« ” –јѓЌќё ¬ —≈–÷≤ ! (2)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Ukraine / « ” –јѓЌќё ¬ —≈–÷≤ !
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 33 . 34 . >>
Author Message
Ulyana
Member
# Posted: 9 Sep 2009 15:39
Reply 

veselochka
“а € думаю шо тоњ ф.з. взагал≥ е буде,бо це ж не сольний –усьчин концерт,а великий за участ≥ багатьох з≥рок.“ак що можна буде лише 3 п≥сн€ми насолодитис€

tanya kozariz
Member
# Posted: 9 Sep 2009 16:21
Reply 

veselochka

а € думала потанцювати јркан перед камерами, €к в минулому роц≥)))

veselochka
Moderator
# Posted: 9 Sep 2009 16:43
Reply 

tanya kozariz

ожен фантазуЇ по-своЇму ;)
ћинулого року, де?

KRONUS
Member
# Posted: 9 Sep 2009 18:14
Reply 

veselochka
 оли ведетьс€ запис, а €кшо ше й пр€мий еф≥р, то можлив≥сть потрапити до в≥п ( фан) зони зменшуЇтьс€.
--- по моЇму в т≥ зони взагал≥ н≥хто не попаде. ѕодумайте сам≥ , прињздить ≥ виступаЇ в одному й тому ж м≥сц≥ 12-виконавц≥в --- буде купа охорони, р€ди м≥л≥ц≥њ, фанклуби ( ми не одн≥ не забувайте ) просто зможуть спостер≥гати здалеку ≥ н≥€ким ≥ншим способом.

Selentar
Member
# Posted: 9 Sep 2009 19:40
Reply 

÷≥каво, ск≥льки пан≥ тимоша витратила на цей тур. ’оча, €к на мене, грош≥ п≥дуть на благу справу, в пом≥ч наш≥й з≥рц≥ –услан≥ зокрема. јле особисто € не рекомендую п≥сл€ цього "≥з благодарност≥" нав≥ть голосувати за лед≥ ё чи бют. ƒана пол≥тична сила не т≥льки зганьбила себе, але ≥ зруйнувала стабльн≥сть нашоњ економ≥ки. Ћед≥ ё поставила наш народ на кол≥на перед економ≥чною кризою, не забуваЇмо про це.

Valushik
Member
# Posted: 9 Sep 2009 21:02
Reply 

ј мне вообще все равно, за кого агитируют, за ёлю или прочую ересь. ’оть за фашистов с „ингисханом. ќт этого одно лекарство - сво€ голова на плечах. √лавное, чтоб с концертами приезжали. «а это все простить можно

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Sep 2009 11:15 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Selentar
÷е тема не про пол≥тику, а про концерти. ј ще € тод≥ скажу, €кщо ти так пишеш про кризу ≥ що ц€ криза через ё.¬. “имошенко, то € запитаю, - ј що ё.¬. “имошенко по всьому св≥т≥ в ур€д≥? ¬ кризу вт€гнувс€ весь св≥т, не т≥льки ”крањна, це св≥това криза, €кщо ти думаЇш, що вс≥ крањни вийшли ≥з кризи кр≥м ”крањни, то ти глибоко помил€Їшс€. якщо ти не маЇш справи ≥з м≥жнародими зв"€зками, то так не кажи.
≤ ск≥льки заплатила, це не наша справа.

ƒиректор “Ќћ  Ѕогдан ”цека за€вив, що зараз група п≥дтримуЇ “имошенко "через те, що Ї два вибори: або п≥дтримувати кандидата, €кий веде крањну в –ос≥йську ≥мпер≥ю, або налагоджувати в≥дносини з ™вропою ≥ з ус≥м св≥том".

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 10 Sep 2009 12:15
Reply 

“ак, € теж думаю, що фан-зони не буде, бо буде зйомка. “ай на три п≥сн≥, не думаю, щоб пропустила, нав≥ть, €кщо ≥ зйомки не було б. Ќе хвилюйтесь, ви маЇте шанс побачити –услану у своЇму м≥ст≥.

KRONUS
Member
# Posted: 10 Sep 2009 13:55
Reply 

Olena Soltysyak
¬≥дносно вище сказаного ц≥лком

Ќе хвилюйтесь, ви маЇте шанс побачити –услану у своЇму м≥ст≥. ----- в ƒн≥пропетровську буде ??? „и €к завжди в задрипаному  ривому –оз≥

Wild Dances

# Posted: 10 Sep 2009 14:32
Reply 

Julia_dp
“и би могла ст≥льки цитат навести з минулого про те, хто така тьот€ ёл€ ...
ћабуть, все-таки не сл≥д )
Ћ≥куйс€ ! –ибак мусить тебе побачити )

KRONUS
Member
# Posted: 10 Sep 2009 14:40
Reply 

Wild Dances Ћ≥куйс€ ! –ибак мусить тебе побачити ) ---що це означаЇ ???

Julia_dp

# Posted: 10 Sep 2009 14:46
Reply 

Wild Dances
ћогла бы... но не буду.
Ќе судите, да не судимы будите
” каждого есть сво€ голова на плечах.
 ак-то уже все равно. „естно.
«нала, что рано или поздно это будет - нечего будет сказать. ÷епл€тьс€ за миражи нельз€ вечно.
“ак что, поздравь мен€

Ћечусь. ”же лучше. ’от€ говор€т, что похожа на пь€ного ежика )))
–ыбак не избежит встречи! я такой шанс не упущу. Ќужно же загл€нуть в еще одни светлые глаза? Ёто много стоит )

tanya kozariz
Member
# Posted: 10 Sep 2009 14:50
Reply 

Julia_dp

—лышала ,что у него будет 3 концерта. яна написала - јлександр –ыбак вновь едет в ”краину: 21 сент€бр€ ’арьков, 22 сент€бр€ сольный концерт в  иеве, 23 ќдесса!

Julia_dp

# Posted: 10 Sep 2009 14:55 - Edited by: Julia_dp
Reply 

tanya kozariz
“ам все помен€лось уже не раз, € как-то особо не следила. — яной не св€зывалась. ” мен€ еще —вета там есть. ¬ ƒнепре вроде перенесли концерт.
–ади –ыбака поеду в любой город )
” нас, кстати, в субботу ƒень города.  ак раз ¬италик будет. ¬от и обсудим. Ќе хотите приехать?

ѕрошу прощение за пост не по теме

tanya kozariz
Member
# Posted: 10 Sep 2009 15:37
Reply 

Julia_dp

” нас, кстати, в субботу ƒень города.  ак раз ¬италик будет. ¬от и обсудим. Ќе хотите приехать?

стати € слышала краем уха ))) » јн€ ћухина кажетс€ будет...
я даже задумалась, но точно не уверена. ’отелось, мы подумаем )))

tanya kozariz
Member
# Posted: 10 Sep 2009 15:41
Reply 

“олько что по “¬ показали сюжет о предсто€щем туре. ћного артистов на конференции о туре рассказывали. ¬се конечно за ёлю, типо она молодец, она сможет, она выведет страну.

Ѕилык - они молода€, активна€, мы за нее
–услана - это инициатива мен€, моего мужа, всей моей семьи
ѕотап - посмотрите каких звезд ёл€ собрала, вот такие же звезды и с ней работают, т.е. они лучшие.

—мешно немного это слышать...

Ѕудет около 200 концертов. ѕосле  иева будут концерты в ”жгороже и ќдессе. ¬ течении 5 мес€цев.

ivanovivan
Member
# Posted: 10 Sep 2009 15:58 - Edited by: ivanovivan
Reply 

Ёто ж сколько денег надо было наворовать, чтоб теперь такие концерты закатывать!.. Ћучше бы мне зарплату подн€ли...

Ulyana
Member
# Posted: 10 Sep 2009 17:00
Reply 

¬ такому випадку виходить,що будуть концерти не т≥льки в обл. центрах а ≥ в маленьких м≥стах.÷е непогано))ј от про ц≥ну €ку ёл€ ≥ њњ п≥ар компан≥€ витрат€ть не це все страшно у€вл€ти.

Julia_dp

# Posted: 10 Sep 2009 17:08
Reply 

tanya kozariz
“ань, подумайте и приезжайте.
≈сли € немного оклемаюсь за завтра, можем прогул€тьс€ по городу. ѕравда, мы с јней еще в театр собирались... ѕиши, если надумаете! Ѕуду рада повидатьс€ )

ј если по теме...
¬ласть - наркотик. —тоит дорого.
√лавное, что все таки не все в этой жизни продаетс€. » в этом суть. ∆елаю всем найти то, что бесценно, т.е. не измер€етс€ в денежном эквиваленте. »сход€ из этого можно делать —¬ќ… выбор )

WildYennifer
Moderator
# Posted: 10 Sep 2009 17:15
Reply 

http://pravda.com.ua/news/2009/9/10/101315.htm

ylana
Member
# Posted: 10 Sep 2009 18:32
Reply 

wild_olchyk
veselochka
ѕотап та Ќаст€  аменських, “≥на  ароль, ќлександр ѕономарьов, Ќатал€ ћогилевська, јн≥ Ћорак, ≤рина Ѕ≥лик, групи "“≤ ", "“Ќћ ", "Mad Heads XL".
—пасибо за информацию.
∆аль, конечно, что только три песни, и можно, сказать, что без фан зоны. Ќо лучше так, чем совсем никак.

tanya kozariz
Ѕудет около 200 концертов.
ќ, может в мой родной загл€нут. Ѕудет прекрасный повод съездить к родител€м.

tanya kozariz
Member
# Posted: 10 Sep 2009 18:36
Reply 

Julia_dp
’орошо, спасибо))) если чего, € ма€кну)

WildYennifer

» даже —офи€ –отару, ничего себе...
ј организатор Ѕаграев! —упер! (
¬от они наши “аврийские игры...

Ulyana
Member
# Posted: 10 Sep 2009 19:31
Reply 

Ќ≥.нормально!ћен≥ подобаЇтьс€.’от≥лось би побачити вс≥х ≥нших з≥рок)))класно))

Ulyana
Member
# Posted: 10 Sep 2009 19:35
Reply 

ћен≥ взагал≥ ц≥каво €к≥ 3 п≥сн≥ –ус€ вибере?ѕерша ¬огонь чи л≥д це точно))ќстанн€ ƒик≥ танц≥ теж мало сумн≥в≥в))ј от 2 €ка буде?))Ќапевно щось з мить весни))∆аль лише 3 п≥сеньки(ну впринцип≥ на кожну з≥рку по 3 виходить доовгувато))јле так нечесно)я хочу —в≥танок,вовчик≥в,коломийку,ой заграй ми((

ivanovivan
Member
# Posted: 10 Sep 2009 19:47
Reply 

ласна статт€! ѕравдива! «≥рки у нас голосують т≥льки за грош≥.
’оча € й сам мабуть так би зробив - не упустив можлив≥сть гарного п≥ару ≥ зароб≥тку!

Wild Dances

# Posted: 10 Sep 2009 20:42 - Edited by: Wild Dances
Reply 

Julia_dp
ћогла бы... но не буду.
≤ € не буду. ѕросто добре пам"€таю той момент ≥ т≥ суперечки з правильною-неправильною позиц≥Їю.
ј зараз нав≥ть не хочу думати....
Ќ≥ про що, практично. р≥м завтрашнього пот€га ≥ насолоди в≥д майбутнього в≥дчутт€ присутност≥. ѓду за в≥дчутт€ми. —воњми!
102 дн≥ - це багато. ƒуже багато. )
≤ не обов"€зково нав≥ть п≥дходити ... )

–ыбак не избежит встречи! я такой шанс не упущу. Ќужно же загл€нуть в еще одни светлые глаза? Ёто много стоит )
ќчень хочу последовать твоему примеру....)
“ы мен€ вдохновл€ешь сделать одну маленькую глупость)

“ак что, поздравь мен€
Ћечусь. ”же лучше. ’от€ говор€т, что похожа на пь€ного ежика )))

ѕоздравл€ю с находкой в себе пь€ного ежика)
’отела набрать, да поберегла твой голос и сон. Ќе постесн€лась на смс только. ¬се становитс€ веселее с каждым днем). Ќо прогрес чувствуетс€ : € былав спокойна как удав )

KRONUS
що це означаЇ ???
÷е означаЇ лиш те, що означаЇ. Ќе б≥льше )

Selentar
Member
# Posted: 10 Sep 2009 20:48
Reply 

Olena Soltysyak
÷итата: "ј що ё.¬. “имошенко по всьому св≥т≥ в ур€д≥? ¬ кризу вт€гнувс€ весь св≥т, не т≥льки ”крањна, це св≥това криза, €кщо ти думаЇш, що вс≥ крањни вийшли ≥з кризи кр≥м ”крањни, то ти глибоко помил€Їшс€. якщо ти не маЇш справи ≥з м≥жнародими зв"€зками, то так не кажи"
я мав справу ≥з м≥жнародними зв"€зками, € нав≥ть за кордоном був.  риза кризою, але такого ганебного стану зазнаЇ т≥льки наша економ≥ка. ¬она працюЇ? дл€ кого? дл€ себе ≥ своњх ол≥гарх≥в, не ≥накше, ≥ про це теж не сл≥д забувати.
÷итата:"≤ ск≥льки заплатила, це не наша справа.
" х≥ба вам не ц≥каво на що витрачаютьс€ грош≥, €к≥ ви платите у вигл€д≥ податк≥в? —интетикам теж не було ц≥каво, зв≥дки беретьс€ енерг≥€ в њх енергопакетах. ѕодумай про це.

Alex__Angel
Member
# Posted: 11 Sep 2009 06:18 - Edited by: Alex__Angel
Reply 

http://news.liga.net/news/N0931338.html

ѕосле  иева участники тура отправ€тс€ в города ”краины. ¬о врем€ тура, кроме концертов, запланированы встречи исполнителей с прессой, эфиры на региональных и общеукраинских телеканалах и радиостанци€х, а также общение с р€довыми избирател€ми.

может кто-то разузнать в офисе когда таковые будут?
»нтересно запланированны ли встречи с фанами?

P.S.  оментарий - "ƒа, как быстро мы умеем мен€ть свои взгл€ды и позиции.–услана выступа€ на телевидении говорила, что политика гр€зное дело, но наверное не на столько, чтобы отказатьс€ от денег."

—огласен

ANTARES
Moderator
# Posted: 11 Sep 2009 06:54
Reply 

julia wild
Member
# Posted: 11 Sep 2009 09:13
Reply 

≤ шо, абсолютно в ус≥х м≥стах? ј на стад≥онах чи платно(€ про концерти)?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 33 . 34 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site