ќпрос:  то будет новым президентом ”краины? (11)

- Forums - Sign Up - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Ukraine / ќпрос:  то будет новым президентом ”краины?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
Author Message
Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 01:27

“ак, люди!!! ѕолишу € вас ≥з не≥снуючим в ”крањн≥ д€дечком —емом, чи ƒжоном, €к вам зручн≥ше.
ѕ≥ду € спати!!!
”с≥м приЇмного сп≥лкуванн€!
Ѕажаю за н≥ч в≥дпочити в≥д мене, а то завтра € повернусь))
ЌјƒќЅ–јЌ≤„!!!!

goroshik

# Posted: 1 Jul 2005 01:32

Cosa_nostra
Ѕувай!!! :)))

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 01:34

goroshik
ѕай-пай))) «ахищай г≥дно нашу крањну!!!!!!!!! Ќа тебе вс€ над≥€ :-))))))))))))))))))))))

goroshik

# Posted: 1 Jul 2005 01:37

Cosa_nostra
«ахищай г≥дно нашу крањну!!!!!!!!!
Ќу сумн≥вайс€!!!!!!!!!!!

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 01:48

gsb80
¬ас просто используют в своих интересах, как и было до этого.
ѕоки що € н≥чого такого не в≥дчуваю...

goroshik
“римайс€)) ќн €к атакують)))

Faktychno sama
Member
# Posted: 1 Jul 2005 01:51

goroshik
Cosa_nostra

ќ! ј ви чо ше не спите?! :)))

goroshik

# Posted: 1 Jul 2005 02:09

Faktychno sama
¬≥дстоюЇмо ”крањну!!! :))

gsb80
«вичайно € розум≥ю, що —Ўј прагне щоб ”крањна вирвалас€ з-п≥д впливу –ос≥њ. ÷е можна зд≥йснити шл€хом вступу до Ќј“ќ, ™—, шл€хом ≥нозенних ≥нвестиц≥й та кредит≥в. ј чому б ≥ н≥? “ак, ”карањна слаба, щоб диктувати —Ўј чи –ос≥њ свою пол≥тику. ћи стоњмо м≥ж ≥нтересами двох найб≥льших держав св≥ту. ќдна ≥з них диктуЇ своњ умови всьому св≥ту, веде в≥йну в ≤раку. ј чим краща –ос≥€? ¬и не даЇте дихнути пострад€нським крањнам, а „ечн€? –ос≥њ потр≥бно зрозум≥ти, що ”крањна, √руз≥€ - це вже не њњ ≥мрер≥€, не рад€нський союз, це самост≥йн≥ держави. ≥ €кщо ви в жодному раз≥ цього не хочете визнати, то чому б нам не прийн€ти допомогу з «аходу? “епер ви в≥дчули, ”крањна може вам протисто€ти, хай ≥ з допомогою ≥ноземних крањн. Ћог≥чно, що демократичний св≥т не бажаЇ в≥дновленн€ рос≥йськоњ ≥мпер≥њ чи —оюзу. ≤ ми просто скористоЇмось з цього положенн€ справ. њм до нас великого д≥ла немаЇ, головне - виг≥дне геопол≥тичне положенн€, ну то й нехай. јле нам допоможуть п≥дн≥тис€ з кол≥н, на €к≥ нас поставила –ос≥€. “ак, дл€ –ос≥њ це загроза, а що в цьому поганого дл€ ”крањни? ¬плив з «аходу ЌјЅј√ј“ќ менш в≥дчутний, н≥ж пр€ме втручанн€ –ос≥њ в нашу внутр≥шн≥ справи.

goroshik

# Posted: 1 Jul 2005 02:51

gsb80
ј что вам –осси€ такого сделала плохого, а????
ј що позитивного ми отримали в≥д –ос≥њ? “реба вам д€кувати, що ви на нас в≥йною не п≥шли п≥д час революц≥њ, чи що? “а €кби не —Ўј та не ™вропа, нев≥домо чим би зак≥нчилос€ ваше втручанн€!

√аз продавали по ценам ниже мировых? Ћадно, исправили уже, если на то пошло..
“а €кби не наш≥ трубопроводи, то сид≥ли б ви з≥ своњм газом, але без грошей. ¬ цьому питанн≥ повинно бути взаЇмовиг≥дне партнерство. ј що –ос≥€ нам нав"€зувала вц≥ ц≥ роки?

≈ще что?
“а хоча б остр≥в “узла, хочаб те, що ц≥ни на нафту штучно стримували перед виборами, що нов≥й влад≥ п≥дготувати "сюрприз", у вигл€д≥ р≥кого н≥чим не обумовленого п≥двищенн€ ц≥н. ўе щось бажаЇш почути?

ј „ечню лучше не трогай, € теб€ умол€ю..
ƒобре, залишимо „ечню на сов≥ст≥ (?) –ос≥њ...

Ќе дай Ѕог... “огда у наших ракет по€витс€ еще одна цель. ј € бы этого не хотел.
ј з €коњ це радост≥ ви повинн≥ по нам випускати своњ ракети? ћи вам щось зробили7 „и вам щось зробила ™вропа, јмерика, ввесь вс≥т? –ос≥ю - не Їдина крањна на земн≥й кул≥, ≥ њй потр≥бно вчитис€ будувати партнерськ≥ взаЇмов≥дносини, зам≥сть того, щоб л€кати агрес≥Їю. я от читаю твоњ слова ≥ думаю: а €ка гарант≥€, що ѕут≥н не захоче в≥д≥брати владу у ёщенко ≥ не запустить в нас тьими ракетами? Ќ≥€коњ, дивл€чись на останн≥ под≥њ, на газову в≥йну,... ј так ми будемо мати гарант≥ю того, що в≥н цього не зробить. ¬≥йну такого масштабу н≥хто розв"€зувати не буде.

™—
ƒл€ мене мета вступу в ™— це перш за все можлив≥сть дос€гти Ївропейських стандарт≥в, вийти на св≥товий ринок, вступити в —ќ“, п≥двищити р≥вень житт€ в крањн≥. ≤ дл€ цбого не обов"€зково бути саме членом ™—.

јле нам допоможуть п≥дн≥тис€ з кол≥н, на €к≥ нас поставила –ос≥€.
» вы решили стать на колени перед —эмом.. ’аароший выбор:))

„итай уважн≥ше те, що пишу €. ћи змогли п≥дн€тис€ з кол≥н, ≥ перш за все на сусп≥льному, моральному р≥вн≥. ÷е Ї дуже важливим. ≈коном≥чно стаб≥льн≥сть прийде з часом...

» как ты чувствовала вмешательство –оссии,а???
¬загал≥ н≥чим!!! як ти думаЇ, що то було, коли ѕут≥н виступав на наших канал та аг≥тував за януковича???  оли наш  учма заключав договори з –ос≥Їю, абсолютно ≥гноруючи ≥нтереси ”крањни? ћен≥ дуже ц≥кава тво€ думка...

Muz_com
Member
# Posted: 1 Jul 2005 10:45

goroshik
“реба просто зрозум≥ти, що –ос≥€ це могутн€ держава, перш за все вона про€вл€Ї себе €к агресор. ѕодив≥тс€ в ≥стор≥ю, ≥ все стане €сно. якою могутньою була ¬елика –ос≥йська ≤мпер≥€. ¬она ≥ зараз на втратила своЇ≥ могутност≥, але з часом дещо зм≥нилос€.
„есно скажу, € ѕоважаю –ос≥ю ≥ њњ президента. ≤ чесно кажучи не вбачаю н≥€кого €к ти кажеш пр€ме втручанн€ –ос≥њ. ѕерш за все треба зрозум≥ти, –ос≥€ наш партнер. –ос≥€, Ѕ≥лорусь ”крањна. ќсь ус€ сила. ≤ вс≥ ц≥ роки —Ўј склавши руки не сид≥ло, а вс≥ма силами намагалис€ роз"Їднати цей союз. ≤ њм це здалос€.
ѕодальш≥ плани штат≥в мен≥ нагадують, коли €кась тварина вбиваЇ ≥ншу, але та б≥льше не≥ ( таке буваЇ) то вона починаЇ поњдати њњ не посп≥шаючи, потрохи в≥докремлюючи в≥д нењ шмати. “ак ≥ тут. —початку ”крањна, пот≥м, можливо Ѕ≥лорусь, хоча –ос≥€ не дозволить. јле намаганн€ всеж таки будуть. ¬они вже Ї. Ќу а €кщо замашнетьс€ на –ос≥ю..... я тут не буду н≥чого казати.

я вважаю що нам треба триматись разом, нетреба н≥€ких протисто€нь, заклик≥в, що ми пр€м "≥ без них справимос€!". ѓм т≥льки того й треба.

ј про газ та нафту скажу одне. –ос≥€ йшла нам на поступки, хай там ≥ ”крањни була €кась частина, але, жодн≥й крањн≥, ∆ќƒЌ≤…!!!!!! –ос≥€ не продавала газ по таким ц≥нам €к постачала нам. ћи повинн≥ просто визнати що ми спровакували –ос≥ю на те щоб п≥двищити ц≥ ц≥ни.

¬и кажете що це все з-за вибор≥в, €к≥ буц≥мто програла –ос≥€. ѕорахуйте, ск≥льки пройшло часу в≥д призначенн€ ёщенка на пост президента, до бензиновоњ кризи... ѕорахували?. ј тепер пом≥ркуйте, весь цей час, що до нас нафта та газ не надходили? ќтож. ѕросто треба роз≥братис€ у своњх стосунках.

я н≥€ким чином не хочу образити чи засудити ”крањну, чи –ос≥ю. я просто висловлюю своњ думки з цього приводу, €к ≥ вс≥ на цьому форум≥.

—пасиб≥

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 11:18

Faktychno sama
ќ! ј ви чо ше не спите?! :)))
“а €к же тут спати, коли Ѕатьк≥вщину боронити треба)))

gsb80
ƒа € тоже не чувствую, что ѕутин-диктатор, как ты говоришь..
ƒивно... ѕут≥н-то в –ос≥њ довше управл€Ї, н≥ж, €к на твою думку, пан  ущ у нас)))

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 13:05

gsb80
"ћоскали нас всю историю угнетали, и оп€ть хот€т установить свое иго!!! Ќе дадимс€ им!!!"
≤ нат€каЇ, ≥ нат€каЇ))))
Muz_com
вона про€вл€Ї себе €к агресор.
÷≥каво, що по-≥ншому вона свою могутн≥сть не втримуЇ...
ѓм т≥льки того й треба.
 ому "ѓћ"?
ј не триматис€ –ос≥њ ми практично не можемо, хоча теоретично хот≥лос€ б бути зовс≥м незалежними..
–ос≥€ йшла нам на поступки, хай там ≥ ”крањни була €кась частина, але, жодн≥й крањн≥, ∆ќƒЌ≤…!!!!!!
÷≥ поступки були перш за все виг≥дн≥ –ос≥њ. «вичайно, нам теж, €кби грош≥ йшли в бюджет... јле це вже питанн€ нашоњ влади.

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 13:26

gsb80
—Ўј тоже про€вл€ют агрессию- и ниче, нормально.
“ак... —Ўјсовц€м повезло, що у них нема проблемних рег≥он≥в у крањн≥.
:))))))) Ёто краткий итог ваших высказываний:)))
... Ќу про и оп€ть хот€т установить свое иго!!!
ти переб≥льшив))) я ≥ не казала, що воно колись прибиралос€)))

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 13:41

gsb80
если бы это было правда:))
як на мене, то чистюс≥нька правда))) Ќе хвилюйс€.. “ут вже нам похвилюватис€ треба ;-))) •и..

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 14:04

gsb80
“ак не все нще потер€но!!! ”–ј!!!
ўе з нашого гор€ рад≥ють... ’лип-хлип... ќ, де ти, суверенна крањна мо€! ќ ярославе-батечку!! ѕогл€нь, що сини твоњ р≥дн≥ ≥з земл€ми твоњми наробили....
Ќе звертай уваги... ѕробилос€.
 стати, а где письмо?:)
ј € листа вже багатьом заборгувала.. «ара... “и у мене другий на черз≥)))

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 14:24

gsb80
ќ!  ака€ честь:))))
))) ≈геж))) ѕросто ц≥кава ти людина))
я сегодн€ уезжаю в  иров. Ѕуду только в понедельник...
ќго!!!!!!1 јж у понед≥лок... “ак ти мене не застанеш, мабуть...
чтобы защищал геополитические интересы –‘.:))))
“а хто њх принижуЇ)))

taina
Member
# Posted: 1 Jul 2005 16:31 - Edited by: taina

gsb80
Ёх.. и преемника нет, чтобы защищал геополитические интересы –‘.:))))
пока! а что до преемника, не на тот форум попал -)

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 16:40

taina
ќт... ≤ нема опозиц≥њ..“ак не ц≥каво..

Muz_com
Member
# Posted: 1 Jul 2005 21:29

Cosa_nostra
ќт... ≤ нема опозиц≥њ..“ак не ц≥каво..
’то сказав? я м≥г би р≥знопланово п≥дходити до цього питанн€ защищал геополитические интересы –‘ . ќппозиц≥€ завжди Ї, в кожн≥й ситуац≥њ присутн€ людина з трошки ≥ншим баченн€м питанн€, ≥ готова вз€ти на себе такий важливий аспект €к саме критика, того чи ≥ншого питанн€.
я готовий бути саме представником оппозиц≥њ у питанн≥, €к сазав gsb80 Ёх.. и преемника нет, чтобы защищал геополитические интересы –‘
«ахищати € њх, можливо, й не буду, а от €кос≥ оппозиц≥њ, показати зможу.
“≥льки прошу. Ѕез образ в мою адресу. ƒобре?

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 22:01

Muz_com
я м≥г би р≥знопланово п≥дходити до цього питанн€
јга, то опозиц≥€ -- це ти?? ))) Ќу пр€м €к яник)))
я готовий бути саме представником оппозиц≥њ у питанн≥, €к сазав gsb80 Ёх.. и преемника нет, чтобы защищал геополитические интересы –‘
“о € тоб≥ скажу -- важко буде!!!
а от €кос≥ оппозиц≥њ, показати зможу.
’м.... ÷≥каво буде поливитис€))))
“≥льки прошу. Ѕез образ в мою адресу. ƒобре?
“и коли-небуть бачив, щоб ми на когось ображалис€??

Muz_com
Member
# Posted: 1 Jul 2005 23:15

Cosa_nostra
“и коли-небуть бачив, щоб ми на когось ображалис€??
Ќ≥, € просто попереджаю. я досить недавно на цьому форум≥, так що.... —коро тебе ≥ основне оточенн€ буду знати досить непогано, € на це спод≥ваюсь ;-)))

goroshik

# Posted: 1 Jul 2005 23:16 - Edited by: goroshik

Cosa_nostra
Ќу €к тримаЇтьс€ оборона ”крањни? :)))

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 23:19

Muz_com
я досить недавно на цьому форум≥, так що....
Ќе боњсь)) ”се буде ќ ))
—коро тебе ≥ основне оточенн€ буду знати досить непогано, € на це спод≥ваюсь ;-)))
ѕравильно)) Ѕудь певен у цьому))) ћи прив≥тнв))

goroshik
≤мператор до понед≥лка поњхав у  ≥ров..
ј так , тримаюс€, “≈Ѕ≈ „≈ јё!!!!!
ѕ–»¬≤“!!!

goroshik

# Posted: 1 Jul 2005 23:27

Cosa_nostra
ѕрив≥т!!!
як же ж ми без ≥мператора??? :)))

Muz_com
“и нас не л€кайс€ :) я коли вперше зайшла на форум, м≥не також було трошки л€чно, а тепер... :)

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 23:30

goroshik
як же ж ми без ≥мператора??? :))
ј пан ћуз_ком вз€вс€ його зам≥н€ти)))

goroshik

# Posted: 1 Jul 2005 23:33

Cosa_nostra
“о добре, бо без опозиц≥њ не ц≥каво.

Muz_com
Member
# Posted: 1 Jul 2005 23:35

ўо, ну н≥вкого немаЇ фотки ann? “а бути такого не може. —аме головне що серед тих фото €к≥ представлен≥ на форум≥, у тем≥ "ƒавайте увидим друг друга" њњ фотки немаЇ. Ќажаль.

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 23:36

goroshik
бо без опозиц≥њ не ц≥каво.
—лухай!!! я дивуюс€)) я точно те саме казала вище)))
ј ћуз_ком казав, що ≥нтереси –‘ захищати не буде... ¬сеж ≥мнератор наш незам≥ним))

Muz_com
Member
# Posted: 1 Jul 2005 23:43

Cosa_nostra
ј ћуз_ком казав, що ≥нтереси –‘ захищати не буде... Ќу € пр€мо таке не казав, але всеж....

ось моњ слова

goroshik

# Posted: 1 Jul 2005 23:44

Muz_com
як це немаЇ? я точно десь бачила њњ фото.

Cosa_nostra
—лухай!!! я дивуюс€)) я точно те саме казала вище)))
’то б сумн≥вавс€! ћен≥ просто не хочетьс€ перечитувати те, що ви писали.
ј ћуз_ком казав, що ≥нтереси –‘ захищати не буде...
Ѕ≥дна –‘!!! :))) як же вона тепер без захисника? :)

Cosa_nostra
Member
# Posted: 1 Jul 2005 23:48

Muz_com
—лухай, може приЇднаЇшс€ ще до опозиц≥њ?? )))

goroshik
ћен≥ просто не хочетьс€ перечитувати те, що ви писали.
“а € майже завжди так роблю)))
Ѕ≥дна –‘!!! :))) як же вона тепер без захисника? :)
ќй-ой-ой))) як же тепер б≥дна держава переживе це???... ћабуть, рухне)) •и))

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . >>
This topic is closed. You can't post a reply.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on forum script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site