ћј…DјЌ'S - Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

 
 - ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 


Ruslana Forum / Ukraine / ћј…DјЌ'S
Author Message
Smiley
Member
# Posted: 2 Apr 2011 19:19 - Edited by: Smiley
Reply 


"ћайданс" - наймасштабн≥ше в ≥стор≥њ ”крањни танцювальне шоу, €ке телеканал "≤нтер" представл€Ї сп≥льно з  ињвською м≥ською державною адм≥н≥страц≥Їю.

http://inter.ua/uk/programs/entertaining/maydans

—ьогодн≥ змагались команди Ћьвова та ƒн≥пропетровська. ѕродемонструвавши дико-класн≥ постановки перемогу здобули леви!
–≥дне м≥сто п≥дтримала , "ƒик≥ танц≥" знову стали переможною п≥снею! “ож Ћьв≥в виграв сьгодн≥ великою м≥рою завд€ки –услан≥!
¬≤“јё!!!


We wild
Member
# Posted: 2 Apr 2011 19:43
Reply 


Smiley
“ак, вражаючий виступ!ћурашки по шк≥р≥ б≥гали, дуже приЇмно за своЇ р≥дне м≥сто...
я був на репетицњњ льв≥в'€н коли –услана була.Ўкода, що д≥знавс€ про шоу вже коли були останн≥ репетиц≥њ, так би п≥шов, над≥юсь на наступний р≥к буде другий сезон=)))
ј зач≥ска –усланина просто бомбезна!
ƒореч≥ € писав про майданс на форум≥:
http://forum.ruslana.ua/index.php?setlang=ukr&action=vthread&forum=2&topic=5077&page= 26#msg342916
то так, дл€ тих хто буде казати: чому на форум≥ не попередили?

Smiley
Member
# Posted: 2 Apr 2011 19:56
Reply 


We wild

Ўкода, що д≥знавс€ про шоу вже коли були останн≥ репетиц≥њ, так би п≥шов, над≥юсь на наступний р≥к буде другий сезон=)))
я теж спод≥ваюсь, що буде продовженн€, трохи шкодую, що не вз€ла участь в≥д свого м≥ста («апор≥жж€).

ј зач≥ска –усланина просто бомбезна!
÷е точно! ѕовний рок-н-ролл!

ƒореч≥ € писав про майданс на форум≥:
я подумала, що цей проект вартий окремоњ теми

ќй, а б≥л€ ведучоњ (коли було пр€ме включенн€ з≥ Ћьвова) вбол≥вала Ќ≥на јркад≥вна)))

Anna Marchenko
Member
# Posted: 3 Apr 2011 06:05
Reply 


÷е просто неймов≥рно, –усланка була просто на висот≥, €к завжди, € й сумн≥ву не мала що Ћюв≥в переможе, адже з≥ Ћьвовом був символ перемоги : )


¬игл€д –услани - це щось, згодна, повний рок-н-рол ; )

KRONUS
Member
# Posted: 5 Apr 2011 21:23 - Edited by: KRONUS
Reply 


ј тепер дозвольте роз'€снити ситуац≥ю м≥ж Ћьвовом ≥ ƒн≥пропетровськом , ≥ взагалом по проекту.
як дн≥пропетровець ≥ фан –услани , сам не знав за кого вбол≥вати. ≤ взагал≥ вважаю ћайданс проектом спр€мованим в≥двол≥кати сусп≥льство в≥д важливих , набол≥лих проблем крањни , ≥ молодь зокрема €к основну руш≥йну силу. ћайданс анонсуЇтьс€ ≤нтером , а ≤нтер п≥д контролем парт≥њ рег≥он≥в -- в≥дпов≥дно р≥шенн€ дуел≥ Ћьвова ≥ ƒн≥пропетровська було спец≥ально спр€моване дл€ створенн€ аж≥отажу , ≥ тепер наростаючого скандалу , €кий поступово переростаЇ в розкол в проект≥ --- нав≥ть крањн≥. Ћьв≥в залучаЇ п≥дтримку зах≥дних ≥ центральних м≥ст , а в ƒн≥пропетровську сумн≥вн≥ особи , €к≥ начебто курували дн≥пропетровську команду , ведуть пропаганду на м≥сцевому телебаченн≥ ( обливаючи льв≥вську команду брудом ) , пропогують щоб њх п≥дтримали сх≥дн≥ ≥ п≥вденн≥ м≥ста. як бачимо д≥агноз на обличч€ , крањна зайн€та ћайдансом. ј дн≥пропетровська молодь продовжуЇ гасати , нев≥домо п≥д чињм кер≥вництвом , на центральн≥й площ≥ м≥ста --- де тепер неможливо проводити акц≥њ протесту проти влади , а так≥ планувалис€ м≥сцевою опозиц≥Їю ; куди тепер не можуть вийти ображен≥ вчител≥.
¬загал≥ вважаю , що в дн≥пропетровьку команду спец≥ально понабирали д≥тей , щоб судд≥ були б≥льш жал≥сливими , це взагал≥ був неспод≥ваний крок сумн≥вного кер≥вництва.
ј найб≥льше дивуЇ , що по жодному каналу ƒн≥пропетровську , в жодн≥й газет≥ , взагал≥ жодних пов≥домлень будь-де по м≥сту не подавали , про те що у нас формують команду на ћайданс , н≥хто н≥чого не обговорював , н≥ зким не радивс€.  оманда просто з'€вилас€ , наче з пов≥тр€ , ≥ почала репетиц≥њ в центр≥ , про €к≥ пов≥домив лише один телеканал , й то на середин≥ тренувального тижню. ј так н≥хто б ≥ не знав , лише люди , €к≥ њзд€ть через центр на роботу ≥ навчанн€.
“ож отак≥ у нас пироги ! ћета проекту й дос≥ невизначена , коли вз€ти до уваги ще й цей момент , тим б≥льше в≥н масовий.
ќсобисто виступаю проти проекту , ≥ вам раджу чинити в≥дпов≥дно.

Smiley
Member
# Posted: 6 Apr 2011 19:31
Reply 


KRONUS

” мене теж були думки на рахунок того, що конкуренц≥€ може спровокувати суперечки м≥ж м≥стами. јле ж це змаганн€! Ќа кожному змаганн≥,тим паче на такому маштабному, Ї т≥, хто не задоволений результатом, хто за€вл€тиме про нечесн≥сть ≥ т.д.

≤ взагал≥ вважаю ћайданс проектом спр€мованим в≥двол≥кати сусп≥льство в≥д важливих , набол≥лих проблем крањни

я вважаю ћайданс - це просто новий ц≥кавий проект, новий телев≥з≥йний формат, а не €к≥сь пол≥тичн≥ ман≥пул€ц≥њ сусп≥льством. «гадай Ѕ”ћ, в≥н теж по-твоЇму був покликаний в≥двол≥кати людей в≥д важливих проблем?..

жодних пов≥домлень будь-де по м≥сту не подавали , про те що у нас формують команду на ћайданс

” нашому м≥ст≥ так само не було гучноњ реклами в≥дбору в команду, але н≥€ких хитромудрих схем в≥дбору не було. ћоњ знайом≥ туди потрапили без проблем, а почули - один в≥д одного...÷е ж розважальний проект - хто д≥знавс€, захот≥в - прийшов! якщо хтось вчасно не почув, ну щож, €к кажуть "кто не успел, тот опоздал".

ќсобисто виступаю проти проекту , ≥ вам раджу чинити в≥дпов≥дно.

я вважаю, що ти переб≥льшуЇш!

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 7 Apr 2011 13:32
Reply 


KRONUS
я погоджуюсь з тобою на 100%, зараз багато проект≥в створено п≥д час важкого житт€ ”крањни, це щоб люди менше думали про все. “ут ≥ так досить запалити с≥рник, щоб все почало гор≥ти, тобто, люди зараз дуууууже обурен≥ таким "суперовим" житт€м, напр. у вчител≥в вже почались затримкм в зарплатах, позашк≥льним закладам скоротили на 0,25, ≥ адм≥н≥страц≥€ каже, щоб ≥шли л≥том куди хочуть, бо грошей немаЇ. “ож, проектами тепер показують, щоб люди не думали багато, а так≥ колотнеч≥, €к≥ свар€ть м≥ста, то це теж вар≥ант дл€ них. (€думаю, ви зроз≥мили про що €).

’оча, не в образу ƒн≥пру, але Ћьв≥в був сильн≥шим, креативн≥шим, але це всього навсього проект ≥ на це не потр≥бно ображатись.)))))))

Pogodin
Member
# Posted: 7 Apr 2011 16:03 - Edited by: Pogodin
Reply 


KRONUS
ѕовн≥стю згоден з ¬ами ≥ схил€ю перед ¬ами капелюха.
ƒ≥йсно, в наш≥й крањн≥ немаЇ б≥льше проблем, т≥льки €к "пл€сати" та "гоцати", неначе нав≥жен≥. «наЇте, коли нев≥домо що буде завтра, та й чи буде ”крањна €к суверенна держава взагал≥, коли кажуть, що голоду ≥ геноциду у 1932-1933 роках не було, коли ќ”Ќ-”ѕј-злод≥њ ≥ покидьки, коли јзаров каже, що у нас "всьо добрЇ", а янукович мр≥Ї про остаточний продаж ”крањни –ос≥њ,  итаю та "цив≥л≥зован≥й" вроп≥ (пишу за новим зразком "украйонськоњ мов≥", поданим в≥д телеканалу —“Ѕ та в≥д любого ¬≥ктора ‘едоровича), коли показник смертност≥ перевищив вс≥ попередн≥ покази за 20 рок≥в разом, тод≥ €кось не до танц≥в.
—х≥дна ”крањна ≥ «ах≥дна, ѕ≥вн≥чна ≥ ѕ≥вденна-нав≥ки разом! Ќе допустемо перемоги "дјнЇцк≥х" пахан≥в!

Ruthen
Moderator
# Posted: 11 Apr 2011 18:02
Reply 


Vystup Rusi buv prosto: WOW!

Morozz
Member
# Posted: 17 Apr 2011 21:25
Reply 


ѕосмотрел тут несколько роликов с этой программы. ¬печатлило до мурашек...иде€ супер, хореографи€ - клас! шоу-вауу!
сотворить такое в центе столицы, да еще и в рамках соревновани€...нет слов вобщем)

Stukee
Member
# Posted: 23 Apr 2011 17:06
Reply 


Did Ruslana performed her new song at Mydans today?

Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.
 

- Forums -Online now: Guests - 3; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]These forums are running on light forum script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site