free topic.... (31)

- Forums - Sign Up - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / free topic....
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
Author Message
Eve
Member
# Posted: 3 Jul 2007 17:11 - Edited by: Eve

Bulma
nesi sakius, ir ko taip?
Ta prasme-dėl kokios priežasties atsisakėm... Kai rašėm prašymą dirikui, ta stambi garbanota Jonė taip suformulavo priežastį: "prašom leisti pakeisti mat. mokytoją dėl nesugebėjimo aiškiai išdėstyti mokomąją medžiagą.".

Bulma
Member
# Posted: 3 Jul 2007 20:17

Eve
gana normaliai skamba

Eve
Member
# Posted: 4 Jul 2007 20:06

Bulma
gana normaliai skamba
Jo. Jonė moka formuluot oficialius tekstus...

Čia ne į temą, bet... paklausyk, kaip gražiai keikias bobutė:

http://youtube.com/watch?v=RJ9JhbQ7OHc

... ir kaip per žinias pavarė ukrainietis:

http://youtube.com/watch?v=vGPH7sWkFoY

Bulma
Member
# Posted: 5 Jul 2007 00:24

Eve

bobulka kad isikarsciavo, tai ir paleido kakarine hehehe

ooooo, ukrainiei buvau neseniai pati aptikus, hahahaha

Eve
Member
# Posted: 6 Jul 2007 16:48 - Edited by: Eve

Bulma
bobulka kad isikarsciavo, tai ir paleido kakarine hehehe
:) O ji tau bent kiek juokinga pasirodė? Mane tai juokas iš jos, aišku, ne toks žiaurus ima kaip kad iš bomžės... :D

ooooo, ukrainiei buvau neseniai pati aptikus, hahahaha
Įdomu, kodėl tas ukrainietis taip viešai per televiziją nusikeikė... :D

Bulma
Member
# Posted: 6 Jul 2007 17:12

Eve
:) O ji tau bent kiek juokinga pasirodė? Mane tai juokas iš jos, aišku, ne toks žiaurus ima kaip kad iš bomžės... :D
gal ne tiek ji, o jos keiksmai

Įdomu, kodėl tas ukrainietis taip viešai per televiziją nusikeikė... :D
gal ka ne taip pasake...

Eve
Member
# Posted: 7 Jul 2007 13:52

Bulma
gal ne tiek ji, o jos keiksmai
Man ir ji pati interesna...

gal ka ne taip pasake...
Velniai žino... jis ten kažkaip pavarė: "Chujarinu ir chujarinu ir niekaip nesulaukiu..."... ar kaip ten...

Beje: ar nesusikūrei naujo youtube accounto?

Bulma
Member
# Posted: 7 Jul 2007 18:19

Eve
o tu kada nors ruosies uzmest aki i savo youtube account'a? :)

Eve
Member
# Posted: 14 Jul 2007 19:44

Bulma
o tu kada nors ruosies uzmest aki i savo youtube account'a? :)
Buvau ką tik į jį žvilgsnį mestelėjus... Norėčiau ką nors aplaudint, bet neturiu ką... Galvoju-gal tą bomžę įkišt, nežiūrint, kad daug kas yra jau įkišęs.

Bulma
Member
# Posted: 15 Jul 2007 11:47

Eve
aaaa, o tu, kaip teo vartotoja, ar negali ko nors atsisiust is teo ftp, jei toks egzistuoja?

Eve
Member
# Posted: 24 Jul 2007 10:11

Bulma
aaaa, o tu, kaip teo vartotoja, ar negali ko nors atsisiust is teo ftp, jei toks egzistuoja?
Aš nieko kol kas nebandžiau atsisiųsti... nežinau net, ar teo ftp yra... Beje, mes prieš kelias dienas galutinai atsisakėm jų paslaugų...

Bulma
Member
# Posted: 24 Jul 2007 18:50 - Edited by: Bulma

Eve

atsisaket intiko? ar tik teo paslaugu? tamsus miskas man sitas tavo pareiskimas.........

Eve
Member
# Posted: 25 Jul 2007 14:23

Bulma
atsisaket intiko? ar tik teo paslaugu? tamsus miskas man sitas tavo pareiskimas.........
Paprasto telefono atsisakėm, kadangi supratom, kad telekomas-tikri dūchai... Dabar tik mobilius teturim... O intikas pas mus Vinitos.

Telekomas mums tooooookį cirką iškrėtė... Mes jau gal prieš porą metų buvom pasidarę taip, kad tik mums galėtų pazvanyti, o mes patys negalėtume... Už mėnesį mokėjom 10 Lt abonentinį. O nuo balandžio ėmėm gauti 23 Lt sąskaitas, kaip kad už normalų telefoną, kai juo nekalbi.. Mama tik dabar tai pastebėjo.. Paskambino jiems... ir paaiškėjo, kad dar pavasarį tą paslaugą, kokią mums teikė, jie visai panaikino. Dabar tipo galima tiktai arba normaliai tel. naudotis, arba jo visai neturėt.. Teo mums nei apie tai pranešė, nei ką.. Mes nežinojom, kad tos paslaugos nebėra.. Ir jie mums turėjo automatiškai atstatyti normalią tel. liniją, bet to nepadarė, nes paprasčiausiai pamiršo... O sąskaitas ėmė, lyg būtų atstatę.. Ech..

Bulma
Member
# Posted: 26 Jul 2007 18:09

Eve

visad maniau, kad telekomas - lochu gauja. X(

Eve
Member
# Posted: 26 Jul 2007 19:16

Bulma
visad maniau, kad telekomas - lochu gauja. X(
Nuo kada tokia nuomonė tau susidarė?

Bulma
Member
# Posted: 26 Jul 2007 19:20

Eve
nuo parmos laiku. mano teta dirba teo panevezyje. pripasakoja visokiu baiku

Eve
Member
# Posted: 26 Jul 2007 19:27

Bulma
nuo parmos laiku. mano teta dirba teo panevezyje. pripasakoja visokiu baiku
Parašyk apie kokią nors iš tų baikų, jei netingi.

Bulma
Member
# Posted: 26 Jul 2007 19:35

Eve
teta priimineja skambucius, kai pvz, zmones skambina del saiskaitu, jog nesumokejo, ar siaip parekt, kai ner ant ko. aukstikalniene irgi buvo ten papuolus. reik pagalvot apie tuos bajerius, dabar net nezinau :D

Eve
Member
# Posted: 26 Jul 2007 19:44

Bulma
teta priimineja skambucius, kai pvz, zmones skambina del saiskaitu, jog nesumokejo, ar siaip parekt, kai ner ant ko. aukstikalniene irgi buvo ten papuolus. reik pagalvot apie tuos bajerius, dabar net nezinau :D
Kai prisiminsi, papasakok kokį :D

Beje, prieš kelis mėn. aš pati į telekomą skambinau ir pataikiau būtent ant tos mergos, kuri su aukštikalniene kalbėjo..

Bulma
Member
# Posted: 26 Jul 2007 19:49

Eve
tikrai. pries kiek? man teta buvo atvaziavus i vilniu birzelio pabaigoj, ir sake, jog ta mergina jau nebedirba

Eve
Member
# Posted: 26 Jul 2007 20:09

Bulma
tikrai. pries kiek? man teta buvo atvaziavus i vilniu birzelio pabaigoj, ir sake, jog ta mergina jau nebedirba
Prieš keletą mėnesių.. O kodėl ji išėjo iš darbo? Visokie zvanytojai užpiso??

Bulma
Member
# Posted: 26 Jul 2007 20:13

Eve
lyg tai nervai nebeatlaike tokiu lochu

Eve
Member
# Posted: 30 Jul 2007 15:54

Bulma
lyg tai nervai nebeatlaike tokiu lochu
Nesistebiu.. Aš pati turbūt apsirgčiau, jei man tektų vos ne kasdien su tais durniais bendraut..

Bulma
Member
# Posted: 30 Jul 2007 18:16

Eve
blogiausia tai, kad turi bendrauti mandagiai, net jei uziso negyvai. ir dar taves gali klausytis. tavo pokalbiai irasomi. ir uz ne etiketa gali lekt pro duris.

Eve
Member
# Posted: 31 Jul 2007 14:13

Bulma
blogiausia tai, kad turi bendrauti mandagiai, net jei uziso negyvai. ir dar taves gali klausytis. tavo pokalbiai irasomi. ir uz ne etiketa gali lekt pro duris.
Taip. Telekome, ir ne tik jame, galioja taisyklė-"Klientas visuomet teisus". O darbuotojai absoliučiai jokių teisių neturi, juos visi uja, kas tik nori.

Bulma
Member
# Posted: 31 Jul 2007 15:11

Eve
diskriminacija. pazeidziamos zmogaus teises

Eve
Member
# Posted: 31 Jul 2007 15:52

Bulma
diskriminacija. pazeidziamos zmogaus teises
Jo. O tau negaila tų telefonistų? Man tai nuoširdžiai gaila..

Bulma
Member
# Posted: 31 Jul 2007 15:57

Eve
labai gaila. labai jiems nepavydziu

Eve
Member
# Posted: 31 Jul 2007 16:26

Bulma
Aš kai pietums skutau bulves, kažką užsiminiau mamai apie tai, o ji kad pašoks: "Kokį čia šūdą mali??? Nesuprantu, kaip tau gali būti gaila svetimų žmonių. Ne tavo čia dalykas domėtis jų reikalais". Jėtau, man kaip nepatiko toks mamos požiūris..

Bulma
Member
# Posted: 31 Jul 2007 22:05

Eve

man panasus sudas buvo nutikes.
tevas vakar delfi perskaite, kad amerikieciai, 5 dienas, skirtas darbui, 1 is ju palieka tvarkyt savo reikalams. suprask, tipo, poilsiauja. as tevams ir sakau, kad ir mama irgi nedaug nuo ju atsilieka. ji megsta nusiplaut, kai jai reik. bent jau anksciau. dieve, kaip ji uzsiuto. pradejo zviegt, kad as, tipo, pagal save sprendziu, kad ji saziningai i darba vaiksto, ir dar nieko nezino apie savo ankstesnias tokias savo pravaikstas. uzsipiso visam vakarui. o mane visa vakara is to eme juokas. durna kazkokia....

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
This topic is closed. You can't post a reply.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 25 [9 Feb 2020 10:52]

These forums are running on PHP forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site