јнал≥тична статт€ кн€з€

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Eurovision / јнал≥тична статт€ кн€з€
Author Message
Knyaz
Member
# Posted: 27 May 2004 18:41
Reply 

ўо стоуЇтьс€ виступу –услани на ™вробаченн≥ хот≥лось би зазначити наступне.
÷ей виступ дл€ ”крањни значить наст≥льки багато, що наданий момент важко у€вити насл≥дки.
Ќасамперед, св≥т ще б≥льше д≥знаЇтьс€ про ”крањну, при чому д≥знаЇтьс€ з найкращого боку. јдже ивступ –услани був проведений на високому профес≥йному р≥вн≥ (€ маю на уваз≥ саме њњ роботу та роботу њњ колективу на сцен≥, а не роботу звукооператор≥в).
 р≥м того, проведенн€ наступного (юв≥лейного) конкурсу ™вробаченн€ у  иЇв≥ означаЇ шалений, просто дикий наплив ≥нвестиц≥й в економ≥ку ”крањни. прињдуть туристи з-за кордону, €к≥ своњ грош≥ будуть витрачати саме в ”крањн≥. –озвиток готельного б≥знесу.
ƒо того ж кер≥вництво держави буде змушене "причесати" м≥сто дл€ проведенн€ конкурсу. ј так би, хто зна, коли б вони це зробили.
ј вс≥ т≥ проблеми, про €к≥ кер≥вники кажуть, мовл€в, проводити н≥де, грошей немаЇ нав≥ть на найнеобх≥дн≥ше, а тут витрачатис€ на €кийсь конкурс, просто надуман≥.
Ќ≥де проводити? - “урки побудували своЇ прим≥щенн€ за 1 р≥к! ј раз сам≥ не можете - найм≥ть турк≥в, ≥ вони побудують, що хочете.
√рошей немаЇ? -  –ј—“» ћ≈ЌЎ≈ “–≈Ѕј!!!! “од≥ й будуть грош≥!
ј то –услана зд≥йснила важку справу - виграла, а тепер вищ≥ посадовц≥ њњ ледь не лають. Ќечувано!
ƒл€ прориву в ™вропу њњ перемога маЇ визначальне значенн€. Ќ≥хто з пол≥тик≥в не зробив й дес€тоњ дол≥ того, що зробила –услана.
¬она зробила величезну рекламу ”крањни. ќце справд≥ патр≥отка!
≤ хоча ѕрезидент сказав що "це не т≥льки њњ перемога, а й перемога ”крањни" хочу зазначити, що держава Ќ≤„ќ√ќ не зробила аби п≥дтримати њњ. ¬с≥ званн€ ≥ нагороди посипались лише п≥сл€ перемоги. ј до того... Ќекрасиво це.
я, наприклад, твердо в≥рив у њњ перемогу.  оли мене питали: ’то виграЇ?" я дивувавс€ ≥ казав: «вичайно –услана! ј ви х≥ба сумн≥ваЇтесь???"
ўе к≥лька рок≥в тому, € вважав що њй уже сл≥д присвоњти званн€ народноњ артистки. Ѕо наст≥льки сильний, гарний, щирий голос, чудов≥ п≥сн≥, чар≥вна музика вже тод≥ впевнили мене у цьому.
 олись, ставши ѕрезидентом ”крањни € буду п≥дтримувати њњ у вс≥х творчих задумах.

’ай множитьс€ њњ слава та слава ”крањни!!!!!!

н€зь «акревський

LeDi_V_PoLoTeNCe
Member
# Posted: 29 May 2004 01:04
Reply 

—огласна с тобой,  н€зь=)))

ј ты что - в президенты уже метишь?=)
Ѕыло бы здорово, если бы правительство заполн€ли люди, реально желающие помочь стране=)

Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 6; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on simple bulletin board miniBB™ © 2001-2021 admin | Ruslana. Official site