—»’≤¬ - FOREVER ! (1)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Ukraine / —»’≤¬ - FOREVER !
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Author Message
veselochka
Moderator
# Posted: 14 May 2007 04:11
Reply 

ќт нарешт≥ прийшов час дл€ ц≥Їњ теми:).
¬же нас на форум≥ двоЇ з району, €кщо не рахувати Ќ≥ну јркад≥њвну ≥ –услану:)))
“ре ж десь пофлудити, щоб ≥нш≥ теми не засм≥чувати:).
Ќе обов"€зково бути сих≥вчанкою чи сих≥вчанином, щоб сюди заходити, чи приЇднуватис€ до розмов. ѕиш≥ть хто хоче ≥ що хоче:).
ќтже...
—их≥в- це один ≥з льв≥вських район≥в, в≥дносно молодий...)
 арти нормальноњ не знайшла, тому викладаю те, що Ї на цю мить

ƒес€того травн€ ми з ќксаною зустр≥лис€, щоб зробити все те, що дал≥ буде...:)

ћи гул€ли по району б≥льше шести годин, фоткали його з р≥зних стор≥н ≥ зар€джалис€ в≥д цього позитивом:)))

„ервона буд≥вл€, це наша 93 школа!
ƒовжилезний д≥м, €кий л≥воруч в≥д школи спец≥ально зроблений дл€ людей, €к≥ народилис€ в „орнобил≥ ≥ €ких п≥сл€ авар≥њ перевезли на пост≥йне м≥сце проживанн€ до нас.
‘ото, де € в пов≥тр≥), на фон≥ мого будинку:)

“ак≥ дор≥жки прокладають м≥ж будинками...

ј це наша церква...
ѕ≥сл€ прињзду до Ћьвова ≤вана ѕавла 2, а тим паче, п≥сл€ його зустр≥ч≥ з молоддю, в наш≥й церкв≥ на його честь побудували такий пам"€тник

veselochka
Moderator
# Posted: 14 May 2007 04:43
Reply 

Ѕ≥лий високий будинок- це помешканн€ ќксани:), а за одними з в≥кон будинку, котрий нижче знаходитьс€ квартира Ћижичко, де зараз живе Ќ≥на јркад≥њвна, а ще зовс≥м недавно там жила ≥ –услана:)

¬же стемн≥ло...треба йти спати)

yanya
Moderator
# Posted: 14 May 2007 06:25
Reply 

veselochka
я рада що змогла побачити частинку —ихова на власн≥ оч≥, не т≥льки на фотах. «окрема ту модерному, €к на мене, церкву. ƒуже кльова!

makcsik
Member
# Posted: 15 May 2007 15:20
Reply 

veselochka
прикольн≥ хвотки!!!

ksenya lv

# Posted: 15 May 2007 17:39
Reply 

veselochka

ѕрив≥тик:)))!!!

¬же все добре, тому € тут:).

я знала, що з цього маЇ шось вийти дуже-дуже файне:), але “ј ≈, тобто так≥ фотки!!!:). як≥ вони вс≥ гарн≥ ≥ кольоров≥!:). як соб≥ хочеш, але чекаю в≥д тебе диск з найкращими фотками на «емл≥:)!

я вже вкотре пишаюс€, що живу —јћ≈ в цьому чудному район≥ м≥ста Ћьвова. ћолодчинка дуже все гарненько зробила... просто нема сл≥в...:). ј казала, п"€ть фоток виставимо...:). ’оча бачу, що багато малюночк≥в залишилос€ поза сайтом.

ƒ€кую, що придумала, прињхала, пофоткала, виставила, розпов≥ла... просто ц≥ни тоб≥ немаЇ:). ўо тут скажеш - —их≥в:).

Iva Barzic

# Posted: 15 May 2007 19:36
Reply 

veselochka

tanya kozariz
Member
# Posted: 15 May 2007 20:07
Reply 

veselochka
ksenya lv

ƒуже класно! «наЇте, —их≥в, це Їдиний район, окр≥м центру, в котрому € була, коли прињжджала до Ћьвова перший ≥ Їдиний раз! (десь б≥л€ ринку). ≤ напевно не просто так вийшло, що € саме там оселилас€ з ≈р≥кою! «араз ви€вл€Їтьс€ дуже багато ц≥кавих речей, пов"€заних з цим районом! ’оча, що там живе мама –услани, € знала. ј те, що ви, н≥!

veselochka
Moderator
# Posted: 16 May 2007 00:38
Reply 

yanya
makcsik
Iva Barzic
tanya kozariz

ksenya lv
ѕрив≥тик:)))!!! «доров!
¬же все добре, тому € тут:).
Ѕули €к≥сь проблеми?
[i]як соб≥ хочеш, але чекаю в≥д тебе диск з найкращими фотками на «емл≥:)!

“и хочеш, щоб € €кось вислала чи дочекаЇшс€, коли € прињду:)?
я вже вкотре пишаюс€, що живу —јћ≈ в цьому чудному район≥ м≥ста Ћьвова
ага
’оча бачу, що багато малюночк≥в залишилос€ поза сайтом.
Ќуууу...багатенько :), але на б≥льше мене не вистачило)))
ћене ц≥кавить одне питанн€чко, коли дика фотка буде??? Ўось “арас запитував чи € њњ вже маю, але н≥чого в≥д тебе не передавав...„≈ јё!:)

tanya kozariz
«араз ви€вл€Їтьс€ дуже багато ц≥кавих речей, пов"€заних з цим районом!
“ам ≥ частинка балету "∆итт€" живе:)

Yulia N
Member
# Posted: 16 May 2007 11:01
Reply 

veselochka
“акие классные фото - спасибо за экскурсию по —ыхову.
 стати, на майские праздники € была во Ћьвове. (уже 3 раз!), но в этот город € бы ездила бы хоть каждый мес€ц! ќчень люблю Ћьвов!!! Ќо таким современным € его не видела.  огда - нибудь будут включать в экскурсионный маршрут и —ыхов, € надеюсь.
“ам же такие личности живут:)

wild_lexus
Member
# Posted: 16 May 2007 13:00
Reply 

veselochka
ksenya lv

“ак —»’≤¬ FOREVER!!!

P a s h a
Member
# Posted: 16 May 2007 15:04 - Edited by: P a s h a
Reply 

veselochka
ѕрив≥тик. √арна розпов≥дь та фотки сподобались фото де видно весь краевид , та голуби на фото а вообще дуже гарно вспомнить частинку м≥сто Ћьвова .

AnnBernik
Moderator
# Posted: 16 May 2007 17:30
Reply 

veselochka

ƒ€кую за розпов≥дь, за фото!!!!! ≤ ще д€кую тоб≥ за те, що колись € жила в тебе на —ихов≥, коли прињжджала до Ћьвова на Ќовий –≥к!!!!!!!!!!!!

Alex__Angel
Member
# Posted: 16 May 2007 21:58
Reply 

ласно! :)

Iva Barzic

# Posted: 18 May 2007 17:43
Reply 

veselochka
prekrasno misto
can i come?

wilddaryna
Member
# Posted: 18 May 2007 18:00
Reply 

klassni fotki!!!!!

wild_lexus
Member
# Posted: 18 May 2007 19:11
Reply 

—их≥в сит≥!
—их≥в найб≥льший спальний район м. Ћьвова?тут проживаЇ 120 тис€ч людей. ћ≥ська влада з наступного тижн€ оголосить про м≥жнародний конкурс на проект облаштуванн€ —ихова,його хочуть перетворити на зразок сучасноњ арх≥тектури. ѕроект пол€гаЇ у тому,щоб людина не вибираючись до центру м≥ста могла п≥ти в к≥но, басейн, купити ав≥а-й зал≥зничн≥ квитки, пограти тен≥с?тобто перетворити його в ц≥ле м≥стечко.
«вичайно за це передбачено винагоро:
15000у.о- 1 м≥сце;
10000у.о- 2м≥сце;
5000у.о- 3 м≥сце; ≥ дв≥ заохочувальн≥ прем≥њ по 2000у.о
“ак,що —их≥в справд≥ FOREVER! ≤ скоро в≥н стане ще кращим. ¬≥таю ус≥х хто там проживаЇ!
Ќапевно тут не об≥йшлось ≥ без нашоњ –ус≥?

evgenio
Member
# Posted: 18 May 2007 20:56
Reply 

wild_lexus
¬от:
http://ruslana.zp.ua/evgenio/dist.jpg
“ы забыл написать, куда присылать конкурсные работы?
15000 мне хватит дл€ того, чтобы сн€ть на недельку комнату в "зразку сучасноњ арх≥тектури"?

wild_lexus
Member
# Posted: 18 May 2007 23:38
Reply 

evgenio

ти маЇш на уваз≥ в умовних одиниц€х чи гривн€х?
якщо у гривн€х то вийде зн€ти квартиру на 5 к≥мнат з≥ вс≥ма вигодами.  ороче кажучи умови VIP класу!
ј про роботи € ще сам не знаю,€ написав що про проект оголос€ть наступного тижн€ на багатьох мовах,оск≥льки в≥н буде м≥жнародний ≥ вс≥ вимоги щодо нього,тод≥ й буде в≥домо куди надсилати роботи.

wild_lexus
Member
# Posted: 18 May 2007 23:53
Reply 

evgenio

—ам придумав? ј ти ч≥им взагал≥ займаЇшс€ ≥ зв≥дки ти?

wild_lexus
Member
# Posted: 18 May 2007 23:55 - Edited by: wild_lexus
Reply 

ќ € з≥сканував карту:

veselochka
Moderator
# Posted: 19 May 2007 00:42
Reply 

Yulia N
ќчень люблю Ћьвов!!! Ќо таким современным € его не видела.  огда - нибудь будут включать в экскурсионный маршрут и —ыхов, € надеюсь.

AnnBernik
јга, а пам"€таЇш, €к ми п≥шлпи на базар за продуктами ≥ €к ми замерзли?

wild_lexus
¬ау!ћен≥ сподобалас€ друга карта, особливо нижн≥й надпис б≥л€ першого номера

evgenio
Member
# Posted: 19 May 2007 00:55 - Edited by: evgenio
Reply 

evgenio
Member
# Posted: 19 May 2007 00:56
Reply 

tanya kozariz
¬идела прикол? Ќа карте справа внизу трасса на Ѕибрку :) Ёто они там во Ћьвове наш район так называют :)
wild_lexus
ќ, всего две буквы в ник добавил и ты мен€ не узнал :)
«анимаюсь € много чем, в том числе и проектированием, но не районов, а кое-чего другого, не буду теб€ этими вещами грузить. я вообще не пойму зачем модернизировать район, раз он и так всем нравитс€, лучше уже вводить программы развити€ села, потому что там дела гораздо хуже, а ведь наша страна имеет все перспективы развити€ агро-промышленного комплекса.  стати, чтио там у вас со строительством современного стадиона? Ќачалось уже? Ћьвов же будет принимать ≈¬–ќ-2012. ѕроект € видел, там крыша така€ оригинальна€, напоминает крыль€ птиц в полЄте, красиво смотритс€ на макете.

wild_lexus
Member
# Posted: 19 May 2007 01:05
Reply 

veselochka

ну € стараюсь!

wild_lexus
Member
# Posted: 19 May 2007 01:10
Reply 

evgenio

ўось на рахунок н≥ка не подумав.
—тад≥он почнуть будувати наступного року,бо остаточно невид≥лили д≥л€нки,а сам проект насправд≥ гранд≥озний.
ј щодо району тотам не все та добре €к вигл€даЇ- просто ми тут живемо ≥ все бачимо, а тим б≥льше що на Ївро потр≥бно багато чого,ось тому ≥ —их≥в будуть модерн≥зовувати.
хоча й насправд≥ подумали б ≥ про села,а то там б≥да...

wild_lexus
Member
# Posted: 19 May 2007 01:16
Reply 

ќсь ще продовженн€ повноњ карти —их≥вського району.

якщо подивитись на повну карту Ћьвова то видно що —их≥в дуже великий-в≥н займаЇ 5 сектор≥в.
в≥д сихова до мене-тобдо в другий к≥нець м≥ста десь 35км,або 40хв њзди на маршрутц≥.

wild_lexus
Member
# Posted: 19 May 2007 01:22
Reply 

ўось сьогодн≥ вс≥ неактивн≥!
ћен≥ тут скучно,€ попав на форум то вс≥ ≥нш≥ повт≥кали.
я сьогодн≥ зранку ≥ду в прощу ”  рех≥в на в≥дпуст ≥ не буду спати 2 дн≥ а пот≥м ≥ду на концерт ќкеану ≈льзи ,але ще тут!

evgenio
Member
# Posted: 19 May 2007 01:27
Reply 

wild_lexus
ј щодо району тотам не все та добре €к вигл€даЇ

просто ми тут живемо ≥ все бачимо
ј что, в —ыхове есть какие-то особенные проблемы (кроме стандартных украинских - текут крыши, открыты канализационные люки, мусор редко вывоз€т и т.д.)?
Ћадно, не расписывай, лучше в аську мне напиши об этом, а то вдруг кто-то ещЄ подумает, что мы этим тему портим), € ж знаю этот форум)

evgenio
Member
# Posted: 19 May 2007 01:29
Reply 

wild_lexus
я сьогодн≥ зранку ≥ду в прощу ”  рех≥в на в≥дпуст ≥ не буду спати 2 дн≥ а пот≥м ≥ду на концерт ќкеану ≈льзи ,але ще тут!
яка насичена програма! ѕриЇмного тоб≥ в≥дпочинку!!! :))

wild_lexus
Member
# Posted: 19 May 2007 01:43
Reply 

evgenio

јле ще не все!

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on bulletin board script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site