free topic.... (36)

- Forums - Sign Up - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ΣκπΰΏνρόκΰ - Πσρρκθι - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / free topic....
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
Author Message
Bulma
Member
# Posted: 22 Nov 2007 16:05

Eve
I-asis vercia is koto
II-primena sulia

Eve
Member
# Posted: 25 Nov 2007 11:28

Bulma
II-primena sulia
Betgi čia BROLIAI....

Bulma
Member
# Posted: 25 Nov 2007 16:50

Eve
Betgi čia BROLIAI....

vis tiek nebe tas juokas...

beje, ta britney daina nepasakyciau, kad tokia, kokios tikejaus...
nera istvirkus daina

Eve
Member
# Posted: 27 Nov 2007 21:45

Bulma
Povilevskis-nuostabus sufleris

beje, ta britney daina nepasakyciau, kad tokia, kokios tikejaus...
nera istvirkus daina

O kokia tavo nuomonė apie dainą?

Bulma
Member
# Posted: 28 Nov 2007 17:02

Eve
prasta kaip visa teen pop muzika

Eve
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:05

Bulma
prasta kaip visa teen pop muzika
Man daina irgi nepatinka, ją parsisiunčiau tik tam, kad prisiminčiau, kaip skamba, ir pabandyčiau suprast, dėl ko mane anksčiau taip žavėjo.

Žinai, per informą įvyko keletas gerų dalykėlių, ir vėl broliukų, tiksliau, vieno broliuko-Justinskio, dėka . Būtų jie gal abiejų brolių dėka įvykę, nu bet Justinskis šiandien be Povilevskio pamokoj apsireiškė. Žodžiu, Veslava, kaip kad visuomet, pamcės pradžioj ėmė tikrint, kas atėjo ir kas-ne. Kai daėjo iki tavęs, aš pasakiau, kad tu šioj informatikoj nebūsi, o Justinskis išrėžė: "Indrė pabėgo". Mokytoja tada: "O pats ką vakar padarei?". Tas atsakė: "Nu tai aš dėl pateisinamos priežasties nebuvau". Po patikrinimo jam buvo liepta eit prie lentos ir spręst užduotį iš lapelių, kur vakar gavom, tai tuomet Justinskis pradėjo išsisukinėt, teisindamasis, kad neturi užduočių. Veslava jam tada pasakė: "Neturi, nes nevaikštai į pamokas, be to, negi tau brolis negalėjo duot?". Nu, bet paskui ji jam atprintavo užduotis, ir tas galiausiai nekėblino prie lentos ir pasiėmė kreidą, Stovėdamas ten, Justinskis išsiviepęs iki ausų ėmė aiškint, kad spręst jis nenori, nes jam tipo čia kaip nėr ką veikt, kad jis daro visai grupei malonę rašydamas sprendimą ant lentos, ir kad galėtų bet kokį uždavinį nepriekaištingai atlikt. Nu bet po kelių minučių jisai, pasirodo, pervertino savo jėgas, nes užduotis buvo nelengva, su moduliu. Nei jis pats, nei kas nors iš grupės nežinojo, kaip programoj parašyt modulį. Mokytoja suirzusi paklausė: "Nejaugi jūs nežinot, kokia funkcija yra išreiškiamas modulis?" O Justinskis atrėžė: "Taip, nežinom. Kažin, kaip jūs mus mokot, kad mes, trečius metus kaldami paskalį, iki šiol nežinom, kokia ten funkcija"

Bulma
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:22

Eve
"Indrė pabėgo".

ot kuilys

"Taip, nežinom. Kažin, kaip jūs mus mokot, kad mes, trečius metus kaldami paskalį, iki šiol nežinom, kokia ten funkcija"

jomajo. kokia iskalba

Eve
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:34 - Edited by: Eve

Bulma
ot kuilys
Pats iš pamcių bėga, o kitus stukalina.

jomajo. kokia iskalba
Taip. Broliai-labai iškalbingi.

Bulma
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:38

Eve
Pats iš pamcių bėga, o kitus stukalina.

todel, matyt, man povilas ir patiko is pat pradziu labiau nei justinas. jis man kazkoks neaiskus

Eve
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:45 - Edited by: Eve

Bulma
todel, matyt, man povilas ir patiko is pat pradziu labiau nei justinas. jis man kazkoks neaiskus
Nu, man jis irgi atrodo keistas, savotiškas žmogus.

Bulma
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:47

Eve
bet kazkaip keista, jog kai manes nebuvo, tai ir povilo ne. ar jie taip vaiksciojo tokiom dienom? nepamenu kazkaip

Eve
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:50

Bulma
bet kazkaip keista, jog kai manes nebuvo, tai ir povilo ne. ar jie taip vaiksciojo tokiom dienom? nepamenu kazkaip
Na, bent jau aš pastebėjau, kad kartais jie ateina į info kartu, o kartais vienoj pamcėj sėdi vienas, o kitoj-kitas. Įvairiai jie elgias.

Bulma
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:53

Eve
tai cia matyt bus tik sutaapimas, mat ir ana 3dieni mes abu neapsireiskem

Eve
Member
# Posted: 28 Nov 2007 19:55

Bulma
O gal Povilas iš anksto žinojo, kad tavęs pamcėj nebus, ir, kadangi tu jam patinki, pamanė: "Nėra ko sėdėt pamcėj, kai joje Indrės nėra".

Bulma
Member
# Posted: 28 Nov 2007 20:09

Eve
"Nėra ko sėdėt pamcėj, kai joje Indrės nėra".

tu specialiai taip pasakei...

Eve
Member
# Posted: 28 Nov 2007 20:22

Bulma
tu specialiai taip pasakei...
Norėjau biškį tave paerzint..

Dabar jau eisiu-reik susikonspektuot tą supistą durnę Nėrį.

Bulma
Member
# Posted: 28 Nov 2007 20:25

Eve
ir mane varo

Eve
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:01

Bulma
Dieve mano.. Kiek ryt šūdo per pamces reiks malt.. Ta šūlia-suknista skylė, tiesiog prakeiktųjų kaimas...

Bulma
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:03

Eve
Dieve mano.. Kiek ryt šūdo per pamces reiks malt.. Ta šūlia-suknista skylė, tiesiog prakeiktųjų kaimas...

tu cia dar svelniai sneki. jei nebutu, kas ziuri topikus, prirasyciau visokiu GRAZIU zodziu, kurie ja ivardytu ziauriai

Eve
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:06

Bulma
tu cia dar svelniai sneki. jei nebutu, kas ziuri topikus, prirasyciau visokiu GRAZIU zodziu, kurie ja ivardytu ziauriai
Aš irgi. Kaip epitetus panaudočiau viską, kas šnekama "Bomžuose", ir dar daugiau...

Bulma
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:08

Eve
telefonine prostitute

Eve
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:13

Bulma
Nu nevadinčiau jos "telefonine prostitute", nes šūlei toks epitetas netinka. Šiaip apie ją kalbėdama vartočiau įvairius rusiškus žodelius. O epitetus savus pramaišiui su r. keiksmais sukurčiau.

Bulma
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:15

Eve
jauciu apkaltintu spamu kokiu

Eve
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:19

Bulma
Gali būti. Tu, jaučiu, jei galėtum rašyt "epitetus" šūliai, tikrai forumą jais "užspamintum".

Bulma
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:22

Eve
uzkistumem visa serveri

Eve
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:27

Bulma
Taip. Mus už tai turbūt amžiams užblokuotų...

Bulma
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:29

Eve

Eve
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:33

Bulma
Bolve, aš jau kiek laiko noriu tavęs šito paprašyt, tačiau vis pamirštu. Jei tau nesunku, pasiųsk man į paštą M. Carey dainą "Twister" iš albumo "Glitter". Man labai patinka ta aukšta nata, kurią Carey į dainos pabaigą "paima"..

Bulma
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:37

Eve
tuoj pat

cia ta koriejiete boa, kurios daina tau siunciau

Eve
Member
# Posted: 6 Dec 2007 19:40 - Edited by: Eve

Bulma
tuoj pat
Ačiū tau labai

cia ta koriejiete boa, kurios daina tau siunciau
Visai simpatiška persona.

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 48 . 49 . >>
This topic is closed. You can't post a reply.

- Forums -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 247 [7 Jun 2019 14:16]

These forums are running on web forum software miniBB™ © 2001-2019 admin | Ruslana. Official site