€к ¬и ставитесь до переносу форуму на новий дв≥жок (9)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / €к ¬и ставитесь до переносу форуму на новий дв≥жок
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Author Message
Alex__Angel
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:31 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Yarik

ќт и добавь.

Ќа новой платформе подписи вход€т в стандартн≥й пакет.

Ќа этом движке нужно всего лишь скачать скрипт (бесплатный) и прописать его в нескольких файликах...

Yarik
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:31
Reply 

ћне это напоминает 2006 год, когда не зна€ мен€, люди делали выводы. Ќичего, еще покажем что имеем.

Alex__Angel
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:33
Reply 

Yarik

я в тебе и не сомневаюсь

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:33
Reply 

Yarik
ѕочикай. ƒай мен≥ в≥дписати. ¬дихни глибоко.

Yarik
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:36
Reply 

Olena Soltysyak
ѕомойму € первый написал тут, что нужно это все на их €зык перевести, без них не собирались мен€ть,

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:36 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

nikoleta_rangelova
wespecz
No Yarik did not mean to insult Cora. No. It was just a kind of joke, he wrote that when fans will flud everywhere, so Cora will bang them. It was not an insult, it was kind of joke, it was not on purpose. Beleive me. Everything is fine. Ukrainian fans love to flud, we flud just everywhere. in different topics.

All the topics will be transfered into a new forum, they will try to do it. And you will not have to regeser again in new forum, they try to transfer it too. We will see, I think soon we will have an example of it and we will be able to try it.

Yarik
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:37
Reply 

Online now: Guests - 12; Members - 7 [ Yarik, Alex__Angel, Olena Soltysyak, wespecz, ANTARES, nikoleta_rangelova, wild_olchyk ]

уда мир идет

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:40
Reply 

я це теж бачила. ≤ н≥хто спати не йде.

nikoleta_rangelova
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:46
Reply 

Olena Soltysyak
so Cora will bang them
This is your mild version. I may not be able to write in Russian, but I read and understand well. Sorry, no matter how innocent a joke is, I do not want to see jokes for people who are not present.

All the topics will be transfered into a new forum, they will try to do it. And you will not have to regeser again in new forum, they try to transfer it too.
Yes, we know they are trying to do their best to make something acceptable for both sides and thanks for that.

Yarik
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:47 - Edited by: Yarik
Reply 

nikoleta_rangelova

=edited by Nikoleta=

Ќужно сначала пон€ть что там было написано, а потом принимать решение. ≈сли знание €зыка не позвол€ет пон€ть содержание, то нужно спросить у ”краинских модераторов.

ј € повторюсь (дл€ ”кр модераторов): делаем новую версию форума дл€ теста на другом хостинге, проходим регистрацию, флудим, создаем темы

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:48
Reply 

nikoleta_rangelova
Sorry, no matter how innocent a joke is, I do not want to see jokes for people who are not present.
I knw, but he really did not mean it.

ANTARES
Moderator
# Posted: 9 Jul 2009 20:51
Reply 

Olena Soltysyak

я написала те, що бачила в постах на англ≥йськ≥й мов≥.

увы,пусть международники не обижаютс€, но, во вс€ком случае те кто отписались суд€ по постам вр€тли были хоть на одном форуме кроме этого,иначе бы не спорили. сопровождение текущей платформа требует посто€нного админа с IQ выше среднего,а здесь как такового его вобсче нет.в таких услови€х преимущество "олимпуса" на виду- все основные функции в нем уже есть,большинство дополнительных реализовано ввиде модов,в минике же модуль лишь один,есть неполный набор базовых модов,остальные же нужно писать самому... хоть это и не так уж сложно,но как € вижу это делать абсолютно некому,а предложени€ помощи со стороны остались без внимани€.
как там у филатова "в свете сказанного мной становись маей женой..."
другими словами при нынешней раскладке € б без вопросов соглашалс€ на переезд на "олимпус"(да... € уже неоднократно упом€нул это название... это официальное название phpBB3)

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:51
Reply 

Ќу ≥ що тепер?
ѕро новий форум ≥ноземн≥ фани все зрозум≥ли. ≤ кажуть, що вони вд€чн≥, що ви намагаЇтесь об'Їднати дв≥ сторони. ≤ зробити все у ваших силах.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:54
Reply 

ANTARES
а предложени€ помощи со стороны остались без внимани€.
Ќе зрозум≥ла, ти гвориш про оф≥с? „и про фан≥в?

ANTARES
Moderator
# Posted: 9 Jul 2009 20:57
Reply 

Olena Soltysyak
Ќе зрозум≥ла, ти гвориш про оф≥с? „и про фан≥в?
а что сто€т одни без других поодиночке?

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 20:59
Reply 

ANTARES
“и, €кийсь дивний став. “ак що ти про оф≥с? я ж не заню, €ка там у вас була домовлен≥сть.

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 9 Jul 2009 21:00
Reply 

Yarik
Ќав≥що ти так? ≤ноземн≥ фани використовують онлайн-перекладач. ¬≥дпов≥дно в≥н не здатен передавати ≥нтонац≥ю ≥ емоц≥йне забарвленн€ пов≥домлень. ћоже все ж виправиш сам?

Yarik
Member
# Posted: 9 Jul 2009 21:01
Reply 

wild_olchyk
а шо сильно обидно?

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 21:14
Reply 

“а не свар≥тьс€.

ANTARES
Moderator
# Posted: 9 Jul 2009 21:17
Reply 

Olena Soltysyak
“ак що ти про оф≥с? я ж не заню, €ка там у вас була домовлен≥сть.
от тут € теб€ пон€ть не могу о какой договоренности речь? просто выносилось обсуждение на форум,все его видели, но мало кто про€вил интерес... видать форум читать перестали, "зазвездились" как написал один человек с нашего форума.
кстати,это еще одна причина отмирани€ форума,чисто психологическа€ - если никого "сверху" здесь нет, то и форум этот ничем не отличаетс€ от гостевой книги при сайте провайдера местного масштаба... но это выходит за рамки данного обсуждени€,добавлю только что... нет,пожалуй не буду ничего добавл€ть, а то еще мои рассуждени€ расцен€т как "наезд",диалога здесь все равно никогда не будет

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 21:26
Reply 

ANTARES
я теж писала, € не думаю, що оф≥с буде в це вл≥зати, у них своЇњ роботи хватаЇ. ј фан клуб ≥ все що тут ≥де, розмови, сварки, ≥ все ≥нше, це наше, ≥ форум теж. ” них сво€ робота.

ANTARES
Moderator
# Posted: 9 Jul 2009 21:39
Reply 

Olena Soltysyak
хм,не думаю что у других офисов работы меньше,но у них присутствие на официальных форумах "офиса" сказать что заметно-это ничего не сказать. без поддержки фанов любой"офис"-ничто,так было, есть, и будет есть.
Ќо это вытекает за рамки данной темы
¬о им€ альта контрала,и св€того дела,и всемогущего резета вовеки веков ретурн.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 21:47
Reply 

ANTARES
ћабуть, у них Ї всоњ причини.
без поддержки фанов любой"офис"-ничто,так было, есть, и будет есть.
“и трохи см≥шно написав. ћен≥ так не здаЇтьс€. ћи ж не вс€ ”крањна. “ут лише дек≥лька людей., ти ж це сам бачиш. ‘ани не робл€ть роботу оф≥са, так що тут не так €к ти пишеш.
ѕотр≥бно було написати, що кожний артист маЇ мати фан клуб, звичайно було б добре, €кби фани були так≥ пробивн≥, €к≥ домомагали своЇму кумиру багато в чому.

Ruthen
Moderator
# Posted: 9 Jul 2009 21:52
Reply 

Yarik
Bud laska ne tre tak... Inozemni fany ce pryjnjaly ne jak zhart, a blyzko do sercja, jak ...ne varta z nymy tak zhartuvaty! Ja spodivajus shcho to buv prosto zhart, ne pravda???

ANTARES
Moderator
# Posted: 9 Jul 2009 22:04
Reply 

Olena Soltysyak
дело не в работе а в ее смысле,и это вовсе не смешно,поверь мне,€ психологию знаю лучше что б они не делали без поддержки в массах это просто бессмысленные движени€,поддержки в массах нет без активности фк,а активности фк нет если о нем забывают(или забивают).
предлагаю зам€ть эту тему,т.к. это прописна€ истина,но здесь она не к месту,да и (как люба€ тема подн€та€ здесь) имеет все шансы перерасти в шкандаль местного масштаба.

Ќапомню,в этой теме мы пишем
 ј »≈ »«ћ≈Ќ≈Ќ»я ћџ ’ќ“≈Ћ» Ѕџ ”¬»ƒ≈“№ Ќј Ё“ќћ ‘ќ–”ћ≈

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 9 Jul 2009 22:08
Reply 

ANTARES
ƒобре мовчу.

Wild Dances

# Posted: 9 Jul 2009 22:41
Reply 

як особисто € ставлюс€? ƒумаю, це мало кого ц≥кавить.
як≥ думки та побажанн€ в ≥ноземних фан≥в, дехто з €ких тут чи не в≥д самого початку? ѕевно, в них теж не надто ц≥кавилис€.
я думаю, €кщо активно "ведутьс€ переговори з оф≥сом" на цю тему, отже, все домовлено, вир≥шено, а отже дана тема - просто профанац≥€ самоњ пропозиц≥њ €к такоњ, тобто виб≥р зроблено.

«роблено, то зроблено.
Ѕуде по - вашому.
Ќе вперше.
«руйнувати старе - занадто просто
ѕобудувати нове.... бажаю ”дач≥! ўиро !

Alex__Angel
Member
# Posted: 10 Jul 2009 06:45 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Wild Dances

як особисто € ставлюс€? ƒумаю, це мало кого ц≥кавить.
Ќавпаки ;) ц≥кавить, ≥нших теж.

як≥ думки та побажанн€ в ≥ноземних фан≥в, дехто з €ких тут чи не в≥д самого початку? ѕевно, в них теж не надто ц≥кавилис€?

я думаю, €кщо активно "ведутьс€ переговори з оф≥сом" на цю тему, отже, все домовлено, вир≥шено, а отже дана тема - просто профанац≥€ самоњ пропозиц≥њ €к такоњ, тобто виб≥р зроблено.

„ого? ¬они тут в≥д самого початку ≥ так вже звикли жити без зм≥н що коли ц≥ зм≥ни пропонують стараючись по€снити, що (н≥чого не пропаде, можете неекористуватис€ функц≥€ми €к≥ не подобаютьс€, а от ≥ншим вони може згод€тьс€...) вони в≥д них в≥дмовл€ютьс€... чипл€ючись до др≥бниц.

ћогли просто дати обь€ву "« хх числа форум переходить на нову платформу".... (€к тут)
... а так тут питають вашоњ думки, €кщо щось не зрозум≥ло по€снюють, н≥в≥ть тод≥ коли питанн€ на €ке вже Ї в≥дпов≥дь задаЇтьс€ в сотий раз.
« оф≥сом н≥чого ще не вир≥шинно... оф≥с порахував що думка ≥ноземних фан≥в дуже важлива. ...
...≤ € так зрозум≥в що €кщо украњньськ≥ фани будуть переважно "за", а ≥ноземн≥ - проти - то приймуть думку остан≥х...

Alex__Angel
Member
# Posted: 10 Jul 2009 06:50 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

Wild Dances

ќск≥льки ти тут по€вилас€ питаю...
1. „и зручн≥ша запропонованна структура т≥Їњ що Ї зараз. „ому?
2. „и потр≥бен список остан≥х в≥дпов≥дей? јбо достатньо сигнального значка напроти п≥дрозд≥лу ≥ теми?
3. ќсоб≥ст≥ пов≥домленн€ можуть комусь знадобитись?
4. „и доречн≥ автоп≥дписи?

Wild Dances

# Posted: 10 Jul 2009 08:54
Reply 

Alex__Angel
—аш, € давно знаю ≥ бачу твоЇ прагненн€ тут все зм≥нити на краще. я поважаю твою думку ≥ позиц≥ю !
ѕросто у мене все ≥накше.
як на мене, що прост≥ше - те ≥ ген≥альн≥ше.
”складненн€ придумуЇ соб≥ ж на голову одна людина.
“≥ 3 останн≥ пункти мен≥, чесно кажучи, до лампочки.
я н≥коли не сприйму прерогативу форми над зм≥стом. ÷е не моњ, це ёл≥н≥ слова. јле абсолютно з нею в цьому погоджуюс€.
÷е не €к≥сь претенз≥њ до тебе, аж н≥€к, не поумай
ѕросто € не за ≥ все.

” вас Ї один козир : ви спершу зроб≥ть скелет , але так, €к в≥н мусить вигл€дати, може, €к≥сь основн≥ функц≥њ ≥ запуст≥ть тестовий режим. якшо воно матиме б≥льше плюс≥в, воно матиме своЇ житт€ в майбутньому, думаю, н≥хто не буде протестувати за принципом "“≥льки через м≥й труп.
ј поки все трохи голосл≥вно: ви хочете отримати думки про те, чого ще нема.
ќсобисто моњ роздуми, н≥чого б≥льше, н≥чого особистого.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on online community software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site