free topic.... (32)

- Forums - Sign Up - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / free topic....
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
Author Message
Eve
Member
# Posted: 1 Aug 2007 19:27

Bulma
Man tavo mamos užpykimas irgi juokingas :D Žinai, aš manau, kad tikrai ne visi žmonės geba nepykti už pasakytą tiesą :)

Bulma
Member
# Posted: 2 Aug 2007 11:17

Eve
mama tikrai to nesugeba

Eve
Member
# Posted: 2 Aug 2007 14:10 - Edited by: Eve

Bulma
mama tikrai to nesugeba
Matau. Šiaip, kol tu nepapasakojai apie tą incidentą su mama, aš maniau, kad ji sugeba ir kad tu gali jai sakyt viską, ką galvoji..

Bulma
Member
# Posted: 2 Aug 2007 22:14

Eve
juokinga situacija

kaip tavo rudzis gyvena?
kaip brolelis?
pavelas?
baba?

Eve
Member
# Posted: 3 Aug 2007 18:44 - Edited by: Eve

Bulma
kaip tavo rudzis gyvena?
Rudzis? Kaip visada toks pats lox. Tėvai man su broliu nupirko naujas lenkiškas sofas. Jei mes jų neapdengam storu "adijalu", tai Rudzis masažuoja savo nagus į gobeleną. Pradrėkstose vietose į visas puses styro iššokę sintetiniai siūlai. Bet aš Rudzį vis vien myliu visa širdimi. Prifotkinau galybę jo nuotraukų... Va dvi, kokių anksčiau nerodžiau:

[img][/img]

[img][/img]

kaip brolelis?
Jis tai loxas tikras :D Gyvena gerai, daug važinėja dviračiu ir vėlai parvaro namo..

pavelas?
Oi, su juo aš nebebendrauju, nes užpiso jis mane galutinai..

baba?
Durnė neraliuota. Vis mala savo š, kad "mergaitei nedera vien su bernais draugaut".. Prišneka nesąmonių, o paskui stebisi, ko mes su broliu nenorim pas ją atostogaut..

Bulma
Member
# Posted: 3 Aug 2007 20:32

Eve
vargses lovos :)

Durnė neraliuota. Vis mala savo š, kad "mergaitei nedera vien su bernais draugaut".. Prišneka nesąmonių, o paskui stebisi, ko mes su broliu nenorim pas ją atostogaut..

o tu jai sakyk, kad netures pronukiu su tokiom savo kalbom... :D

Eve
Member
# Posted: 4 Aug 2007 13:51

Bulma
O kaip tau Rudzis fotkėse atrodo?

o tu jai sakyk, kad netures pronukiu su tokiom savo kalbom... :D
:D Aš jai kažką panašaus jau prieš 4 m. buvau sakius, o ji: "Ai, šūdas tie vyrai bei vaikai. Neturi jų-tai galva ramesnė ir gyvenimas lengvesnis.".

Bulma
Member
# Posted: 4 Aug 2007 14:36

Eve
kad kaip fotkinciau su telefonus, vis kaip lopas gaunas.

babos mintys auksines. as jai pritariu 100 procentu :D

Eve
Member
# Posted: 4 Aug 2007 20:54

Bulma
kad kaip fotkinciau su telefonus, vis kaip lopas gaunas.
Rudzis kaip lopas atrodo? Ai, nu bet.. jis ir yra lopas, tai ką čia..

babos mintys auksines. as jai pritariu 100 procentu :D
Pritari?? Jėzau. Kodėl gi taip?

Bulma
Member
# Posted: 4 Aug 2007 23:48

Eve
Rudzis kaip lopas atrodo? Ai, nu bet.. jis ir yra lopas, tai ką čia..

man jis panasus labiau i siknosparni, tik be sparnu :)

Pritari?? Jėzau. Kodėl gi taip?
toks mano poziuris

Eve
Member
# Posted: 5 Aug 2007 12:49

Bulma
man jis panasus labiau i siknosparni, tik be sparnu :)
O juokingas bent kiek?

toks mano poziuris
Tai ką, jei tau tektų gyventi vienišos moters gyvenimą, tu dėl to nė kiek nesigraužtum??

Bulma
Member
# Posted: 5 Aug 2007 18:32

Eve
O juokingas bent kiek?
1 fotkej

Tai ką, jei tau tektų gyventi vienišos moters gyvenimą, tu dėl to nė kiek nesigraužtum??
tikrai ne. taip tik geriau :)

Eve
Member
# Posted: 5 Aug 2007 19:20 - Edited by: Eve

Bulma
tikrai ne. taip tik geriau :)
Be vyrų sekso nebus.. (nepyk, kad taip rašau.. tiesiog pasakyk, ką galvoji apie mano tokią mintį..)

Bulma
Member
# Posted: 5 Aug 2007 19:56

Eve
menkas nuostolis :)

Eve
Member
# Posted: 6 Aug 2007 11:42

Bulma
menkas nuostolis :)
Norėjau paklausti, ką manai apie vieną tokį dalyką, bet gal geriau neklausiu :)

Bulma
Member
# Posted: 6 Aug 2007 12:44

Eve
Norėjau paklausti, ką manai apie vieną tokį dalyką, bet gal geriau neklausiu :)
nepakenciu, kaip zmones pradeda ka nors sakyt, ir nepebaigia.... XD
gal vel apie pavela?

Eve
Member
# Posted: 6 Aug 2007 18:07

Bulma
nepakenciu, kaip zmones pradeda ka nors sakyt, ir nepebaigia.... XD
gal vel apie pavela?

Ne. Norėjau paklausti, ką manai apie tai, kad kokia nors moteriškė visą gyvenimą išgyvena... nekalta? Mano mama sakė, jog tokie dalykai-žmogaus asmeninis reikalas, į kurį niekas neturi teisės kištis.

Bulma
Member
# Posted: 6 Aug 2007 21:11

Eve
pritariu 100 procentu

Eve
Member
# Posted: 7 Aug 2007 12:18

Bulma
OK. Gal daugiau apie tai nekalbėsiu.. Kam čia tokiais klausimais diskutuoti.

Pasakyk, ką reikėtų daryti žmogui su dalyku, kurio jis jokiu būdu negali pakeisti ar turėti kokios nors įtakos.

Ir dar vienas toks klausimėlis.. Kaip galvoji-ar tiesa, kad tokius "pokštus", kokius aš iškrėčiau K-liui, tikrai ne kiekvienas atleistų (nesiruošiu apie patį K. kalbėt, tik taip tavęs klausiu)?

Bulma
Member
# Posted: 7 Aug 2007 21:27

Eve
del kuilio - manau, koks zmogus yra, taip jis ir supranta.
siaip man ne upas aptarinet tokius rimtus dalykus :D

nezinau, ar dar spinduiuoju kokiu entuziazmu ziuredama dragon ball. taciau vis delto pareiksk savo nuomone apie si klipa, ok? :D
http://youtube.com/watch?v=tcoPeGtyC3w

Eve
Member
# Posted: 8 Aug 2007 18:01

Bulma
nezinau, ar dar spinduiuoju kokiu entuziazmu ziuredama dragon ball. taciau vis delto pareiksk savo nuomone apie si klipa, ok? :D
:D Jėga :D Man patiko frazė: "Kiekvienąkart, kai praveri burną, tu įrodai, kad esi idiotas" :D

Bulma
Member
# Posted: 8 Aug 2007 21:28 - Edited by: Bulma

Eve
:D Jėga :D Man patiko frazė: "Kiekvienąkart, kai praveri burną, tu įrodai, kad esi idiotas" :D
aha, vedzito bajeriai labai jegiski. labai pasiilgau sios animacijos, nors kai ka intike galiu paziuret.
labiausiai prajuokines dalykas buvo, kuomet (sneku ne apie si klipa), dar dragon ball (ne z ar gt) vyko turnyras. tuomet jamcis kovojo pries zmogena, i kuri buvo isikunijes dievas. taip buvo turnyras, kai gokas susituoke su cice, gal pameni. tai va, dievas zmogaus kune tuomet an tiek issidirbinejo, jog......prisimenu, kaip zviegiau ant viso kambario. pamenu, kai dievas tipo nemate, kad jo klynas atsiseges, ir siaip. XD

dievas tuomet buvo isikunijes i si zmogu - SHEN'a

Eve
Member
# Posted: 15 Aug 2007 15:17

Bulma
aha, vedzito bajeriai labai jegiski. labai pasiilgau sios animacijos, nors kai ka intike galiu paziuret.
labiausiai prajuokines dalykas buvo, kuomet (sneku ne apie si klipa), dar dragon ball (ne z ar gt) vyko turnyras. tuomet jamcis kovojo pries zmogena, i kuri buvo isikunijes dievas. taip buvo turnyras, kai gokas susituoke su cice, gal pameni. tai va, dievas zmogaus kune tuomet an tiek issidirbinejo, jog......prisimenu, kaip zviegiau ant viso kambario. pamenu, kai dievas tipo nemate, kad jo klynas atsiseges, ir siaip. XD

Nelabai pamenu Sheną, tiktai miglotai kažkaip iš atminties man išplaukė epizodas, kaip Gokas su Čiče susituokė. Gal esi radusi youtube ar kitur vaizdelių su Shenu?

Bulma
Member
# Posted: 15 Aug 2007 17:57

Eve
radau tik ispaniskai http://youtube.com/watch?v=mvR6TN7pDh4

Eve
Member
# Posted: 16 Aug 2007 13:37 - Edited by: Eve

Bulma
radau tik ispaniskai [url=http://youtube.com/watch?v=mvR6TN7pDh4
]http://youtube.com/watch?v=mvR6TN7pDh4[/i]
[/url]
Man patinka šitas video, nors ispanškai aš beveik nesuprantu.[i/]

Jėzau Marija, šiandien 15.20 aš išvarau pas babą ir būsiu iki pirmadienio.. Kaip nenoriu vykt... juk ten nėr ką veikt.. Tas mano pirštas, kurį žaisdama tinklinį sumušiau, pasirodo, nelūžo, tiktai sausgyslės buvo smarkokai patemptos.. Dabar man jų nebeskauda, dirbti galiu, todėl mama į kaimą mane ir tremia.. Būtų kaulas lūžęs-nereiktų važiuot..

Bulma
Member
# Posted: 16 Aug 2007 13:42

Eve
duok katei pirsto paskanauti....

blet, suo neseniai prisiko virtuvej ir............ reik sutvarkyt, bet as negaliu. ten taip dvokia ir dar taip juokas ima, kad nett nezinau ka daryt :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Eve
Member
# Posted: 31 Aug 2007 12:09

Bulma
blet, suo neseniai prisiko virtuvej ir............ reik sutvarkyt, bet as negaliu. ten taip dvokia ir dar taip juokas ima, kad nett nezinau ka daryt :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Fūūūūūūūūū, šlykštu daros, apie tai pagalvojus :D Bet vis vien juokas iš to ima :D

Kad tau nebūtų taip pikta dėl to, jog prasideda velniškieji metai, iš bulgaraičių pašto tau atsiųsiu keletą linksmų dalykiukų-dviejų dalių pokalbį, per kurį ruskiai tarpusavy pizdavojasi, ir kažkieno pasakojimą apie tai, iš kur atsirado žodis "*ui" ir kur tą žodį galima panaudoti :)

Bulma
Member
# Posted: 31 Aug 2007 20:38

Eve
Fūūūūūūūūū, šlykštu daros, apie tai pagalvojus :D Bet vis vien juokas iš to ima :D
dabar mane irgi tik jukas ima...

Kad tau nebūtų taip pikta dėl to, jog prasideda velniškieji metai, iš bulgaraičių pašto tau atsiųsiu keletą linksmų dalykiukų-dviejų dalių pokalbį, per kurį ruskiai tarpusavy pizdavojasi, ir kažkieno pasakojimą apie tai, iš kur atsirado žodis "*ui" ir kur tą žodį galima panaudoti :)
paziuresiu rugsejo 1 - sudinosios proga

Eve
Member
# Posted: 1 Sep 2007 11:31

Bulma
paziuresiu rugsejo 1 - sudinosios proga
Kai paklausysi, pasakyk, kaip tau tie failai :D

Bulma
Member
# Posted: 1 Sep 2007 13:48

Eve
Kai paklausysi, pasakyk, kaip tau tie failai :D
su unitazu juokingiausia

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
This topic is closed. You can't post a reply.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 25 [9 Feb 2020 10:52]

These forums are running on free forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site