ƒ» ≤ ѕќƒќ–ќ∆≤ 2008 (3)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club / ƒ» ≤ ѕќƒќ–ќ∆≤ 2008
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Author Message
Anton
Moderator
# Posted: 21 Mar 2008 20:25
Reply 

ivanovivan
прив≥т. Ќу, по-перше, прийми в≥танн€ в≥д мене.
на рахунок поњздки, € ще точно не можу сказати,к≥льк≥сть людей,€ка поњде... јле це приблизно 5-10 людей. ѕот≥м € обов'€зково про≥нформую тебе в к≥лькост≥, та спод≥ваюсь ти приЇднаЇшс€ до нас

veselochka
Moderator
# Posted: 21 Mar 2008 21:31
Reply 

ivanovivan
¬≥таю на форум≥!

Pentium16724
Member
# Posted: 21 Mar 2008 22:00
Reply 

ivanovivan
ѕривет.

сколько примерно человек в среднем поедут

ј вот не знаю.

сколько путешествие примерно будет стоить?

Ѕольше 200 гривен, € думаю.

Anton
Moderator
# Posted: 21 Mar 2008 22:17
Reply 

сколько путешествие примерно будет стоить?
Ѕольше 200 гривен, € думаю.

це повн≥стю буде залежати в≥д остаточного та повного перел≥ку план≥в та м≥ст... але впринцип≥, приблизно десь так...

Pentium16724
Member
# Posted: 21 Mar 2008 22:31
Reply 

Anton
ƒа, € согласен. —тоимость будет зависить от формата поездки, но ориентироватьс€ надо на эту сумму.

Erika_wild
Member
# Posted: 22 Mar 2008 17:24
Reply 

ѕ≥дтверджую слова “ан≥ з приводу «апор≥жж€. ≤ к≥мнатка буде де розм≥стити пару людей. ≤нших теж думаю мона пристроњти. “ож - ласкаво просимо! ƒуже не вистачаЇ момент≥в просто повеселитис€ з гарною компан≥Їю

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 19:48
Reply 

Alex__Angel
..."- ўе дуже гарн≥ м≥сц€ Ї в ѕолтав≥ ≥ в «апор≥ж≥,..."
“ак-так-так, при≥зджайте до «апор≥жж€, будемо дуже рад≥ вас вс≥х побачити! ѕроведемо екскурс≥ю по ’ортиц≥, до «апор≥зького 750-ти р≥чного дубу...на €кому залишилась т≥льки 1 зелена г≥лка...ще можна поњхати до завод≥в....

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 20:04
Reply 

Pentium16724
ƒелегаци€ жила в санатории "ћотор —ичи" в ¬ольноандреевке(30 км. от «апорожь€), где и проходили основные меропри€ти€.
¬ы жили в јндреевке(так еЄ ещЄ называют)?! ;) “огда ты просто не мог не заметить какое там «јћ≈„ј“≈Ћ№Ќќ≈ место.... это одно из моих любимых мест в «апорожской области. ѕросто, зимой всей этой красоты природы не видно...а вот в мае.... ;) уууу.....это просто бомба!!!! я ездила в прошлом году 9 ма€ туда...природа...сосновый бор...травка зелЄненька€...птички поют....одуванчики пробиваютс€...белки с ветки на ветку перескакивают ¬ообщем, туда стоит поехать когда потеплеет и всЄ позеленеет наход€сь там, забываешь обо всЄм....в город совсем не хочетьс€ возвращатьс€...

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 20:13
Reply 

Pentium16724

¬ернулс€ € оттуда весь гр€зный говорю своим: "Ќу чЄ она така€ гр€зна€?!" ј они отвечают: "“ы чЄ сней, обнималс€?"

Pentium16724
Member
# Posted: 22 Mar 2008 20:23
Reply 

ANNET ZP
ƒа, еЄ ещЄ называют просто јндреевкой, но на всех указател€х написанно именно ¬ќЋ№ЌќјЌƒ–≈≈¬ ј

я там был ещЄ в начале сент€бр€ - там действительно классно, и ƒнепр тЄплый

» ещЄ, что самое, на мой взгл€д, важное, в «апорожье и области наибольшее в ”краине количество красивых девушек на душу населени€ √оворю как человек, объездивший всю ”краину

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:01
Reply 

veselochka
я б дуже хот≥ла в —в€тогорськ, а ще на ’ортицю ...

ѕрињзджай!!! Ѕудем дуже рад≥ бачити! «бирай команду, та до нас! «робимо екскурс≥ю на ’ортицю, все покажемо, та розкажемо я соб≥ запланувала турпох≥д на ’ортицю тесь на кв≥тень-травень

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:10
Reply 

Pentium16724
ƒа, еЄ ещЄ называют просто јндреевкой, но на всех указател€х написанно именно ¬ќЋ№ЌќјЌƒ–≈≈¬ ј

“ак, справд≥, ну що ж ти хочеш, там же ѕ–ј¬»Ћ№Ќќ написано!

я там был ещЄ в начале сент€бр€ - там действительно классно, и ƒнепр тЄплый

“ак прињзджай ще €к потепл≥Ї! ѕоњдемо до јндр≥њвки милуватис€ природою я просто в захват≥ в≥д того м≥сц€!!!!

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:13
Reply 

Erika_wild
ѕ≥дтверджую слова “ан≥ з приводу «апор≥жж€. ≤ к≥мнатка буде де розм≥стити пару людей. ≤нших теж думаю мона пристроњти. “ож - ласкаво просимо! ƒуже не вистачаЇ момент≥в просто повеселитис€ з гарною компан≥Їю

÷≥лком п≥дтримую!!!

Chibi
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:20
Reply 

ƒа, сейчас становиццо теплее, и это самый сезон дл€ поездок ;)
ѕрикольно было бы на футбол с ‘  сходить... ” нас на стадионе (не знаю, всегда ли, но на 2х матчах из 4х, на которых € была) в перерывах крут€т песни –усланки =)))

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:28
Reply 

Wild Tarik
ј €кби поњздку перенести на 1-4 травн€???

√арно ти придумав з маршрутом.... јЋ≈...невже на "“авр≥йськ≥ ≥гри" н≥хто не њде?!

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:36
Reply 

Chibi
ѕрикольно было бы на футбол с ‘  сходить... ” нас на стадионе (не знаю, всегда ли, но на 2х матчах из 4х, на которых € была) в перерывах крут€т песни –усланки =)))

ј € н≥коли ще не була на футбол≥ ≤ не нав≥ть не розбираюс€ в цьому

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:44
Reply 

Pentium16724
»де€ прекрасна€, € тоже непротив. Ќо “аврийские игры.... думаем!

ј вс≥ њдуть на “авр≥йськ≥? ’то њде?

Chibi
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:45
Reply 

ANNET ZP
ј там если не разбираешьс€, то самый кайф - покричать))) —удью Ёлтоном ƒжоном обзыватъ... » все такое )))) “ак прет!!!

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 21:49
Reply 

Alex__Angel

’то ще надумав њхати?

я хочу...але, ще не впевнена

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 22:01
Reply 

Chibi
ј там если не разбираешьс€, то самый кайф - покричать))) —удью Ёлтоном ƒжоном обзыватъ... » все такое )))) “ак прет!!

“а невже?!?! треба буде €кось сходити

tanya kozariz
Member
# Posted: 22 Mar 2008 22:08
Reply 

ј ще у нас в «апор≥зьк≥й област≥ Ї  ам"€на могила - посеред р≥внини Ї кам≥нн€, а в них печери, ≥ там багато енерг≥њ; ще Ї блакитне озеро, тому що там завжди блакитне дно ≥ вода; ≥ ще Ї Їдина в ”крањн≥ усадьба ѕопова, €ка зберегла вс≥ своњ елементи з моменту њњ постройки. “ам бували р≥зн≥ знатн≥ люди –ос≥њ. (ѕодробиц≥ напишу в тем≥ "ћоЇ м≥сто".

¬ цих м≥сц€х € ще не разу не була, але дуже хочу побувати!

Chibi
Member
# Posted: 22 Mar 2008 22:18
Reply 

ANNET ZP
јга =)))
tanya kozariz
Ќадо бы вырваццо....

Daff
Member
# Posted: 22 Mar 2008 22:24
Reply 

Chibi
tanya kozariz
“огда возьмете с собой попутчика?

Daff
Member
# Posted: 22 Mar 2008 22:27
Reply 

Chibi
¬озьмете с соопутчика

Chibi
Member
# Posted: 22 Mar 2008 22:29
Reply 

Daff
Ѕерем однозначно ;))))

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 23:08
Reply 

tanya kozariz

ј ще у нас в «апор≥зьк≥й област≥ Ї  ам"€на могила - посеред р≥внини Ї кам≥нн€, а в них печери, ≥ там багато енерг≥њ; ще Ї блакитне озеро, тому що там завжди блакитне дно ≥ вода; ≥ ще Ї Їдина в ”крањн≥ усадьба ѕопова, €ка зберегла вс≥ своњ елементи з моменту њњ постройки. “ам бували р≥зн≥ знатн≥ люди –ос≥њ. (ѕодробиц≥ напишу в тем≥ "ћоЇ м≥сто".

¬ цих м≥сц€х € ще не разу не була, але дуже хочу побувати!

ј що стосуэтьс€ усадьби ѕопова(ще одна назва: «амок ѕопова ) то, € там колись дуже давно була... в першому класы нас водили туди... €к зараз, пам'€таю, була страшенна спека....але ми там ще по р≥зних кочках ходили, добираючись до ц≥Їњ усадьби...в  аховц≥ ножки мочили ≥, коли нарешт≥ добралис€ до м≥сц€ призначенн€, нас не впустили туди... сказали, що н≥би- то сьогодн≥(в той день) вона не працювала дл€ в≥дв≥дувач≥в. ;( тож ми походили навкруги, позагл€дали в в≥кна(але ж нам було ƒ”∆≈ ц≥каво) та п≥шли дал≥...

ќт € вже ≥ знаю, куди ми п≥демо в цьому роц≥ в≥дразу, п≥сл€ в≥дв≥дуванн€ ’ортиц≥, на €ку ми в минулому роц≥ не встигли попасти

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 23:12
Reply 

Daff
“огда возьмете с собой попутчика?

ћен≥ тут щойно доложили, що в нашому «апор≥зькому фан-клуб≥ поповненн€?! “ож в≥таю тебе на сайт≥, приЇднуйс€ до сп≥лкуаанн€ та до турпоход≥в.

tanya kozariz
Member
# Posted: 22 Mar 2008 23:15
Reply 

ANNET ZP

ј що стосуэтьс€ усадьби ѕопова(ще одна назва: «амок ѕопова ) то, € там колись дуже давно була...

Ѕула? ј € нещодавно про це т≥льки почула!

ми там ще по р≥зних кочках ходили, добираючись до ц≥Їњ усадьби...в  аховц≥ ножки мочили

ƒе ви мочили н≥жки? “и говориш про той замок, що в «апор≥зь≥й обл. знаходитьс€?

ANNET ZP
Member
# Posted: 22 Mar 2008 23:49
Reply 

tanya kozariz
Ѕула? ј € нещодавно про це т≥льки почула!

“ак, справд≥ була..але не в ньому, а б≥л€ нього

ƒе ви мочили н≥жки? “и говориш про той замок, що в «апор≥зь≥й обл. знаходитьс€?

“ак, саме про нього! там же б≥л€ нього  аховське водосховище...от в ньому ми ≥ мочили н≥жки

Daff
Member
# Posted: 23 Mar 2008 22:34
Reply 

«амок ѕопова? я вообще про такой в первый раз слышу

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 19 [14 Apr 2021 14:36]

These forums are running on discussion forum software miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site