free topic.... (35)

- Forums - Sign Up - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / free topic....
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
Author Message
Bulma
Member
# Posted: 20 Oct 2007 14:20

Eve
zogus ilgai nelauke ir pradejo plustis.
bet pabaiga uzvis geriausia : eik tu n*******

Eve
Member
# Posted: 20 Oct 2007 19:26

Bulma
zogus ilgai nelauke ir pradejo plustis.
Iš ruskių saito nuknisau kiek anksčiau įvykusį tų dviejų pokalbį, kuriam bernelis taip pat prie diedo dėl domofono pisas.. Pašnekesys, kurį tau užmečiau, yra lyg ir tęsinys, lyg antra dalis to ankstesnio. Antroj daly bernas, daugybę kartų prieš tai zvanijęs dėl to domofono, galutinai užpiso diedą, nu ir tas pratrūko..

bet pabaiga uzvis geriausia : eik tu n*******
Ar prajuokino bent truputėlį ?

Bulma
Member
# Posted: 20 Oct 2007 19:27

Eve
labai juokinga. ziauriai. nusiuntei man si faila? tipo, 2 dali?

Eve
Member
# Posted: 20 Oct 2007 19:30

Bulma
labai juokinga. ziauriai.
Aš suabejojau, ar tave juokas suėmė, po to, kai ne su itin ryškiom emocijom pareiškei nuomonę apie failą forume

nusiuntei man si faila? tipo, 2 dali?
Taip, antrą

Bulma
Member
# Posted: 21 Oct 2007 13:13

Eve
gerai, kai baigsiu nd, paklausysiu

Eve
Member
# Posted: 24 Oct 2007 16:22

Bulma

-..... jūs man paaiškinkit, kodėl taip darot.
-Ką darau??!!??
-Skambinat man!
-Kur?
-Į duris!
-Eik tu pyzdon!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bulma
Member
# Posted: 24 Oct 2007 18:26

Eve

Eve
Member
# Posted: 25 Oct 2007 14:40

Bulma
Praklausei tuos smagiuosius failiukus?

Bulma
Member
# Posted: 26 Oct 2007 15:31

Eve
taip. su durim geriausia

Eve
Member
# Posted: 31 Oct 2007 22:01

Bulma
Sveiks, Boleslovai

Kadangi, kaip sakiau, forumas mane jau ganėtinai užp, tai aš į jį retai dabar užeinu

Kaip tu laikais, kaip atostogos ir šiaip gyvenimas eina? Kaip tavo tėvai, diedulis, Balcis su Šunim Uzbeku??

Bulma
Member
# Posted: 1 Nov 2007 10:23 - Edited by: Bulma

Eve
Tevui sirgimas baiges antradieni, tai vienatve galejau pasimegaut treciadieni ir siandien, nes jis , mama, diedulis isvare i kaima visu sv dienos proga. man atostogos pasidare labai linksmos, kai atradau pietu korejos tv sou, kurio dali idejau i kt topika.

nors ir ne velnio nesuprantu, kas sakoma, bet lydaus nerealiai kaip nuo rusisku juokeliu, kuriu prisiuntei

gyvunu fronte nieko naujo. suo pakankamai ramiai gyvena, o kate as vis dar, mamos zodziais, TERORIZUOJU!!!!!!!!!!!!!!!!

ruslanasite
Member
# Posted: 12 Nov 2007 01:09

Hello everybody!

What's new in your lifes?

Today I saw for the first time this year snow. It's great! I love the snow!

And right now I'm watching on animal planet. I became a fan of Animal Planet! LOL!

Lussekatt
Member
# Posted: 12 Nov 2007 01:24

Eve
Bulma

May I ask you a bit weird question?....

Are you REALLY fans of RUSLANA? I mean you enter the forum and seemes to care nothing about other topics except three topics and one of them is this one. You doesnt seems to notice any other topics around you, no matter what they might contain and you never join the rest of us in other discussions....

ruslanasite
Member
# Posted: 12 Nov 2007 23:38

I'll be offline tomorow...

Bulma
Member
# Posted: 13 Nov 2007 16:50

Lussekatt
my answer is:

i'm fan of ruslana's music. while her new album isn't realised, i do not have what to discuss about.

Lussekatt
Member
# Posted: 13 Nov 2007 19:42

Bulma

Thanks for your reply, I appreciate it. I hope you have the patience to wait for the new album. Im sure its worth waiting for! And the rest of us also often talk about other things than Ruslana while we also waiting...

ruslanasite
Member
# Posted: 15 Nov 2007 22:23

I'm back!

Eve
Member
# Posted: 16 Nov 2007 18:37

ruslanasite

Bulma
Ką tik nusiunčiau tau dar kelis rusiškus failus apie senį ir telefoninius teroristus broliukus :D Vienas failas yra "Durų" 1-a dalis, ne itin juokingas, bet visgi vertas dėmesio :D Dar du-apie tai, kaip broleliai, surinkę kompaniją, visaip tyčiojasi iš to senio ir veblenančiu balsu dainuoja į ragelį visokias nesąmones :D Jie tikrai parodo, kad tiedu-tikrai smarkokai pistelti XD O ketvirtam bernelis zvanija seniui ir sako, kad čia-bomžai iš stoties :D Nuo šito tai galima apsimyžt :D :D XD

Bulma
Member
# Posted: 16 Nov 2007 19:06

Eve
tuoj nusiloudinsiu....
...bomzai is stoties....

Eve
Member
# Posted: 18 Nov 2007 13:46

Bulma
bomzai is stoties....
Tai jau nusiloudinai :D Žiauriai išlūžai, kaip aš supratau iš tavo sms XD XD XD XD XD

Bulma
Member
# Posted: 18 Nov 2007 14:26

Eve
jezau, tie failai siaubingai juokingi

ypac su telefonine prostitute ir borisu moisejevu

Eve
Member
# Posted: 18 Nov 2007 17:01

Bulma
ypac su telefonine prostitute ir borisu moisejevu
O kaip tau tas diedo "Kalinka, kalinka" "Dainavimo" 2-oj daly?

Man pasirodė, kad "Durų" 1-ą dalį aš tau esu du kartus pasiuntus.

Bulma
Member
# Posted: 18 Nov 2007 17:35

Eve
O kaip tau tas diedo "Kalinka, kalinka" "Dainavimo" 2-oj daly?
netiketa, ir del to juokinga

Man pasirodė, kad "Durų" 1-ą dalį aš tau esu du kartus pasiuntus.
tikrai ne, turi tik viena varianta

Eve
Member
# Posted: 19 Nov 2007 19:45

Bulma
netiketa, ir del to juokinga
Mane tai juokas ima iš prasmės-nu kaipgi kalinka gali tokioj... hmmm... vietoj būt.

tikrai ne, turi tik viena varianta
O šita 1-a dalis turbūt kiek blankoka...

Bulma
Member
# Posted: 19 Nov 2007 20:12

Eve
blankoka, blankoka

Eve
Member
# Posted: 20 Nov 2007 17:40 - Edited by: Eve

Bulma
Bet vis vien geriau negu dauguma lietuviškų pokalbių.

Jaučiu, bus p iš kontro...

Bulma
Member
# Posted: 20 Nov 2007 19:32

Eve
Jaučiu, bus p iš kontro...

IR AS JAUCIU....

Eve
Member
# Posted: 21 Nov 2007 13:49 - Edited by: Eve

Bulma
Kaip gaila, kad neįmanoma kaip nors slaptai įlįst šūlion ar į info kabą, kai nieko ten nėra, ir įsiknisus į kompus tą darbą pataisyt. Jei būtų galima padaryt, aš padaryčiau.

Šian per info vėl malėm paskalį ir išmokom dar 1 naują dalyką. Žodžiu, sužinojom, jog tam, kad būtų galima patogiau ir greičiau apskaičiuot rezultatą, į programą reik įrašyt paprogramę-kaip ir savarankišką programytę su savo var ir kitkuo, į kurią pagr. programa kreipiasi, kuomet ją paleidi. Žinau, kad nelabai aiškiai paaiškinau Ryt atnešiu tau savo info sąs. ir porą Veslavos duotų lapų apie paprogrames (juos būtų gerai nusišviest)

Beje, Justinskį pakvietė prie lentos, kad tas išspręstų užd. naujuoju būdu. Jis nenorėjo eit ir subumbėjo: "Aš alergiškas kreidai". Bet visgi buvo priverstas fyrint ir parašyt lentoj programą. Kai rašė, jam kažkuriuo metu šonuose nebeliko vietos (ten buvo likęs anksčiau buvusios klasės sprendimas), nu tai jis ėmė sausu skuduriuku valyt, į šonus byrant kreidos dulkėms. Mokytoja, pamačius dulkes, paklausė: "Tai ką, įsibėgėjus spręst, alergija praėjo? " O jis tada išsiviepė ir: " Skudurui aš nealergiškas, bet kreidai-jo".

Bulma
Member
# Posted: 22 Nov 2007 12:57

Eve
Beje, Justinskį pakvietė prie lentos, kad tas išspręstų užd. naujuoju būdu. Jis nenorėjo eit ir subumbėjo: "Aš alergiškas kreidai". Bet visgi buvo priverstas fyrint ir parašyt lentoj programą. Kai rašė, jam kažkuriuo metu šonuose nebeliko vietos (ten buvo likęs anksčiau buvusios klasės sprendimas), nu tai jis ėmė sausu skuduriuku valyt, į šonus byrant kreidos dulkėms. Mokytoja, pamačius dulkes, paklausė: "Tai ką, įsibėgėjus spręst, alergija praėjo? " O jis tada išsiviepė ir: " Skudurui aš nealergiškas, bet kreidai-jo".

Eve
Member
# Posted: 22 Nov 2007 14:36 - Edited by: Eve

Bulma
Tie broliukai-nerealios žmogystos

Bolve, ryt aš tau duosiu lapus, kuriuose paaiškinta, kas tai yra paprogramės, nusišvietimui, ir keletą užduočių namų darbams. Geriau tau visa tai gaut rytoj negu po savaitgalio, nes užduotys gan nelengvos, todėl reik daug mąstyt prie jų sėdint, o likus 1 dienai iki info pamokos sunku bus žmoniškai jas padaryt.. Dar atnešiu sąs., kuriam yra nuo lentos nurašytas Justinskio sprendimas.

Beje, įvertink mano paskutinių darbų Microsoft Paint vaisius:

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
This topic is closed. You can't post a reply.

- Forums -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 25 [9 Feb 2020 10:52]

These forums are running on chat forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site