« ” –јѓЌќё ¬ —≈–÷≤ ! (12)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Ukraine / « ” –јѓЌќё ¬ —≈–÷≤ !
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 33 . 34 . >>
Author Message
alexned
Member
# Posted: 17 Oct 2009 07:49
Reply 

The show (in Ternopil) was realy GREAT! Even a little bit too cold for me! Ruslana was amazing, once again!

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Oct 2009 09:36
Reply 

wild_lexus
Ќ≥, не прињхала.

yanya
Ѕудь ласка, напиши ще раз св≥й мейл, зв≥сно, €кщо можеш.

Guido
Velibey
Yes, the concert was just Superb. One day you have to come and to be present during the performance. We also were in Vip Zone.

pascha
Ќ≥чого, ми ще зустр≥немось. ј з ноч≥влею, це не проблема, в кожному м≥ст≥ Ї м≥сц€, де переночувати. “и м≥г би в мене бути. ќл€ ≥  в≥та з  ињва були в “ернопол≥, так вони спали в нас з Ћеною. «авжди знайдетьс€ теплий куточок. якщо наших багато прињзджаЇ, то в нас Ї готель, де фани ночують.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Oct 2009 09:39
Reply 

alexned
Indeed, the concert was just Great! Ruslana performed for 1 hour. It is long.

The concert was just amazing, the Square was overcrowded. Ruslana and Zyttia the best!

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Oct 2009 10:19 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

ѕрив≥т, у мене ст≥льки позитивних вражень, просто не знаю зв≥дки розпочинати писати.

–услано та балет "∆итт€", ƒ€куЇмо ¬ам за ¬се, за щир≥сть, в≥дверт≥сть, ¬ашу теплоту, €ку в≥дчула публ≥ка, ≥ за те, що ¬и Ї! ≤ ƒ€куЇмо за —ерце дл€ “ернопол€!
“ерноп≥ль, ¬ас завжди чекаЇ, та любить.

–анок розпочавс€ просто чудово, по€вилось сонечко, –услана його нам привезла. « погодою повезло, було холодно, але добре, що сн≥г ≥ дощ в “ернопол≥ перестав падати.
ѕрињхали в “ерноп≥ль ќл€ та  в≥та, Ћена зустр≥ла, € п≥д≥йшла на дек≥лька хвилин, в об≥дню перерву.
 оли йшов орган≥зац≥йний момент до концерту, люди ходили перед сценою, щоб поближче зайн€ти соб≥ м≥сце на концерт.
Ќа коцерт≥ було 10 фан≥в, б≥льш≥сть з “ернопол€. ќ 18:55, вс≥ пройшли у ‘ан зону. Ѕуло понад 8 камер, так що концерт мав транслюватись, його не було в пр€мому еф≥р≥, значить показали п≥зн≥ше вже змонтованим.
—клад артист≥в зм≥нивс€, виступали,
1. ћad Heads.
2. “анок на ћайдан≥  онго.

3.–услана

4. ё.¬. “имошенко.

оцерт розпочавс€ о 19:00, ≥ завершивс€, 22:15. Ѕуло дуже багато публ≥ки.
¬с≥ артисти виступали до години часу, але –услана виступала найдовше, публ≥ка не хот≥ла в≥дпускати –услану та балет "∆итт€". ƒуже тепло, прив≥тно њх зустр≥в “ерноп≥ль.
Ѕуло багато на б≥с.
–услана розпочала ≥ зак≥нчила св≥й виступ п≥д крик в ун≥сон вс≥Їњ площ≥- –ус-ла-на!

ѕо завершенню виступу –услани на сцену вийшла ё.¬. “имошенко.
÷е потр≥бно було побачити! ѕубл≥ка одержала друге диханн€. “ам в≥дбувс€ "вибух" аплодисмент≥в, та позитивних вражень.
ѕубл≥ка одеражал зара€д енерг≥њ надовго. ¬с≥ хто перебував на сцен≥ теж це в≥дчули. ћи, одна с≥м"€ ≥ команда!
ѕубл≥ка була - « ”крањною в —ерц≥.
–ежисери сказали, що “ерноп≥ль

ѕ≥сл€ концерту, люди роз≥йшлись з надзвичайно позитивними емоц≥€ми.
‘ани роз≥йшлись, нам ще потр≥бно було повернутись по де€ких питанн€х.
—ьогодн≥ вранц≥, ќл€ та  в≥та поњхали у ¬≥нницю.

ќл€ виставить фото ≥з проф камери.

Ulyana
Member
# Posted: 17 Oct 2009 10:38
Reply 

Olena Soltysyak
ƒ€кую за розпов≥дь
“реба було –услан≥ в той  ам"€нець њхати?“реба було в ‘ранк≥вськ прињхати¬ нас одного пономарьова привезли

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Oct 2009 10:46
Reply 

Ulyana
ќй, ти ст≥льки смайл≥в поставила, що плачуть.
я написла св≥й пост в≥д щирого серц€, те що в≥дчула ≥ в≥дчуваю. ѕотр≥бно було прињхати в “ерноп≥ль. “ак≥ списки учасник≥в  ињв складаЇ. (орган≥затори). “и ще побуваЇш на концерт≥.

Blizneawki
Member
# Posted: 17 Oct 2009 10:48
Reply 

Olena Soltysyak
ƒ€куемо за розповiдь!ƒуже цiкаво!

yanya
Moderator
# Posted: 17 Oct 2009 11:44
Reply 

м≥й ме≥л yanya_net@ukr.net
розкаж≥ть а чи Ї прес-конференц≥њ чи автографсес≥њ в день концерту?
в нас в р≥вному концерт 20числа
ѕономарьов, –услана, “≤  ≥ ще хтось забула вже

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Oct 2009 12:34
Reply 

Blizneawki
Ѕудь ласка.

yanya
ѕрес конференц≥њ Ї, але туди пропускають лише журнал≥ст≥в, ≥ не думаю, чи ви будете знати м≥сце прес конференц≥њ. јвтограф сес≥й немаЇ, х≥ба що хтось буде чекати п≥сл€ концерту, ≥ дочекаЇтьс€ артиста, але це довго.

pascha
Member
# Posted: 17 Oct 2009 12:47
Reply 

Olena Soltysyak ех д€кую за щирiсть!!!я вас чекаю в „ернiвц€х!!!!!Ќадiюсь що приiƒите=)доречI ну €к концерт?поставте фотки

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 17 Oct 2009 12:51
Reply 

pascha
ѕочитай м≥й четвертий пост на ц≥й стор≥нц≥. ƒ€кую за запрошенн€.

pascha
Member
# Posted: 17 Oct 2009 13:10
Reply 

Olena Soltysyak бачучи по враженн€м все було просто суппер!!Ќу чекаю вас в „ернiвц€х

veselochka
Moderator
# Posted: 18 Oct 2009 09:09
Reply 

Olena Soltysyak

ƒ€кую, дуже емоц≥йна розпов≥дь!

„екаю на розпов≥д≥ й ≥нших, хто був ≥ на проф.фото ќл≥, дуже ц≥каво!

pascha
Member
# Posted: 18 Oct 2009 10:04
Reply 

Olena Soltysyak а в тебе е icq?€кщо е то напиши!!!ƒо речi вистав фотки

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 18 Oct 2009 10:22
Reply 

veselochka

Ѕудь ласка. √ал€, жалко, що тебе не було. “и повинна прињхати в “ерноп≥ль, знаЇш оргком≥тету (орган≥заторам) дуже сподобавс€ “ерноп≥ль, сказали, що хочуть прињхати л≥том, вони були в захопленн≥ в≥д м≥ста ≥ в≥д людей. “ак що л≥том обов"€зково зав≥тай у файне м≥сто “ерноп≥ль. ќргком≥тет-команда з  ињва чудова ’от≥ли, щоб € з ними у ¬≥нницю њхала на 17 жовтн€.
я теж чекаю на фото.

pascha
¬ибач, але мене в асьц≥ немаЇ, н≥ в однокласниках, н≥ в контакт≥. „асу ст≥льки немаЇ. ћи можемо ≥ тут сп≥лкуватись.

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 18 Oct 2009 10:30 - Edited by: wild_olchyk
Reply 

Olena Soltysyak
ƒ€кую за прийом ≥ чудово проведений час у файному м≥ст≥ “ерноп≥ль! :-)
Ќе знаю, €к решта наших, а € т≥льки прокинулас€, тому фото будуть трошки п≥зн≥ше. ƒо реч≥, то не Ї профес≥йн≥ фото ;)

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 18 Oct 2009 10:36
Reply 

wild_olchyk
Ѕудь ласка. «авжди рада. я теж сьогодн≥ спала до 9:00, це дл€ мене довго. “и себе недооц≥нюЇш, €к на мене, то фото хорош≥.

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 18 Oct 2009 10:48
Reply 

Olena Soltysyak
«авжди рада
Ќам справд≥ дуже подобаЇтьс€ “ерноп≥ль , тож прињдемо ще не раз, але спершу давай ти до нас. ;)

я теж сьогодн≥ спала до 9:00
я приблизно у цей час т≥льки л€гла спати))

“и себе недооц≥нюЇш, €к на мене, то фото хорош≥.
ј € й не казала, що вони поган≥, € сказала, що вони непрофес≥йн≥.

Velibey
Member
# Posted: 18 Oct 2009 10:49
Reply 

Olena Soltysyak
"Vip Zone" You are lucky.
I am sure, you are happy after Superb concert of .
So, I am happy with yours. Maybe some photo, link

Silent_Angel
Member
# Posted: 18 Oct 2009 10:51
Reply 

Olena Soltysyak
≤ € хочу тоб≥ под€кувати!!!!! «авд€ки тоб≥, нас ≥ у ¬≥нниц≥ пров≥в у фан-зону хороший хлопець - ќлекс≥й)))))

wild_olchyk
я також т≥льки прокинулась))))) "ƒоброго ранку")))))

pascha
Member
# Posted: 18 Oct 2009 10:53
Reply 

ƒ€кую за прийом ≥ чудово проведений час у файному м≥ст≥ “ерноп≥ль! :-)Ќе знаю, €к решта наших, а € т≥льки прокинулас€, тому фото будуть трошки п≥зн≥ше. ƒо реч≥, то не Ї профес≥йн≥ фото ;)
ех вам дуже повезло що побували в “ернополi,а то € був та й то по справам небуло часу погул€ти та дуже хочу весь ваш фан-клуб побачити

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 18 Oct 2009 11:01 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

wild_olchyk
Ќам справд≥ дуже подобаЇтьс€ “ерноп≥ль , тож прињдемо ще не раз,
“ак, звичайно.

але спершу давай ти до нас. ;)
ƒ€кую. я не знаю, коли прињду, можливо на 24 жовтн€, але це ще не точно. ” мене на наступний тиждень д≥ти в школ≥ ≥дуть на кан≥кули, на тиждень часу, тож буду в≥льн≥ша.

як на мене, то вони проф. Ќе ч≥пл€йс€ до моњх сл≥в.

Velibey
VIP Zone-Fan Zone. this is the same. That place is seperated from the whole audience. And it is just in front of the stage. As to the photos, so Wild Olchyk will download them here, she took good photos, they will be here later.
Yes, the concert was just amazing, Grand Show.

Silent Angel

јн€, д€кую за —ћ—, € в≥дпов≥м п≥зн≥ше.
Ѕудь ласка. ќлекс≥й належить до ќргком≥тету, це команда з  ињва, вони там ус≥ дуже хорош≥, ≥ дуже прост≥, прив≥тн≥ хлопц≥.  оли € сказала в “ернопол≥, що ¬и ‘ан  луб –услани, то вони ¬ас з рад≥стю провели. Ќе потр≥бно д€кувати, € рада, що все так склалось.

pascha
Member
# Posted: 18 Oct 2009 11:13
Reply 

Olena Soltysyak
€ дуже хочу вас всiх побачити

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 18 Oct 2009 11:23
Reply 

Olena Soltysyak
як на мене, то вони проф. Ќе ч≥пл€йс€ до моњх сл≥в.
ƒобре, не буду. Ќа цьому ≥ з≥йдемос€

ќлекс≥й належить до ќргком≥тету
ќлекс≥ю окрема под€ка!

pascha
€ дуже хочу вас всiх побачит
ўе побачимос€! ѕопереду ще не один концерт, та й приводом дл€ зустр≥ч≥ ж не завжди Ї концерт))

pascha
Member
# Posted: 18 Oct 2009 11:35
Reply 

wild_olchyk € вас всi’ чекаю в „ернiвц€х!!!як говорили люди з iнших держав,ўо € дуже гарно розповiдаю про свое мiсто адже € знаю багато мов,тож чекаю вас всi’ найближчим часом в „ернiвц€х!!!!
якщо зплануете то записуйте мiй номер 0663673937 та звонi“ь всi в любий момент,завжди буду радий поспiлкуватис€ з добрими та щирими людьми!

veselochka
Moderator
# Posted: 18 Oct 2009 11:38
Reply 

Olena Soltysyak
ќбов"€зково прињду, просто зараз н≥€к з часом не домовлюс€...

Silent_Angel

≤ тоб≥ вдалос€ поњхати?
ћолодц≥, що з"њздили !!!

ƒуже ц≥каво почитати коменти щодо концерту не лише ќлени, а й ≥нших, хто њздив...

Velibey
Member
# Posted: 18 Oct 2009 16:55
Reply 

Olena Soltysyak

wild_olchyk
Moderator
# Posted: 18 Oct 2009 17:13 - Edited by: wild_olchyk
Reply 

” “ерноп≥ль ми прињхали удвох з  в≥тою. Ќа вокзал≥ нас зустр≥ла ЋЇна, ≥ ми поњхали до нењ додому. ѕо об≥д≥ ми зустр≥лис€ з ќленою та ћар≥чкою.

ѕот≥м €, ЋЇна ≥  в≥та п≥шли гул€ти “ернополем. “ак €к цього разу “ерноп≥ль нас зустр≥чав зимно (у план≥ погоди), то ми практично н≥де не фотографувалис€, окр≥м €к б≥л€ озера:

Ѕлизько шостоњ ми зустр≥лис€ з рештою терноп≥льських фан≥в, а близько сьомоњ нас пустили у фан-зону:

–услана виступала останн€, десь близько години. Ѕули п≥сн≥ €к з "ƒиких “анц≥в", так ≥ з "Wild Energy".

Ulyana
Member
# Posted: 18 Oct 2009 17:20
Reply 

ƒ€кую за фотки!!!

pascha
Member
# Posted: 18 Oct 2009 17:22
Reply 

ќль файно д€кую за фотки!!!дуже гарно!!!!

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 33 . 34 . >>
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 125 [21 Aug 2018 05:03]

These forums are running on open source forum script miniBB™ © 2001-2018 admin | Ruslana. Official site