—»’≤¬ - FOREVER ! (6)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Ukraine / —»’≤¬ - FOREVER !
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Author Message
Anton
Moderator
# Posted: 12 Feb 2008 18:13
Reply 

¬≥д нењ в≥д нењ

Ria
Member
# Posted: 12 Feb 2008 18:29
Reply 

а в мене ≥нший випадок був. зовс≥м навпаки. € тод≥ саме отримала всю стипенд≥ю, а банкомат видав мен≥ њњ десь грн по 10 або 20.
отже, повн≥ кишен≥ грошей, с≥даю до трамваю (отак ≥ заримувала) п≥дходить кондуктор, € купл€ю квиток та кладу до кишен≥. з грошима... ј пот≥м заходить контролер - перев≥р€ти квитки... а в мене повна кишен€ пап≥рц≥в, € боюс€ вигортати кишеню, ьо там грош≥... “ак, € не змогла в≥днайти той кл€тий квиток ≥ кондуктор наклав на мене штраф в 20-кратному розм≥р≥¬ мене ще дос≥ та квитанц≥€ на ст≥нц≥ висить, бо € за нењ 10 грн заплатила

Dynamo
Member
# Posted: 17 Feb 2008 00:43 - Edited by: Dynamo
Reply 

—их≥в! )) „ув багато про цей район. ¬ова з≥ Ћьвова родом ≥з —ихова, нав≥ть зробив п≥сню про —их≥в. ј вс≥ люди у вас насправд≥ гангстери? ≈х, здаЇтьс€ що —их≥в - дуже небезпечний район. „и тоб≥ не страшно ходити вулиц€ми? Ќапевно, нав≥ть ходивши до школи вранц≥ було б дуже страшно....

“а серйозно, ц≥кав≥ фотки. Ѕ≥льш≥сть людей у вас, напевно, греко-католики, так? √арна церква все ж таки.... ћолодц≥.

veselochka
Moderator
# Posted: 17 Feb 2008 01:21
Reply 

Dynamo

„ув багато про цей район
¬с≥ так кажуть
¬ова з≥ Ћьвова родом ≥з —ихова
–услани мама живе на —ихов≥, половину льв≥вського фан-клубу живе на —ихов≥, а €кщо тоб≥ цього мало, то ≥ воротар " арпат" там живе
≈х, здаЇтьс€ що —их≥в - дуже небезпечний район. „и тоб≥ не страшно ходити вулиц€ми? Ќапевно, нав≥ть ходивши до школи вранц≥ було б дуже страшно....
я тут не одна з —ихова, тому в≥дпов≥д≥ ше отримаЇш в≥д ≥нших : ), але € особисто н≥коли не бо€лас€, хоча чула випадки, що там когось порубали, там застрелили,але це було дуже давно...
Ѕ≥льш≥сть людей у вас, напевно, греко-католики
“ак ≥ Ї!!!

Anton
Moderator
# Posted: 17 Feb 2008 01:21
Reply 

ќто ти дав!! :-D в≥н не ганстерський. —”ѕ≈–ќ¬»… –ј…ќЌ.

Dynamo
Member
# Posted: 17 Feb 2008 01:39
Reply 

"то ≥ воротар " арпат" там живе"
- ќго, а чи ти колись з ним сп≥лькувалас€??

"я тут не одна з —ихова, тому в≥дпов≥д≥ ше отримаЇш в≥д ≥нших : ), але € особисто н≥коли не бо€лас€, хоча чула випадки, що там когось порубали, там застрелили,але це було дуже давно..."
- ))))) я просто жартував. «даЇтьс€ що це, взагал≥, безпечний район.

"“ак ≥ Ї!!"
-  ласно, € теж греко-католик =).

veselochka
Moderator
# Posted: 17 Feb 2008 01:45 - Edited by: veselochka
Reply 

Dynamo
ќго, а чи ти колись з ним сп≥лкувалас€??
÷е моЇњ подружки брат, колись , коли € вчилас€ в школ≥ ≥ жила у Ћьвов≥ € частенько була в нењ в гост€х, але це було давненько.
«даЇтьс€ що це, взагал≥, безпечний район.

Dynamo
Member
# Posted: 17 Feb 2008 05:29 - Edited by: Dynamo
Reply 

÷е моЇњ подружки брат, колись , коли € вчилас€ в школ≥ ≥ жила у Ћьвов≥ € частенько була в нењ в гост€х, але це було давненько.

ласно! ј €кий це воротар  арпат, воротар головноњ чи резервноњ команди? “обто €к його звати? ћартищук?.

ƒо реч≥, здаЇтьс€ що € вже вивчив €к правильно цитувати ).

veselochka
Moderator
# Posted: 17 Feb 2008 13:14
Reply 

Dynamo
 ласно! ј €кий це воротар  арпат, воротар головноњ чи резервноњ команди? “обто €к його звати? ћартищук?.
Ќ≥, це такий соб≥ “лумак, здаЇтьс€ јндр≥й, чув такого? ( чи то може € щось напутала...

ƒо реч≥, здаЇтьс€ що € вже вивчив €к правильно цитувати ).
¬≥таю. ј €кщо хочеш когось конкретно процитувати, тиц€Їш на його н≥к

Dynamo
Member
# Posted: 17 Feb 2008 22:27
Reply 

veselochka
Ќ≥, це такий соб≥ “лумак, здаЇтьс€ јндр≥й, чув такого? ( чи то може € щось напутала...

јга, чув такого. ¬≥н колись був одним з найкращих воротар≥в ”крањни! јле на жаль, нещодавно  арпати продали його, ≥ тепер в≥н гравець ’арк≥вського "ћетал≥ст". ј €к пам'€таЇш, чи в≥н був багатим?

¬≥таю. ј €кщо хочеш когось конкретно процитувати, тиц€Їш на його н≥к
«розум≥ло

veselochka
Moderator
# Posted: 18 Feb 2008 11:10 - Edited by: veselochka
Reply 

Dynamo

¬≥н колись був одним з найкращих воротар≥в ”крањни! јле на жаль, нещодавно  арпати продали його, ≥ тепер в≥н гравець ’арк≥вського "ћетал≥ст".
ќго, € й не чула цього :(
ј €к пам'€таЇш, чи в≥н був багатим?
ѕам"€таю, що ще десь рок≥в 8 тому приходила до них додому ≥ вже тод≥ в них в квартир≥ було багато р≥зних нагород (футбольних). ÷е , певно, дл€ нього найб≥льше багатство. ј щодо матер≥ального, то навпаки € б сказала, приходилос€ ≥ в≥дмовл€тис€ в≥д багатьох речей... Ѕатьки у нього державн≥ службовц≥, в≥дпов≥дно ≥ зарплатн€ м≥зерна. . . ƒобивс€ в≥н всього своњми силами!

Wild Anytka
Member
# Posted: 19 Feb 2008 23:25
Reply 

veselochka
—их≥в-чудовий район!я була дек≥лька раз≥в у Ћьвов≥(прекрасне м≥сто)але у —ихов≥ на жаль не вдалос€ побувати
ћоже колись прињду,будеш моњм Їкскурсоводом?

tanya kozariz
Member
# Posted: 19 Feb 2008 23:34
Reply 

ј € вчора випадково клацала “¬ ≥ потрапила на новини - льв≥вськ≥! “ам говорилос€ про —их≥в, що люд€м повиключають гар€чу воду з-за неоплати борг≥в за теплопостачанн€!

veselochka
Moderator
# Posted: 19 Feb 2008 23:36
Reply 

Wild Anytka

ћоже колись прињду,будеш моњм Їкскурсоводом?
ќбов"€зково, головне, щоб в той час € була у Ћьвов≥, зараз € вчус€ в  иЇв≥.
ј ти ж в столиц≥ живеш?
якшо захочеш, можемо зустр≥тис€ €кось

veselochka
Moderator
# Posted: 19 Feb 2008 23:38 - Edited by: veselochka
Reply 

tanya kozariz

ј € вчора випадково клацала “¬ ≥ потрапила на новини - льв≥вськ≥! “ам говорилос€ про —их≥в, що люд€м повиключають гар€чу воду з-за неоплати борг≥в за теплопостачанн€!

не вперше це чую...

Wild Anytka
Member
# Posted: 19 Feb 2008 23:42
Reply 

veselochka
“а,€ в  иев≥.Ѕула б дуже рада з тобою зустр≥тись!як зможеш зустр≥тись пиши мен≥ на мило staranna@ukr.net

ksenya lv

# Posted: 20 Feb 2008 16:27 - Edited by: ksenya lv
Reply 

veselochka
половину льв≥вського фан-клубу живе на —ихов≥
ћен≥ здаЇтьс€, ти трошки переб≥льшуЇш...;) ’оча, на це –≥здво на —ихов≥ жило половина ¬сеукрањнського ф-к!

але € особисто н≥коли не бо€лас€,
≤ на цих словах мен≥ згадавс€ випадок, коли ми засид≥лис€ з ф-к в "јрен≥", ≥ поверталис€ додому оп≥вноч≥.............

Dynamo
¬загал≥ район дуже файний, чесно. ј на рахунок безпечност≥, то в≥н майже св€тий, в пор≥вн€нн≥ з Ћ≥вандовкою (то також один з льв≥вських район≥в), бо сказати, що в≥н ганстерський, то не сказати н≥чого.
P.S ѕрогшу не ображатис€ мешканц≥в Ћ≥вандовки, бо то правда.

tanya kozariz
“ам говорилос€ про —их≥в, що люд€м повиключають гар€чу воду з-за неоплати борг≥в за теплопостачанн€!

ќ, на жаль ≥ це Ї правда. ¬оди поки нема. ƒуже спод≥ваюсь, що це ненадовго.
јле давайте не будемо казати √алц≥, а то ще передумаЇ прињхати...

Selentar
Member
# Posted: 16 Jul 2008 03:11
Reply 

—хоже, що цей район €к у нас Ѕорщаг≥вка. «вичайний соб≥ район, йди ≥ не до кого не ч≥пл€йс€ - ≥ до тебе не ч≥пл€тимутьс€. Ќу а €кщо будеш мати поганий вигл€д - це пом≥т€ть. Ѕудеш впевненим у соб≥ - це теж пом≥т€ть. √оловне це не бо€тись.

ksenya lv

# Posted: 16 Oct 2008 16:24
Reply 

veselochka
ќ-о, дивись, що € файненьке в≥дкопала... ÷€ тема щось залежалась.
я тоб≥ холчу щось пов≥домити.
¬гадай, що...

veselochka
Moderator
# Posted: 16 Oct 2008 16:26
Reply 

ksenya lv

Ќевже ти прињжджаЇш на суботу до  и…ова?

ksenya lv

# Posted: 16 Oct 2008 16:40
Reply 

veselochka
Ќу, не перегинай палку...

ѕ≥дказочка: зараз веч≥р... € на форум≥... ≥ € дал≥ на форум≥... ≥ не збираюсь його покидати...
Ќу?
я в≥рю в тв≥й ≥нтелект!

veselochka
Moderator
# Posted: 16 Oct 2008 16:42
Reply 

ksenya lv
“и з “арасиком на кафедр≥...Ќ≥, це не те!
¬ тебе нарешт≥ в дома ≥нтернет??????Ќ≥, € не в≥рю ...
ƒавай пиши, не муч мене, а ще краще, подзовни на лайф

ksenya lv

# Posted: 16 Oct 2008 16:48
Reply 

veselochka
Ѕ≤Ќ√ќ!!!!!
¬и виграли супер-приз- необмежене сп≥лкуванн€ з≥ мною
“ак, мене п≥дключили... Ќј–≈Ў“≤!
≤ знаЇш, що? я мушу сказати, то дуже класно!!!!!!!!!!!!!!!!

ѕ.— Ќа жаль лайф в≥льний с€ ск≥нчив...

veselochka
Moderator
# Posted: 16 Oct 2008 16:57
Reply 

ksenya lv
ќ√ќќќќ!
”€вл€ю, €ка ти щасливенька!!! ≥ вс≥ т≥, кому ти вже встигла сказати про своЇ необмежене сп≥лкуванн€
ј €кшо чесно, то € дууууууууууууже рада!!!
Ќав≥ть €кось не в≥ритьс€...¬≤“јё!!!
як € заскучила за моњм Ћевом...≥ за тобою...

“епер розум≥ю, чого ти не передзвонила мен≥ на лайф, €кщо бачила смс. ’от≥ла по телефону, але тод≥ тут напишу. ™ можлив≥сть знову вз€ти альбом з компан≥њ (ц≥на 22грн.). якщо у льв≥вському ф.к., ще хтось не купив, чи хоче мати ще один),то € можу €кось передати...

ksenya lv

# Posted: 16 Oct 2008 17:05
Reply 

veselochka
≤ мен≥ не в≥ритьс€!!! Ўо так все просто...
ј ще здаЇтьс€, шо це сон... але такий файний, що прокидатис€ зовс≥м не хочетьс€!

≤ € за тобою дуже скучила!  оли ти прињдеш???
ј знаЇш що? ƒавай так, бери все своЇ навчанн€ до Ћьвова. ћи тут вс≥х зберемо, ≥ все гарненько тоб≥ напишем, намалюЇм, зн≥мемо, повчимо... а ти просто будеш в≥дпочивати!!! Ќу €к? як на, мене ген≥альна ≥де€!!!

ј щодо диску, € пов≥домлю нашим. ≤ —ћ— в≥д тебе € в упор не бачила. „есно.

Anton
Moderator
# Posted: 16 Oct 2008 21:47
Reply 

ksenya lv
veselochka

ќксанчик, в≥таю тебе.
тепер ≥ тут будем сп≥лкуватись.

veselochka
Moderator
# Posted: 21 Mar 2009 23:17
Reply 

ksenya lv
«дороф

ksenya lv

# Posted: 21 Mar 2009 23:21
Reply 

veselochka
“и знаЇш чим мене спровокувати)
“акоњ теми непом≥тити неможливо ≥ пропустити теж!
ѕрив≥тик!!!)
¬ нас дос≥ лежить сн≥г. ≤ щей ≥нод≥ падаЇ)

veselochka
Moderator
# Posted: 21 Mar 2009 23:24
Reply 

ѕрињжджай до  иЇва.  оли чекати?

ksenya lv

# Posted: 21 Mar 2009 23:37
Reply 

veselochka
¬ суботу.
ќт т≥льки €ку...)
« понед≥лка € буду вчителькою в сих≥вськ≥й г≥мназ≥њ!) √иг, ой буде весело)))

ѕ.—. ј ти €к наступного разу надумаЇш њхати до Ћьвова, то вези вже одразу л≥то...) ¬есни, € так розум≥ю на —ихов≥ не буде..

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on chat forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site