ќЌ ”–— "Ћегенда про амазонку"/competition "Legend about an amazon" (2)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club /  ќЌ ”–— "Ћегенда про амазонку"/competition "Legend about an amazon"
<< . 1 . 2 .
Author Message
Alex__Angel
Member
# Posted: 31 May 2008 21:28
Reply 

Ћегенда в≥д WildYennifer

¬она прийшла у м≥сто, де на нењ н≥хто не чекав.
Ќа в'њзд≥ њњ перев≥р€в молодий охоронець в ≥деально допасован≥й, сл≥пучо-б≥л≥й (за столичною традиц≥Їю) форм≥.
Ц ≤м'€?
Ц Ѕлискавка.
Ц ƒуже см≥шно.
¬≥н вперше на так≥й серйозн≥й робот≥, тому нервуЇ, ЂзахищаЇтьс€ ще до нападуї.
Ц Ѕлискавка. ћене так звуть, Ц вона поклала на ст≥л посв≥дченн€.
ќхоронець уз€в Ц дл€ годитьс€. «ам≥сть читати, певно, нудну б≥ограф≥ю, розгл€нув фотограф≥ю. Ќа н≥й д≥вчина вигл€дала краще, н≥ж насправд≥ Ц зараз вона сто€ла перед ним бл≥да, змучена, хоч напрочуд спок≥йна. “ак само 'дл€ годитьс€' просканував долоню, нав≥ть не перев≥р€ючи. Ќе може ж такого бути, щоб неприЇмност≥ Ц в перший робочий день!
Ц «в≥дки?
Ц « ѕ≥вдн€.
Ц “е, що м≥й пункт Ц п≥вденний, € ≥ сам бачу.  онкретн≥ше, €кщо тво€ ласка.
Ц « „ервоного м≥ста.
ќхоронець пов≥льно п≥дн€в голову. ќт тоб≥ й маЇш.
Ц ўо-що? Ц перепитав з над≥Їю Ц може, у нењ з гумором проблеми.
Ц я з „ервоного м≥ста, Ц повторила д≥вчина, вдаючи, що не пом≥чаЇ пл€м на його щоках.
Ц јле... “ам же в≥йна... Ќ≥кого не випускають...
Ц «в≥дки ти про це знаЇш?
Ц Ќу, €к... Ќовини дивлюс€ ≥... “а ж ус≥ говор€ть! ¬с≥ знають!
Ц ¬с≥ знають, ≥ ти теж... “о чому ж ти сидиш тут ≥ протираЇш своњ випрасуван≥ формен≥ брюки, зам≥сть того, щоб допомогти цим люд€м?
Ц я... ћен≥ цього не наказували...
Ц ј твоњ боси? ѓх, звичайно, не хвилюЇ, що тис€ч≥ людей гинуть, чи не так?
Ц Ќ≥, послухай... „екай, ти мене зовс≥м заговорила! я виконую свою роботу...
Ц ¬иконуй. я можу йти?
Ц Ќ≥, Ц в≥н образивс€. Ц ћета прибутт€.
Ц я шукаю воњн≥в.
¬друге охоронець пильно подививс€ њй в оч≥.
Ц Ќав≥що?
Ц “ому що в моЇму м≥ст≥ гинуть люди!
Ц Ѕлискавко... Ц ну от, в≥н хот≥в, щоб вийшло проникливо, а прозвучало, €к неточно п≥д≥браний звук у п≥сн≥. Ц “ам небезпека на кожному кроц≥. “ам людське житт€ Ц н≥що. ƒе ти знайдеш бодай одну людину, що погодитьс€ п≥ти за тобою? ’то залишить безпечну столицю, щоб ризикувати житт€м заради чужого м≥ста?
Ц «найду. ѕов≥р. ÷е все?
Ц ќстаннЇ, Ц в≥н спробував посм≥хнутис€. Ц як мен≥ записати мету в'њзду?
¬она не в≥дреагувала на жарт.
Ц Ќапиши Ц познайомитис€ з кимось дл€ порожньоњ балаканини, Ц Ѕлискавка забрала посв≥дченн€ ≥ кинула в сумочку. Ц Ѕувай. ўасти тоб≥. ≤ надал≥... Ќе варто зустр≥чати таких, €к €.
«а три дн≥ вона розум≥Ї, що пророцтво молодого охоронц€ почало збуватис€. ’лопц≥ зникали, щойно почувши слово 'в≥йна'.
ƒе ти знайдеш бодай одну людину, що погодитьс€ п≥ти за тобою?
«найду.
як? Ќав≥ть тут н≥хто н≥кому не потр≥бен. Ћюди забули одне про одного. ’то п≥де за тобою?
¬они гинуть. ћаленьких д≥тей забирають у батьк≥в, щоб виростити з них ≥деальних воњн≥в Ц тобто тих, що не здатн≥ думати. ≤ навр€д чи мають право називатис€ людьми. Ќад ж≥нками знущаютьс€. „олов≥к≥в вбивають...
—к≥льки коштуЇ житт€?
Ц Ѕлискавко!
¬она здивовано обертаЇтьс€. Ѕачить молодого хлопц€ з на диво знайомим обличч€м.
Ц Ќе пригадуЇш?
¬она хитаЇ головою.
Ц я ¬олод€. Ќу, ¬овка.
Ц ¬олодька! Ц вона кидаЇтьс€ йому на шию, хоч хвилину тому не могла пригадати його ≥мен≥.
Ђѕрив≥т, спалаху в моњх очах!
“и, певно, знову сидиш б≥л€ екрану, не дивл€чись на нього. ≤ майже дивуЇшс€, в≥дкриваючи конверт Ц справжн≥й пап≥р, справжнЇ чорнило.
«а в≥кном с€ють зор≥. “≥ њх блиск не пор≥вн€ти з твоЇю посм≥шкою, з вогником у твоњх очах... ’≥ба це видно на фото? «даЇтьс€, € просто знаю тебе, знаю все житт€, ≥ сам не збагну Ц зв≥дки...ї

Ц як ти тут опинилас€? ” вас... у вас же в≥йна!
Ц “ак...
Ц “и втекла?
Ц я схожа на вт≥качку?
Ц Ќе схожа, вибач... ј чому ти перестала писати?
Ц я думала, ти перестав...
Ц я перењхав... «в≥дти написав тоб≥, Ц в≥н чомусь почервон≥в.
Ц ј € не отримала листа...
Ц ƒавай, зайдеш? „аю поп'Їмо, поговоримо...
Ђ¬овка, тут реальна загроза. —коро в≥йна, € це знаю, вс≥ це знають, та не хочуть в≥рити. я не знаю, що робити, €к змусити њх «–ќ«”ћ≤“». ѓх вб'ють чи захопл€ть в полон, д≥ти залишатьс€ сиротами, €кщо виживуть, ≥ це ще далеко не найг≥рше...ї
—онце осв≥тлюЇ невелику кухоньку. ¬олод€ ставить чайник на плиту ≥ бере з шафки коробку з печивом.
Ц ¬ибач, н≥чого такого нема...
Ц Ќе хвилюйс€, € не голодна.
ѓй незручно за той миттЇвий порив, коли вона об≥йн€ла його, тож вона сидить, €к на голках. ¬овка с≥даЇ навпроти ≥ просто дивитьс€ в кар≥ ≥скрист≥ оч≥. Ѕлискавц≥ стаЇ сили не в≥двести погл€д.
Ц «наЇш, Цсказав в≥н п≥сл€ тривалоњ мовчанки, Ц ти схожа на фото, €ке над≥слала.
Ц Ѕо на ньому зображена €, Ц вона вдало пожартувала, ¬овка посм≥хнувс€.
Ц ј € Ц схожий?
Ц Ќе знаю... ћабуть, не дуже, € ледь вп≥знала тебе... Ц Ѕлискавка почервон≥ла.
Ц я ж н≥чого не кажу. я вибрав не те фото. «астигле. ј на картц≥, €ку ти над≥слала, ти Ц жива. —правжн€, тому дуже гарна.
Ѕлискавка не звикла до компл≥мент≥в, тому просто под€кувала, стенувши плечима.
ЂЌе впадай у в≥дчай Ц ти сильна, € знаю, ти зможеш це витримати. “во€ дол€ Ц у твоњх руках, а €... я розриваюс€ Ц так хочетьс€ порадити тоб≥ т≥кати, р€туватис€, вижити... але водночас розум≥ю, що ти н≥коли не пробачиш, €кщо € це пораджу... я не хочу втратити це листуванн€, не хочу втратити тебе... Ѕорис€, блискавко, ти здатна на все...ї
¬она перењхала з к≥мнати, €ку винаймала, до ¬овки. ¬≥н сам запропонував, сумирно перењхавши на диван. ¬она була вд€чна за гостинн≥сть, але розум≥ла Ц ще один день втрачено. ўе один день триваЇ в≥йна у њњ р≥дному м≥ст≥.
Ц “и сумна... ўось трапилос€?
¬она просто подивилас€ йому в оч≥.
Ц ¬ибач... я дурень. «в≥сно, трапилос€. ¬≥йна.
Ѕлискавка мовчала. ¬олод€ раптом об≥йн€в њњ. ¬она нав≥ть не намагалас€ вив≥льнитис€.
Ц я допоможу тоб≥.
Ц ј х≥ба ти не маЇш сказати, що це не тво€ в≥йна.
Ц Ќ≥. якщо це тво€ в≥йна, то й мо€. “и потр≥бна мен≥, ƒитино —онц€.
Ц “и теж... Ц вона не договорила, та в≥н ≥ так усе зрозум≥в.
Ѕлискавка п≥д≥йшла до в≥кна. ѓњ роздратував власний спок≥й. ¬она не може, не маЇ права рад≥ти, коли њњ народ страждаЇ.
Ц ¬ибач, Ц сказала захриплим голосом. Ц «араз не час.
Ц я розум≥ю. Ќе хвилюйс€.
Ц Ќе хвилюватис€?!
ўось €скраве зблиснуло перед очима. ¬олод€ круглими очима подививс€ на чималеньку чорну пл€му на ст≥н≥.
ƒ≥вчинка сид≥ла за комп'ютером Ц шукала реферат з ≥стор≥њ у мереж≥. “а раптом њњ зац≥кавив заголовок л≥нка Ц Ђƒ≥вчина-блискавкаї.
 лацнула мишкою.
Ђ≤ прийшла д≥вчина, що метала громи ≥ блискавки, а за нею Ц великий воњн. ¬они разом прогнали ворог≥в лиш за день, а тод≥ вони зникли, ≥ н≥хто не чув про них, але, за легендою, вони ще довго жили у „ервоному м≥ст≥...ї
—еред см≥ттЇзвалища на столичн≥й пошт≥ лежав пожовклий в≥д часу конверт. ” ньому Ц неквапно написаний лист, лист в≥д закоханого хлопц€.
Ђ...“и потр≥бна мен≥, ƒитино —онц€, €к пов≥тр€, нав≥ть б≥льше. я закохавс€ Ц можливо, лише в образ, створений моЇю у€вою, та хочетьс€ в≥рити, що у справжню д≥вчину Ц щиру, чесну, в≥рну. ≤ € хочу, щоб ти знала Ц € завжди буду з тобою, всюди п≥ду за тобою. Ќав≥ть на в≥йну...ї

Ruthen
Moderator
# Posted: 31 May 2008 21:35
Reply 

WildYennifer
Chudova lehenda...Prejemno bulo chytaty. Djakuju!!!

Alex__Angel
Djakuju za to, sho postavyv na forum

Alex__Angel
Member
# Posted: 31 May 2008 21:47 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

’м... ≥ €к п≥дводити п≥дсумки? (Ѕ≥льше до мене н≥чого не поступало) ƒл€ конкурсу треба хоча б 3-5 ≥ б≥льше учасник≥в... а тут... може потовжити?...

ўе ц≥лком можливо що цей конкурс в≥йде но акц≥њ €ка не обмеженна часом (≈нергоакц≥њ) п≥дсумки €коњ повинн≥ проводитис€ кожний сезон...

÷ей конкурс д≥йсно класний ≥ доречний ;)
"ќсновой дл€ нового альбома и нового шоу –усланы стала мистическа€ легенда о существовании последней јмазонки"...

WildYennifer
Moderator
# Posted: 1 Jun 2008 10:39
Reply 

Ruthen
Alex__Angel

Cпасиб≥!

ingvarwolf
Member
# Posted: 1 Jun 2008 15:00
Reply 

WilD Yennifer!
“и щодн€ мене дивуЇш! «наЇш, € вже назвав своњм "—имволом ¬≥ри" “вою поез≥ю "¬овк", а тепер ц€ "Ћегенда". ѕосеред њњ тексту Ї р€дки, €к≥ читаютьс€ €к поез≥€. ” мене, здаЇтьс€, залежн≥сть ...в≥д того, що пишеш “и...

Ruthen
Moderator
# Posted: 1 Jun 2008 18:20
Reply 

ingvarwolf
A de mozh znajty toj virsh "Vovk"? Chotilos' b prochytaty...

WildYennifer
Moderator
# Posted: 1 Jun 2008 18:49
Reply 

Ruthen
“а не треба шукати, € тут викладу...
я Ц дикий, шалений зв≥р.
я Ц вовк, це усе, пов≥р.
Ѕо скр≥зь, де € буду Ц страх,
Ѕо люди в моњх руках.
Ќе знають вони мене
≤ згодом цей страх мине.
Ћюдиною € була,
“а правди € не знайшла.
Ќ≥хто ще не зрозум≥в,
Ќе слухав, не пожал≥в.
“ак стала € вовком вмить,
Ћюдин≥ в мен≥ болить.
Ќа м≥с€ць кричить душа:
—ама! ÷е страх≥тт€, жах!
јле не чекайте, н≥.
—обакою буть мен≥ Ц
÷е протиприродна р≥ч,
ћене поглинаЇ н≥ч.
Ќазавжди лишусь в л≥сах:
ƒл€ мене це в≥рний шл€х.
 олись ти мене знайдеш.
¬п≥знаЇш? Ќе вп≥знаЇш.
≤ лиш божев≥льний страх
ѕобачу в твоњх очах.
≤ те, що ти не сказав Ц
“о вовча г≥рка сльоза.
ƒо мене Їдиний крок
Ќе зробиш, бо € ... я вовк.

Ruthen
Moderator
# Posted: 1 Jun 2008 18:57
Reply 

WildYennifer
ѕросто чудово... Ќема сл≥в... –озум≥ю, що мав на уваз≥ ingvarwolf

WildYennifer
Moderator
# Posted: 1 Jun 2008 19:12
Reply 

Ruthen
—пасиб≥, цей в≥рш справд≥ багато означаЇ дл€ мене...

julia wild
Member
# Posted: 7 Jun 2008 15:39 - Edited by: julia wild
Reply 

ќл€ сид≥ла на дерев≥. Ѕув похмурий ранок, ≥ було холодно. ¬она байдуже дивилас€ навколо себе.
ўо саме привело њњ у цей глухий л≥с? ѓњ, здавалось би, щасливу, добре забезпечену людину?
Ќещодавно ќл€ одружилась на м≥льйонер≥.  оли в≥н од€гав њй на палець обручку, то сказав: "“епер ти можеш стати спок≥йною назавжди, адже € заробл€ю просто фантастично".
“од≥ ќл≥ здавалось це раЇм.
јле коли ти щодн€, ўќƒЌя живеш за розкладом: сн≥данок-телев≥зор-стил≥ст-гламурна веч≥рка, то тв≥й дикий ≥нтерес до житт€ дууже швидко зникаЇ.

Ѕудинок багатоњ пари сто€в за м≥стом.  оло будинку був величезний, глухий л≥с. —еред небагаточислених сус≥д≥в, що мешкали коло цього будинку, ходили слухи, що у цьому л≥с≥ мешкають дуже зл≥ вовки.
"ќт ≥ добре", - подумала ќл€, "Ўвидше буде... бо нема сенсу..."
“ому зараз вона сидить на г≥лц≥ та чекаЇ вечора(чолов≥к на робот≥). ¬вечер≥ на це м≥сце приход€ть вовки - пошукати поживу. ќл€, знев≥рена життЇвою роллю багатоњ домос≥дки, вир≥шила нею стати.

¬еч≥р.  руглий м≥с€ць осв≥тив густ≥ крони дерев.
ƒесь далеко почувс€ вий. ќл€ насторожилась.
ѕр€мо з глибини л≥совоњ хащ≥ до дерева наближалис€ вовки.
ќсь вони вже сто€ть, побачивши њњ та ошк≥ривши зубаст≥ пащеки.
"Ќу то що, л€лькове житт€? Ќав≥що ти мен≥?" подумала ќл€ ≥ злет≥ла з дерева.

* * *

Ѕезжальна, зла морда. ќч≥, що гор€ть зл≥стю, непокорою, ненавистю та голодом... ≥ водночас...
ƒиким, ревним прагненн€м до житт€. «в≥риною зухвал≥стю.
≤ раптом ќл€ в≥дчуваЇ, €к енерг≥€, бойова непокора сповнюЇ њњ згасле на фон≥ коштовного бруду серце. як дикий ≥нстинкт пробуджуЇтьс€ у њњ кров≥!
"“о що, зв≥ре, чи не маю € сама право на щаст€? Ќа дике щаст€? Ќа волю? Ќа в≥льне житт€, нарешт≥?" роз€рено подумала ќл€.
¬она п≥д≥брала велику палку, що вал€лас€ на земл≥, та впилас€ нею у вовчу шкуру. «в≥р взрев≥в.
ѓх троЇ. ј вона одна.
≤ чотири прагненн€ до житт€. “роЇ з них - впевнен≥, по-справжньому дик≥. ≤ одне - €к ≥скра, що вил≥таЇ з молодого полум€...

* * *

¬она зправилась лише з одним. ѕот≥м ≥нстинкт посадив њњ на дерево.
¬она чекала майже до самого ранку, поки незадоволен≥, подерт≥, голодн≥ зв≥р≥ не п≥шли геть до своњх логов.
јле коли вона зл≥зла, то думала про своЇ штучне минуле з ≥рон≥чною посм≥шкою.
«вичайно, за цю н≥ч ќл€ багато що зрозум≥ла. ≤ вже н≥коли не повернетьс€ до свого чолов≥ка-м≥льйонера.
 олись тут њй трапитьс€ людина, з≥ схожою долею. јле вона вр€туЇ його. ≤ це буде перша дика любов двох колись знев≥рених у грошовому бруд≥, ≥ знайшовших св≥й шл€х серед зв≥р≥в та в≥льних, некерованих людьми стих≥й.
Ќе треба закриватис€ в≥д своЇњ дол≥. ѓњ треба ламати так, щоб було справжнЇ житт€. Ќе синтетичне. Ќе л€лькове. Ќе гламурне.

Alex__Angel
Member
# Posted: 7 Jun 2008 17:40
Reply 

julia wild

ќго €к жвидко ти написала... дуже файно!

julia wild
Member
# Posted: 7 Jun 2008 17:46
Reply 

ƒ€кую.

Alex__Angel
Member
# Posted: 20 Jul 2008 11:41
Reply 

≤нтерактивна легенда про амазонку, тепер д≥вчата можуть стати участниц€ми ц≥Їњ легенди

http://aeterna.ru/test.php?link=tests:46063 (автор knjazeva)

Yan4ik
Member
# Posted: 20 Jul 2008 14:09
Reply 

читать классно, но мой украинский далек от идеала=(
амазонка от слова amazing ...?

Alex__Angel
Member
# Posted: 20 Jul 2008 22:07
Reply 

«найшов в≥ршик до п≥сн≥...
http://martynbyasha.livejournal.com/65583.html

¬любленна€ јмазонка

I-
¬ дымке утренней раствор€ютс€ звуки,
¬етер жжет огнем пальцы стиснутых рук
“олько сердца стук...
«а спиной во мгле —мерти верные слуги
ћы уйдем от них, словно стрелы в зенит
ѕуть назад закрыт

ѕр.
ƒушу отдала чужому кумиру
Ќе смотри назад! Ќас гонит по миру
Ќаша мука, наша сладка€ дол€ Ц
Ётот ветер, эта степь, эта вол€.

II-
ћного помнит равнодушное —олнце.
√нев и €рость покорительниц гор
ѕлен и смерть сестЄр ...
“ам алтарные, кровью залиты плиты,
√де во славу олимпийских богов
Ўла на казнь любовь...

ѕр.
я познала гнев жестокого бога.
ћы погибнем, нам осталось немного...
Ќаша мука, наша сладка€ дол€ Ц

III-
Ќезавидна роль стать отцом јмазонки.
—трасти краткий миг кровью будет прощЄн.
“ак велит закон.
Ќо пускай во грех, и пускай ненадолго
я другой удел подарила тебе
¬опреки судьбе.

ѕр.
ѕесн€ о любви, как жизнь, бесконечна.
¬ шЄпоте легенд останутс€ вечно
Ќаша мука, наша сладка€ дол€ -

<< . 1 . 2 .
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 19 [14 Apr 2021 14:36]

These forums are running on forum script miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site