вибори 2004 (13)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Ukraine / вибори 2004
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 .
Author Message
Roma
Member
# Posted: 23 Jan 2005 01:29
Reply 

MC SLAYER
я всем советую, что бы их зубы оставались в пор€дке, сверкали белизной и были целыми - то уважительное отношение к окружающим способствует этому.

MC SLAYER

# Posted: 23 Jan 2005 01:45
Reply 

Roma
” мен€ даже несколько стычек было с €нуковцами. Ѕлаго € осталс€ цел, т.к. их было больше, но все равно они мен€ не переубедили стать за я.

Yarik

# Posted: 23 Jan 2005 05:48
Reply 

” мен€ было две стычки:
1. Ёто было 26.11.2004 (или 27) на  иевском вокзале, когда приехали поезда с ƒонбаса с шахтерами, € ходил в оранжевом, так вот они попытались сорвать ленту, потом разговорились со мной, узнали что € с ќдессы, спросили почемы ќдесса разделилась в поддержке кандидата и все разошлись
2. » когда янукович приезжал на ѕривоз, вот тогда мы его встречали с оранжевыми флагами и на нас пенсионерки как накинулись.

ј так принимал участи€ в автопробегах, митингах, демонстраци€х, палаточном городке, и все было в пор€дке.

Nedved
Member
# Posted: 23 Jan 2005 15:10
Reply 

на нас пенсионерки как накинулись.

:) ќтбились, € надеюсь? :)

Roma
Member
# Posted: 27 Jan 2005 00:46
Reply 

Yarik
на нас пенсионерки как накинулись.
—очувствую тебе, что может быть ужаснее пенсионеров! ƒаже не представл€ю как вы выкрутились с это передр€ги. :)

OIeg
Member
# Posted: 27 Jan 2005 07:02
Reply 

Member “ј  ёщенко € в≥д ¬≥ктора јндр≥йовича ёщенка хот≥вби вс≥х прпив≥тати з великою перемогою над ол≥гаохами б≥льше в ц≥й крањн≥ €ка зветьс€ ”крањна небуде брудних ≈л≥гарх≥в закони будуть р≥вн≥ дл€ кожноњ людини ≥ н≥одноњ шахти не буде закрито в ƒонецьку кожна с≥м€ буде мати можлив≥сть аби њхн≥ д≥ти навчалис€ в люб≥й школ≥ ≥ розмовл€ли тою мовою €кою вони хочутиь украњна це вже центер европи нам доступу в Ќато в≥дкрит≥ вс≥ дороги заоаз значно зб≥льшитьс€ надходжень до бюджету ”крањни. ћи б≥льше н≥ж 800 рок≥в чикали на цей переломний момент в украњнськ≥й ≥стор≥њ ц€ вс€ революц≥€ €как творилась на майдан≥ вона була створина завд€ки т≥льки вам чесним громад€нинам ”крањни €кби не ви то нев≥домо деби була зараз ”крањна в нас би небуло свободи слова люди масово би вињздили закордон , в крањн≥ панував би хаос а так ваш дух ваша в≥ра в ёщенка ≥ допомогли ёщенку з боротьбою проти ц≥ењ нечесноњ влади €ка була в ”крањн≥ п≥дчас призиденства  учми. я не сумн≥ваюсь н≥ на йоту, що ¬ј ёщенко виконае вс≥ своњ забов€занн€ в≥н нав≥ть б≥льше зробить за йогочас ми нав≥ть вв≥йдем в Ќато. я був першою людиною €ка п≥дтримала щоб перша дипломатична поњзда була в –ос≥ю, щоб ѕут≥н зразу побачив що з ”крањною скоро почне рахуватис€ весь св≥т ≥ щоби ѕут≥н нам незаважав рухатись в напр€мку до Ївропи ≥ в≥н ёщенко м≥г сказати ще таке що хай там –ос≥€ не фиркае нор 60% грошей до бюджету вона отримуе з украњни ≥ хай не показщуе що вона така потужна бо ми пожемо купл€тит нафту ≥ у ≥нших крањнах , ≥ ц≥на практично така сама ўо в –ос≥њ а що в ≥нших крањнах. “а ”крањною нав≥ть зац≥кавивс€ телеканал јльджаз≥ра чого € особистор в≥д них не чикав та тепер подив≥тьс€ ≈вро нювз та там ”крањна займае перш≥ шпальти њх новин ≥ ц≥новини про ”крањни ≥дуть 5 хвилин а це деже багато а згадайте €к вони показували в пр€мому еф≥о≥ вс≥ под≥њ €к≥ в≥дбувалис€ в ”крањн≥ ≥ €к≥ будуть дал≥ рохвивитис€ в крањн≥ ну € можу на цю тему говорити не одну годину ≥ також буде непор€дно €кщо € займу всю стор≥нку такшо вс≥м вав хто присутьн≥й тут абл колись небуть тут буде сказати вам ось що шо € широ вд€чний вс≥м ти хто п≥дтрима в ”крањн≥ в цей складни економ≥чний час €кий був в ”крањн≥ з любов€ ваш якуб€к ќлег ви неодм≥нно може десь мене побачите на €к≥сь державн≥й посад≥ ≥ хочу вам нагадати так €к був сказав ¬, ј ёщенко бути ”крањнцем це модно а € тодам шо ще ≥ стильно.

NafNaf
Member
# Posted: 27 Jan 2005 09:44
Reply 

OIeg
÷е звичайно дуже приЇмно що ¬и нас в≥таЇте, але не забагато раз≥в ¬и це повторили по вс≥х темах, мен≥ здаЇтьс€ що де€к≥ зовс≥м дл€ цього не п≥дход€ть.

Inna from Odessa
Member
# Posted: 3 Feb 2005 18:39
Reply 

NafNaf
€ вот такие большие посты не читаю...лень...

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 .
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on web forum software miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site