¬илазка вих≥дного дн€ :-) (5)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club / ¬илазка вих≥дного дн€ :-)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 28 . 29 . >>
Author Message
Alex__Angel
Member
# Posted: 17 Apr 2007 20:26
Reply 

zlodeika

я зв≥сно теж поњду в —лав*ь€ног≥рськ (—в€тогорськ) ;)

zlodeika
Member
# Posted: 18 Apr 2007 09:18
Reply 

Alex__Angel

да його в нас називають двома назвами!!! ну вс≥ розум≥ють шо це одне ≥ теж саме!

zlodeika
Member
# Posted: 18 Apr 2007 09:23
Reply 

Etos
ќсобисто € точно!
“им б≥льше, саме туди ми ≥ планували наступну поњздку.

так кльово ,тод≥ ми все будемо планувати, орган≥зовувати! а коли кращЇ на €кий м≥с€ць?

makcsik

диви, €к шо знов вс≥ будуть ,а тебе н≥, то€ тоб≥ не знаю шо зроблю!!! шоб був, €к шо не вистач≥ть квитк≥в то йди п≥шки вже можеш виходити!!!!!!!!

makcsik
Member
# Posted: 18 Apr 2007 19:00
Reply 

Ice Shadow

оооо, було, було!!!!“ак € ж п≥сл€ того вир≥шив њх ≥ не розбирати)))

zlodeika

вже йду!!!«араз т≥льки напишу цей пост ≥ в дорогу))))

Kvitoslava
Member
# Posted: 18 Apr 2007 19:34
Reply 

zlodeika
€к думаЇш хтось прињде
“ааак! “и попала! ойка б≥л€ тебе вже забита  в≥тою!«наЇш таку?!

makcsik
≤ € вже реч≥ з≥брав
“ак само €к в “ерноп≥ль?

Ganna
Member
# Posted: 18 Apr 2007 21:09
Reply 

ѕрив≥т,ус≥м! ƒуже чекаю на розпов≥дь про поњздку на “ерноп≥льщину.“ак шкода,що € не змогла поњхати! —под≥ваюс€, що наступну поњздку проведу ≥з фанами

Alex__Angel
Member
# Posted: 18 Apr 2007 21:11
Reply 

Ganna

Etos
Moderator
# Posted: 18 Apr 2007 21:14
Reply 

¬и вже мен≥ вибачте, що € так торможу з фото та розпов≥ддю, та фоток д≥йсно надто багато!!! –озпов≥дь € дописала ще вчора вноч≥, а колаж≥ урочисто об≥ц€ю доробити ц≥Їњ ноч≥, щоб не розполовинювати матер≥ал.

Ganna
Member
# Posted: 18 Apr 2007 21:15
Reply 

Alex__Angel
ј ти з ’аркова?

Ganna
Member
# Posted: 18 Apr 2007 21:21
Reply 

Etos
“а н≥чогоя тебе розум≥ю, ∆еню,знаючи твою любов до фотографуванн€. ”€вл€ю ск≥льки у тебе фоток „екатиму ≥з нетерп≥нн€м на розпов≥дь!

Alex__Angel
Member
# Posted: 18 Apr 2007 21:26
Reply 

Ganna

“ак € з ’аркова :)
ј ти з €кого м≥ста?

Ganna
Member
# Posted: 18 Apr 2007 21:28
Reply 

Alex__Angel
я по сус≥дству -- —уми. “и голова ’арк≥вського фан-клубу,так?

makcsik
Member
# Posted: 18 Apr 2007 21:47
Reply 

Kvitoslava
“ак само €к в “ерноп≥ль?
“ак € ж п≥сл€ того вир≥шив њх ≥ не розбирати)))

tanya kozariz
Member
# Posted: 18 Apr 2007 22:06
Reply 

¬ мене в тих кра€х родич≥ живуть, ≥ може вл≥тку будуть там працювати! якщо вийде, то мен≥ теж ц≥каво буде туди з"≥здити.

Etos
Moderator
# Posted: 19 Apr 2007 17:19 - Edited by: Etos
Reply 

Ќу от, нарешт≥, п≥сл€ триденноњ обробки матер≥алу, можу запросити до казковоњ в≥ртуальноњ пододорож≥ крањною замк≥в та легенд! ѕоњхали!

Etos
Moderator
# Posted: 19 Apr 2007 17:27 - Edited by: Etos
Reply 

ѕ≥сл€ довгих роздум≥в ≥ зм≥н план≥в в р€дах фан-клубу, в к≥нц≥-к≥нц≥в, в п?€тницю до “ернопол€ доњхали: €, дв≥  ат≥ (з  иЇва ≥ обл..), ѕаша („ерн≥г≥в),  в≥та та ќлена (ќдеса). ¬ суботу мали приЇднатис€ ще к≥лька.
Ќа вокзал≥ нас зустр≥ли ЋЇна з ёрою ≥ повезли додому до гостинноњ родини ћар≥чки. “ам вже на нас чекали з накритою пол€ною! ћар≥чка з мамою наварила борщу, голубц≥в, наробила канапок!...—ловом, не можу висловити, наск≥льки приЇмно ≥ неоч≥кувано було п≥сл€ дороги отримати такий прийом!!!
ƒал≥ ми порадились стосовно ноч≥вл≥. «а планом ми мали ночувати в гуртожитку та отел≥. ≤ тут, зваживши на в≥дносно невелику (до 10ти!) к≥льк≥сть гостей ≥ ще де€к≥ фактори, родина ћар≥чки ≥де на божев≥льно-великодушний крок ? пропонуЇ нам залишитис€ на обидв≥ ноч≥ в них у двок≥мнатн≥й квартир≥! ƒл€ цього сам≥ господар≥ (тато з мамою) мусили перебратис€ до сус≥д≥в, щоб вс≥ могли вм≥ститис€ на диванах ≥ матрацах!!! ѕри цьому, господар≥ спогл€дали на весь цей балаган досить оптим≥стично, а ћар≥чка казала, що це ще н≥чого у пор≥вн€нн≥ з 30 чол. Ђобновл€нї (молод≥жна орган≥зац≥€), €к≥ тут розм≥щувалис€.
ѕросто сл≥в под€ки буде тут замало?“реба спод≥ватис€, що мен≥ трапитьс€ нагода в≥дпов≥сти взаЇмн≥стю на таку гостинн≥сть.

«амовлений автобус об 11:00 вирушив на п≥вн≥ч “ернопол€. ÷≥лий день на неб≥ не було н≥ хмаринки. ”€в≥ть соб≥, €к воно п≥сл€ довгоњ урбан≥стичноњ зими њхати €скраво-зеленими пол€ми-луками, розкв≥таючою мальовничою ?областю небесно-блакитних церков? п≥д супров≥д альбому ?ћить весни?, ≥ ви неодм≥нно в≥дчуЇте настр≥й, €ким починалас€ наша захоплива подорож.

—першу ми в≥дв≥дали гетьманський палац у ¬ишн≥вц≥.
„удовий вид з балкону в≥дкривавс€ на озеро та блакитну церкву, до €коњ ми наступноњ черги ≥ вирушили. (я пом≥тила, що €сно-блакитн≥ церкви ? характерна особлив≥сть област≥).

¬ тому ж сел≥ неподал≥к натрапили на руњни костелу, €кий було занедбано в≥д час≥в, коли пол€ки покинули ц≥ земл≥. ћ≥сцев≥ мешканц≥ наполегливо не рекомендували лазити всередин≥ через те, що в≥н дуже обвалюЇтьс€. Ќа диво слухн€но, фан-клуб залишивс€ спостер≥гати здалека, в той час €к € не могла в≥дмовити соб≥ у задоволенн≥ торкнутис€ в≥хи ≥стор≥њ.

ƒал≥, ще п≥вн≥чн≥ше, шл€х в≥в у  ременець, де височать розвалини замку так високо на гор≥, що цю м≥сцев≥сть називають “ерноп≥льськими  арпатами. “ам нас зустр≥в ц≥кавий д≥док-екскурсовод, €кого весь фан-клуб з розз€вленим ротом слухав прот€гом п≥вгодини посп≥ль. ¬≥н зробив нам екскурс по вс≥х стол≥тт€х, починаючи в≥д раннього середньов≥чч€. ќск≥льки € була не найуважн≥шим слухачем цього разу (а б≥льше Ђспозирачемї ≥ фотографом), його ц≥кав≥ опов≥дки вам залюбки перекаже хтось ≥нший.

ћи спустилис€ донизу у м≥сто, щоб роздивитис€ зблизу старовинний собор, €кий неможливо було не пом≥тити ≥з замковоњ гори. “ут, на головн≥й площ≥, уживаютьс€ по-сус≥дству ≥ в≥дм≥чена часом катедра, ≥ сучасна св≥же-фарбована церква, ≥ рад€нська арх≥тектурна спадщина - ув≥нчан≥ середньов≥чними замковими руњнами на гор≥.

Ќаступна зупинка ? «бараж. ћ≥сцевий замок, що перебуваЇ у процес≥ активноњ реконструкц≥њ, вразив своњм внутр≥шн≥м оформленн€м ≥ наповненн€м, на в≥дм≥ну в≥д замк≥в «акарпатт€, зокрема ћукач≥вського.

ƒе€к≥ ц≥кав≥ музейн≥ експонати

Ќа останок ми зупинилис€ б≥л€ ≥мпозантного костелу, огл€д €кого ≥ завершив перший день подорож≥.

ƒругого дн€ до нас приЇдналис€ —в≥тлана з —ум, ћ≥ша з ’аркова, а також м≥сцев≥ терноп≥льськ≥, ≥ ми вирушили на п≥вдень.

—початку було  ривче з його п≥дземним св≥том печер. ” пор≥вн€нн≥ з кримськими, зв≥сно, не вражаЇ, зате тут була новор≥чна €линка! Ќа здивоване запитанн€ в≥дв≥дувач≥в, що вона тут робить, екскурсовод в≥дпов≥ла, що, у зв?€зку ц≥ сталою температурою (+11) ≥ високою волог≥стю, зрубана ≥ втавлена в землю €линка тут не висихаЇ роками ≥ њњ просто шкода викидати? ќ, €к буваЇ!

” печерах € побачила кажана, але на фото в≥н не вийшов :-(
ѕосп≥лкувалас€ з власною т≥нню...
Ѕ≥льш≥сть земл≥ п≥д ногами у печерах нагадувала крокодил€чу спину.
ј на ст≥нах ≥ стел≥ за на€вност≥ фантаз≥њ можна було розглед≥ти все, що душа забажаЇ.

Ќаступним пунктом була так-звана мною украњнська ≤рланд≥€ ? „ервоногородський замок ≥ костел. («верн≥ть увагу на ун≥кальн≥сть розташуванн€: величезна долина, на дн≥ €коњ п≥двищенн€ ≥з замком). ќт де руњни, з €ких би € не вилазила годинами! ј пор€д територ≥€ табору в≥дпочинку Ђ–омашкаї. (≈х, пощастило ж д≥тлахам!).

ўе одн≥Їю прикрасою м≥сцевост≥ Ї шикарний водоспад.

ѕрогул€вши у „ервоногород≥ добрих к≥лька годин, ми вже майже п≥д веч≥р д≥сталис€ до язловецького замку. ќкр≥м розвалин, тут Ї д≥ючий монастир, у €кому туристи можуть заночувати ≥ скуштувати монастирськоњ вечер≥!

ѕосп≥хом огл€нувши його, ще встигли на зах≥д сонц€ на розвалини замку у Ѕучач≥. “аким чином, зак≥нчивс€ другий день нашоњ подорож≥.

“ретього дн€ у фан-клубу був не менш насичений граф≥к, що, окр≥м огл€ду самого м≥ста “ернопол€, включав старанн€ми ћар≥чки ≥нтерв?ю на м≥сцевому телебаченн≥ та рад≥о. ј головне ? гањвки.
ј розпочавс€ день в≥дв≥дуванн€м музею репресованих, де ми слухали блискучу ≥ зворушливо-моторошну розпов≥дь екскурсовода (режисера театру) про винищенн€ рад€нською владою нелюдськими способами ел≥ти нашоњ нац≥њ та героњчн≥ подвиги ”ѕј. “ак, ми багато свого часу про це вчили навчальних закладах на уроках ≥стор≥њ ≥ дивилис€ в к≥но, але в≥д тих факт≥в, що розпов≥в в≥н, волосс€ просто ставало дибки?я не буду переказувати т≥ жахи, в €к≥ людин≥ нашого часу пов≥рити надважко. ƒл€ себе € винесла одне: коли € ловитиму себе на думц≥, що мен≥ зле, варто буде лише згадати тих, на чию долю випало ≥накше житт€ ? житт€-пекло, щоб в≥дчути себе у раю?
ј ще, вкотре переконуЇшс€, що украњнц≥ ? таки нац≥€ мазох≥ст≥в, €к не прикро це усв≥домлювати. як символ≥чно, що нав≥ть письменник фон «ахер ћазох (в≥д €кого, в≥дпов≥дно, походить терм≥н Ђмазох≥змї) був родом з ”крањни.
ќсоблив≥стю цього музею, до реч≥, Ї те, що, там проводитьс€ акц≥€, що пропонуЇ прожити одну добу житт€м репресованого. Ѕажаючих сад€ть в камери, подають њжу через в≥конечко та вивод€ть 1 раз на прогул€нку двором по колу. «а вин€тком того, що зупу њм вар€ть не з з≥псутих продукт≥в, сид≥ти доводитьс€ не на сир≥й кам?€н≥й п≥длоз≥ (чи радше, болот≥) без ковдри, а спати не на гнилих матрацах, њх н≥хто не катуЇ ≥ не докучають вош≥, обстановка в принцип≥ повн≥стю в≥дтворюЇ ориг≥нальну ≥сторичну.

Etos
Moderator
# Posted: 19 Apr 2007 17:28 - Edited by: Etos
Reply 

—л≥дом за музеЇм, ми зав≥тали на рад≥о “ерноп≥ль, де дали 10-ти хвилинне ≥нтерв?ю, под≥лившись враженн€ми в≥д поњздки областю та розпов≥вши трохи про наш дружний всеукрањнський фан-клуб :-)

ƒал≥ ћар≥чк≥ни друз≥ вчили нас водити гањвки на площ≥ перед катедрою, в процес≥ чого мало м≥сце аналог≥чне, що ≥ на рад≥о, ≥нтерв?ю дл€ попул€рноњ молод≥жноњ передач≥ на 4 м≥сцевому телеканал≥.

Ќаше знайомство з “ернополем завершила прогул€нка набережною величезного озера та затишним парком, де мешкають р≥зн≥ казков≥ персонаж≥ та б≥л≥ олен≥ (справжн≥, жив≥!!!) ћар≥чка - природжений екскурсовод - розпов≥дала нам про своЇ м≥сто.

‘ан-клуб рад≥Ї зустр≥ч≥ старого друга

Ќа сам к≥нець ћар≥чка призадумалас€...треба спод≥ватис€, над тим, чи не запросити нас колись ще раз

ѕрощатис€ з “ернополем було дуже важко?Ќеймов≥рно сподобалас€ €к мальовнича область, так ≥ затишне, гарненьке м≥сто. я точно зрозум≥ла одне: € неодм≥нно буду повертатис€ сюди ще не один раз. ўе раз ¬≈Ћ»„≈«Ќ≈ ƒя ”ё нашим терноп≥льським друз€м, що подарували нам цю триденну казку!

Ice Shadow
Member
# Posted: 19 Apr 2007 18:17
Reply 

ћи дуже за вами скучаЇм, ≥ з нетерп≥нн€м чекаЇмо знову у гост≥ =)
а також чекаЇмо, ще одних незабутн≥х  арпат ;)

makcsik
Member
# Posted: 19 Apr 2007 19:10
Reply 

Etos

божев≥льно-великодушний крок ? пропонуЇ нам залишитис€ на обидв≥ ноч≥ в них у двок≥мнатн≥й квартир≥

Ѕ≥дн≥ батьки.... ¬они тод≥ ще не знали, що означаЇ залишити у себе ночувати ф/к

‘отки ≥ розпов≥дь просто —”ѕ≈–––!!!!¬еличезний респект!!!

Etos
Moderator
# Posted: 19 Apr 2007 19:26 - Edited by: Etos
Reply 

makcsik
Ѕ≥дн≥ батьки.... ¬они тод≥ ще не знали, що означаЇ залишити у себе ночувати ф/к

якраз повед≥нка ф/к в цьому вмпадку була близька до зразковоњ

veselochka
Moderator
# Posted: 19 Apr 2007 19:42
Reply 

—”ѕ≈–!!!
ƒуже рада за ус≥х, хто з"њздив.
Ќеймов≥рна краса!!!
“≥льки от серце розриваЇтьс€ в≥д того, що гине ц€ краса, що ≥сторичн≥ пам"€тки, €к≥ тре берегти в такому занедбаному стан≥..
‘ото ≥ розпов≥дь- неймов≥рн≥!
ј ћар≥чц≥ ≥ вс≥м терноп≥льчанам велике-велике в≥танн€ ≥ под€ка.

makcsik
Member
# Posted: 19 Apr 2007 19:52
Reply 

Etos

якраз повед≥нка ф/к в цьому вмпадку була близька до зразковоњ

я не в≥рю, що таке буваЇ!!!
ѕросто, мабуть не було мене ≥ не було з ким погнать)))

svitlanka
Member
# Posted: 19 Apr 2007 20:04
Reply 

€краз погнать було з ким, просто в нас мабуть не вистачило сов≥ст≥ поводити себе €кимось нег≥дним чином.
ћар≥ччин≥ батьки просто золот≥! ¬с≥м хто њздив великий RESPECT!!!« нетерп≥нн€м будемо чекати карпат та криму, щоб позажигати так, €к у “ернопол≥!!!

makcsik
Member
# Posted: 19 Apr 2007 20:28
Reply 

svitlanka

просто в нас мабуть не вистачило сов≥ст≥ поводити себе €кимось нег≥дним чином.
“и подумай, що ти написала??Ќевже ти така нањвна, що в≥риш, що у ф/к Ї сов≥сть????))))

Etos
Moderator
# Posted: 19 Apr 2007 20:40
Reply 

makcsik
Ќевже ти така нањвна, що в≥риш, що у ф/к Ї сов≥сть????))))

—каж≥мо так, в≥д фана до фана по-р≥зному буваЇ;-)

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Apr 2007 20:59 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Etos

Ћј—Ќќ! я ј  –ј—ј!!!
ƒуже жалкую що не зм≥г н≥ поњхати, н≥ вчасно попередити ≥нших з ’аркова
 л€т≥ *** грошей не плат€ть, слава Ѕогу до деплому ≥ випуску вже не довго залишилось (цей симестр ≥ диплом). ј поки такий стан ... ... (дайте люди а‘томат, п≥ду в роб≥нгуди ....)

Ice Shadow
Member
# Posted: 19 Apr 2007 21:13
Reply 

makcsik
дореч≥ такоњ зразковоњ повед≥нки ф\к € давно небачив;
"золот≥ д≥ти" (с) Ўофер нашого “акс≥-буса, €ким ми гастролювали ;)
ѕросто, мабуть не було мене ≥ не було з ким погнать)))
нарахунок погнать, питайс€ —вЇтьки,  в≥ти, чи буть кого ми 3 дн≥ плакали там, немогли вже см≥€тись.
P.S.: ≥ дореч≥ легенда про 3 заходи на вокзал по квитки, вже ходить м≥ж фанами :о))))) так що береж≥тьс€ ћакса!

makcsik
Member
# Posted: 19 Apr 2007 21:31
Reply 

Ice Shadow

P.S.: ≥ дореч≥ легенда про 3 заходи на вокзал по квитки, вже ходить м≥ж фанами :о))))) так що береж≥тьс€ ћакса!

а що мене берегтис€???Ќеповезло мен≥, ну ≥ що??буваЇ....
значить у чомусь ≥ншому повезе!!!

Ice Shadow
Member
# Posted: 19 Apr 2007 21:39
Reply 

makcsik
ага виграЇш в карти 100грам горошку)

makcsik
Member
# Posted: 20 Apr 2007 11:43
Reply 

Ice Shadow

ну, поживемо - побачемо!!!))))

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 28 . 29 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 19 [14 Apr 2021 14:36]

These forums are running on open source forum script miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site