ўо каже «ах≥дна ™вропа?!

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Eurovision / ўо каже «ах≥дна ™вропа?!
Author Message
NatalkaDresden
Member
# Posted: 23 May 2004 00:25
Reply 

ѕрив≥т вс≥м украњнц€м,
вир≥шила створити нову тему, бо ви напевно побачили, що на н≥мецькому форум≥ вже дуже багато в≥дгук≥в та звичайно не вс≥ розум≥ють н≥мецьку. ј кр≥м того одна н≥мкен€ за ≥м´€м ћаша попрохала перекласти њњ в≥дпов≥дь украњнською дл€ вс≥х украњнц≥в. —аме це € нижче ≥ роблю, а також спробую виб≥рково поперекладати ≥нш≥ в≥дпов≥д≥, €кщо це когось ц≥кавить. —под≥ваюсь цим хоч трохи зм≥нити думку де€ких щодо в≥дмови проведен€€ ™Ѕ 2005 в ”крањн≥. якщо ми це зробимо, то тим самим доведемо свою нездатн≥сть, а кр≥м того вс≥ численн≥ критики в «ах≥дн≥й ™вроп≥ скрикнуть в≥д задоволенн€, бо саме того вони вс≥ ≥ оч≥кують: ўќ ћ» ƒќ¬≈ƒ≈ћќ —¬ќё Ќ≈«ƒј“Ќ≤—“№! якщо ми це зробимо, то автоматично постане питанн€, чи Ї сенс допускати так≥ ?малорозвинут≥? крањни до таких фестивал≥в. јле ж це не так! ≤ в ”крањни Ї великий потенц≥ал зробити ™Ѕ 2005 чудовим та незабутн≥м! ÷е не т≥льки мо€ думка, а ще й думка де€ких н≥мц≥в, €к≥ бували в ”крањн≥ та просто закохан≥ в нашу крањну та людей. я спод≥ваюсь в≥д всього серц€, що все буде добре.
Ѕажаю вам усього найкращого та
—Ћј¬ј –”—ЋјЌ≤! :-)
Ќ.
÷е переклад в≥дпов≥д≥ ћаши з Ќ≥ммеччини:

ѕрив≥т,

Angelina:
ƒуже д€кую за приЇмн≥ слова!

KrUAsan:
я хот≥в би сказати ?д€кую? вс≥м н≥мецьким друз€м за тепл≥ та приЇмн≥ слова!

Ira:
я б дуже хот≥ла знати, що н≥мц≥ думають про –услану.

NatalkaDresden:
Ќасамперед д€кую вс≥м н≥мц€м, в €ких позитивн≥ емоц≥≥њ в≥д виступу та музики –услани...
...“ому так приЇмно на серц≥, коли чуЇш ≥ншу думку в≥д н≥мц≥в. ƒ€кую в≥д всього серц€!
[/i]

¬загал≥ € не той тип людини, €кий приймаЇ участь у форумах. јле цього разу € рада, що це зробила. ¬ мене таке почутт€, що ви д≥йсно та чесно рад≥Їте похвал≥. Ќажаль € не волод≥ю н≥ украњнською, н≥ рос≥йскою мовами, а мо€ англ≥йська наст≥льки погана, щоб написати в≥дпов≥дь англ≥йською. јле т≥ допов≥д≥ написан≥ н≥мецькою та англ≥йською украњнськими друз€ми, €к≥ € читала, мене дуже здивували. «даЇтьс€ ,т≥ де€к≥ (€к≥ д≥йсно дуже р≥дко зустр≥чаютьс€) негативн≥ думки та допов≥д≥ в прес≥ вас зображають та завдають вам болю. “а незважаючи на це ваш≥ допов≥д≥ дуже вв≥члив≥ та часто дуже сердечн≥ (¬чора була на форум≥ програми Tvtotal. ÷е т≥, що виставили н≥мецького ћакса на конкурс. √осподи! ¬они там таке про –услану пишуть! “а взагал≥ один одного хають, ображають ≥ тд. ќце так стиль сп≥лкуванн€! Ќ.) ÷е те, чого мен≥ часто не вистачаЇ в н≥мецьких форумах. Ќажаль € не знайома н≥ з вашою крањною, н≥ одного украњнц€ € теж особисто не знаю (може це ще зм≥нитьс€), але на цьому форум≥ в мене залишилась дуже позитивна думка про вас.
Ќажаль € не можу того ж самого сказати про де€ких н≥мецьких учасник≥в цього форуму:
...€ не думаю, що в п≥сн≥ –услани Ї €кийсь шанс ув≥йти до Ївропейських чарт≥в...
...я думаю, –услана повинна сказати ?д€кую? бувшим ?братн≥м? крањнам ”крањни, €к≥ допомогли њй зайн€ти перше м≥сце.
... якщо когось ц≥кавить добра музика... подив≥тьс€ на ≤спан≥ю, √олланд≥ю, ‘ранц≥ю та Ќ≥меччину... це була музика...
...Ќам не потр≥бна ?пригаюча в кож≥ карпатська сп≥вачка? ∆ахливо! Ћола з п≥вденнозах≥дноњ Ќ≥меччини... та великий фан ћакса!!!!!

я соромлюсь такоњ в≥дпов≥д≥ з Ќ≥меччини. ≤ € запевн€ю вас, що це не загальноприйн€та думка у нас. Ќас було 12 друз≥в та ми дивились ™Ѕ разом. —емеро з них зразу ж вир≥шили, що –услана переможе. ј ≥нш≥ 5 ≥ не подумали бруднити –услану т≥льки тому, що њм сподобалась ≥нша п≥сн€. Ќезважаючи на це вони д≥йсно були рад≥ за ”крањну.
я хот≥ла б ще раз п≥дкреслити:
–услана була ген≥альною, а саме ц≥лком все!!!!
ѕ≥сн€, шоу, костюми та випром≥нюванн€!!!!
« тих п≥р €к € подивилась ™Ѕ в мене не виходить з голови ц€ п≥сн€. ќднаково, що € роблю: чи € працюю, чи прибираю, щось купую, њм чи йду спати. ÷€ п≥сн€ в мене пост≥йно в голов≥ ≥ захоплюЇ мене. я обов´€зково повинна придбати њњ компакт!
я ще раз бажаю всього найкращого та багато усп≥х≥в –услан≥.
“а величезний щирий прив≥т ”крањн≥!
ћаша.

@NatalkaDresden:
.....невже це так важко, ≥нод≥ послухати щось ≥нше чи просто в≥дключитись?! јбо просто ƒ» ќ ѕќ“јЌ÷ё¬ј“»?! ¬загал≥ це дуже просто, але дл€ багатьох н≥мц≥в просто неймов≥рно!

“и права!. ÷е так ≥ Ї. я почуваю нажаль себе так само. Ѕагато п≥сень (напр. Wild Dance) захоплюють мене з такою силою, що мене в душ≥ просто все розриваЇтьс€,тому що € хочу п≥д цю музику танцювати. я б теж хот≥ла дико танцювати. јле € рабин€ своњх комплекс≥в! ≤ це мене дратуЇ знову ≥ знову. я думаю, що багато н≥мц≥в почувають теж саме! (ћожу т≥льки п≥дтвердити! Ќ.) р≥м того у нашого народу не саме краще почутт€ ритму!
ўе раз сердечний прив≥т з Ќ≥меччини до вс≥Їњ ”крањни!!!!

ќт так≥ то справи, сп≥вв≥тчизники! ƒо наступноњ зустр≥ч≥ у форум≥!
Ќатал€.

Bienenelfe
Member
# Posted: 23 May 2004 10:47
Reply 

ѕривет,
это было очень миловидно от теб€, Natalka. Ѕольшое спасибо! “акже дл€ ёберсецтунг »рас взнос. я €вл€юсь объ€то ужасом об этом чем дл€ плохих проигравших мы здесь в «ападной ≈вропе имеют. Ќикто не требует, чтобы песн€ нравилась каждому. Ќо, все же, по крайней мере можно говорить: " ќ , мне песн€ лично не понравилась. Ќо € радуюсь дл€ вас. —ердечные поздравлени€. "
ѕочему некоторые должны злитьс€ одинаково таким образом?  роме того, почему нужно выигрывать нам так важно? “олько, чтобы мочь говорить: " ћы лучшие чем она! "?, все же, не имеетс€ другой причины, или? ¬о вс€ком случае, не дл€ «ападной ≈вропы. я верю дл€ ”краины эта победа имеет еще совсем другое значение. „то знают все же в «ападной ≈вропе через ”краину? ѕочти ничто. ѕо-видимому даже, что ”краина не принадлежит к Ѕалканским государствам. (смотри »рас взнос через Ќидерланды),
Ќо теперь, после того, как ”краина выиграла, имеютс€ многие спрашивают себ€: " „то это дл€ страны?  ак люди €вл€ютс€ людьми там живут?  ак €вл€етс€ ее культура?  ак €вл€етс€ ее менталитет? " Ћюди лов€т в себ€ этой страной интересовать, и некоторые сказали, они посет€т эту страну. KrUAsan писал это однажды: это делает хороший имидж дл€ ”краины. »так победа гораздо важнее дл€ ”краины, чем дл€ западноевропейской страны.
“огда мы желаем это им, все же, от всего сердца, что они выиграли! я не могу вовсе описывать, как € как раз €ростен, так как имеютс€ люди, которые испорт€т другие, только так как они сами потер€ли. я радуюсь дл€ вас!  роме того, вы выиграли с полным основанием. ¬ы были ею существует

@ Natalka: было очень умно не писать ничто в форум TVTotal. я нахожу вид как они говор€т там друг с другом очень страшно.  роме того, они разрывают каждого в воздухе, который делает кое-что против Stefan Raab, или что он, говорит. Ѕольша€ похвала в этот форум. «десь очень при€тно. —ердечный привет всей
ћашa

P.S.:... »ра пишет к картинам ”краины при TVtotal, что можно находить несколько непривлекательных ландшафтов как в √ермании, так и в √олландии. » то, что если сфотографируют их и указывают в ”краине, тогда украинцы начинают жертвовать дл€ других! (я надеюсь, это не €вл€етс€ оскорбительно дл€ вас. Ёто должно быть шуткой! N.) *rofl *, € нахожу это веселым!

I translated my post at www.online-translator.com. If I wrote something in an unpolite way, please forgive me. I didn't intend that. And besides, there is no chance for me to control the translation. So if I wrote anything that hurts you I want to apologize. I hope the translation worked a little bit and my post is readable for you.

Best wishes
Mascha

@Natalka, ich habe versucht deine Einleitung zu meinem Beitrag den du übersetzt hast ins Deutsche zu übersetzen. Aber es kam nur Kauderwelsch dabei heraus. Ich nehme an es war Ukrainisch. Man kann auf dieser Homepage nur Russisch übersetzen lassen. Ich hoffe dieser Beitrag ist für euch nicht auch nur Kauderwelsch.

Übrigens, dein Deutsch ist perfekt. Hast du das in den 6 Jahren gelernt, die du hier bist? Unglaublich

NatalkaDresden
Member
# Posted: 23 May 2004 21:14
Reply 

21. травн€ 2004 о 23:16 Pit з Ќ≥меччини написав, що в≥н зараз дививс€ телебаченн€ MTV ≥ передавали €кусь п≥сеньку ≥ коментатор сказав приблизно сл≥дуюче:
"ўе ≥снуЇ справжн€ поп-культура. ј не це "стрибанн€ гун≥в (чи варвар≥в можна також перекласти Ќ.) €к в переможниц≥ √ран-ѕр≥"
ј ще нас тут у н≥мецьк≥й програм≥ неандертальц€ми об≥звали!

—лухайте! ј хтось знаЇ, €к варвари та неандертальц≥ танцювали? :-) ÷≥каво, €к≥ њм ще еп≥тети в голову прийдуть?!
Ќ.

vremena_nastali
Member
# Posted: 23 May 2004 21:22
Reply 

Ќарод, ну хто-небудь скаже €к вам мо€ сьогодн≥шн€ прац€? ” мене завтра канд. екзамен, а € знайшов час, щоб прийти сюди ≥ зробити наш≥й гордост≥, наш≥ улюблен≥й –усланочц≥ невеличкий подарунок! :-) Ќу ход≥мо вже сюди...
http://ruslana-lyzhichko.narod.ru

Ira
Member
# Posted: 23 May 2004 21:22
Reply 

Te, shcho kazhe Zahidna Jevropa, je, mozhlyvo, navit' mensh cikavym nizh te, shcho kazhut' nashi "braty"-rosijany. Nichogo ne maju proty rosijan, ale shchojno prochytala na sajti http://www.esctoday.com/news/read/2804?PHPSESSID=e3b70370d6e51c584a9dc b0dfff57f69 te, shcho odyn z nyh dumaje pro Ukrajinu. Jakshcho ce stavlennja je typovym dlja rosijan, to ja shyl'na pogodytysja z tymy, hto stverdzhuje, shcho druzhby mizh Ukrajinoju i Rosijeju buty ne mozhe!
Prochytajte, ne poshkodujete:-( Zajdit' na sajt "www. esctoday.com" u rozdil "Ruslana: prime-minister adviser" i prochytajte tam, shcho pyshe odyn z rosijan, na im'ja Dmitry Buiskikh, u svojemu vidguku!!!

NatalkaDresden
Member
# Posted: 23 May 2004 21:38
Reply 

@vremena_nastali
‘илософ ты наш! ћолодец! Ќо лучше иди и готовьс€ к своэму кандидатскому экзамену! Ќи пуха!
 стати, хорошо, что ты у нас такой юморной! я тут пару раз возле компьютера от смеха плакала!
¬ообщем, ни пуха ни пера!
Ќ.

vremena_nastali
Member
# Posted: 23 May 2004 21:41
Reply 

—пасибо. Ѕудем наде€тьс€.

NatalkaDresden
Member
# Posted: 26 May 2004 22:00
Reply 

ѕереклад думки ћаши з Ќ≥меччини у в≥дпов≥дь на м≥й лист:

я думаю, що це ц≥лком зрозум≥ло, що украњнц≥ ламають соб≥ голову з приводу високих витрат. јле ти права. ÷е було б визнанн€м слабкост≥ та нездатност≥ таке не провести. я у вс€кому випадку побоююсь, що багато людей на «аход≥ це так спримуть.  р≥м того багато людей згадують ”крањну т≥льки у зв'€зку з „орнобилем (€кщо вони взагал≥ здатн≥ про щось згадати у зв'€зку з ”крањною). Ќажаль! ™вробаченн€ це “ќ… шанс презентувати ”крањну в засобах масовоњ ≥нформац≥њ у зв'€зку з позитивною под≥Їю. ¬ цьому роц≥ ми бачили, що запрошуюч≥й крањн≥ надаЇтьс€ можлив≥сть себе представити. ¬ наступному роц≥ у вас буде можлив≥сть показати найкрасив≥ш≥ м≥сцевост≥ та м≥ста вашоњ крањни. ÷е вплине позитивно на туристичну сферу. я у вс€кому раз≥ впевнена, що ви влаштуЇте прекрасне ™вробаченн€.
ћаша

NatalkaDresden
Member
# Posted: 26 May 2004 23:29
Reply 

ƒо реч≥ завтра 27.05.2004 –услана буде виступати в програм≥ TV Total в Ќ≥меччин≥. ÷е програма, про €ку € писала вже ран≥ше, €ку робить той самий Ўтефан –ааб. ћи вс≥ спод≥ваЇмось (€ та н≥мц≥, €к≥ вбол≥вають за –услану), що вона справд≥ знаЇ, що робить ≥ що њњ про≥нформували, що це за програма. —права в тому, що –ааб може бути дуже безпардонним ≥ в нього дуже гострий €зик. јле особисто € б≥льше боюсь за публ≥ку. якщо це будуть т≥ сам≥, €к були, коли нас в т≥й програм≥ неандертальц€ми називали то –услан≥ м'€ко кажучи дуже непросто буде. ” вс€кому раз≥ майже вс≥ н≥мц≥ тут у форум≥ вважають, що це у аби-€кому випадку добра реклама дл€ нењ, бо цю програму м≥льйони дивл€тьс€. ћоже –услану почнуть крутити по н≥мецькому рад≥о?! ѕрограма буде завтра о 22:15. Ќапишу п≥сл€ завтра, €к все пройшло.
Ќ.

Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 7; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on online community script miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site