€к ¬и ставитесь до переносу форуму на новий дв≥жок (11)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / €к ¬и ставитесь до переносу форуму на новий дв≥жок
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
Author Message
Yarik
Member
# Posted: 10 Jul 2009 20:14
Reply 

Alex__Angel
»змени пароль и дай права только насто€щим модераторам, а то сейчас будет сенокос тем.

wespecz
Moderator
# Posted: 10 Jul 2009 20:15
Reply 

Thanks for your effort, people.

I tested the new forum.

It looks fine, but it's somehow much slower than our current forum, there are useless functions and I miss a list of the latest topics also. And posting is much more complicated.

ƒ€кую за ваш≥ зусилл€, люди.

я тестували новий форум.

¬≥н вигл€даЇ добре, але €кимось набагато пов≥льн≥ше, н≥ж наш нин≥шн≥й форум, ™ непотр≥бн≥ функц≥њ ≥ не ≥снуЇ список останн≥х питань. ¬≥дправленн€ набагато складн≥ше.

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 10 Jul 2009 20:34
Reply 

Somehow all the info given there and all the "automatic" words (name, time, status options to post, quote, edit, etc, etc) look a bit chaotic, as if grains scattered:

==================================================
 аким-то всю ≥нформац≥ю в ц≥й крањн≥ ≥ з урахуванн€м вс≥х "автоматичного" слова (назва, час, статус на цю посаду, цитати, редагувати ≥ т.д., ≥ т.п.) вигл€дають трохи хаотично, н≥би розкидан≥ зерна:

wespecz
Moderator
# Posted: 10 Jul 2009 20:45 - Edited by: wespecz
Reply 

nikoleta_rangelova
Exactly!

“ак!

Yarik
Member
# Posted: 10 Jul 2009 20:55
Reply 

—амый первый дизайн форума надо максимально приблизить к этому. –азмеры шрифтов, расположение и прочее. Ўаблон уже есть, (этот форум) осталось только все там сделать

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 10 Jul 2009 20:56 - Edited by: wild_olchyk
Reply 

–озум≥ю, що це "сира" верс≥€, тому утримаюс€ в≥д надм≥рноњ критики ≥ не буду "капр≥зн≥чать", але...
... новий форум справд≥ важко сприймаЇтьс€. ѕов≥домленн€ зливаютьс€ ≥ важко роз≥брати, де к≥нець попереднього, а де початок наступного. ћоже це лише на перший погл€д так, але поки здаЇтьс€, що все заплутано ≥ хаотично.

ANTARES
Moderator
# Posted: 10 Jul 2009 21:02
Reply 

wild_olchyk
ѕов≥домленн€ зливаютьс€
это мелочи,просто тема немного недоведена,думаю завтра-послезавтра уже все будет доведено на основе обзора онлайн-теста(если у алекса врем€ будет ессно),пару вещей € бы подковырнул,но они не критичны-имхо платформа себ€ оправдала

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 10 Jul 2009 21:35 - Edited by: nikoleta_rangelova
Reply 

Hey, you changed it right now! It is definitely better now.

============================================

√ей, ви зм≥нили його пр€мо зараз! ÷е, безумовно, краще зараз.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Jul 2009 21:43
Reply 

“епер краще. якось все б≥льше в купц≥ здаЇтьс€.

hristina_lutsk
Member
# Posted: 10 Jul 2009 23:18
Reply 

‘орум дуже зручний.  ращий за цей. Ѕагато нових можливостей

ѕриватн≥ пов≥домленн€, мен≥ здаЇтьс€, непотр≥бн≥

—труктура форуму... ћен≥ найб≥льше подобаЇтьс€ та, €ку запропонував Alex__Angel

≤ ще дуже хот≥лос€ б побачити ≥нш≥ стил≥ оформленн€.

Julia_dp

# Posted: 11 Jul 2009 04:26
Reply 

≠ѕриватн≥ пов≥домленн€, мен≥ здаЇтьс€, непотр≥бн≥
ј мне они очень нужны

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Jul 2009 05:37
Reply 

Julia_dp
«наю € тебе, тод≥, ти, ёл€, так в≥дписувати не будеш. ’≥-’≥-’≥. јбо, нав≥ть заходити не будеш.

cora
Moderator
# Posted: 11 Jul 2009 06:38
Reply 

Alex__Angel
“≈—“ќ¬џ… ‘ќ–”ћ ѕќ„“» √ќ“ќ¬, ћќ∆Ќќ «ј’ќƒ»“№ —ёƒј
http://www.ruslana.in.ua/testforum

Thanks for the test forum. I hope it will open some people's eyes, if this is really what they want.

I have seen many forums like your test forum and I always thought "These forums are dreadful, ugly and inconvenient. Thank God our beloved forum is not like this". And now you come up with something that is exactly like these dreadful, ugly and inconvenient forums.

What I like:
- The functions "View active topics, view new posts, view your posts"
- Preview
- List of members and its sorting functions

What I don't like:

- You said you wanted to make a compromise for the forum structure. You didn't. I still think that your proposed structure is not useful.

- The whole appearance is ugly. Everything is so big. Especially the quotes are so huge. Your attention is drawn to the quotes and not to the actual text. Very ugly and inconvenient.

- The possibility to change colours and size of your text I don't like at all. It destroys the visual harmony of the forum. The forum will look like a children's playground.

- The text with underlying link doesn't look different from the rest of the text. You see it only, when you move the mouse over it.

- The smilies from the template don't work for me. Only the 4 main smilies work.

- Where are the forum rules?

==========================

—пасиб≥ за випробувальний форум. я спод≥ваюс€, що це розплющить оч≥ де€ких людей, €кщо це Ї д≥йсно, що вони хочуть.

я побачили багато форум≥в под≥бно до вашого випробувального форуму ≥ € завжди думав, що "÷≥ форуми жахлив≥, потворн≥ ≥ незручн≥. Ѕог под€ки наш полюблений форум не под≥бний до цього". ≤ зараз ви п≥дн≥маЇтес€ з чим-небудь це под≥бно точно до цих жахливих, потворних ≥ незручних форум≥в.

ўо мен≥ подобаЇтьс€:
- јктивн≥ теми "¬ид≥в функц≥й, вигл€д нова пошта, розгл€дають вашу пошту"
- ѕопередн≥й перегл€д
- —писок член≥в ≥ його функц≥й сортувань

ўо мен≥ не подобаЇтьс€:

- ¬и говорили вам хот≥в зробити компром≥с дл€ структури форуму. ¬и не зробили. я все ще думаю, що ваша запропонована структура не корисна.

- ÷≥ла зовн≥шн≥сть потворна. ¬се таке велике. ќсобливо цитати так≥ величезн≥. ¬аша увага т€гнетьс€ до цитат ≥ не до фактичного тексту.

- ћожлив≥сть зм≥нити кольори ≥ розм≥р вашого тексту, €кий мен≥ не подобаЇтьс€ взагал≥. ÷е знищуЇ в≥зуальну гармон≥ю форуму. ‘орум нагадуватиме дит€чий ≥гровий майданчик.

- “екст з лежанн€м в основ≥ зв'€зку не вигл€даЇ в≥дм≥нним в≥д решти частини тексту. ¬и бачите це т≥льки, коли ви перем≥щаЇте мишу над цим.

- Smilies в≥д шаблону не працюють дл€ мене. “≥льки 4 головний smilies, робочий.

- ƒе - правила форум≥в?

cora
Moderator
# Posted: 11 Jul 2009 06:43
Reply 

Alex_Angel, Yarik, Anton

If you don't like our forum, why don't you just open your own forum and leave this one as it is? Yarik, you had your own forum before, why don't you revive it?

якщо вам не подобаЇтьс€ наш форум, чому не робл€ть вас т≥льки в≥дкритий ваш власний форум ≥ залишають це один, оск≥льки це Ї? Yarik, ви мали св≥й власний форум перед тим, €к, чому ви не оживаЇте це?

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Jul 2009 06:52 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

cora

- You said you wanted to make a compromise for the forum structure. You didn't. I still think that your proposed structure is not useful.
it is your right, I think question of structure of not principle, it is possible habit

- The smilies from the template don't work for me. Only the 4 main smilies work.

button "View more smilies" to press laziness?

On the panel of smayll at pressure on smayll in the top of his code. we copy him in a post

FAQ
while standard, later will write down new

The whole appearance is ugly. Everything is so big.
Especially your signature on a whole screen

attention is drawn to the quotes
for me all is normal - selected a separate color, a size depends on the size of text

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:01 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Alex__Angel
 оли € нажимала тоже ≥нш≥ смайли, вони дл€ мене не працювали. јле це, мабуть, поправитьс€.
ўе в мене питанн€.
ќсь в нас коли ми пишемо до конкретноњ людини, ми тут нажимаЇмо њњ лог≥н, там слово-квоут, пот≥м по€вл€Їтьс€ великий пр€мокутник з попередньою в≥дпов≥дю, чи можна це зм≥нити на б≥лькомпактн≥ше, €к тут.
≤ ще одне, -коли приймаЇ комп в≥дпов≥дь, там по€вл€Їтьс€ лишн€ стро≥нка, пот≥м по€вл€Їтьс€ ц€ в≥дпов≥дь, €ку написали, це бере б≥льше часу, в кого пов≥льний комп, в≥н не буде чекати. „и можливо це виправити?
—аша, ти т≥льки не ображайс€, але ви сам≥ хочете д≥йти до сп≥льного, ≥ тому в мене виникають питанн€.

я ще ставлю питанн€ в≥д ≥ноземних прихильник≥в, тепер зразок Ї форуму, ≥ Ї нов≥ питанн€, потр≥бно допомогти, бо при онлайн переклад≥ њхн€ суть, що вони хочуть сказати губитьс€.

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:03 - Edited by: nikoleta_rangelova
Reply 

Hop, let say some more things:

It looks good, but it is a whole lot more complicated than this one.

=You don't have your post field directly on the page, you need to do an extra click and wait for another page to open in order to post. For people with slower connection, this unnecessarily slows things down.

=When you quote someone, the quoting field, because it is a whoooole rectangle that appears, not like here, is 10000 bigger than your answer.

=It will take ages to a mod to react to abuser with all the things we should fill there (I admit I don't know if they are obligatory)

=It all looked so... chaotic. You couldn't see where a post ends and where another starts. I can't distinguish who said what and what are whose words. Later someone fixed it and lines separating different posts appeared.

=signatures, and other such things are unnecessary complication for me. Imagine:

quote: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////

reply: Yes, at 9.

signature:
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFff

This is how it looks. Enormous quotations, confusing signatures and a tiny IMPORTANT reply which you struggle to find among all the other letters there.

=================================================

’оп, дозвольте сказати к≥лька речей:

¬≥н вигл€даЇ добре, але вона Ї набагато б≥льш складною, н≥ж цей.

= ¬и не маЇте вашого поста област≥, безпосередньо на стор≥нц≥, ¬ам потр≥бно зробити додаткову кнопку ≥ чекати ще одн≥Їњ стор≥нки, щоб в≥дкрити дл€ поста. ƒл€ людей з пов≥льним п≥дключенн€м, це зайве упов≥льнюЇ реч≥ вниз.

= ≈сли кто-то цитати, то цитуванн≥ поле, тому що це whoooole пр€мокутник, що з'€вл€Їтьс€, а не €к тут, це 10000 б≥льше, н≥ж ваша в≥дпов≥дь.

= «айме в≥к≥в до модул€ реагувати на порушника вс≥ реч≥, €к≥ ми повинн≥ заповнити там (€ визнаю, € не знаю, €кщо вони Ї обов'€зковими)

= ¬≥н подививс€ все так ... хаотичною. ¬и не могли бачити, де зак≥нчуЇтьс€ п≥ст ≥ де починаЇтьс€ ≥нша.я не можу в≥др≥знити, хто ≥ що говорив ≥ €к≥ чињ слова. ѕозже кто-то њњ ≥ ф≥ксованих л≥н≥й под≥лу р≥зних посадах з'€вилис€.

= ѕ≥дпис≥в та ≥нших под≥бних речей непотр≥бних ускладнень дл€ мене. ”€в≥ть соб≥:

цитирую: //////////////////////////////////////////////// /////////////////////////
////////////////////////////////////////////////// //////////////////////

¬≥дпов≥дь: “ак, у 9.

ѕ≥дпис:

ќсь €к це вигл€даЇ. ¬еличезн≥ котирувань оману п≥дпис≥в ≥ малюс≥ньк≥ ”вага в≥дпов≥дь, €кий ви боротис€, щоб знайти серед вс≥х ≥нших л≥тер ≥снуЇ.

Yarik
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:14
Reply 

cora
я вопросами форума не занимаюсь, это делает —аша. ѕоскольку у мен€ есть возможность предоставить дл€ них место на своем сайте дл€ тестировани€ форума, то € это и сделал. Ќа этом форуме € читаю все темы и тема модернизации форума касаетс€ и мен€, € вношу предложени€ и помогаю парн€м осуществить их идею. Ѕольше € им ничем помощь не могу, поскольку в ”краинском фан-клубе 15 сент€бр€ выборы президента, подготовкой к этому меропри€тию занимаюсь €. Ќе мо€ иде€ был модернизировать форум, но € готов поддерживать любые проекты, направленные на хорошую активность. Ќовый форум Ц это и есть хороший проект. ј на большее у мен€ нет времени. Ќа моих сайтах действительно есть форумы, но этот официальный, поэтому официальное общение проходит именно здесь.

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:17 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

nikoleta_rangelova
Later someone fixed it and lines separating dofferent posts appeared.
It already done

quote:
for me all is normal - selected a separate color, a size depends on the size of text

Cora
signature:

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:22 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Alex__Angel
„ому ти не даЇш в≥дпов≥д≥ на моЇ запитанн€, ≥ на њхн≥ ≥нш≥, бо з цим на €ке ти, —аша, дав в≥дпов≥дь, з цим вс≥м €сно, Ќ≥к≥, теж зрозум≥ла. ўоб пот≥м знову не було так, що пишуть, що не даЇте в≥дпов≥д≥. ( “ак вже було, т≥льки ви, можливо, не бачили).

¬и не ображайтесь, але мен≥ теж не легко €к м≥ж двома вогн€ми, все по€сн6и переклади, € т≥льки втигаю, щоб мови зм≥нювати, а ще пот≥м пишете, що € щось придумала.

Yarik
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:27
Reply 

Olena Soltysyak
ј ты не переводи. “от форум еще будет мен€ть свой дизайн, рдактироватьс€, подгон€тс€ под дизайн этого.

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:28
Reply 

Alex__Angel
[b]signature:

It doesn't really appeas as "FF", I just chose this latter, randomly. I only meant that there will be much unnecessary text surrounding a simply reply. Take my quotation here: signature:: as simple as that. In the new forum it will take as much space as the whole default message box/field here.

========================================

¬она не дуже appeas €к "‘‘", € просто вибрав цей останн≥й, випадково. я т≥льки до того, що там буде багато непотр≥бного тексту навколишн≥ просто в≥дпов≥сти. ѕрийн€ти моњх котируванн€ тут: [I] п≥дпис: [/ I]: так просто. ” новому форум≥ займе багато м≥сц€, €к в ц≥лому за замовчуванн€м в≥кно з пов≥домленн€м м≥сц€х тут.

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:30 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak

¬ыше писал...

On the panel of smayll at pressure on smayll in the top of his code. we copy him in a post

Ќа панели смайлов выбираем смайл и вверху по€вл€етс€ его код - копируем в пост.

„ому ти не даЇш в≥дпов≥д≥ на моЇ запитанн€,

ѕотому что мне трудно сразу все отслеживать.  од темы форума, тестовый форум, писать и переводить ответы...

AnnBernik
Moderator
# Posted: 11 Jul 2009 07:30
Reply 

Yarik

форум пр≥кольний - т≥льки сьогодн≥ встигла гл€нути... розум≥ю, що дизайн зм≥нюватис€ буде - але в очах р€бить справд≥... виникаЇ враженн€, що забагато зайвих елемент≥в...

Yarik
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:36
Reply 

AnnBernik
ј € тут причем?

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:39
Reply 

Alex__Angel
It already done
Yes, I know, good. It is much easier to see who wrote what.

“ак, € знаю, добре.
Ќабагато легше бачити, хто написав що.

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Jul 2009 07:43 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

nikoleta_rangelova

Understood as though. do you talk that at quote takes weigh all post instead of
to that it needed you?
We do: we choose a necessary text and put - [quote=" author "][/quote]

AnnBernik
÷е т≥льки напочатку...

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Jul 2009 08:14
Reply 

Yarik
“ак, але вони прос€ть розказати, щось по€снити, бо њм важко з онлайн перекладом зрозум≥ти, ≥ це важко теже з тим перекладом. я розум≥ю, що багато що буде м≥н€тись, але ви ж сам≥ писали, що потрбно д≥йти до сп≥льних р≥шень, тепер Ї новий зразок форуму. Ќовий форум маЇ своњ плюси ≥ м≥нуси, ≥ тому ставл€тьс€ питанн€, щоб поменшало м≥нус≥в.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Jul 2009 08:16
Reply 

Alex__Angel
“и так ≥ не в≥дпов≥в, ну добре надокучати не буду.

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 11 Jul 2009 08:17 - Edited by: nikoleta_rangelova
Reply 

Olena Soltysyak
“ак, але вони прос€ть розказати, щось по€снити,

€ не думаю что мы просили "розказати, щось по€снити".

Please do not say things we haven't asked or said.
We are saying what we agree or disagree with, we are not asking for explanations and things. We pretty well understand.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on forum script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site