€к ¬и ставитесь до переносу форуму на новий дв≥жок (19)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / €к ¬и ставитесь до переносу форуму на новий дв≥жок
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . >>
Author Message
Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 11:13 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak

ѕро €ку груб≥сть ти гвориш
ѕро цю.
¬ас що кр≥м форуму немаЇ роботи, чи своњх справ?
ѕодтекст- котитесь от сюда и займитесь чем нибудь другим.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 11:14
Reply 

Alex__Angel
ѕросто ти дуже багато часу проводиш тут, а коли ще будете пререносите пости, то п≥де ще б≥льше часу. ј про котитесь, ти щойно сам написав.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 11:19
Reply 

cora

Yes, it's what I meant.

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 11:22 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak
ѕросто ти дуже багато часу проводиш тут
«аходжу з робочого компу (коли в≥льний) або з домашньго
ј де мен≥ його проводити? ‘орум ≥ фан-клуб частина мого житт€, €к ≥ у бульшост≥ людей €к≥ знаход€тьс€ тут.

а коли ще будете пререносите пости, то п≥де ще б≥льше часу
ј хто тоб≥ сказав що ми будем переносити пости? ƒл€ цьго Ї модератори ≥ вони будуть перености пости в новому форум≥ €кщо захочуть...

ј про котитесь, ти щойно сам написав
Ќепон€л.

ANTARES
Moderator
# Posted: 19 Aug 2009 11:24
Reply 

Olena Soltysyak
чийсь час це справа особиста,Ї, немаЇ,Ї чи нема чим зайн€тись...
хоча,дореч≥,це питанн€ маЇ бути адресоване тоб≥-тоб≥ н≥чого робити кр≥м €к галасувати на пустому м≥сц≥, крачати "подив≥тьс€ €ка €" ≥ шантажувати вс≥х "от або по моЇму або € п≥ду" ?
пр€мота за пр€моту

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 11:25
Reply 

Alex__Angel
Ќепон€л.
я не позвол€ю соб≥ ображати людей. я просто написала, що ти проводиш багато часу тут, але звичайно це твоњ власн≥ д≥њ. ј ти, мабуть, подумав, що € хочу тебе образити. Ќ≥.
ѕодтекст- котитесь от сюда и займитесь чем нибудь другим.
÷е не так.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 11:30 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

ANTARES
“ак. я тут частенько. я не галасую, а пишу. ≤нтересно, що ти хочеш тим сказати, - подив≥тс€ €ка €. ? я знаю, €ка €.

ANTARES
Alex__Angel
¬и не всм≥Їте читати, ви сам≥ тут не читаЇте ( к≥нець ст 17), бо моњ останн≥ пости, €к≥ € адресувала ёл≥, € написала, що буде так, €к б≥льш≥сть вир≥шить, а ви щомусь —јћ≤ п≥дн€ли цю тему, починаючи про оффтоп≥к. ћен≥ здаЇтьс€, це вам хочетьс€ тут галасувати. ўе питанн€ Ї?

ANTARES
Moderator
# Posted: 19 Aug 2009 11:44
Reply 

справд≥? ми т≥льки робимо те,що Ќ≈ќЅ’≤ƒЌќ було зробити вже давно, ти ж т≥льки розказуЇш "от €к зараз добре ≥ €к буде погано"(см≥шно,чесслово) при цьому зовс≥м не аргументуючи свою думку,дозвол€Їш соб≥ образи в чужу адресу(€к п≥в години тому,≥ щойно),≥ншими словами-граЇш на публ≥ку.
дореч≥ к≥лька пост≥в назад € просив-досить офтопу.або давай своњ аргументи,або зак≥нчуй цирк,ти сама в 90% випадк≥в не розум≥Їш що кажеш

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 11:50 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

ANTARES
«наЇш, здаЇтьс€, це ти п≥дн€в про оффтоп, € вже написала на ст 17. “и прочитай, не л≥нуйс€, пости, €к≥ ми з ёлею переписували. ѕро образи ти перший почав щойно. ј на публ≥ку € н≥коли не грала. ≤нтересно €к це? ’очете, то роб≥ть новий форум, € ж вас за руки не тримаю, м≥й голос, чи € за, чи проти не вир≥шуЇ н≥чого, а вир≥шувати буде б≥льш≥сть, це те що € ≥ писала на ст 17. ÷е все дит садок.
Ќа твоему м≥сц≥ € б не писала, що € не розум≥ю, чи не в≥дпов≥даю за своњ слова. “и мене не знаЇш.

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:07 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak

«наЇш, здаЇтьс€, це ти п≥дн€в про оффтоп
ѕов≥домленн€ ƒмитра було не т≥льки до тебе. ≤нформац≥€ по тем≥, €к≥ м≥нуси ц≥Їњ платформи, дл€ того щоб люди думали щи потр≥бн≥ ≥м зм≥ни?
якщо Ї що написати з плюс≥в ц≥Їњ платформи ≥ чому вона буде зручн≥ша PHP3, пиши.

стр 17
„итав

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:08 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Alex__Angel
“а н≥ —аша, ƒмитро вже написав, що то мен≥, моЇ ≥м'€ над його постом, хот€ ран≥ше його там не було. «начить в≥н не м≥Ї читати, моњх пост≥в з ст 17. ¬≥н сам хоче бучу п≥дн€ти. ўе й ображати.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:16
Reply 

Alex__Angel
ќсь, € перекоп≥ювала.

[i«вичайно, ёл€, мен≥ не все одно, що вони працюють, не вс≥ це можуть робити. «вичайно велика д€ка, хто все це робить, ≥ тратить св≥й час, просто буде б≥льш об≥дно њм, коли не буде нового форуму. ™ багато хто за, ≥ проти. ѕросто багато хто звик до старого, ≥ тому виступають проти нового. (наприклад це €, щоб знову не в≥дписуватись в≥д когось ≥ншого). Ѕагато хлопц≥ прац≥ вкладають. јле можна ту ж працю вкласти в старий форум, напр. новий дизайн, ≥ т.д. ≤ цей можна адм≥н≥струвати. я теж не можу зрозум≥ти, чому так з≥йшлись на новому, €кщо ≥ цей нормальний, х≥ба що вс≥ з≥йшлись на тому, що хочуть отих наворот≥в, €кий маЇ новий форум. яр≥к написав, ти, мабуть, читала, що € людей тут дратую. ћен≥ ≥нтересно кого € тут дратую. я ж не пишу тут про людей, а пишу про форум. я ж не ображаю людей, ≥ не пишу хто мене дратуЇ.
я б не сказала, що ми сваримось, ну € не сварюсь. ћен≥ взагал≥ см≥шно, коли свар€тьс€, особливо з цього.
]

ўе один.

[ёл€, н≥, звичайно н≥. ¬≥дписали вище, €к б≥льш≥сть буде вважати за потр≥бне. я н≥коли не дивлюсь на те, €ке моЇ р≥шенн€, а чи ваше, чи наше. я думаю там Ї половина за ≥ половина проти. “од≥ виходить, що та половина €ка проти, тод≥ получаЇтьс€, на них теж н≥хто не зважаЇ. јле буде так, €к б≥льш≥сть буде вважати./i]

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:18 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Olena Soltysyak

ћожно було скоп≥ювати т≥льки основне?

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:21 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Alex__Angel
я скоп≥ювала б≥льше.
“ак, не розривчасто, але суть та сама. “ак що немаЇ чогона мене накидатись. « вами тут добре тринуватись дл€ майбутнього юриста.« тими перепалками. “ут д≥йсно загартуЇшс€ дл€ ц≥Їњ роботи.

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:25 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

«наЇш чому тоб≥ в≥дписав ƒмитро?

јле можна ту ж працю вкласти в старий форум, напр. новий дизайн, ≥ т.д. ≤ цей можна адм≥н≥струвати. я теж не можу зрозум≥ти, чому так з≥йшлись на новому, €кщо ≥ цей нормальний,

—права у тому що легше перенести базу чим п≥д€гувати цей форум до "нормального" р≥вн€.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:26
Reply 

Alex__Angel
Ќ≥ не знаю, бо € тут б≥льше вс≥х пишу, мабуть, ви н≥чого не розум≥Їте, € тут теми п≥дн≥маю, ≥ про –услану ≥ оффтоп, в нас сьогодн≥ вже було 13 гостей, ≥ 6 зареЇстрованих.

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:28
Reply 

Olena Soltysyak

ўо це було?

Olena Soltysyak
Member
Reply 

Alex__Angel
—права у тому що легше перенести базу чим п≥д€гувати цей форум до "нормального" р≥вн€.
я цього не знала.

ANTARES
Moderator
Reply 

пом≥ть,це вже втретЇ:
досить офтопити,≥ або в тебе аргументи Ї,або њх немаЇ.
дореч≥ щодо "€к вир≥шить б≥льш≥сть" це "бред сивой кобылы" бо,€к мен≥ сподобалась одна цитата "почему если € не умею петь- € не пишу книг по вокалу,но люди не разбирающиес€ в холодном оружии-пишут книги и снимают передачи"
ц≥каво,€ким може бути хоча б приблизне у€вленн€ про ту чи ≥ншу платформу у людини €ка небачила њх зсередини. пом≥ть,н≥ €,н≥ алекс,н≥ антон нев свою параф≥ю н≥коли не л≥земо.

шось п≥дказуЇ що "дал≥ буде..."

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:29
Reply 

Alex__Angel

ўо це було?
ƒе? ўо ти маЇш на уваз≥?

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:32
Reply 

ƒмитро, € н≥ про €к≥ аргументи не писала, ≥ не пишу, з тобою важко розмовл€ти, бо ти одразу перевернеш. “ак вс≥ ≥ зрозум≥ли, нав≥ть на початук писалось, що буде так, €к вир≥ше б≥льш≥сть. ўо це не так?

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:34 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

ўо це було?
ƒе? ўо ти маЇш на уваз≥?

пост перед цим, це була шутка? бо € не зрозум≥в.

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 12:37 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

пор≥внн€ дв≥жк≥в miniBB 2.2 з PHPBB3

Feature Comparison
http://www.forummatrix.org/compare.php?prods%5B%5D=27&prods%5B%5D=63&x=59&y=13

P.S. у нас miniBB 1.х - минус 30% возможностей от miniBB 2.2 в сравнительной характеристике, - Plugins кроме аваторок

ANTARES
Moderator
# Posted: 19 Aug 2009 12:45
Reply 

тод≥ дещо роз*€сню:дл€ нормальноњ роботи нин≥шнього форуму необх≥дно:
1)переписати модуль в≥дправки пов≥домленн€ на сум≥сний з моб.платформами(в ол≥мпус≥ працюЇ нормально)
2)написати модул≥ адм≥н≥струванн€ ≥ модерац≥њ.з нул€(в ол≥мпус≥ "за вмовчанн€м)
3)–ћ... або написати,або,пардон,цей модуль платний(в ол≥мпус≥... правильно,вбудовано з самого початку)
питанн€:що прост≥ше-адаптувати оформленн€ дл€ одн≥Їњ платформи чи вважай переписати ≥ншу?

julia wild
Member
# Posted: 19 Aug 2009 13:15
Reply 

Alex__Angel

ћожно вопросик? » € пойду
 ак скопировать текст страницы форума? ј то € уже сделала оформление, но с этим уже полдн€ долбаюсь... извини.

Alex__Angel
Member
# Posted: 19 Aug 2009 13:26 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

julia wild

ћожно вопросик?
конечно

ак скопировать текст страницы форума?
¬ зависимости как ты делала оформление... в *.CSS?

¬ообще можно поставить любой другой текст.

Ћучше всего выложи то что у теб€ получилось с оформлением.

julia wild
Member
# Posted: 20 Aug 2009 10:54 - Edited by: julia wild
Reply 

(не оставила € в покое и "ƒику енергiю")

Alex__Angel
Member
# Posted: 20 Aug 2009 12:39
Reply 

julia wild

1,3,5 понравились

¬ целом

wespecz
Moderator
# Posted: 20 Aug 2009 12:58
Reply 

julia wild
Especially the first one is perfect! Or Ruslana in her new black costume would be great design!

ќсобливо перший ≥деально! јбо –услана в њњ новий чорний костюм буде великим дизайн!

Alex__Angel
Please tell me what's going on here. You're going to change the forum somehow? Or will this our beloved one survive like it's now, maybe just with the new design? I'd like this previous atmosphere on here to stop, it's not very nice. Thanks in advance.

Ѕудь ласка, скаж≥ть мен≥, що в≥дбуваЇтьс€ тут. ви збираЇтес€ зм≥нити форум-то? „и буде це наш улюблений форум, €к вижити, €к це зараз можливо т≥льки з новим дизайном? я хочу цей попередн≥х атмосферу тут зупинитис€, це не дуже приЇмно. —пасибо заранее.

Alex__Angel
Member
# Posted: 20 Aug 2009 13:05 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

wespecz

¬ который раз повтор€ю....

- Ѕаза ƒанных будет перенесена на новую платформу. ¬се учетные записи, посты и темы будут сохранены - доступны на новом форуме.
- Ѕудет выбор оформлени€, также и - сохраненного текущего оформлени€.
- Ќовые возможности можно будет настраивать в профиле.

===

In that time again ....

- The Data base will be moved to the new platform. All accounts, posts and topics will be saved - are available on the new forum.
- Will the choice of design, as well - saves the current design.
- New capabilities can be configured in your profile.

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on online community software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site