ј коли ви перший раз почали слухати –усю?:)) (1)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club / ј коли ви перший раз почали слухати –усю?:))
. 1 . 2 . 3 . >>
Author Message
Wild Anytka
Member
# Posted: 20 Sep 2007 19:16
Reply 

ј коли ви перший раз почали слухати –усю?:))

Wild Anytka
Member
# Posted: 20 Sep 2007 19:23
Reply 

апц€ми не бить,и отруту не пропонувать!!!÷е мо€ перша тема..я зовсим не давно на форуми...ќт и хотилос€ €кось привернути до себе увагу:)я хтила щоб кожен кому цикава ц€ тема,написав,€к вин перший раз почав слухати –усланку.ќт € наприклад так:була це осинь 2003 року,пам€таю прийшла € з татом до магазину,роздивл€лас€ диски и запримитила файну дивчину..ƒиск називавс€ ƒики “анци...–услана...Ќиколи € не чула –усю,але вона мени так сподобалась!¬ естетичному плани,що € вимагала у татка купити мени диск!Ѕатько здавс€ придбав мени –услану...ѕрийшовши до дому,включивши альбом € була вражена €к николи в житти..яка музика,€ки слова!!« того часу по сьогодни € дика,шалена фанатка –усланки!¬она супер!Ќу а тепер кому не линь,пишить..:))

Wild Tarik
Member
# Posted: 20 Sep 2007 22:44
Reply 

ј € почав слухати –усю взимку 96-го. ÷е було перед ƒнем св. ћикола€. я хворiв у бабцi i дививс€ ввечерi телевiзор. ј там крутили "–iздво з –усланою" або "–iздв'€нi легенди". ћене зацiкавила дiвчинка з гарним голосом та темним волосс€м:) ј в листопадi 97-го € був на €комусь фестивалi в оперному, де в жюрi була –услана. јле € тодi завстидавс€ вз€ти афтограф, за чим тепер дуже жалкую :( ј то би мав таку релiквiю...!

Anton
Moderator
# Posted: 20 Sep 2007 23:30
Reply 

Wild Anytka
нiчого поганого робити ми не будемо.:) форум дл€ того i Ї,щоб спiлкуватись.
я почав слухати 1998року. (—вiтанок)

Kvitoslava
Member
# Posted: 21 Sep 2007 00:36
Reply 

ќооооо...це було так давно...я фанатка –усланои бу≥льшу половину свого житт€...я тод≥ була зовс≥м маленька...¬ 97 роц≥ € вперше звернула на нењ увагу...Ќав≥ть не пам"€таю шо мене так зац≥кавило...мабуть мульт€шний кл≥п "Ѕаллада пр принцессу" јле мен≥ так захот≥лос€ касету ц≥Їњ сп≥вачки(тод≥ ше були касети...).јле тод≥ € жила в ƒонецькуа там тод≥ було дуже важко знайти диски украњнських виконавц≥в...јле мен≥ його знайшли, ≥ це був м≥й найперший виб≥р в музиц≥,перший альбом,шо був у мене ≥ € слухала його ц≥лими дн€ми...пот≥м € побачила в касет≥ анкету фан-клубу...«¬ичайно ж € заповнил€ њњ ≥ в≥д≥слала...Ќа перший лист мен≥ не в≥дпов≥ли,на другий теж...јле € так хот≥ла д≥знатис€ хоч шось про –услану,зв≥дки вона,чи багато в мене фан≥в...я писала до Ћьв≥вського "Ћюксену" кожен день!≤ через парум≥с€ц≥в € отримала листа з "Ћюксену" де мене в≥тали €к учасника оф≥ц≥йного фк –услани!я два дн≥ в≥д щаст€ рев≥ла!

ћоже хтось –усю слухаЇ давно,але € не лише сл≥хаю њњ давно...я з 97 року учасник оф≥ц≥йного фк –ус≥!

Alex__Angel
Member
# Posted: 21 Sep 2007 16:10
Reply 

Wild Anytka

ѕрив≥т!
ѕочав слухати –услану, в≥дтод≥ €к побачив кл≥п "—в≥танок" (–ус€ в цьому кл≥п≥ така гарнюн€ ), музика €кого суттево вид≥л€лось на фон≥ того "депресн€ку" що слухали моњ однол≥тки.

Wild Anytka
Member
# Posted: 21 Sep 2007 18:11
Reply 

” всих класни истории!:)ƒ”же вд€чна,що не оминаете мене стороною!я сьодни сама щаслива на земли!ћене зареестрували у фан_клуб –усланки!!!!!!!!!!!!!!!!”–ј!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wild Anytka
Member
# Posted: 21 Sep 2007 18:12
Reply 

Wild Tarik
Anton
Kvitoslava
Alex__Angel
—пасиби вам за видгуки!ћени дуже приемно,що когось ц€ тема зацикавила!

wild_lexus
Member
# Posted: 21 Sep 2007 19:30
Reply 

а € перший раз почув –услану ще десь 96-го,але € тод≥ був ще зовс≥м маленький,всього 10рок≥в ≥ не знав,хто це сп≥ваЇ! € не пам€таю,що саме за п≥сн€ це була,але добре знаю,що тод≥ сказав мам≥ що мен≥,дуже подобаЇтьс€ вона ≥ цей голос,а тод≥ все й потроху почалось,хоча багато хто з годом мен≥ говорив,що це все тимчасово,що смак пом≥н€Їтьс€ ≥ все пройде €к туман зранку,та уже пройшло багато рок≥в,але €к бачите,€ ще тут ≥ ще б≥льше в захват≥-бувають пром≥жн≥ моменти в житт≥,а цей € знаю! на все житт€...
ƒ€кую вс≥м ≥ всьому,що мен≥ дало можлив≥сть тод≥ п≥знати про –услану ≥ тепер також!!! :)

Wild Anytka
Member
# Posted: 21 Sep 2007 19:38
Reply 

wild_lexus
÷икаво!ј мени от 13 рокив...ћабуть ви вси вважаете мене ще дит€тком...

wild_lexus
Member
# Posted: 21 Sep 2007 19:42
Reply 

Wild Anytka

« чого ти таке вз€ла! ƒл€ мене наприклад не маЇ значенн€ в≥к.Ћюдина у 35 може себе поводити €к 13,а в 13,€к в 35-все залежить в≥д характеру,та самоњ особистост≥,€к вона себе зможе показати ≥повести,такою њњ ≥ будуть вважати!

Wild Anytka
Member
# Posted: 21 Sep 2007 19:49
Reply 

wild_lexus
“а знаеш,просто € це...Ќу €кось ви вси набагато старши за мене...ќто € нал€калась...¬ мене прекрасни стосунки з людьми и 30 рокив,и 20,и 15!:))» знаеш € не давно на форуми,мени важко звикнути до нього,зориентуватис€))я никого не знаю,ни зким не знайома.ќто €кось мени не по соби...—лава Ѕогу,мени вдалос€ зарееструватис€ у киивському ф/к!ќце щаст€!ѕр€мо не виритьс€!ѕасибки,що розумиеш мене:))

Shajna
Member
# Posted: 21 Sep 2007 21:57
Reply 

я почала слухати –усланку з виходу кл≥пу "«наю я". —початку побачила цей кл≥п, пот≥м "ќй заграй ми музиченьку", " оломийка"(дореч≥, це до сих п≥р м≥й найулюблен≥ший кл≥п). ј пот≥м купила альбом "ƒик≥ “анц≥" ≥ почалос€...

Agatusya
Member
# Posted: 21 Sep 2007 22:52 - Edited by: Agatusya
Reply 

Ќу.. я слухаю њњ не так давно €к дехто.. «даЇтьс€ у 2003 роц≥ € купила ≈лектронну Ѕ≥знес карту ”крањни ≥ там був кл≥п.. н≥ то не просто кл≥п, то ћегакл≥п на п≥сню "«наю я!" ѕот≥м перемога Ќа ™Ѕ, перший диск, пер≥ танц≥ п≥д цей диск... ≥ п≥шло.. ј пот≥м десь у... 2006 роц≥ € прийшла сюди ≥ маю, €к дл€ мене, почестне званн€ "„лен всеукрањнського ‘ан- лубу –услани!"
—казати, що € зараз слухаю њњ музику всеодно, що збрехати.. “ому чесно кажу, що вже м≥с€ц€ 3 њњ не слухаю. Ѕо знаЇте одне й теж також набридаЇ. Ѕудемо спод≥ватис€, що скоро вийде новий альбом! ј поки в моЇму плейлист≥ т≥льки рок!
‘аворитом у мене €вл€Їтьс€ - "ќй лет≥ли дик≥ гуси..."! Ќе знаю нав≥ть чому!
«араз –услана €вл€Їтьс€ моњм  умиром. ¬она мен≥ подобаЇтьс€ т≥льки €к людина! ≤ще € люблю —ашка! )))

Wild Anytka ти чого? ћен≥ також 13! Ѕудемо знайом≥!

Wild Anytka
Member
# Posted: 22 Sep 2007 16:42
Reply 

Agatusya
ƒуже приемно,що тоби теж 13!я јн€,думаю ти здогадалась:))ј чому це не слухаеш –усю?я слухаю вси альбоми и ƒики танци,и ћить ¬есни,ƒику ≈нергию,Wild Dances.јле також дуже люблю ќкеан ≈льзи,ѕлач ≈ремии взагали обожнюю:)“акож Beatles,ABBA и ще багато старого зарубижногою ј наше це ѕикардийська терци€,ћертвий ѕивень,час вид часу —ашко ѕонамарьов.

Wild Anytka
Member
# Posted: 22 Sep 2007 16:47
Reply 

Shajna
ѕрикольно!я  оломийку також дуже люблю!“оби скильки рокив?

wild_lexus
Member
# Posted: 23 Sep 2007 01:03
Reply 

Wild Anytka

прошу!

wilddaryna
Member
# Posted: 23 Sep 2007 20:55
Reply 

koli pobachila v persih raz reklamu:)
pisla cyogo:)

Shajna
Member
# Posted: 23 Sep 2007 21:49
Reply 

Wild Anytka
ћен≥ скоро 18...

Kvitoslava
Member
# Posted: 26 Sep 2007 13:24 - Edited by: Kvitoslava
Reply 

Ѕагато хто слухаЇ –услану давно,та чомусь у фан-клуб зовс≥м недавно вступили...

Agatusya
Member
# Posted: 28 Sep 2007 22:17
Reply 

Kvitoslava
якщо ти слухаЇш, не означЇ, що фан. ѕогодьс€!!!

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 28 Sep 2007 23:02
Reply 

я точно не пам'€таю. я тод≥ була ще зовс≥м дитиною.
ƒесь у 98-му брат прин≥с мен≥ альбом "ћить весни". “ак € вперше познайомилас€ з –усьою. ¬≥дтод≥ вона завжди з≥ мною.

Luda311
Member
# Posted: 29 Sep 2007 00:48
Reply 

÷е був далекий 1998 р≥к...

wild_lexus
Member
# Posted: 29 Sep 2007 01:44
Reply 

Kvitoslava
Ѕагато хто слухаЇ –услану давно,та чомусь у фан-клуб зовс≥м недавно вступили...

так ≥ Ї прсто багато хто не знав про ф/к,€к твкий,≥ дореч≥ ще дос≥ багато хто не маЇ у€вленн€ ≥ доступу до ≥нформац≥њ про ф/к,цим питанн€м потр≥бно було б зан€тись дуже серйозно,бо ми потребуЇмо розширенн€,нових ≥дей ≥ боротьби за "ƒике сусп≥льство",також в≥дсутн≥сть ≥нформац≥њ,≥ наприклад €к такий фактор,що б≥льш≥сть рег≥ональних ф/к заснувались зовс≥м недавно-наприклад €к наш Ћьв≥вський "ƒик≥ ƒруз≥"-1,5р.,а серйозно активувались ≥ навчились працювати практично т≥льки тепер ≥ то далеко не вс≥...

yusia_sumy
Member
# Posted: 29 Sep 2007 20:51
Reply 

ј € почала слухати –уську коли вийшов кл≥п " оломийка", пот≥м п≥шла купила касету ≥ п≥шло поњхало

Wild Anytka
Member
# Posted: 30 Sep 2007 12:38
Reply 

yusia_sumy
” мене так само.¬се почалос€ з 2003року.≤ по-сьогодн≥ –услана дл€ мене найкраща сп≥вачка у св≥т≥!!!–уська-—”ѕ≈–!!!!!!!!!!!!

Savar
Member
# Posted: 1 Oct 2007 00:35
Reply 

ѕочти с самого начала - 1998. —витанок раскрутил ее сильно и закрепил статус певицы ¬есны.

Ёто были прекрасные времена!

Kvitoslava
Member
# Posted: 1 Oct 2007 18:37
Reply 

Agatusya
якщо ти слухаЇш, не означЇ, що фан. ѕогодьс€!!!
я кажу про народ,€кий слухаЇ –усю давно,а у фк вступили нещодавно.ясно?

wild_lexus
так ≥ Ї прсто багато хто не знав про ф/к
ѕросто так хот≥ли...«араз Ї форум,Ї сайт...а тод≥ у мене була лише адресса,написана в касет≥...≤ € туди писала шодн€.я хот≥ла!!!

wild_lexus
Member
# Posted: 2 Oct 2007 01:38
Reply 

Kvitoslava

щодо цього ти права,€кщо подумати,що було тод≥,а тод≥ була дуже маленька соломинка за €кою можна було щось д≥знатись або щось знайти,але б≥льш≥сть повн≥стю до к≥нц€ не усв≥домлюють,що вони справжн≥ фани,њм треба вв≥йти в систему трохи нею пожити,а тод≥ до багатьох д≥йде...тепер люди не так≥ €к колись,њм тре все на тар≥лочц≥ подати ≥ розжувати,а вони ще подумають,хоча це стосуЇтьс€ не вс≥х! можна просто зробити висновок-"’то шукаЇ,той знаходить" а б≥льш≥сть просто не хоче...

Alex__Angel
Member
# Posted: 2 Oct 2007 18:02
Reply 

њм треба вв≥йти в систему трохи нею пожити

не дуже люблю слово "система" (те що створюе навкруги €к≥сь рамки, барЇр≥).

ѓм треба посправжньму в≥дчути душу ц≥Їњ музики ≥ –услани.

ўе посп≥лкуватис€ з ≥ншими людми €ким подобаетьс€ –услана (адже важко зрозум≥ти що тоб≥ подобаЇтьс€, коли люди навкруги безразличн≥, або ще хуже ... - виходить "мен≥ ц≥каво, але € н≥кому про це нескажу"), в≥дчути атмосферу €ка Ї серед фан≥в (сварки ≥ ви€сненнн€ стосунк≥в м≥ж окремими людьми цьому не заважатью) .... ≥ до багатьох доходить ;)

. 1 . 2 . 3 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 19 [14 Apr 2021 14:36]

These forums are running on easy forum software miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site