"ўо думаЇ –услана..." - резюме. - Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

 
 - ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 


Ruslana Forum / Eurovision / "ўо думаЇ –услана..." - резюме.
Author Message
Titan
Member
# Posted: 20 May 2004 14:51
Reply 


ƒоброго дн€!
ƒ€кую вс≥м, хто вз€в участь у обговоренн≥ попередньоњ теми!

1.  анал —“Ѕ подав, м?€ко кажуч≥, занижене значенн€ вартост≥ п≥дготовки до ф≥налу ™вробаченн€-2005. ” газет≥ ?¬исокий замок? в≥д 26 травн€ 2003 року пов≥домл€Їтьс€, що п≥дготовка та проведенн€ ™вробаченн€-2003 об≥йшлис€ Ћатв≥њ у 6,8 м≥ль€рд≥в Ївро. « них 5 м≥ль€рд≥в вид≥лила держава.
–озходи “урц≥њ були дещо менше ? близько 4,5 м≥ль€рд≥в. ќднак ц≥й крањн≥ не було потреби докор≥нно реконструювати готельно-сцен≥чний сектор.
“аким чином, на кожного украњнц€ припадаЇ понад 100 Ївро примусовоњ пожертви на ™вробаченн€ 2005.
2. ” попередньому пост≥ € звертавс€, насамперед, до –услани з проханн€м висловити думку щодо доц≥льност≥ проведенн€ ф≥налу ™вробаченн€ з огл€ду на його варт≥сть.
¬≥дв≥дувач≥ чомусь вир≥шили, що € ставлю п≥д сумн≥в доц≥льн≥сть перемоги –услани :) ≤ розгорнули дискус≥ю з цього приводу. Ќатом≥сть € жодним чином не сумн≥ваюс€ у доц≥льност≥ перемоги земл€чки та сус≥дки колеги по робот≥. ћене њњ дос€гненн€ дуже вт≥шило. ѕроведенн€ ™вробаченн€ ? ≥нша справа.
Ќадал≥ прошу –услану висловити свою думку з приводу доц≥льност≥ проведенн€ ф≥налу ™вробаченн€-2005 в ”крањн≥.
≤нших в≥дв≥дувач≥в д€кую за зм≥стовне обговоренн€ та прошу постувати у ран≥ше вдкриту тему.
3. ѕрисвоЇнн€ званн€ Ќародного артиста покладаЇ чимало зобов?€зань перед народом, ≥м?€м €кого надаЇтьс€ це званн€. –услан≥ сл≥д брати приклад ≥з укра≥нських Ќародних артист≥в стал≥нських час≥в . ѓх виступи проти голодомору, репрес≥й тощо вр€тували житт€ велик≥й к≥лькост≥ украњнц≥в. √адаю, –услан≥ сл≥д не в≥дсиджуватис€ у т≥н≥ лавр≥в, а ч≥тко висловити свою позиц≥ю щодо доц≥льност≥ проведенн€ такого дорогого д≥йства за час≥в тотального зубож≥нн€ населенн€ та розвалу б≥льшост≥ галузей економ≥ки.
4. Ѕ≥льш≥сть збудованого до ™вробаченн€ навр€дчи принесе користь народу.  оли у Ћьвов≥ стад≥он ?”крањна? готували до Їврокубкових матч≥в, власники б≥льшост≥ п≥дприЇмств ?пожертвували? м≥с€чн≥ зароб≥тки роб≥тник≥в. «годом стад≥он, €к показувало “Ѕ, було розграбовано, п≥сл€ в≥дключенн€ опаленн€ п≥шов празом увесь Ївроремонт. Ќе зупинилис€ злод≥њ й перед колекц≥Їю старовинних мебл≥в, що було привезено до в≥зиту ѕапи ≤вана-ѕавла ≤≤.
Ќе сл≥д забувати ≥ досв≥д ≥нших терм≥нових будв≥вництв. Ќаприклад, метромоста на ¬оробйових горах у ћоскв≥, що був аврально завершений до ‘естивалю молод≥ ≥ студент≥в та обваливс€ за 9 рок≥в.  апремонт тривав понад двадц€ть рок≥в та коштував к≥лька м≥ль€рд≥в Ївро. ¬ерог≥дно, те саме чекаЇ ≥ новий концертний зал :(

P.S. якщо хтось знаЇ URL особистоњ стор≥нки п.януковича ≥з feedback - прошу под≥литис€.

IvanUA
Member
# Posted: 20 May 2004 15:06
Reply 


ўось € зовс≥м не врубуюсь нав≥що так≥ суми???
≤ де ти, “итани вз€в таку ≥нформац≥ю про “уретчину та Ћатв≥ю? ѕрошу аргумеентуй...

vremena_nastali
Member
# Posted: 20 May 2004 15:07
Reply 


“итан≥к, досить по ™Ѕ-2005 в такому тон≥. я пива випив, не до ™Ѕуй.

Stass Ivaschenko
Member
# Posted: 20 May 2004 15:49
Reply 


не в≥дсиджуватис€ у т≥н≥ лавр≥в, а ч≥тко висловити свою позиц≥ю щодо доц≥льност≥ проведенн€ такого дорогого д≥йства за час≥в тотального зубож≥нн€ населенн€ та розвалу б≥льшост≥ галузей економ≥ки - насчет финансовых затрат касательно ≈¬ и дальнейшего отлеживани€ в тени славы в плане бешеной работы –услана высказалась в программе "ƒействующие лица" от 18.05.04 на »нтере. ѕо поводу отраслей св€зь была что ни есть пр€ма€.

vremena_nastali
Member
# Posted: 20 May 2004 15:53
Reply 


“итан≥к, чого на ≥нтернет грош≥ витрачаЇш? «убож≥Їш!

Tash Mayfair
Member
# Posted: 20 May 2004 16:09
Reply 


ќ, ¬еликий «м≥й, та що ж це за людина...
¬ам, “итан≥к, ще перед поњздкою самою –усланою було задекларовано, що вона хоче привезти ™Ѕ до ”крањни. “ож маЇтьс€ на уваз≥ не т≥льки отримати право, а щей п ровести. ј те що вам у Ћьвов≥ не плат€ть зарплатню, ще не прив≥д до нападок.  рич≥ть будь-ласка на сайц≥ Ћьв≥вскьоњ обласноњ державноњ адм≥н≥страц≥њ чи ще де небудь. ƒепутати та ≥нш≥ прихвосн≥ кладуть до своњ кишень не менше щороку, н≥ж будет вкладено у ™Ѕ, то ж не зб≥дн≥Їмо. “им б≥льше напередодн≥ вибор≥в усе буде т≥п-топ. ÷е ще Ї ≥ пол≥тична вигода.
≤ взагал≥, чому ви причепивс€ до –услани?

vremena_nastali
Member
# Posted: 20 May 2004 16:12
Reply 


“итан≥к, за сраку себе вкуси, за сраку!

Svitlana
Member
# Posted: 20 May 2004 16:23 - Edited by: Svitlana
Reply 


<<<<“итан≥к, за сраку себе вкуси, за сраку!>>>>>

≈ге ж... :)))))))))))))))))))))))))))))))

Ўо у нас, вулиць немаЇ ≥ стад≥он≥в? Ќа травичку, по пл€шц≥ пива - ус≥ европейц≥ пищатимуть в≥д задоволенн€.
Ўо за пан≥ка? Ќа таких заходах - √–ќЎ≤ «ј–ќЅЋяё“№.

”с≥, хто не ледачий.

vremena_nastali
Member
# Posted: 20 May 2004 16:27
Reply 


Ќа схилах ƒн≥пра - мальовнич≥ краЇвиди. “уристи в готел€х сид≥ти не схочуть. якщо щось не так, хай звен€ють. ћи можемо њм ще й нагадати, що недалеко в≥д  ињва „орнобиль знаходитьс€, екскурс≥ю туди проведем.

TATA
Member
# Posted: 20 May 2004 16:44
Reply 


÷≥лком п≥дтримую —в≥тлану! „ому вс≥ мовчать, ск≥льки це робочих м≥сць, €кий промоушн ”крањни туристичноњ? «вичайно, €кщо все провести на р≥вн≥. ј дл€ цього, –услано, не залишай це питанн€ поза увагою, бо наши держслужбовц≥ д≥йсно його "заговор€ть", а гроши п≥дуть по чињхось кишен€х. ≤ €кщо дл€ цього треба бути цињмось радником, добре.
Ќа тебе вс€ над≥€!!!!!!!!!!!!! ј ми п≥дтримаЇмо!!!!!!!
ў≈ –ј« ƒя ”™ћќ «ј ѕ≈–≈ћќ√”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.
 

- Forums -Online now: Guests - 9; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]These forums are running on online community script miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site