Dancer's gallery (1)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / Dancer's gallery
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Author Message
cora
Moderator
# Posted: 27 Jun 2005 21:07 - Edited by: cora
Reply 

I thought it is time for a picture gallery of the core group of the Zhyttya dancers. Here we go:

Ilona

Svetlana

Lessya (Alexandra)

Sasha

Volodya

And all together: Sasha, Ruslana, Lessya, Volodya, Ilona, Svetlana.

And some more photos of the guys:

Sasha

Sasha

Volodya

URL

Esther
Moderator
# Posted: 27 Jun 2005 21:10
Reply 

They had great fun i guess there!! Who made the pictures???

Cosa_nostra
Member
# Posted: 27 Jun 2005 21:11
Reply 

cora
Perfect idea!!! Where do U get all these pictures?

obw
Member
# Posted: 27 Jun 2005 21:16
Reply 

Great pictures! Now millions of questions have been answered. ;-)

Esther
Moderator
# Posted: 27 Jun 2005 21:19
Reply 

Haha indeed loads haha.

Envy
Member
# Posted: 27 Jun 2005 21:23
Reply 

Thank you for sharing these pictures with us :)

diplos pelekys
Member
# Posted: 27 Jun 2005 21:26
Reply 

I have learned their names, finally!!!
Nice done, cora :-)))

cora
Moderator
# Posted: 27 Jun 2005 21:36
Reply 

Esther
They had great fun i guess there!
Yes, indeed :-)

Who made the pictures???
I did. Lucky me :-))

Cosa_nostra
Perfect idea!
You're welcome :-)

Where do U get all these pictures?

See topic Ruslana and the racing cars

diplos pelekys

I have learned their names, finally!!!

Me too. And I really hope that I rembered them correctly. If anyone notices a mistake please let me know.

cora
Moderator
# Posted: 27 Jun 2005 21:40
Reply 

And as we don't want to forget our Ruslana, here is the picture of her of this series.

Cosa_nostra
Member
# Posted: 27 Jun 2005 22:47
Reply 

cora
See topic Ruslana and the racing cars
I've seen it allready))) It was great)))

Ivan
Member
# Posted: 27 Jun 2005 23:01
Reply 

cora
Thanks for that info! Many of my friens ask me for Ruslana's dansers names amd so on! Thank you!

diplos pelekys
Member
# Posted: 27 Jun 2005 23:33
Reply 

Is there any short biography for each member separately?
Would be nice to have one :-)

Christiane
Moderator
# Posted: 28 Jun 2005 23:53
Reply 

cora
Thanks for posting, now everybody knows, who is who :-)

taina
Member
# Posted: 29 Jun 2005 00:10
Reply 

cora
thank you! finally i know who is who

Matejci
Member
# Posted: 29 Jun 2005 19:40
Reply 

Waaaaaaaaaaaaaaaaaaw....;-) tnx!!

NEMESIS
Member
# Posted: 29 Jun 2005 22:17
Reply 

hey this pictures are from last sunday! when they were in Germany. who took them?

cora
Moderator
# Posted: 29 Jun 2005 22:23
Reply 

NEMESIS
when they were in Germany. who took them?

I took them :-)
See also topic Ruslana and the racing cars

NEMESIS
Member
# Posted: 29 Jun 2005 22:32
Reply 

cora
brava!!:) great pics! so u're from Germany. u talked to them? tell us the story! :) we all want to hear how your meeting with them went!

Esther
Moderator
# Posted: 30 Jun 2005 09:40
Reply 

Cora
INDEED LUCKY YOU!!! Me is jalous!!!
Did you have the time to talk with Ruslana??

Guntram
Moderator
# Posted: 30 Jun 2005 14:34
Reply 

cora
Moderator
# Posted: 30 Jun 2005 20:07
Reply 

NEMESIS
u talked to them? tell us the story! :) we all want to hear how your meeting with them went!

Guntram and I met Ruslana + team each time they visited Germany since March. See topics Ruslana 12 Points and Ruslana in Sonneberg. Each time it got a bit easier.

The meeting went very well. Ruslana is an ever so nice person, so natural and uncomplicated, all of them are very pleasant people. And as you can see from the pictures, everyone had a lot of fun :-)

Felicia
Member
# Posted: 27 Sep 2005 12:24 - Edited by: Felicia
Reply 

Ѕачу, цей розд≥л англомовний, та краще в≥дверто з≥знаюс€, що м≥й сп≥ч далеко не бездоганний, тому € краще просто викладу гарн≥ зн≥мки учасник≥в балету "∆итт€", €к≥ знайшла в арх≥вних новинах оф≥ц≥йного сайту, - можливо, хтось њх не побачив.

Svetlana

Lesya
ѕовну фотогалерею можете знайти тут.

Felicia
Member
# Posted: 27 Sep 2005 15:48 - Edited by: Felicia
Reply 

ѕогл€ньте, х≥ба не красун≥? Ћесюн€ та –усланка :)

„ар≥вний балет "∆итт€" (неповним складом).

ѕовна верс≥€ галерењ знаходитьс€ тут.

Ginta
Member
# Posted: 29 Sep 2005 17:00
Reply 

This pictures all it very greate

wilddaryna
Member
# Posted: 5 May 2006 11:23
Reply 

Ginta
Svetlana,ya yiyi pershu bachila v aeroporti!
vona duzhe mila!:)))

wilddaryna
Member
# Posted: 5 May 2006 18:04
Reply 

sorry v pershu;)

kilkabone
Member
# Posted: 14 May 2006 12:27
Reply 

pictures are wonderful!!!

yanya
Moderator
# Posted: 14 May 2006 12:51
Reply 

This photo were made in Rivne on the 8th of March

Anton
Moderator
# Posted: 14 May 2006 13:00
Reply 

yanya
WOW!! Cool :))

Genik19
Member
# Posted: 29 Jul 2006 01:41
Reply 

- „имало людей, €к≥ дивилис€ виступ –услани на ?™вробаченн≥? ≥ згодом розпитували мене про подробиц≥ тоњ под≥њ, впевнен≥, що з нею на сцену виходили два хлопц≥-близнюки. Ќасправд≥ це не близнюки, ≥ нав≥ть не брати. ѕредставте усю п?€т≥рку читачам, будь ласка. ѕочнемо з ¬олод≥ ћазура...

- «≥ свого сина починати? (см≥Їтьс€) Ќу добре. Ќа ?™вробаченн≥? у —тамбул≥ з –усланою на сцену виходили ¬олод€ ћазур, —аша √арбарчук, ≤лона √орда, Ћес€ ѕерун, —в≥тлана Ѕл≥нова.

¬олод€ танцювати почав п≥зно ? у дес€тому клас≥. …ого до певного часу танц≥ взагал≥ не ц≥кавили. я його у першому клас≥ в≥ддала до балетноњ школи, та навчанн€ йшло з примусу. Ќарешт≥ бабц€ з д≥дом сказали: не муч дитину, тебе ж н≥хто н≥ до чого не примушував? ћи дали йому спок≥й. ” дес€тому клас≥ в≥н раптом прийшов на репетиц≥ю: буду, мовл€в, танцювати. я поставила його на розминку ≥ особливоњ уваги не звертала. ƒо реч≥, дотепер не дала йому жодного ≥ндив≥дуального зан€тт€. ј тод≥ минув де€кий час, ≥ в≥н сказав мен≥: ?ѕостав мене у цей номер?. - ?“и ж не танцюЇш, - кажу, - €к € можу тебе поставити?. ј в≥н: ?јле ж € тв≥й син?. Ќатиснули разом з батьком. ?“а постав його у задню л≥н≥ю, - переконував мене чолов≥к. - ¬се одно його не буде там видно?. ≤ з того часу у ¬олод≥ з?€вивс€ азарт, в≥н почав дуже наполегливо працювати. ј пот≥м дивлюс€: та його вже можна ставити у номер не т≥льки тому, що в≥н м≥й син.

—ашко √арбарчук (?близнюки? з ¬олодею, €к вважаЇ дехто) танцюЇ у мене вже дес€ть рок≥в. ÷≥каво, що к≥лька рок≥в тому в нас ≥ справд≥ танцював його брат-близнюк? ѕ≥д час промо-туру на ћальт≥ —ашко за годину до концерту на репетиц≥њ зазнав травми ? надрив зв?€зок. Ќа ноз≥ утворилас€ величезна гематома ? в≥н не зм≥г вийти на сцену. –услана пот≥м жартувала, що на ћальт≥ —ашко ви€вивс€ б≥льш ?розкрученим?, н≥ж вона: наб≥гли журнал≥сти, ус≥ запитували, що з танцюристом. ≤ пот≥м, на ?™вробаченн≥?, мальт≥йц≥ п≥дходили, ц≥кавилис€, €к його нога. ј перед ф≥налом ?™вробаченн€? ? про це читач≥ ?¬«? знають з репортаж≥в з≥ —тамбула ? отруњвс€ ¬олод€. Ћежав п≥д крапельницею за лаштунками? ƒ≥вчатам щастить б≥льше ? з ними таких неспод≥ванок (тьху-тьху) не стаЇтьс€. —в≥тлана, Ћес€ та ≤лона прийшли в ?∆итт€? майже одночасно ≥ вже рок≥в ш≥сть-с≥м танцюють у мене. я зауважила, що талановит≥ танцюристи приход€ть зазвичай не по одному. ј, можливо, просто таланти один в≥д одного спалахують, њм ц≥каво конкурувати з р≥вними, а не з≥ слабшими. —в≥тлана ? розумниц€, зак≥нчила школу з золотою медаллю, ≤нститут ф≥зкультури ? з червоним дипломом, маг≥стратуру зак≥нчуЇ зараз з в≥дзнакою ≥ буде вступати до асп≥рантури. ≤ все це робить одночасно з виступами, турами, гастрол€ми! Ћес€ ? студентка Ћьв≥вськоњ комерц≥йноњ академ≥њ. ≤лона зак≥нчила  ињвський ун≥верситет культури, в≥дд≥ленн€ ?сучасна хореограф≥€?.
- я звернула увагу на те, що, незважаючи на напружений граф≥к, ? дв≥ репетиц≥њ щодн€ перед ф≥налом Ђ™вробаченн€ї ? д≥вчата з балету дуже мало њли...

- —права в тому, що ус≥ танцюристи на гастрол€х набирають вагу. ѓд€ть, €к правило, вже п≥сл€ концерту, вноч≥, а пот≥м падають спати. « таким режимом нав≥ть при навантаженн€х зайв≥ к≥лограми набираютьс€. ѕот≥м зган€ють зайве у тренажерних залах?

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 112 [2 Mar 2020 00:27]

These forums are running on light forum script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site