€к ¬и ставитесь до переносу форуму на новий дв≥жок (17)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / €к ¬и ставитесь до переносу форуму на новий дв≥жок
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
Author Message
Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:07
Reply 

ѕобачимо, що буде дал≥.

Alex_Angel
“и кажеш, що все буде те ж саме, а тод≥ €к воно буде ≥з новою платформою? як≥ вона надасть нов≥ зм≥ни. ?

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:17 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

wild_olchyk
я би тод≥ сказала "справа в Ќј—"
јга

Olena Soltysyak
¬се, що € можу сказати, що тут пор≥дшаЇ фан≥в.
¬ минулому фан≥в пор≥дшало ≥з-за того що не були проведенн≥ вдосконаленн€ про €к≥ просили....

я не думаю, що хтось переказуЇ оф≥су, що тут в≥дбуваЇтьс€.
÷е тво€ думка, хто створив цю тему —творив дл€ того щоб передавати написанне у оф≥с щоб допомогти прийн€ти остаточне р≥шенн€...

“од≥ дай в≥дпов≥дь, хто тут активн≥ший, хто тут б≥льше робить, до того ≥ потр≥бно прислухатись

Ќ€... Ќав≥ть серед активних Ї р≥зн≥ думки.... в данному в≥падку Ї питанн€ €ке стосуЇтьс€ вс≥х ≥ це потр≥бно вир≥шувати разом, прийн€тт€ остаточного р≥шенн€ за ф≥сом.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:22
Reply 

Alex__Angel
ѕопр≥дшало ≥з-за того що не було вдосконалень. ƒивно.

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:27 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak

“и кажеш, що все буде те ж саме?

я говорив що н≥ки, теми ≥ пости буде збереженно, а ≥нтерфейс ≥ функц≥њ будуть новими.

а тод≥ €к воно буде ≥з новою платформою? як≥ вона надасть нов≥ зм≥ни.

"Ѕудущее никогда не открываетс€ полностью. ћне не дано четко увидеть его." есть развилки, как будет дальше зависит от Ќј—

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:30
Reply 

Alex__Angel
ƒуже см≥шно. я ж запитала, а ти мен≥ цитуЇш. я не думаю, що це секрет.

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:40 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak

ўоб в≥дпов≥сти на це "а тод≥ €к воно буде ≥з новою платформою? як≥ вона надасть нов≥ зм≥ни" € повинен бачити майбутнЇ? я ж не знаю напевно, Ї дек≥лька розвилок...

- все залишетьс€ без зм≥н
- в незалежност≥ в≥д того €ким буде р≥шенн€ оф≥су бубуть недовольн≥ ≥ "на форум≥ поменшаЇ людей"
- новий ≥нтерфейс ≥ функц≥њ привличуть б≥льше нових людей.

Ќаш≥ д≥њ впливають на наше майбютнЇ ≥ в≥д нас залежить чи приведе це до руйнуванн€ ≥ занепаду чи розкв≥ту ≥ гармон≥њ.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:45
Reply 

Alex__Angel
в незалежност≥ в≥д того €ким буде р≥шенн€ оф≥су бубуть недовольн≥ ≥ "на форум≥ поменшаЇ людей"
ј що ти так не думаЇш?

новий ≥нтерфейс ≥ функц≥њ привличуть б≥льше нових людей.
я б дуже цього хот≥ла, але € сумн≥ваюсь, що ≥з-за цього њх поб≥льшаЇ. ћен≥ особисто, щодо функц≥й одинаково, € не заходжу сюди ≥з-за функц≥й форуму, ≥ € думаю так решта, а заход€ть тому, що розд≥л€ють творч≥сть –услани.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:48
Reply 

Online now: Guests - 7; Members - 5 [ Alex__Angel, Olena Soltysyak, veselochka, wild_olchyk, KRONUS ]

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:51 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak
ќсь так, б≥льш≥сть читаЇ.
÷е називаЇтьс€ - мон≥торити
"як активност≥ не маЇ так ≥ нам н≥чого тут робити"
як активн≥сть з*€вл€ютьс€ - починають заходити, що ≥ видно зараз

“ак ≥ € роблю, те що мене не маЇ в залог≥них не означаЇ що € його не дивлюсь

÷≥каво що буде €кщо де€к≥ розд≥ли зробити невидимими дл€ гостей, ≥ т≥льк≥ залоген≥ зможуть читати - буде б≥льше народу на форум≥

а заход€ть тому, що розд≥л€ють творч≥сть –услани.
ƒуууже мало розд≥л€ють...

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:54 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Alex__Angel
ћабуть, що так.

зараз в≥д≥йдуть заходити.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 11 Aug 2009 12:57
Reply 

Alex__Angel
“о ти думаЇш, що з новим форумом будуть б≥льше розд≥л€ти. я б хот≥ла , щоб так було, але € не думаю так. Ќу добре, мен≥ пора йти. „ао. «автра повернусь.

KRONUS
Member
# Posted: 11 Aug 2009 13:03
Reply 

Ќаш форум занадто темний , це не додаЇ йому привабливост≥. јле головне не обложка , а те , що в середин≥, хоча ≥нколи треба зм≥нювати все зовн≥шнЇ, щоб йти впевненим кроком у майбетнЇ. Ќарод, ви робите благородну справу , не покидайте њњ....

Alex__Angel
Member
# Posted: 17 Aug 2009 09:43 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak

продовжующи те що було сказанно в тем≥ "ѕитанн€ до адм≥на"

Ќ≥ коли не виникалло питанн€ чому модератори (€к в випадку с темою"ѕитанн€ до адм≥на" ) не перенос€ть оффтопов≥ пости у тему де вони б≥льш доречн≥ (ѕерех≥д форуму...)? ћабудь не тому що не хочуть а тому що не маЇ техн≥чноњ можливост≥ робити це.

Ќа нов≥й платформ≥ Ї функц≥њ переносу пост≥в, переносу тем, "склеюванн€ тем".

нагл€дн≥й приклад большоњ зручност≥ ≥ гипкост≥ навоњ платформи

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 10:39 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Alex__Angel

Ќе знаю чи це те, що ти маЇш на уваз≥, але Ќ≥к≥ було таке, що переносила пости до тоњ теми, до €коњ потр≥бно.
“аке враженн€, що € лише одна проти переходу на новий форум. “е що € одна зараз про це в≥дписую, то те не граЇ рол≥. “ому ≥ пишеш, ти, —ашко, мен≥ про новий форум. якщо чесно роб≥ть що хочете, € за старий форум, а вже €к получитьс€ так ≥ буде. ѕросто € вже вир≥шила дл€ себе дещо, ≥ це буде чи з старим чи з новим форумом. “ут не дружн€ атмосфера. я пом≥тила, що думки фан≥в м≥н€ютьс€, не знаю чого це. ÷е все похоже на дит садок, щось доказують один одгому..... ÷е не дл€ мене.

julia wild
Member
# Posted: 17 Aug 2009 11:15
Reply 

Ќаш форум занадто темний
“очно!!! “реба пофарбувати у бiлий з блакитними смужечками!
¬загал≥-то просто набрид один ≥ той же колер. я вважаю, що можна зробити чотири скр≥ни у вигл€д≥ стих≥й - дл€ разнообраз≥€.
ЌЇ, ну € просто так вважаю... ’оча можу й накидати... мабуть.

Alex__Angel
Member
# Posted: 17 Aug 2009 11:58
Reply 

julia wild

“о что € хотел прочитать

ѕродолжаю работать над другими скинами оформлений.

Julia_dp

# Posted: 17 Aug 2009 12:49
Reply 

Olena Soltysyak
ћожно мое скромное мнени?
ѕросто грустно смотреть на все ¬аши перепалки.
ярик в теме о вопросах к админу вовсе не агрессивно отреагировал. ќн написал свое мнение, аналогично тому как ты пишешь свое.
ѕоверь, все уже давно пон€ли, что ты против переноса форума. Ќу просто не очень при€тно во всех темах смотреть на эти разборки. Ќи к месту они.
ѕоставь себ€ на место реб€т, которые делают новый форум, вкладывают кучу времени и сил. –азве тебе все равно, что люди безвозмездно пытаютс€ сделать лучшим то, что мы имеем? –азве ты не хочешь того же? ¬едь ¬ы стремитесь к одному, просто разными пут€ми. » ругаетесь почему-то... ∆аль

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 13:14 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Julia_dp
«вичайно, ёл€, мен≥ не все одно, що вони працюють, не вс≥ це можуть робити. «вичайно велика д€ка, хто все це робить, ≥ тратить св≥й час, просто буде б≥льш об≥дно њм, коли не буде нового форуму. ™ багато хто за, ≥ проти. ѕросто багато хто звик до старого, ≥ тому виступають проти нового. (наприклад це €, щоб знову не в≥дписуватись в≥д когось ≥ншого). Ѕагато хлопц≥ прац≥ вкладають. јле можна ту ж працю вкласти в старий форум, напр. новий дизайн, ≥ т.д. ≤ цей можна адм≥н≥струвати. я теж не можу зрозум≥ти, чому так з≥йшлись на новому, €кщо ≥ цей нормальний, х≥ба що вс≥ з≥йшлись на тому, що хочуть отих наворот≥в, €кий маЇ новий форум. яр≥к написав, ти, мабуть, читала, що € людей тут дратую. ћен≥ ≥нтересно кого € тут дратую. я ж не пишу тут про людей, а пишу про форум. я ж не ображаю людей, ≥ не пишу хто мене дратуЇ.
я б не сказала, що ми сваримось, ну € не сварюсь. ћен≥ взагал≥ см≥шно, коли свар€тьс€, особливо з цього.

Julia_dp

# Posted: 17 Aug 2009 13:24
Reply 

Ќо ты не берешь во внимание и тех, кто хочет нового форума. ѕолистай пару страниц этой темы...
»ли мнение один важнее мнени€ других?
»ли есть два мнени€ - моЄ и неправильное... ?
»ли будет по-нашему, иначе мы уйдем?
≈рунда кака€-то...
я точно чего-то не понимаю в этой жизни

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 13:34 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Julia_dp
ёл€, н≥, звичайно н≥. ¬≥дписали вище, €к б≥льш≥сть буде вважати за потр≥бне. я н≥коли не дивлюсь на те, €ке моЇ р≥шенн€, а чи ваше, чи наше. я думаю там Ї половина за ≥ половина проти. “од≥ виходить, що та половина €ка проти, тод≥ получаЇтьс€, на них теж н≥хто не зважаЇ. јле буде так, €к б≥льш≥сть буде вважати. ј щодо того що п≥ти, це буде з часом. я в≥дписала, це буде чи з новим, чи з старим. ÷е зовс≥м не в≥дноситьс€ до нового форуму. я не хочу, щоб ти так думала. “ак, € теж багато не буду говорити, але тут теж € багато чого не розум≥ю, тут багато чого Ї фальшивого. ” мене така думка склалась.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 13:54
Reply 

Online now: Guests - 13; Members - 3 [ KRONUS, wild_olchyk, ivanovivan ]

KRONUS
Member
# Posted: 17 Aug 2009 13:55
Reply 

Olena Soltysyak
ўо саме фальшиве ??? ƒо чого ти хилиш ???

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 13:56 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

KRONUS
Ќе питай, бо не буду писати. я про фан клуб, але що саме не буду писати. ÷е те, що € побачила вже давно, але н≥чого не буду писати. ј то знову напишуть, що € щось не те пишу.

KRONUS
Member
# Posted: 17 Aug 2009 13:58
Reply 

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 14:00
Reply 

KRONUS
ѕросто в кожного Ї своЇ ставленн€ до фан клубу, €кщо воно у тебе "чисте ≥ не запл€моване", то добре, ≥ не пробуй мене розум≥ти. ѕросто не думай про це.

Julia_dp

# Posted: 17 Aug 2009 14:07 - Edited by: Julia_dp
Reply 

Olena Soltysyak
ј то знову напишуть, що € щось не те пишу.
‘орум дл€ того и нужен чтобы писать.
ћожет потому здесь и есть что-то фальшивое, оттого что дума€ одно люди говор€т совсем другое? ѕросто иногда здесь становитс€ пасмурно, темно и холодно (не из-за цвета форума) ), а потому что кака€-то вражда начинаетс€. „то-то кому-то доказать. ѕоказать свою власть.
“огда € тоже не понимаю, что € здесь делаю...
ѕиши! ѕросто мир и так слишком темный, чтобы делать его еще темнее. ’очетс€, чтобы на форуме было светло

P.S. я неисправимый флудер

KRONUS
Member
# Posted: 17 Aug 2009 14:08
Reply 

Olena Soltysyak
я знаю, р≥зн≥ люди бувають , ≥ народ ‘  невиключенн€.... ’то ж твоЇ ставленн€ запл€мував ?

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 14:14
Reply 

Julia_dp
“и, ёл€, гарний психолог. Ќе дарма ти любиш психолог≥ю. ћожливо, це так €к ти пишеш, атмосфера тут зм≥нюЇтьс€, але це зовс≥м дл€ мене н≥чого не м≥н€Ї. ≤ про владу, ти правильно написала.

KRONUS
я не буду писати, €к ≥ хто, ≥ коли, але € добре це бачу, ≥ бачила. ј от писати не буду. ÷е добре, що ти бачиш це по-≥ншому.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Aug 2009 14:15
Reply 

Julia_dp
я теж.

KRONUS
Member
# Posted: 17 Aug 2009 14:34
Reply 

Olena Soltysyak
я розум≥ю ѕопри свободу слова ти не хочеш з кимось сваритись -- це нормально я теж бачу , що у нас Ї гар€ч≥ актив≥сти, €к≥ ладн≥ вл≥зти у будь-що аби показати вс≥м, що начебто вони чимось особлив≥ ? јле то все дурн€ в њхн≥й голов≥. ¬они не р≥вн€ тим фанам, €к≥ робл€ть , що можуть дл€ ‘ , не з власноњ корист≥ ; €к≥ мають хоч краплину чест≥ чи г≥дност≥, дл€ того щоб не стукати себе в груди ≥ кричати , що ,, вс≥ навколо дурн≥ а € тут найрозумн≥ший !!! ,, .
« такими актив≥стами € нав≥ть розмовл€ти не стану, ( не хот≥в , не хочу й не буду ) ≥ тоб≥ не рекомендую. ≤ њм спок≥йно ≥ тоб≥ .
ѕросто ≥гноруй людей з €кими тоб≥ не комфортно.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on bulletin board software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site