ѕрив≥таймо нашу з≥рку!!! ( ќЌ ”–—!!!)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Fan Club / ѕрив≥таймо нашу з≥рку!!! ( ќЌ ”–—!!!)
Author Message
__kvitoslava__
Member
# Posted: 23 May 2010 21:00
Reply 

–усланко!!! « днем народженн€!!!
¬еличезне д€кую тоб≥, що зм≥нила моЇ житт€ соЇю присутн≥сттю в цьому св≥т≥. —аме завд€ки тоб≥ у мене Ї те, що мене оточуЇ, моњ друз≥, професс≥€ ≥ захопленн€! “ворчого натхненн€ тоб≥! Ѕезмежного усп≥ху ≥ неск≥нченних ≥дей!

ј вс≥м хочу пов≥домити , що це не просто тема дл€ поздоровленн€! ÷е тема - конкурс на найкраще прв≥танн€! ”с≥, хто напишуть, автоматично мають змогу виграти невеличк≥ подарунки! ¬кладайте ориг≥нальн≥сть у своњ слова ≥ емоц≥њ!!!

Smiley
Member
# Posted: 23 May 2010 21:24 - Edited by: Smiley
Reply 

ј вона така одна,
ƒика ≥ нестримна.
ј вона така одна,
’ай дл€ когось дивна.
ј вона така одна,
ќлександрова кохана.
ј вона така одна...
« днем народженн€, –услана!!!

Ulyana
Member
# Posted: 24 May 2010 08:02
Reply 

–усланка, залишайс€ такою дл€ нас: щирою, дикою, в≥льною, неперевершеною, загадковою,палаючою ≥ просто улюбленою! ƒ€кую, що ти Ї в моЇму житт≥ ≥ д€кую тоб≥ за ту зустр≥ч, що в≥дбулас€ р≥вно р≥к тому. ÷е був один з найкращих дн≥в у моЇму житт≥, ≥, над≥юсь, так≥ ще будуть. Ќе зупин€йс€ в творчому шл€ху а, коли захочетьс€, подумай про нас

We wild
Member
# Posted: 24 May 2010 08:14 - Edited by: We wild
Reply 

¬ першу чергу в≥таю тебе з днем народженн€!!!!!
я знаю, що весь фан-клуб тебе дуже любить ≥ в кожних важких життЇвих ситуац≥€х ми тебе п≥дтримуЇмо, хоча ти можливо цього не пом≥чаЇш, бо ми п≥дтримуЇмо тебе думкою.Ќа кожному твоЇму концерт≥ сид≥ти неможливо тому, що хочетьс€ стрибати та кричати в≥д тоњ радост≥ €ку ти нам приносиш!
Ѕажаю тоб≥ великого великого творчого натхненн€, щоб ти радувала весь св≥т своЇю музикою!!!!!!!!!!«алишайс€ такою €ка ти Ї!

Ganna
Member
# Posted: 24 May 2010 10:44 - Edited by: Ganna
Reply 

« ƒнем народженн€, –услано!! =)
ћожна багато говорити про те, €к ти зм≥нила моЇ житт€, ув≥йшовши в нього разом ≥з дикими п≥сн€ми, танц€ми, особливим диким св≥том справжн≥х емоц≥й та почутт≥в!...
“и - це щаст€, завжди позитив ≥ хороший настр≥й. “и поЇднуЇш у соб≥ пристрасть вогню ≥ н≥жн≥сть весн€них кв≥т≥в, прохолоду роси ≥ легкий св≥жий в≥тер ))
тож у будь-€к≥й ситуац≥њ лишайс€ собою, будь сильною ≥ незламною у дос€гненн≥ своњх мр≥й
Ћюбов≥, удач≥ в твоњх добрих д≥лах ≥, зв≥сно ж, натхненн€!!
Ќехай воно буде невичерпним джерелом дл€ тебе у створенн≥ свого власного дикого св≥ту, €кий вже давно став ≥ нашим також
ўо ще додати? :

Anna Marchenko
Member
# Posted: 24 May 2010 10:49 - Edited by: Anna Marchenko
Reply 

–усланко, найр≥дн≥ше, наймил≥ше моЇ —онечко, з ƒнем Ќародженн€ “ебе. ÷е дуже символ≥чно, що “и народилас€ саме цього весн€ного, погожого дн€) јдже “и ц≥лком зм≥нила моЇ житт€, наповнила його позитивом, дикими емоц≥€ми, концертами, друз€ми...
Ѕудь здоровенькою, щасливою ≥ в≥чно коханою, ми “ебе дуууже любимо, пам"€тай про це!!!!
≤ сьогдн≥ в≥рш сам виливс€ на пап≥р, це дл€ “ебе=)

–усланка д≥вчина з≥ Ћьвова
„ар≥вна, н≥жна ≥ казкова
“в≥й голос - н≥жн≥ самоцв≥ти
ј врода - перли, камн≥, кв≥ти
“и засп≥вала - вс≥ завмерли
™вропу п≥дкорили перли
“вого таланту неземного
ƒл€ нас “и просто незр≥вн€нна
 расива н≥жна€ –”—ЋјЌј
¬есь св≥т упав тоб≥ до н≥г
“и п≥дкорила ц≥лий св≥т
“алантом, п≥снею, красою
‘ан-клуб завжди пор€д з тобою
“и наше сонечко чудесне
ј тв≥й талант - це дар небесний
ѕродовжуй дал≥ “и сп≥вати
≤ нас духовно осипати
“алантом, мужн≥стю, красою
 расуне, ми завжди з тобою

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 24 May 2010 14:11 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Ўановна –услано! « ƒнем Ќародженн€!

Ѕажаю “об≥ завжди бути ≥ залишатись коханою!

«авжди залишатись в центр≥ уваги!

≤ завжди бути в "мор≥" кв≥т≥в!

,а також прийми моњ найтепл≥ш≥ поздоровленн€ з нагоди ƒн€ Ќародженн€.
Ѕажаю всього найкращого в твоЇму кв≥тучому житт≥. Ќехай кришталева ваза твоЇњ молодост≥ буде наповнена чистою водою, в €к≥й н≥коли не в'€нуть б≥л≥ л≥л≥њ в≥рност≥, червон≥ тро€нди коханн€ ≥ скромн≥ ромашки над≥њ. Ќехай твоЇ житт€ буде схоже на твою п≥сню, €ка приносить люд€м т≥льки щаст€, рад≥сть ≥ коханн€. Ќехай твоЇ житт€ буде кв≥тучим садом, а серце твоЇ буде бутоном прекрасних тро€нд, €кий розкриваЇтьс€ перед добром ≥ закриваЇтьс€ перед злом.
ўиро бажаю щаст€, с≥мейного благополучч€, усп≥х≥в, миру та злагоди. Ќехай “ебе у вс≥х починанн€х супроводжуЇ вдача, розум≥нн€ ≥ п≥дтримка з боку р≥дних, колег ≥ однодумц≥в, а непроста робота приносить т≥льки задоволенн€ ≥ творч≥ перемоги. Ќаснаги та ус≥л€ких гаразд≥в ≥ довгих щасливих л≥т!

« повагою та любов"ю,

ќлена —олтис€к

Ulyana
Member
# Posted: 24 May 2010 14:14
Reply 

Anna Marchenko
ƒесь € вже читала цей в≥рш?

Anna Marchenko
Member
# Posted: 28 May 2010 17:03
Reply 

Ulyana
«вичайно ти могла його читати, € його ще писала в тем≥, де в≥ош≥ про –услану=)

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 20 Jun 2010 14:18
Reply 

¬≥танн€ јн≥ (Anna Marchenko) - переможцю конкурсу!!!
Ќатхненн€ тоб≥ на нову творч≥сть!

Anna Marchenko
Member
# Posted: 27 Jun 2010 16:23 - Edited by: Anna Marchenko
Reply 

wild_olchyk
ќго, € лише зараз побачила, що перемогла. ƒ€кую, дуже приЇмно. я справд≥ старалас€, коли думаю про –усланку, так≥ слова сам≥ ллютьс€ на пап≥р

Blizneawki
Member
# Posted: 27 Jun 2010 17:44
Reply 

Anna Marchenko
¬iтаемо!!!

Anna Marchenko
Member
# Posted: 27 Jun 2010 18:49
Reply 

Blizneawki
ƒ€кую, дуже приЇмно!) я нав≥ть не оч≥кувала!

alex_alex
Member
# Posted: 5 Jul 2010 22:42
Reply 

я - томат.

makcsik
Member
# Posted: 16 Jul 2010 07:35
Reply 

alex_alex

¬ау!  акие люди =))  ”ћј!!!

alex_alex
Member
# Posted: 28 Oct 2010 16:26
Reply 

xD

Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 125 [21 Aug 2018 05:03]

These forums are running on online community script miniBB™ © 2001-2018 admin | Ruslana. Official site