¬илазка вих≥дного дн€ :-) (10)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club / ¬илазка вих≥дного дн€ :-)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 28 . 29 . >>
Author Message
Wild Tarik
Member
# Posted: 28 Jun 2007 12:49
Reply 

—корiше би добратись до нормального Ќету. 20.06 њздив до ’аркова. “аке класне мiсто! Ѕув там двiччi i хочу ще. ј знимок наклацав... як завжди... 200 штук. ƒумав, шо до поњзда не дойду. Ќоги вiдвалювались. ѕiзнiше викладу фотки.

Kvitoslava
Member
# Posted: 28 Jun 2007 16:24
Reply 

tanya kozariz
ј €ке твоЇ? „орне? я була на јзовському!
јаа...Ќу всеодно завжди ласкаво просимо до нас!!!

makcsik
Member
# Posted: 28 Jun 2007 19:14
Reply 

Kvitoslava
ј € вже купавс€ на твоЇму мор≥, але тебе не бачив =((

veselochka
Moderator
# Posted: 28 Jun 2007 20:38 - Edited by: veselochka
Reply 

¬ нед≥лю јн€ Ѕерн≥к , —анька «≥нченко ≥ € в≥дправилис€ в ”мань( „еркаська обл.), давно мр≥€ли в≥дв≥дати в≥чний пам"€тник коханн€- нац≥ональний дендролог≥чний парк "—ќ‘≤ѓ¬ ј".
я викладу малесеньку часточку з ц≥лоњ купи фоток, €к≥ ми там наробили:), а јн€ згодом трошки напише про це...„ому саме парк коханн€...
ўоб були зрозум≥л≥ назви напишу т≥льки, що все було створено по сюжету √омеровоњ " ќд≥ссењ "

veselochka
Moderator
# Posted: 28 Jun 2007 21:03 - Edited by: veselochka
Reply 

“арпейська скел€...

ѕав≥льйон ‘лори

≤он≥чне море, на €кому знаходитьс€ 18-метровий фонтан- «м≥€...

ѕлоща «устр≥чей

P a s h a
Member
# Posted: 28 Jun 2007 21:04
Reply 

veselochka
ƒаа , там дуже ц≥каво € думаю вам сподобалось € ще був в ц≥ому парку коли був ще в школ≥, в —оф≥њвц≥ ≥ любовавс€ краЇвидом цим до реч≥ про цей парк розпов≥дала програма про туризм €ка була колись на ћ1.

P a s h a
Member
# Posted: 28 Jun 2007 21:06
Reply 

veselochka
ƒо реч≥ нам розпов≥дали про цей фонтан що в≥н бьЇ самост≥йно ≥з п≥д земл≥ н≥ без н≥€ких насос≥в!!

veselochka
Moderator
# Posted: 28 Jun 2007 21:14
Reply 

√рот —ц≥лли

јмур :)
ѕо всьому парку живуть скульптури ≥тал≥йських майстр≥в ≥з зображенн€м грецьких бог≥в ≥ богинь, ф≥лософ≥в ≥ поет≥в...

veselochka
Moderator
# Posted: 28 Jun 2007 21:21
Reply 

√рот  ал≥псо

√рот ‘ед≥ти

¬се колись зак≥нчуЇтьс€ ≥ наша подорож теж...
¬ зал≥ очц≥куванн€ на вокзал≥:)))

¬ дороз≥ додому...

veselochka
Moderator
# Posted: 28 Jun 2007 21:28 - Edited by: veselochka
Reply 

P a s h a
про цей парк розпов≥дала програма про туризм €ка була колись на ћ1.
Ќе сумн≥ваюс€, цей парк вважаЇтьс€ одн≥Їю ≥з перлин ”крањни ,тому, про нього неодноразово робили док.ф≥льми.
€ думаю вам сподобалось
Ќу....без пригод не об≥йшлос€, але взагальному було гарно

Anton
Moderator
# Posted: 28 Jun 2007 21:49
Reply 

veselochka
 –”“ќ!!!!!!
ћолодц≥, що зробили таку подорож. щиро радий за вас! ;)

P a s h a
Member
# Posted: 29 Jun 2007 13:33
Reply 

veselochka

€ думаю вам сподобалось
«в≥сно сподобалось ,

tanya kozariz
Member
# Posted: 1 Jul 2007 22:31
Reply 

veselochka

я теж була в тому парку. ¬≥н д≥йсно красивий - ≥ краЇвиди, ≥ арх≥тектура! ))))

“ут Ї дек≥лька фото:

ќсь кам≥нь, з €кого вит≥саний вигл€д хаз€њна парку (проф≥ль), чолов≥ка —оф≥≥.

ўе ми проходили по мосту, на €кому, коли йдеш, треба дивитис€ на водоспад ≥ згадувати ус≥ негаразди в житт≥ ≥ думати про те, щоб ц≥ негаразди покинули тебе. ¬одоспад теж ц≥кавий тим, що коли п≥д ним пройдеш ≥ на тебе впадуть крапл≥ в≥д води, то через ст≥льки рок≥в ти вийдеш зам≥ж. ƒо водоспаду веде струмок, €кий прот≥каЇ по семи ступеньках: це ступеньки нещасть, а ще вони символ≥зують 7 нот, €кщо прислухатис€ вода на кожн≥й ступенц≥ в≥д≥граЇ ноту - до, ре, м≥, фа, соль, л€, с≥.

Ќу....без пригод не об≥йшлос€, але взагальному було гарно

ќ! я чула про ваш≥ пригоди! )))))

Anton
Moderator
# Posted: 4 Jul 2007 11:23
Reply 

tanya kozariz
 –”“ќ!!!! молодець. ;)

makcsik
Member
# Posted: 4 Jul 2007 14:24
Reply 

tanya kozariz
прикольн≥ хвотки

veselochka
Moderator
# Posted: 5 Jul 2007 13:07
Reply 

tanya kozariz

Wild Vladyuk
Member
# Posted: 5 Jul 2007 14:26
Reply 

ќќ!!! я обожнюю цей парк... я там колись був восенм - то взагал≥ краса... ¬есь парк був просто золотий...

AnnBernik
Moderator
# Posted: 6 Jul 2007 10:22
Reply 

veselochka

ƒ€кую, що повикладала фотки!!! € тут трохи забарилас€ з ≥стор≥Їю.... вибачаюсь... €кщо зараз мене не п≥дгруз€ть спробую написати вже њњ :)

tanya kozariz

ласн≥ фоти!!!!!

AnnBernik
Moderator
# Posted: 6 Jul 2007 10:29
Reply 

Ї сайт про цей парк

http://www.sofiyivka.org.ua/

cora
Moderator
# Posted: 6 Jul 2007 22:02
Reply 

veselochka

ƒ€кую за фотки!

veselochka
Moderator
# Posted: 12 Jul 2007 19:28
Reply 

AnnBernik
ƒ€кую!

cora
Ѕудь ласка :) !

makcsik
Member
# Posted: 5 Aug 2007 14:01
Reply 

“ак сталос€, що квитка з  арпат до ћиколаЇва у мене не було... ≤ згадавши, що через “ерноп≥ль њде море поњзд≥в з≥ Ћьвова в напр€мку ќдеси ≥ ћиколаЇва, € вир≥шив повертатис€ саме через “ерноп≥ль.
«ранку ми з ЋЇною встали, ≥ нав≥ть не проспали!!! ѕопили кави, зробили соб≥ "ћ≥в≥нку", поњли, з≥брались, ≥ вирушили на зупинку. ћаршрутку довго чекати не прийшлось ≥ ми в н≥й нав≥ть —»ƒя поњхали до ‘ранк≥вська. ѕоки њхали до  осова - ще спали сид€ч≥ в маршрутц≥, а пот≥м розворошилис€, ≥ почали см≥€тись...))
” ‘ранк≥вськ ми прињхали десь в 11,30. ЋЇна п≥шла д≥знаватись коли буде маршрутка до “ернопол€, а € сто€в на вулиц≥ ≥ дививс€ за сумками, €к тут: ЋЇна виб≥гаЇ, ≥ кричить мен≥ "ѕоб≥гли!", ну то прийшлос€ вже б≥гти з сумками, що ж робити... ≤ так € нав≥ть не встиг купити соб≥ пир≥жок у ‘ранк≥вську, €к вже сид≥в у маршрутц≥ на “ерноп≥ль. ƒо “ернопол€ прийшлось њхати ≥ще 3 години...
 оли ми п≥д*њждж€ли до “ернопол€ - ЋЇна подзвонила ёр≥ ≥ сказала, що њде з≥ мною. ёра цьому зрад≥в ≥ прийшов на автовокзал ≥з своЇю д≥вчиною (ќксаною) нас зустр≥чати. “ак €к ми з ЋЇною були ƒ”∆е голодн≥ ≥ готов≥ були нав≥ть ёру з*њсти - в≥н пов≥в нас у одну з найкращих п≥цер≥й м≥ста, де ми наонец-то поњли. я замовив соб≥ п≥цу з назвою найулюблен≥шого мультика мого дитинства, п≥ца називалась "¬≥н≥-ѕух". ќксана сказала, що ц€ п≥ца маЇ ще бути з вушками, але мен≥ чомусь принесли без них...=(
ѕоњвши ми вже стали довольними та рад≥сними =))
ЋЇна поњхала в≥двозити своњ реч≥ до дому, а ёра з ќксаною повезли мене на зал≥зничний вокзал. ћен≥ з квитками, €к завжди щастить: пот€г до ћиколаЇва поњхав майже пр€мо в нас п≥д носом... ¬ кас≥ мене просто "ощасливили", сказавши що до ћиколаЇва б≥льше квитк≥в немаЇ, а до ќдеси Ї т≥льки —¬. јле пот≥м вона все ж таки знайшла мен≥ м≥сце на поњзд≥ "Ћьв≥в-ќдеса", €кий њхав в 12,50 ноч≥. “обто часу до поњзда в нас залишалось багато, ≥ здавши мою сумку у камеру зберганн€ ми п≥шли гул€ти м≥стом...
ёра з ќксаною протощили мене через центр м≥ста, ≥ ми п≥шли до њхнього става. ƒо реч≥, вперше в житт≥ бачу, щоб посереден≥ м≥ста був став. “ам ми почекали ЋЇну, ≥ вир≥шили покататис€ на њхньому "“итан≥ку", €кий чомусь називаЇтьс€ "√Їрой танцоров".  атаючись на ньому ми побачили багато чудових краЇвид≥в:
остр≥в каханн€

замок

церква

ѕ≥сл€ нашоњ поњздки мене повели до б≥лих олен≥в!!!)))
ѕо дороз≥ € зустр≥в нових друз≥в:

ѕокупавс€ в прикольному фонтанчику

≤ нарешт≥ € це побачив!!!

Ѕ≥л≥ олен≥!!!я таке бачив вперше в житт≥...)) я хот≥в до них залзти, але мене не пустили =((
ѕот≥м збулась ще одна мо€ мр≥€! ћи поњхали в €кий-с€ парк, де € вперше в житт≥ покатавс€ на "„ортовому колес≥")))) ¬ мене щаст€ було повно в≥д цього!!!
ƒореч≥ поки ми њхали - € побачив таке, що н≥де ще не бачив. ¬ них на стовбах вис€ть вазони з кв≥тками ≥ н≥хто њх нав≥ть не зн≥маЇ, що дуже не схоже на наш народ))
ћи вир≥шили ще прогул€тис€ по парку, де ми зустр≥ли ƒанила √алицького

≤ ще одне фото на пам*€ть

ƒореч≥, це сцена на сп≥вочому пол≥, ≥ тут колись виступала –услана))
ѕот≥м ми посид≥ли в центр≥, подивились на н≥чний “ерноп≥ль...
ѕоњхали на вокзал. я там вир≥шив купити соб≥ кави, а той автомат з≥жрав моњ грош≥ а кави так ≥ не дав =(
Ќевдовз≥ прињхав м≥й поњзд ≥ настала пора прощанн€...
ќсь так € з*њздив в “ерноп≥ль))

veselochka
Moderator
# Posted: 5 Aug 2007 19:49
Reply 

makcsik
ƒобре, що майже в кожному м≥ст≥ Ї друз≥ ≥ куди б не закинула дорога, сумувати не прийдетьс€, бо дик≥ повсюди:)))

Anton
Moderator
# Posted: 5 Aug 2007 20:06
Reply 

veselochka
бо дик≥ повсюди:)))
це точно!! :)) гарно що всюди друз≥.
makcsik
от бачмв, ≥ не гадав, що за одну поњздку побуваЇш ≥ в “ернопол≥.
ј € не гадав, що поњздка до Ћьвова, подаруЇ мен≥ ≥ в≥дв≥данн€  арпат. :)))

makcsik
Member
# Posted: 5 Aug 2007 20:54
Reply 

veselochka
ƒобре, що майже в кожному м≥ст≥ Ї друз≥ ≥ куди б не закинула дорога, сумувати не прийдетьс€, бо дик≥ повсюди:)))

“ак!!÷е просто суперрр!!!)))

Anton
от так буваЇ!!)))
≤ це суперрр!!!)))

AnnBernik
Moderator
# Posted: 6 Aug 2007 10:27
Reply 

makcsik

ƒуже класн≥ фотки! ƒ€кую! я ще там не була..., але думаю ще обов"€зково поњду

Lenchuk
Member
# Posted: 6 Aug 2007 17:54
Reply 

ћи будемо рад≥ бачити вс≥х у нашому м≥ст≥ ≥ вс≥м влаштуЇмо незабутн≥й прийом!

ј це ми катаЇмос€ по “ерноп≥льському став≥ на катер≥ "√ерой “анцоров".

makcsik
Member
# Posted: 6 Aug 2007 19:32
Reply 

Lenchuk
“≥льки € чомусь оч≥ заплющив...

Alex__Angel
Member
# Posted: 6 Aug 2007 20:40
Reply 

makcsik

‘айно!

svitlanka
Member
# Posted: 7 Aug 2007 16:30
Reply 

makcsik
о,€к буваЇ!!! :)
ѓхав додому а потрапив до “ернопол€,там зд≥йснив к≥лька своњх мр≥й :) побачив нарешт≥ б≥лих олен≥в не лише на фото :)

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 28 . 29 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 4; Members - 0
Most users ever online: 19 [14 Apr 2021 14:36]

These forums are running on forum script miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site