ј коли ви перший раз почали слухати –усю?:)) (2)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club / ј коли ви перший раз почали слухати –усю?:))
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Author Message
svitlanka
Member
# Posted: 6 Oct 2007 10:35
Reply 

yusia_sumy
в≥таю тебе у онлайн≥!

€ –усю слухаю десь року з 97-го, вже 10 рок≥в

Wild Marinka
Member
# Posted: 7 Oct 2007 00:50
Reply 

ќ…!« €ким замиранн€м у серц≥ € згадую той час!я була у другомму клас≥, дивилась “еритор≥ю-ј ≥ саме там зустр≥ла своЇ  ќ’јЌЌя « ѕ≈–Ўќ√ќ ѕќ√Ћяƒ”=)!!!“ак, це був м≥й Їдиний, неповторний —¬≤“јЌќ„ќ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!як поетично звучить те, щосаме —в≥танком –услана ув≥йшла до мого серц€, до мого житт€ нав≥ки...“ак, зв≥сно, пам*€таю зза р≥к до того Ѕаладу про принцесу, але € тод≥ њњ зовс≥м не сприйн€ла €к кл≥п, а просто €к мультик.ј членом фк стала лише на поч. 2005, але то вже довга ≥стор≥€

Kvitoslava
Member
# Posted: 11 Oct 2007 17:18
Reply 

wild_lexus
Ќе кажи...–ан≥ше ≥нш≥ фани так поважали вс≥х старих учасник≥в фк,а тепер запросто можуть нагнати на рег≥онального представника!
«араз фанам лише подавай,а про допомогу ≥ не зањкайс€...÷е так жахливо... ’то був у фк хочаб три роки тому,знають шо таке класний,дружний фан-клуб...

Agatusya
Member
# Posted: 13 Oct 2007 14:43
Reply 

Kvitoslava
я кажу про народ,€кий слухаЇ –усю давно,а у фк вступили нещодавно.ясно? ясно!!!! „ого так р≥зко?

Alyonka
Member
# Posted: 14 Oct 2007 16:35
Reply 

ѕочала слухати, €к т≥льки  оломийка вийшла на ћ1 - у червн≥ 2003. ј пот≥м б≥гала за  в≥тою ≥з трамва€ та казала: а € тебе бачила

Agatusya
Member
# Posted: 14 Oct 2007 17:29
Reply 

Alyonka
а  в≥та тут до чого???

Alyonka
Member
# Posted: 14 Oct 2007 17:41
Reply 

Agatusya
ј  в≥та багато чого зробила дн€ мене ≥ дл€ того щоб вступити до ф/к ≥ не т≥льки...
 в≥та Ќайкраща!
я побачила њњ на зуст≥ч≥ фан≥в 25.09.2005 по телев≥зору, теж на ћ1,а через тиждень зустр≥ла в м≥ст≥......

Agatusya
Member
# Posted: 14 Oct 2007 17:46
Reply 

Alyonka
круто! я у€вл€ю реакц≥ю  в≥ти... )))

Ria
Member
# Posted: 14 Oct 2007 18:11
Reply 

ј € зовс≥м нещодавно почала слухати –усланку, десь вл≥тку сього року... —е сталос€ п≥сл€ того, €к € прочитала "ƒику енерг≥ю". —€ книга стала тепер моЇю ф≥лософ≥Їю житт€, а –услана - життЇвим ор≥Їнтиром, чи то ма€ком дл€ мене-корабл€ у темр€в≥... —лухаючи п≥сн≥ –услани, кожний раз в≥днаходжу ƒику енерг≥ю...

Agatusya
Member
# Posted: 14 Oct 2007 18:14
Reply 

Ria
я зазвичай сплю, коли слухаю –”сю... наприклад њњ п≥сн≥ мен≥ вже не дають енерг≥ю... тому € шукаю щось нове....

Kvitoslava
Member
# Posted: 15 Oct 2007 21:05
Reply 

Alyonka
ј  в≥та багато чого зробила дн€ мене ≥ дл€ того щоб вступити до ф/к ≥ не т≥льки...
 в≥та Ќайкраща!

Ќуууу....чого ти так?я зовс≥м не така...

Agatusya
я у€вл€ю реакц≥ю  в≥ти... )))
–еакц≥€ €к реакц≥€...я сама була такою:рвалас€ всюди,де шось було чутно при –усю ≥ фк.

наприклад њњ п≥сн≥ мен≥ вже не дають енерг≥ю...
Ћ≥м≥т вичерпано?
тому € шукаю щось нове....
ј це,через то,шо новий альбом дуже зат€гнули.“ому фани шукають шось нове.јле не вс≥.

“≥ фани,€к≥ змалку любили –усю думаю не дивл€чись н≥ на шо не зм≥н€ть њй.’оча по соб≥ не суд€ть,звичайно...

Agatusya
Member
# Posted: 15 Oct 2007 21:12
Reply 

Kvitoslava
Ћ≥м≥т вичерпано?
јга.. грош≥ зак≥нчилис€.
ј це,через то,шо новий альбом дуже зат€гнули.“ому фани шукають шось нове.јле не вс≥.“≥ фани,€к≥ змалку любили –усю думаю не дивл€чись н≥ на шо не зм≥н€ть њй.’оча по соб≥ не суд€ть,звичайно...
“ак.. звичайно... јле це не означаЇ, що € не люблю –усю... –услана фоева! “ам вже л≥м≥т зак≥нчуЇтьс€ а альбома нема.... бу...

Alex__Angel
Member
# Posted: 15 Oct 2007 21:41 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Agatusya

наприклад њњ п≥сн≥ мен≥ вже не дають енерг≥ю...

ј € от наслухавс€ п≥сень –услани ≥ енерг≥€ вже виробл€ютьс€ сама-собою даже тод≥ коли € њх не слухаю

Agatusya
Member
# Posted: 15 Oct 2007 21:44
Reply 

¬—≈!!!!!!!! я слухаю –”слану!!!!!!!!!!!

cziczka
Member
# Posted: 28 Oct 2007 12:52
Reply 

не знаю чого, але звернула увагу саме на цю стор≥нку.. бо слухаю руслану в≥д "—лав€нського базару", коли в≥д њњ голосу мурашки б≥гали поза спиною, а, може, трохи дивакуватий образ (маю на уваз≥, неформатний дл€ тогочасноњ сцени) д≥вчини без взутт€ ≥ з≥ шквалом широст≥ в очах (посм≥шц≥-рухах), змусив задуматись над тим, що нам подають до споживанн€. змусив (≥ змушуЇ дос≥) в≥дф≥льтровувати пот≥к ≥нформац≥њ. ≥ ше одне (то, так, думки вголос) - €кий л≥м≥т? €к його можна вичерпати? не знаю, €к дл€ кого, але дл€ мене –услана та њњ музика б≥льше, н≥ж за 10 рок≥в (ого, €ка € вже стара насправд≥ ) стали р≥дними. це те, чим не хизуЇшс€. не верещиш на вулиц≥, бо: "€ - фан" (таке вже переходить в рамки фанатизму). а тримаЇш в серц≥. воно завше з тобою. твоЇ. щир≥сть.
не зважайте. просто в≥ Ћьвов≥ погода така. що нав≥юЇ роздуми. ос≥нь.

Anton
Moderator
# Posted: 28 Oct 2007 13:52
Reply 

ќсь тому i у фанiв,€кi вже далеко не один рiк з –усланою, все це переходить не в фанатизм, а просто в тепло душi. це стаЇ, щось дiйсно рiдне,невiд'Їмне, те що йде з душi,з глибини.

yusia_sumy
Member
# Posted: 28 Oct 2007 19:44
Reply 

ќсь тому i у фанiв,€кi вже далеко не один рiк з –усланою, все це переходить не в фанатизм, а просто в тепло душi. це стаЇ, щось дiйсно рiдне,невiд'Їмне, те що йде з душi,з глибини.
“ак € згодна з тобою !! «араз наприклад вмикаЇш кл≥п чи телев≥зор, дивишс€ на –усланку ≥ вже не хочетьс€ так €к ран≥ше посмикати њњ ¬она вже просто р≥дна ≥ все ј коли сидиш на форум≥, то таке враженн€ що ми разом ус≥ з≥бралис€ б≥л€ кам≥ну ≥ щось обговорюЇмо

cziczka
Member
# Posted: 28 Oct 2007 19:52
Reply 

≥ п'Їмо чай. зелений. так €к ≥ –услана

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 28 Oct 2007 19:54
Reply 

yusia_sumy

ј коли сидиш на форум≥, то таке враженн€ що ми разом ус≥ з≥бралис€ б≥л€ кам≥ну ≥ щось обговорюЇмо

÷е точно. я зовс≥м недавно на форум≥ ≥ н≥кого ще не знаю в реал≥, але мен≥ здаЇтьс€, що вс≥ тут р≥дн≥. ј це тому, що вс≥ тут так≥ природн≥ ≥ щир≥, ≥ у кожного в серц≥ живе любов до –усланки!!!

yusia_sumy
Member
# Posted: 28 Oct 2007 20:09
Reply 

cziczka
јга € також люблю зелений чай wild_olchyk
я також нещодавно зареЇструвалас€, але вже €к у с≥м*њ ƒумаю –уська нами задоволена

svitlanka
Member
# Posted: 30 Oct 2007 12:59
Reply 

yusia_sumy
задоволена на вс≥ 100%, ≥ дико нас ус≥х любить!

yusia_sumy
Member
# Posted: 30 Oct 2007 22:04
Reply 

svitlanka
 –”“ќ

Alex__Angel
Member
# Posted: 31 Oct 2007 10:19
Reply 

Anton

просто в тепло душi. це стаЇ, щось дiйсно рiдне,невiд'Їмне, те що йде з душi,з глибини.

÷е так

Alex__Angel
Member
# Posted: 31 Oct 2007 10:20 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

cziczka

–еспект! ѕривыт Ћьвову

Ria
Member
# Posted: 1 Nov 2007 23:15
Reply 

Agatusya
„есно кажучи, € њњ плат≥вку сама заслухала до д≥рок, але так €к новоњ не дочекатис€, слухаю те, що Ї. ÷е не означаЇ, що € слухаю ¬» Ћё„Ќќ –услану

lampellen
Member
# Posted: 15 Apr 2008 11:51
Reply 

я вперше побачила –услану у кл≥п≥ "ќй заграй ми, музиченьку" ≥ мен≥ дуже сподобалос€!!! ѕот≥м € згадала ≥ кл≥п " оломийка", €кий бачила ран≥ше. јле в≥н мен≥ не запав у душу. я почала купувати газети та журнали з ≥нформац≥Їю про –услану, сл≥дкувала, €к вона готуЇтьс€ до ™вробаченн€. ¬ мене Ї дек≥лька записей –услани, де вона виступала ще до ™вробаченн€. ќсобливо мен≥ сподобавс€ ≥њ виступ з п≥снею "√уцулка", ≥ € його перегл€дала дуже часто... ѕо сьогодн≥шн≥й день слухаю –услану. ѕодружкам вона не подобаЇтьс€, ≥ вони не розум≥ють, €к € можу таке слухати. я вважаю, що вони просто не розум≥ють справжньоњ та €к≥сноњ украњнськоњ музики. јдже саме своЇю музикою –услана привернула увагу своњх прихильник≥в, €к≥ будуть в≥рн≥ њй завжди!!!!

Daff
Member
# Posted: 15 Apr 2008 15:31
Reply 

яв первые –усю увидел в клипе «наю я, но тогда мне эта песн€ не очень понравиась, а потом м€ мой бывший одноклассник дал посушать пар песен, и €..........уже слушаю еЄ шестой или седьмой год

julia wild
Member
# Posted: 2 Sep 2008 14:44
Reply 

ѕ≥сл€ того, €к по тел≥ку почал довбать рекламу про книжку, € дала соб≥ слово купити. –екламу € побачила восени 2006, ≥ мен≥ тааак сподобалось!
ѕросто на фон≥ грошових переказ≥в, реклам продукт≥в та мелодрам... таке Ѕј’!!!
 оли у липн≥ шукала на ѕетр≥вц≥, знайшла лише одну-Їдину книжку на весь базар украњнською мовою, хоча € б≥льше люблю читати рос≥йською. Ќ≥чо! ѕрочитала! ≤ «ќ¬—≤ћ не дарма!!!
ј п≥сл€ того мен≥ стало ц≥каво, що ж то за –услана така, от ≥ почала слухать... “епер слухаю багато шо з њњ п≥сень, але альбом "ћить весни" мен≥ не дуже сподобавс€, € рада, що –услана зайн€лась справжн≥м д≥лом ще у 2003 ј з п≥сень мен≥ б≥льш за все подобаЇтьс€ 2004 р≥к.
ќдноклсниц≥ слухають п≥сн≥ про зайчик≥в та цукерочок, про рожев≥ хмаринки(беееее), а ми з подружками слухаЇмо справжню музику, тому новенька ≥нформац≥€ про –услану њм була ц≥кава.
я вал€юсь у п≥ску ≥ ходжу по бетону, мо€ крща подружа горланить на всеь будинок украњнськ≥ п≥сн≥, ≥нш≥ також не промах... ¬есела житуха!

Jumperboy
Member
# Posted: 2 Sep 2008 15:17
Reply 

–усю € почав слухати з п≥сн≥ "—в≥танок" але фаном тод≥ ще не був а п≥сл€ "«наю €" € став диким фаном –услани њњ п≥сн≥ надихають мене ≥ за це њй велике д€кую))))))))))))))

Radiowave
Member
# Posted: 2 Sep 2008 17:51
Reply 

про –услану знала давно, но не слушала. потом набрала в поиске зайцев - —огдиана. выдало кучу ее песен и в конце - ƒикие танцы с –усланой. решила скачать. - почлушала... заболела этой песней. вспомнила, что где-то продавалс€ альбом ¬айлд ƒэнцес.  упила и понравилось сразу ¬—®. никогда еще такого не было, чтоб понравились все песни! потом уже пошло-поехало. сначала зарегилась в фан-клубе, слала модераторам своЄ творчество. потом на форуме, стала скупать альбомы... вот так вот

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 9; Members - 0
Most users ever online: 19 [14 Apr 2021 14:36]

These forums are running on simple bulletin board miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site