ѕитанн€ до адм≥на / Questions to Admin (6)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / ѕитанн€ до адм≥на / Questions to Admin
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Author Message
wespecz
Moderator
# Posted: 13 Aug 2009 21:38 - Edited by: wespecz
Reply 

admin
Hello, admin! Great to see you online. No post from you for long! I've heard that you're Anton, right?

Thank you very much for all theese improvements, especially for fixing the forum time and languages!

wild_lexus
Member
# Posted: 13 Aug 2009 23:07
Reply 

ого,в нас адм≥н по€вивс€!?

admin

д€куЇмо що працюЇте

Alex__Angel
Member
# Posted: 14 Aug 2009 05:20
Reply 

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 14 Aug 2009 06:27
Reply 

fixing the forum time

WoW!

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 14 Aug 2009 12:04
Reply 

admin

я теж кажу д€кую за роботу. ћожлливо, коли глюки повиправл€ютьс€, то тод≥ ≥ не потр≥бно буде новий форум. ƒ€кую!

admin
Admin
# Posted: 14 Aug 2009 12:30
Reply 

н≥, це просто косметичн≥ поправки.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 14 Aug 2009 12:34
Reply 

admin

“ак, але косметичн≥ поправки теж грають роль. ¬они теж важлив≥. якщо глюки повиправл€ютьс€, то нав≥що буде потр≥бно новий форум?

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 14 Aug 2009 12:38
Reply 

admin

ѕросто нев≥домо €к новий форум полюбл€ть фани. «викли ж вони до цього, ≥ ще поки вс€ база перенесетьс€ на новий форум, ≥ новий потр≥бно ж теж буде п≥дтримувати в пор€дку. ≤ там виникнуть €к≥сь неполадки, то нав≥що переносити з цього на ≥нший, €кщо цей хороший. ( але це лише мо€ думка, але € впевнена знайдутьс€ так≥, що мене в цьому теж п≥дтримають.)

admin
Admin
# Posted: 14 Aug 2009 13:44
Reply 

Olena Soltysyak
на цьому форум≥ багато проблем. новий форум - буде пост≥йно адм≥н≥струватись. јле поки цю тему не оговорюЇмо тут.

Wild Tarik
Member
# Posted: 14 Aug 2009 14:23
Reply 

ј мен≥ ≥ цей форум подобаЇтьс€. ѕопахуЇ давн≥м 2005м, коли € вперше тут по€вивс€))) ≤ простий, €к двер≥. ј там почнутьс€ вс€к≥ понти, прибамбаси... Ќенаю, але € буду скучати за саме цим форумом.

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 14 Aug 2009 14:25
Reply 

Ќенаю, але € буду скучати за саме цим форумом.
я так само

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 14 Aug 2009 14:38
Reply 

admin

¬ибачте, боюсь помилитись. Ѕо не знаю, хто зараз п≥д адм≥ном. якщо це ти, јнтоне, то все €сно, чому тод≥ ти так пишеш, €кщо хтось ≥нший, то €к ¬ас звати?
якщо не т≥льки € проти нового форуму, то чому потр≥бно переходити на новий, Ї фани €к≥ проти, значить Ї ≥мов≥рн≥сть, що вони на новий не перейдуть, ≥ це означаЇ втрата фан≥в на новому форум≥. “о чи в≥н потр≥бний. ? ј чому ж не можна адм≥н≥струвати старий форум? «араз ¬и ж адм≥н≥струЇте, то продовжуйте в такому ж напр€мку. ≤ все буде добре.

Yarik
Member
# Posted: 14 Aug 2009 16:48
Reply 

ѕоследний пост вызывает только смех.

wild_lexus
Member
# Posted: 15 Aug 2009 20:55
Reply 

Olena Soltysyak

€кщо народ захоче сп≥лкуватись,то перейде хоч будь-куди.
а прочатись з≥ старим завжди не просто,але це не означаЇ що н≥чого не потр≥бно робити...
звичайно що тут було добре,але там маЇ бути ще краще,правда сам не люблю доф≥га прибамбас≥в.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Aug 2009 13:42 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

wild_lexus
якщо не любиш прибамбас≥в, то не говори так.

Yarik

“и мен≥ вже другий пост так пишеш, то про  арпати, то тут. я чогось не розум≥ю. Ќе €зви. Ѕо € теж ум≥ю так. ј хочеш см≥€тись, то см≥йс€ ск≥льки вл≥зе. я побачу теж, коли ти будеш см≥€тись тр≥шки згодом.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Aug 2009 13:50 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Anton

„ого ти не в≥дписуЇш в≥д себе, а в≥д адм≥на, адже це ти пишеш ц≥ пости.

Anton
Moderator
# Posted: 16 Aug 2009 13:53
Reply 

Olena Soltysyak
¬≥д адм≥на пишутьс€ оф≥ц≥йн≥ пости. з мого ≥мен≥ особист≥ моњ пов≥домленн€. - це по-перше.
по-друге - припин≥ть оффтопити в ц≥й тем≥, бо прийдетьс€ видал€ти пости.

Anton
Moderator
# Posted: 16 Aug 2009 13:56
Reply 

якщо не любиш прибамбас≥в, то не говори так.
а чого це в≥н не може говорити так. кожен говорить, що треба. це њх думки. Ќ≥хто ж не заборон€Ї “об≥ гноворити своњ думки. тре поважати думки.

≤ будь-ласка, тема дл€ оговоренн€ теми про форум ≥нша.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Aug 2009 13:58
Reply 

Anton
ѕо-перше прийдетьс€ тод≥ видал€ти половину форума, бо € оффтопаю всюди, але тут €краз все пишу по тем≥. ѕо-друге, вс≥ ≥ так бачуть, то ти пишеш ≥ в≥д себе ≥ в≥д адм≥на. якщо видалиш моњ пости, то розмова не буде в'€затись м≥ж ≥ншими фанами.

Anton
Moderator
# Posted: 16 Aug 2009 13:59
Reply 

Olena Soltysyak
в≥д адм≥на пишутьс€ пов≥домленн€,€к≥ маюњть оф≥ц≥йний характер. „и мен≥ не можна писати в≥д адм≥на????????

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Aug 2009 14:00
Reply 

Anton
я константую факти. “и на себе багато береш. ј ти не переживай думки € поважаю, а ти пишеш так, бо тоб≥ не виг≥дно, щоб € так писала, бо тему про новий форум ти створив.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Aug 2009 14:02
Reply 

Anton
«вичайно, що можеш писати в≥д адм≥на, мен≥ €кось немаЇ р≥зниц≥. ѕросто ти ≥нколи пишеш так €к би не хот≥лось, коли € пишу своњ думки, то одразу мен≥ в≥дписуЇш, що видалиш моњ пости. ћо€ порада, не бери на себе багато. ≤ новий форум теж.

Anton
Moderator
# Posted: 16 Aug 2009 14:02
Reply 

Olena Soltysyak
€ка р≥зниц€ €ку тему € створював. це не до чого. бо буде так, €к вир≥шать фани, а не €... вир≥шують вс≥ разом.
≥ поки не ведетьс€ розмова про новий форум.
то давайте в ц≥й тем≥ не оговорювати, плс.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Aug 2009 14:04
Reply 

Anton
Ќу €к фани вир≥шать так ≥ буде, того € ≥ чекала в≥д тебе почути.

Anton
Moderator
# Posted: 16 Aug 2009 14:05
Reply 

Olena Soltysyak
≤ новий форум теж.
взагал≥ то € не беру. це робота оф≥су.
вир≥шуЇ б≥льш≥сть. €кщо тре буде переводити - то буду €, бо оф≥с попросив адм≥н≥струвати. €кщо н≥ - о буду цей адм≥н≥струвати.
знову таки - не € себе сам назначив адм≥ном...

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Aug 2009 14:08
Reply 

Anton
ј € й пишу, що мен≥ €кось немаЇ р≥зниц≥. якщо оф≥с попросив, то добре. ѕросто не хот≥лось би ьачити того, що перевод€ть на силу. ’орошого тоб≥ дн€.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 16 Aug 2009 14:14 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Anton
“ак, ти правильно п≥дм≥тив, € пишу не лише за себе. ¬загал≥ н≥бито вже вс≥ вир≥шили, це вже обговорювалось.

јга, ≥ цей пост м≥й до чого. ƒобре бути модером, хот≥в написав, хот≥в знищив пост, „ому ти знищив св≥й пост?(остан. пост).

Yarik
Member
# Posted: 16 Aug 2009 14:37
Reply 

Olena Soltysyak
—ильно много вз€ла на себ€!
ѕро новый форум разговоры отложили только потому, что лето и пора отпусков и каникул.   вопросы модернизации уже должны в начале осени вернутьс€. ¬ предыдущих темах €вно писали - решают фаны, если не видно, перечитай еще раз последние темы про новый форум. ј то взбрело в голову иностранцам, потом тебе, что вы победили, теперь слухи пошли распускать. Ќикто не проводил еще опросы, только из-за лета - отложили модернизацию. ј там уже пр€мо победу они празднуют.

ака€ разница кто сидит под "админом", главное что человек есть. » тебе никто не должен ничего писать.
ѕодобна€ ситуаци€ была когда кто-то говорил что знает кто кандидат от јнтона, а потом говорила что вы так €вно писали вот € и подумала. ¬ этой ситуаци есть кому думать и если нет точного ответа, лучше не раздражай людей тут.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 08:45 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Yarik
“ак, ти правий € тут т≥льки людей - раздражаю. ј хот≥лось би знати, кого саме кр≥м тебе, яр≥ку, ≥ јнтона € ще раздрожаю. —кажи це, будь ласка, по ≥менах-по н≥ках.
Ќ≥хто тут перемоги не св€ткуЇ, не знаю зв≥дки це ти вз€в. я писала зовс≥м не про перемогу. я знаю, що новий форум в≥дкинувс€ на п≥зн≥ше. ј це п≥зн≥ше за дек≥лька тижн≥в буде €вним. Ѕагато на себе € зовс€м не вз€ла, € н≥чого немаю проти, що јнтон виконуЇ обов'€зки адм≥на, це добре, що Ї кому допомагати. ≤ не прошу ≥ не чекаю, щоб мен≥ хтось в≥дписував. јнтон сам в≥дписуЇ, бо пости адресован≥ йому. ўось тут ти не те читаЇш, або тоб≥ так хочетьс€.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 08:49
Reply 

“ак тод≥ краще, коли вс≥ мовчать, але от халепа, € не мовчу.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 5; Members - 0
Most users ever online: 125 [21 Aug 2018 05:03]

These forums are running on simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018 admin | Ruslana. Official site