Ћюди з обмеженними можливост€ми

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Off-Topic / Ћюди з обмеженними можливост€ми
Author Message
hristina_lutsk
Member
# Posted: 17 Dec 2008 17:40
Reply 

ѕрив≥т вс≥м!
ћене звати ’ристина. я живу у Ћьцьку. ћен≥ 13 рок≥в.
–услану € слухаю 3 2003 року. ¬≥дколи € почала слухати –усю в мене з'€вилось нове хобб≥ - створенн€ рем≥кс≥в на њњ п≥сн≥. –услану вживу € бачила лише один раз, 28 листопада п≥д час туру Wild Energy.
” вас може виникнути питанн€ "„ому лише один раз?", а це тому, що € в≥д народженн€ не можу ходити через травму спинного мозку (так кажуть моњ батьки, а точн≥ше мо€ мама). “ому € дуже р≥дко кудись виходжу.
ѕовернемось до концерту. я була на њњ шоу, мен≥ дуже сподобалось, ст≥льки емоц≥й, ст≥льки енерг≥њ, ст≥льки драйву... ѕросто супер! ѕ≥сл€ концерту –услана дала мен≥ автограф ≥ € сфотографувалась ≥з нею. ѕ≥сл€ цього € поњхала додому дуже дуже рада ≥ весела, адже зд≥йснилась мо€ запов≥тна мр≥€.
“епер розпов≥м про себе ≥ про своЇ житт€... ¬ принцип≥ в мене все €к у звичайноњ людини, але Ї де€к≥ обмеженн€. Ќавчаюс€ € в 7 клас≥, ≥ндив≥дуально ≥ вдома, а не у школ≥. я пересуваюсь на в≥зку, а в≥зок не у вс≥ двер≥ пролазить. я майже кожного дн€ сиджу вдома, а так хочетьс€ кудись п≥ти на св≥же пов≥тр€, чи хоча б посп≥лкуватис€ з кимось.
я на цьому форум≥ хочу знайти нових друз≥в.

ѕиш≥ть в асю - посп≥лкуЇмось.
364 104 766

ћ≥й ‘отоальбом

WildYennifer
Moderator
# Posted: 17 Dec 2008 17:46
Reply 

hristina_lutsk
я дуже поважаю тебе - бо у тебе э мр≥€! ” кожного з нас маЇ бути мета, мр≥€, бажанн€ чогось дос€гти.
ќбов'€зково посп≥лкуЇмось! як т≥льки зареЇструюс€ в ас≥, знайду тебе.
’очетьс€ написати б≥льше, але не завжди вистачЇ сл≥в... “ому ось так.

Alex__Angel
Member
# Posted: 17 Dec 2008 17:47 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

hristina_lutsk

ћи з тобою вже знайом≥

Radiowave
Member
# Posted: 17 Dec 2008 17:52
Reply 

hristina_lutsk
ти дуже сильна людина!
€ - јльона, мен≥ теж 13!
¬ мене, нажаль, аська не працюЇ(((.
я бачу, ти Ї на мейл.ру... ¬ тебе Ї Mail.ru Agent? ÷е майже теж саме, що й аська. јле там ще приход€ть пов≥домленн€, коли у поштовий скринц≥ Ї новий меседж. якщо Ї - додавай у друз≥. ћ≥й e-mail - oskolki_leta@list.ru

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 17 Dec 2008 18:23
Reply 

hristina_lutsk

ѕрив≥тик
“и бов"€зково знайдеш тут багато друз≥в. —аме так ≥ буде

ѕиши в асю: 420 175 204

Wild Lena Angel
Member
# Posted: 18 Dec 2008 20:45
Reply 

hristina_lutsk

ѕрив≥т сонечко!
“и саме тут знайдеш багато людей,€к≥ з тобою будуть сп≥лкуватис€ ≥ € ≥з ти,хто допоможе ≥ просто посп≥лкуЇтьс€ з тобою.........ћо€ ас€:
387809814

Ѕуду рада з тобою познайомитис€.....

Ruthen
Moderator
# Posted: 19 Dec 2008 21:55
Reply 

hristina_lutsk
Pryvit! Respekt tobi!

Pyshy v asu, budu duzhe radyj pospilkuvatys:

394496641

alex_alex
Member
# Posted: 19 Dec 2008 23:01
Reply 

практикуй самовнушение,друг этим себ€ поставил на ноги.или эзотерику.но лучше первое-второе если опустишь руки,хот€ € так думаю ты вообще не приймеш во внимание мои советы.

Genik19
Member
# Posted: 20 Dec 2008 14:11
Reply 

alex_alex
ј что с твоим другом было?

lampellen
Member
# Posted: 20 Dec 2008 14:28
Reply 

hristina_lutsk

¬от мо€ ас€ 493225866, кстати, € уже теб€ добавила! ѕиши, буду очень рада пообщатьс€

alex_alex
Member
# Posted: 20 Dec 2008 23:00
Reply 

Genik19
сламал позвоночник

hristina_lutsk
Member
# Posted: 30 Jan 2009 23:05
Reply 

¬ибачте у мене не травма, а ƒ÷ѕ (дит€чий церебральний парал≥ч). ѕросто € сильно в мами про це не розпитувала, от ≥ написала трошки не те.

hristina_lutsk
Member
# Posted: 9 May 2010 14:19
Reply 

«наЇте, це нав≥ть дуже добре, що у мене таке випробуванн€ я зрозум≥ла багато важливих речей.
я, звичайно, хочу все зм≥нити, жити повноц≥нним житт€м. ≤ все обов'€зково зм≥нитьс€.

ўодо сп≥лкуванн€ з фан-клубом. то € дуже хочу ≥ буду сп≥лкуватис€. “≥льки трошечки п≥зн≥ше. ћен≥ зараз треба в≥дпочити в≥д сп≥лкуванн€.

ingvarwolf
Member
# Posted: 25 May 2010 00:37 - Edited by: ingvarwolf
Reply 

... а нав≥що припин€ти сп≥лкуватис€? “ут не т≥льки перевертн≥, але й лёди Ї... ......

hristina_lutsk
Member
# Posted: 27 May 2010 00:10
Reply 

ingvarwolf

ѕросто € хочу трохи пожити дл€ себе, а не дл€ когось.

ingvarwolf
Member
# Posted: 28 May 2010 05:50
Reply 

ј €к це - "жити дл€ себе"?

hristina_lutsk
Member
# Posted: 28 May 2010 14:22 - Edited by: hristina_lutsk
Reply 

ingvarwolf

я мала на уваз≥ те, що треба жити з рад≥стю. –обити те, що хочетьс€...∆ити так, наче живеш останн≥й день....
ј €кщо пост≥йно сваритис€ ≥ нервувати, то н≥чого хорошого не вийде

ingvarwolf
Member
# Posted: 28 May 2010 18:44
Reply 

“ак, “и €к завжди права, маленька красунечко. я радий, що “об≥ це вдаЇтьс€.

Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 30; Members - 0
Most users ever online: 508 [17 Oct 2014 08:46]

These forums are running on online community script miniBB™ © 2001-2014 admin | Ruslana. Official site