 5 May 2008 14:37 - Edited by: Radiowave

в журнал≥ Story написали невеличку зам≥тку про "јмазонку".

veselochka
Moderator
# Posted: 6 May 2008 10:50 - Edited by: veselochka

Ўукайте св≥жий "√Ћј¬–≈ƒ" ≥ нин≥шн≥ " ињвськ≥ в≥домост≥" та "‘акти".

Radiowave
Member
# Posted: 6 May 2008 18:32

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 6 May 2008 18:37

could someone tell me, the article above, is this comment..."slightly" negative or I misunderstood it....???

Alex__Angel
Member
# Posted: 6 May 2008 19:00 - Edited by: Alex__Angel

Radiowave
ј з €когу це журналу?

ѕро "я жива (синтетична)" це вони зр€, €к по мн≥ одна ≥з самих сильних п≥сень в альбом≥.

“а небо маски змиЇ з нас.
‘альш зникне, зникне б≥ль образ.
“в≥й пром≥нь в неб≥ ще не згас,
Ѕо небо справд≥ в≥рить в нас.

Alex__Angel
Member
# Posted: 6 May 2008 19:18

÷е реценз≥€ з http://www.ukrmusic.com.ua/?mid=3&music_product_id=29459&action=music_detail, мен≥ подобаЇтьс€

–услана "јмазонка"

"¬ час безликих сл≥пих генерац≥й,
в еру сл≥в, безглуздих сенсац≥й,
у епоху глухих прострац≥й..."

–услана сповнившись ƒикоњ ≈нерг≥њ постала в своЇму новому довгооч≥куваному альбом≥ справжньою јмазонкою...

јмазонка стаЇ на Ўл€х Ѕоротьби з несправедлив≥стю ≥ брехнею —в≥ту цього, ≥ зброЇю своЇю обираЇ “ворч≥сть. јле ≥ —в≥т не спить... ’то з чим боретьс€ той тим ≥ сам стаЇ... Ќеск≥нченн≥ протир≥чч€ виростають, €к голови √≥дри...

"’то € - вогонь, чи л≥д?
«никну, чи лишу сл≥д?
¬арте, або пусте?
¬се не те..."
ћ≥ж вчора ≥ завтра ц≥ла в≥чн≥сть:
"як зм≥нити майбутнЇ?
«берегти незабутнЇ?"
≥ нав≥ть вже здаЇтьс€, що
"„ерез пр≥рву давн≥х ≥люз≥й ≥ сн≥в,
ми йдемо, щоб не д≥йти..."

јле ¬≥чна —ила Ћюбов≥, ≈нерг≥€  оханн€ всюди разом з јмазонкою, вона даруЇ над≥ю на краще, надаЇ наснаги до Ѕоротьби. —еред урбан≥стичност≥, серед згубних вогн≥в сучасного м≥ста, серед синтетичност≥ оточуючих облич постаЇ новий герой - це в≥дважна красун€, оч≥ њњ палають, а вуста њњ промовл€ють р≥шуче:

"Ќам ƒол€ л≥тати- ≥ншоњ немаЇ!"

Radiowave
Member
# Posted: 6 May 2008 21:21

Alex__Angel
Story

Anel_
Member
# Posted: 7 May 2008 10:35

¬у журнала "—тобой" за апрель стать€ по новый проект –”—», на нескольких страницах!

veselochka
Moderator
# Posted: 7 May 2008 22:17 - Edited by: veselochka

Anel_

ЋЇночко, на попередн≥й стор≥нц≥ ќльчик вже про це написала , нав≥ть, виклала скан.

yanya
Moderator
# Posted: 8 May 2008 07:38

veselochka
я думаю ЋЇна €к т≥льки бачить нову пресу, то одразу заходить сюди под≥литись гарною новиною з нами, не маючи часу прочитати наш≥ попередн≥ пости. ƒ€куЇмо, ЋЇночко!

veselochka
Moderator
# Posted: 8 May 2008 09:09 - Edited by: veselochka

yanya

я думаю ЋЇна €к т≥льки бачить нову пресу, то одразу заходить сюди под≥литись гарною новиною з нами
ѕовн≥стю зг≥дна!
≤ теж њй вд€чна!

Ўукайте нин≥шн≥й "“елег≥д" ≥ "Ѕульвар" є18 за травень. ( “ан€ з «апор≥жж€)

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 8 May 2008 15:45

ўе у "“елескоп≥" на наступний тиждень теж Ї –ус€

lampellen
Member
# Posted: 10 May 2008 10:27

ќсь ц≥каве ≥нтерв*ю –услани(за березень 2008).
Ќародна артистка ”крањни, депутат ¬ерховноњ –ади п'€того скликанн€, переможниц€ музичного конкурсу ™вробаченн€Ц2004 –услана Ћижичко дала ≥нтерв'ю. ѕредметом зустр≥ч≥ стала гранд≥озна под≥€ у творчому житт≥ сп≥вачки Ц п≥дписанн€ контракту з американською продюсерською компан≥Їю Warner.

–јƒ»Ћј Ѕ ЌјЎ»ћ ѕ–≈ƒ—“ј¬Ќ» јћ Ўќ”-Ѕ≤«Ќ≈—”  ”ѕ»“»  ¬»“ќ  ≤ ѕќѓ’ј“» Ќј √–≈ћћ≤

–услано, ¬и нещодавно повернулис€ з церемон≥њ нагородженн€ найпрестижн≥шоњ у св≥т≥ музичноњ нагороди "√ремм≥", куди ¬ас запросив ¬аш друг американський репер T'Pain. –озкаж≥ть про своњ враженн€.

”крањнському шоу-б≥знесу зараз дуже ≥ дуже не вистачаЇ гарного креативного поштовху. ћи так поб≥гли за попсою, у г≥ршому розум≥нн≥ цього слова, що почали втрачати ≥дентиф≥кац≥ю.

я прињжджаю на √ремм≥ й мимовол≥ чекаю, коли приз отримають м≥сцев≥ американськ≥ Ђкозловськ≥ї, Ђк≥ркоровиї... Ѕо розум≥ю, що це комерц≥йна музика... јле там кажуть: ЂЌ≥! ќтримають √ремм≥ Ѕашмет, так≥, €к ’воростовський, люди, котр≥ принесли в музику €кийсь стиль, ориг≥нальн≥стьї.

я плакала в зал≥ в≥д вражень... я сид≥ла посеред дуже серйозноњ VIPЦтусовки, ≥шла по червон≥й дор≥жц≥, по €к≥й пройшлис€ вс≥ св≥тов≥ з≥рки...

я од€гнулас€ в нар€д, €кий дл€ мене зробили  араванська ≥ Ѕогуцька дл€ нового шоу.  амери мене зн≥мали, але м≥ж собою шушукалис€: Ђ’то це така?ї

“е, що € побачила на √ремм≥ т≥льки додало мен≥ впевненост≥ в тому, що потр≥бно залишатис€ музикантом, треба мати ориг≥нальний стиль, не б≥гти за €кимось комерц≥йним маревом, за стандартами продюсер≥в, €к≥ клепають проект за проектом ≥ сам≥ через м≥с€ць забувають, що це таке було.

√адаю, багато хто з нашоњ шоу-≥ндустр≥њ Ц м≥г би соб≥ дозволити купити квиток за 1000 долар≥в ≥ поњхати на √ремм≥, аби подивитис€ на профес≥йн≥сть, на св≥товий р≥вень.

я була в ус≥х артист≥в за лаштунками, в ус≥х кулуарах, мала можлив≥сть перегл€нути звук, св≥тло Ц усе, €к маЇ правильно робитис€, весь продакшн. ≤ € зловила себе на думц≥, що ми з нашими новим шоу на одн≥й хвил≥ з≥ св≥товими тенденц≥€ми... ѕрињхавши в ”крањну, € сказала своњй команд≥, що все робимо правильно, не слухатимемо н≥кого й дал≥ рулимо в такому ж напр€мку.

¬и п≥дписали контракт з американською продюсерською компан≥Їю Warner. ÷е в≥дбувалос€ пр€мо на √ремм≥?

Ќ≥, ми п≥дписали контракт к≥лькома м≥с€ц€ми ран≥ше, просто хот≥ли про це за€вити саме на √ремм≥, аби п≥дкреслити р≥вень ≥ статус ц≥Їњ угоди. ”года з Warner Ц це ≥нтернац≥ональний контракт, €кий може бути ц≥кавим в усьому св≥т≥ ≥ не прив'€заний до ментальност≥ одного рег≥ону.

як≥ перспективи ¬ам в≥дкриютьс€?

ћи зараз у так≥й ситуац≥њ, що сам≥ не можемо нав≥ть написати прес-рел≥з. Ќам доводитьс€ узгоджувати кожне слово, кожну кому з Warner, ≥ це мене одразу поставило на м≥сце: € зрозум≥ла, що в≥дпов≥дальн≥сть кожного мого кроку б≥льша, н≥ж п≥сл€ перемоги на ™вробаченн≥, коли мен≥ доводилос€ ф≥льтрувати кожне слово, бо це асоц≥ювалос€ з ≥м≥джем ”крањни.

ћи зараз обмежен≥ в ≥мпров≥зац≥€х, ус≥ наш≥ граф≥ки ч≥тко узгоджуютьс€, ≥ Їдине, що ми змогли в≥двоювати, Ц це, щоб ”крањна залишалас€ пр≥оритетною, тобто Ц щоб презентац≥€ мого нового альбому й кл≥пу в≥дбувалас€ спершу саме в ”крањн≥. Ѕо € знаю, що усп≥шн≥сть нашого проекту в ”крањн≥ дасть мен≥ абсолютну впевнен≥сть ≥ ч≥тке переконанн€, що проект стане усп≥шним у св≥т≥. «наю, що тут будуть схвальн≥ в≥дгуки, велик≥ продаж≥ альбому. ≤ н≥хто не посм≥Ї сказати, що проект не маЇ шанс≥в на усп≥х.

я абсолютно впевнена в усп≥ху в —х≥дн≥й ™вроп≥, Ўвец≥њ, Ѕельг≥њ, √рец≥њ, “уреччин≥, ≤зрањл≥, Ќ≥меччин≥. «араз, правда, н≥чого не можу сказати про Ѕритан≥ю,  итай, тим б≥льше япон≥ю.

я нав≥ть маю таке нахабство сказати, що наш проект буде представлений в јмериц≥ Ц ≥ не тому, що в нас Ї так≥ можливост≥, а завд€ки сп≥впрац≥ з американськими з≥рками, Ц маю на уваз≥ дует з американським репером T'Pain'ом, €кий отримав цього року √ремм≥, а також дует з мамцею ћ≥с ≈л≥от, €ка сп≥ваЇ в стил≥ R&B. ÷е маЇ привернути увагу американц≥в до мене, а це м≥льйони слухач≥в. ћожу сказати, що це буде перепусткою у св≥товий шоу-б≥знес.

–≈∆»—≈– Ќ≈ «¬ј∆ј¬ Ќј ћќѓ Ѕ«≤ », Ѕќ …ќ√ќ «ј¬ƒјЌЌя Ц «Ќя“»  Ћ≤ѕ ” ‘ќ–ћј“≤ MTV

оли побачить ”крањна ¬аше нове шоу ≥ альбом?

ћи к≥лька дн≥в тому зак≥нчили т≥зер, шукайте його в магазинах у перш≥ дн≥ весни. јльбом, гадаю, потрапить у магазини вже в перш≥й половин≥ березн€. ћи поставили умову нашим американським продюсерам: поки не зд≥йснитьс€ право першоњ ноч≥ в ”крањн≥, ми не запускаЇмо це принципово за рубежем.

≤ зараз ус≥ чекають, поки ми завершимо украњномовну частину проекту й дамо вс≥ прем'Їри в ”крањн≥.

ј €к називаЇтьс€ альбом?

¬ ”крањн≥ ми називаЇмо його Ђјмазонкаї, у ™вроп≥ ≥ св≥т≥ залишаЇтьс€ Wild Energy.

ћи просто подумали, що в ”крањн≥ ще раз слово Ђwildї (дика), не зрозум≥ють. ўоправда, € не дуже далеко втекла Ц амазонка та ж сама wild...

“ож €ку –услану побачать тепер?

“аку, €ку € сама себе побачила в кл≥п≥, коли мене зн≥мали... я так нервувала, м'€ко кажучи. ѕрињхала людина з ≥ншого континенту, режисер ћалком почав зн≥мати кл≥п, ≥ п≥сл€ перших хвилин зйомок ми почали не розум≥ти одне одного... ћи зробили свою хореограф≥ю, а вони сказали, що така хореограф≥€ не п≥дходить, потр≥бно т≥льки к≥лька простих рух≥в. “обто вони п≥шли за своњми стандартами, а ми њх почали в≥дт€гувати в≥д тих стандарт≥в...
јле в них було завданн€ зробити продукт, незважаючи на вс≥ моњ ориг≥нальн≥ бз≥ки, €кий маЇ стати форматним дл€ MTV, продукт, €кий Ї зрозум≥лим усьому св≥ту.

¬≥д початкового вар≥анта сценар≥ю до к≥нц€ зйомок кл≥пу залишилос€ в≥дсотк≥в 50, тобто схрещували бульдога з носорогом Ц украњнський з американським шоу-б≥зом.

я хочу сказати т≥льки одне: ц≥ люди знають свою роботу.

Ќа ск≥льки рок≥в ¬и п≥дписали контракт з Warner?

онтракт п≥дписують не на роки, а на альбоми. я "попала" на п'€ть альбом≥в, це приблизно с≥м рок≥в.

ј зйомки кл≥пу, запис альбому проходили за чињ кошти Ц ¬аш≥ чи Warner?

ѕевну частину кошт≥в вносимо ми, певну Ц рекордингова компан≥€. ÷е п≥дкреслюЇ серйозн≥сть контракту. Ѕо коли артист сам за все башл€Ї, то виходить, що це потр≥бно т≥льки йому.

«јћ≤—“№ ¬»—“”ѕ” ¬ ќќЌ... я «ј—ѕ≤¬јЋј

Ќещодавно ¬и њздили у ¬≥день на ‘орум ќќЌ, присв€чений боротьб≥ з торг≥влею людьми.  ажуть, ¬и там щось небачене вчудили...

ѕро це € теж хочу розпов≥сти, там було ц≥каво...

ѕ≥сл€ того, €к ми зм≥нили формат ™вробаченн€, ми також зм≥нили ‘орум ќќЌ, орган≥зований ќф≥сом з боротьби з наркотиками ≥ злочинн≥стю ќрган≥зац≥њ ќб'Їднаних Ќац≥й. “ак, цей ‘орум був присв€чений боротьб≥ з торг≥влею людьми. “ам н≥коли не дозвол€лис€ виступи артист≥в. “уди, €к правило, прињжджають президенти, перш≥ лед≥, прем'Їр-м≥н≥стри, дипломати найвищого р≥вн€, тобто збираютьс€ ел≥ти та обговорюють плани д≥й щодо боротьби з торг≥влею людьми на майбутн≥й р≥к.

Ѕ≥л€ мене с≥ла ж≥нка й заговорила до мене рос≥йською: Ђяка € рада, що ти тутї. я почала активно згадувати, де € њњ могла бачити Ц мен≥ було незручно перепитати, хто вона така. ¬и€вилос€, це була дружина  васневського... ѕот≥м € ц≥лий день провела в товариств≥ першоњ лед≥ ™гипту ≥ колишньоњ першоњ лед≥ ѕольщ≥...

Ќа завершенн€ ‘оруму заступник генсека ќќЌ м≥стер  оста оголосив наш проект ЂNot for Saleї (ЂЌе дл€ продажуї) Ц це кампан≥€, €ку ми запропонували дл€ запоб≥ганн€ торг≥вл≥ людьми в усьому св≥т. ЂNot for Saleї включаЇ п≥сню, кл≥п ≥ велике шоу.

” своњй промов≥ € закликала вс≥ под≥бн≥ кампан≥њ об'Їднатис€ ≥, €к на мене, ЂNot for Saleї звучить дуже креативно.

ѕот≥м на 10 хвилин був м≥й виступ... я хочу сказати, що –≥к≥ ћарт≥н зачитав промову з листочка, ¬алер≥€ (рос≥йська сп≥вачка) теж зачитала свою промову, а ми вийшли ≥ без листочка засп≥вали.

—початку ми розхвилювалис€, бо люди сид≥ли в шоц≥, вони не розум≥ли, де вони ≥ €к це могло з ними статис€. —в≥тло було вимкнене, ми вийшли в гуцульсько-байкерських костюмах, ≥ можете соб≥ у€вити њхню реакц≥ю.

ѕ≥сл€ першоњ п≥сн≥ люди т≥льки почали тр≥шки плескати в долон≥, а п≥сл€ четвертоњ Ц ми побачили, що перш≥ лед≥ почали п≥дтанцьовувати. ћен≥ дуже шкода, що ми не заф≥ксували реакц≥ю в≥домих людей на наш виступ.

÷е все одно, €кби € прийшла у ¬ерховну –аду й засп≥вала.

я бачу, що у ¬ашому будинку розм≥щаЇтьс€ також ≥ ¬аша студ≥€...

“ак. Ќа сьогодн≥ мен≥ в≥дмовлено в репетиц≥йних базах. ∆оден мер Ц н≥ Ћьвова, н≥  иЇва Ц не в≥дреагував на моЇ проханн€ в наданн≥ прим≥щенн€ дл€ репетиц≥й.

„ерновецький взагал≥, мабуть, забув, що в≥н мен≥ пооб≥ц€в надати хоча б шматочок маленького п≥двальчика... ћ≥й балет зн≥маЇ прим≥щенн€ у Ћьвов≥, а € була змушена добудувати до свого будинку цей п≥двал дл€ студ≥њ. ћоњ сус≥ди не дуже задоволен≥, бо ми проводимо тут репетиц≥њ. Ќехай дарують, ми ж повинн≥ десь це робити...

¬ј ј–„”  ћ≈Ќ≈ ƒ”∆≈ «ƒ»¬”¬ј¬, ѕ≤Ўќ¬Ў» ” ѕќЋ≤“» ”

¬и казали, що —лавко ¬акарчук сус≥дуЇ з ¬ами?

“ак. ћен≥ казали, що в нього поблизу Ї десь маЇток, але € сама ще не бачила.

“обто в гост≥ ще не заходили?

ЌЇ, нЇ. —лавко ще нас не запрошував до себе.

ћи в ц≥й недобудован≥й хат≥ живемо вже р≥к. ѕ≥сл€ ™вробаченн€ ми з —ашком (чолов≥ком. Ц јвт.) винаймали хату, про це нав≥ть н≥хто не знав. Ѕо хата, €ку дав ќлександр ќмельченко (колишн≥й мер  иЇва. Ц јвт .) класна, звичайно, але вже дуже малесенька, ми там т≥льки змогли оф≥с розташувати.

“а € вд€чна й за це, бо то була Їдина предметна р≥ч, €ку € отримала п≥сл€ перемоги на ™вробаченн≥.

...” ћ≥нську в нас була сп≥льна прес-конференц≥€ з переможницею ™вробаченн€Ц2003 —ертаб ≈ренер, а аткож групою ЂЋорд≥ї, €ка перемогла у 2006 роц≥. ≤ журнал≥сти запитують ус≥х нас, що ми отримали п≥сл€ перемоги на ™вробаченн≥. —ертаб каже: Ђћен≥ подарували будинок, €кий коштуЇ к≥лька м≥льйон≥в долар≥вї. ЂЋорд≥ї розказали, що њм зробили великий паб у њхньому стил≥, назвали сквер на њхню честь.

≤ € зрозум≥ла, що ми зараз вигл€датимемо кепсько, бо ми н≥чого не отримали, тому ухилилис€ в≥д запитанн€ Ц сказали, €ка гарна Ѕ≥лорусь ≥ що нам треба терм≥ново на поњзд, встали й вийшли. ќсь так.

Ќаш≥ гонорари потрошку дають нам змогу будувати будинок, ну, також ≥ кредит ще вз€ли.

ўо ¬и можете сказати про поњздку јн≥ Ћорак на ™вробаченн€? ≤ взагал≥, €к розц≥нюЇте шанси ”крањни?

ћожу сказати, що  арол≥нка в≥ддуватиметьс€ за вс≥х. ѓй же по

lampellen
Member
# Posted: 10 May 2008 10:30

ўо ¬и можете сказати про поњздку јн≥ Ћорак на ™вробаченн€? ≤ взагал≥, €к розц≥нюЇте шанси ”крањни?

ћожу сказати, що  арол≥нка в≥ддуватиметьс€ за вс≥х. ѓй же по-справжньому н≥хто не спри€Ї, щоб вона €комога краще представила ”крањну на ™вробаченн≥.

¬загал≥-то € б мала виставитис€  арол≥нц≥, бо вона ще мала њхати на ™вробаченн€ того року, коли € перемогла. ѕот≥м вона ще к≥лька раз≥в повинна була њхати, ≥ завжди њй щось не щастило.

¬она молодець, вона з ус≥х сил готуЇтьс€, ≥ € думаю, що ми займемо г≥дне м≥сце.

як колишн≥й депутат парламенту чи ц≥кавитес€ пол≥тичними процесами в ”крањн≥?

Ќ≥, абсолютно!

я неймов≥рно рада, що знову не п≥шла в пол≥тику. ќстанн≥х п≥вроку мого перебуванн€ у ¬ерховн≥й –ад≥ € розум≥ла, що там € деградую, що гаю час.

ћен≥ т≥льки шкода законопроект≥в щодо Ќј“ќ ≥ Ївро≥нтеграц≥њ, €к≥ ми ≥н≥ц≥ювали.

¬аш колега —лавко ¬акарчук зайн€в, можна сказати, ¬аше м≥сце у фракц≥њ. ¬и не здивован≥ таким його кроком?

я страшенно здивувалас€, коли д≥зналас€, що —лавко п≥шов у депутати... ѕросто його попередн≥ висловлюванн€ про депутатство абсолютно суперечать його вчинков≥. ѕам'€таю, ск≥льки раз≥в в≥н мене питав, що € там роблю ≥ нав≥що це мен≥, казав, €комога швидше покинути пол≥тику.

„и не шкодуЇте, що п≥дтримували ѕомаранчеву революц≥ю?

Ќ≥! ÷е був героњчний вчинок ус≥х нас. якби було потр≥бно, € б ще раз це зробила.

ћ» « „ќЋќ¬≤ ќћ ў≈ ѕјћ'я“ј™ћќ, я  –ќЅЋя“№—я ƒ≤“»

¬и чудово вигл€даЇте, €к ¬ам вдаЇтьс€ тримати ф≥гуру? —к≥льки ¬и важите?

«араз важу 48 к≥лограм≥в 600 грам≥в. Ќещодавно мала проблеми з≥ здоров'€м Ц ч≥ткого д≥агнозу так ≥ не поставили... Ћ≥кар вир≥шив просто мене посадити на д≥Їту. “ак що н≥€кого пива чи чогось под≥бного зараз € не вживаю.

” ¬ас надзвичайно напружений ритм житт€. ј чи не пора вже замислитис€ про дитинку?

ѕора. ћи з —ашком уже думаЇмо про це давно ≥ нав≥ть ще пам'€таЇмо, €к це робитьс€ (см≥Їтьс€. Ц јвт.). ћо€ мама вже теж мучить нас ≥з цим питанн€м, каже, що б уже бавила онучка.

јле зараз складаютьс€ обставини так, що тр≥шки ще потр≥бно почекати.

„и ¬и вже замовили подарунок —ашков≥ на 8 Ѕерезн€?

ћен≥ —ашко завжди даруЇ на це весн€не св€то весн€н≥ кв≥ти Ц тюльпани. Ќавесн≥ € б≥льше н≥€ких кв≥т≥в не визнаю.

¬≥н завжди намагаЇтьс€ знайти €к≥сь так≥ ориг≥нальн≥ тюльпани, що € нав≥ть не у€вл€ла, що так≥ Ї на св≥т≥. ќдного разу подарував тюльпани чорного кольору.

¬и зараз можете назвати себе щасливою?

Ѕоюс€ наврочити (см≥Їтьс€ Ц јвт.), дайте об щось постукати.

veselochka
Moderator
# Posted: 12 May 2008 14:23

¬ новому журнал≥ "≈динственна€" є5 Ї малесенька зам≥точка , але дика, про альбом "јмазонка" (в≥д ћаринки)

veselochka
Moderator
# Posted: 13 May 2008 14:23 - Edited by: veselochka

HELLO є 19 за 13.05.2008 (ћаринка)

wilddaryna
Member
# Posted: 13 May 2008 17:22

lampellen
molodec!
spashibi za statti!!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 50 . 51 . >>
This topic is closed. You can't post a reply.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on simple bulletin board miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site