ѕетиц≥€ про невизнанн€ р≥шенн€  онституц≥йного —уду щодо обмеженн€ украњнськоњ мови у школах (2)

- Forums - Sign Up - Reply - Search - Statistics - Rules - FAQ -

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Ukraine / ѕетиц≥€ про невизнанн€ р≥шенн€  онституц≥йного —уду щодо обмеженн€ украњнськоњ мови у школах
<< . 1 . 2 .
Author Message
Olena Soltysyak
Member
# Posted: 18 Feb 2010 12:48 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

“ак от власне дл€ цього ≥ був цей закон, щоб захистити мову., щоб €кось њњ притримати на сход≥, бо там б≥льша половина, €кщо не вс≥ на рос≥йськ≥й, € н≥чого немаю проти рос≥йськоњ ( € навпаки вважаю, що €кщо людина знаЇ чим поб≥льше мов, тим краще), але украњнська це Ї наша державна мова. «начить, ви це схвалюЇте, що в украњнських школах потр≥бно говорити рос≥йською мовою вчител€м, в нас Ї дл€ цього рос≥йськ≥ школи, а €кщо сам≥ вчител≥ починають перед учн€ми говорити рос≥йською в украњнських школах, то про €ку Їдн≥сть, чи нац св≥дом≥сть ви говорите???

P.S. ƒописую, бо не знаю, €к зрозум≥Їте, про те що € написала згадавши про сх≥д. Ѕо 4 лютого, коли суд в≥дмовив були новини на “—Ќ, де пор≥вн€ли м≥сто на —ход≥ (не пам"€таю точно €ке було м≥сто) ≥ м≥сто “ерноп≥ль, виступали учн≥ з р≥зних м≥ст, з р≥хних шк≥л, де журнал≥сти запитували в них про украњнську мову. ”чениц€ з≥ —ходу сказала, що в њхн≥й школ≥ дуже р≥дко можна почути украњнську мову особливо в старших класах, €к м≥ж вчител€ми, так ≥ м≥ж учн€ми, лише в молодш≥й школ≥ њњ можна почути б≥льше ( а школа була украњнська).

Ruslanochka
Member
# Posted: 18 Feb 2010 13:02
Reply 

Olena Soltysyak
€кщо сам≥ вчител≥ починають перед учн€ми говорити рос≥йською
це ще ладно))) а коли сама директор не знаЇ украњнськоњ мови -це вже страшно))))

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 18 Feb 2010 13:11
Reply 

Ruslanochka
÷е страшно. ≤ це кер≥вна посада.
ќсь про це € говорю, що не вс≥ знають свою державну мову, ≥ це видно всюди. “ому ≥ був цей закон не прийн€тий, бо потр≥бно починати саме зних- з суду, вони сам≥ њњ не знають. ÷ей закон стосувавс€ украњнськоњ мови в украњнських школах. “о про що ми тут говоримо!

BigDog
Member
# Posted: 18 Feb 2010 22:56
Reply 

страх то природн€ реакц≥€, адже дл€ вас украњнська мова повс€кденно вживана, нев≥д'Їмна так би мовити. та на таку серйозну проблему не можна дивитись упереджено, виход€чи з≥ страх≥в. чого соб≥ ≥ не може дозволити  —”, тому й в≥дхилив на ст≥льки радикальну постанову ур€ду. такими законами украњнськањ мови не втримати. мен≥ на приклад страшно, коли йду на базар≥ ≥ бачу €к вивалюють порубан≥ трупи тварин на прилавки, чи закривавлену ще живу рибу... але розум≥ю шо €кби зараз верховна рада видала б закон шо заборонив би вживанн€ м'€са в ”крањн≥, це б не дало жодних результат≥в. так≥ люди)

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 19 Feb 2010 11:12
Reply 

ћи тут сп≥лкуЇмось про украњнську мову в школах, в школах ”крањни. ћи не пишемо в школах, в ≥нших крањнах, цей закон не лише зобов"€зував говорити державною мовою, але не вс≥ њњ знають. ÷е не був закон, щоб говорити украњнською в транспорт≥, в л≥карн≥, з друз€ми, а в школах, це Ї навчальний заклад перш за все, ≥ ц≥ заклади в ”крањн≥.
ўодо б≥дних тварин, це болюча тема дл€ мене, особливо щодо бездомних тварин.
«наЇш, ¬– це тема про €ку можна говорити багато, € обмежусь двома реченн€ми- ѓх не потр≥бно ст≥льки у ¬–, вистачаЇ 50 депутат≥в. “ам половина з них перевертн≥, переб≥гають з одноњ парт≥њ в ≥ншу, ≥ мало що там робл€ть, т≥льки вм≥ють брудом обливати б≥льше н≥чого.

Vlad_Kiev
Member
# Posted: 20 Feb 2010 21:32
Reply 

–услана ! „ому ви мовчите ?
”крањну душать.

Selentar
Member
# Posted: 20 Feb 2010 22:18
Reply 

” –услани Ї справи важлив≥ш≥ за поклики простих людей. ћи - прост≥ люди, ¬лад, вона - н≥. ” тому ≥ р≥зниц€.
ј щодо мовноњ пол≥тики, побачимо €к будуть пл€сати п≥д дудку нашого нового президента.

Vlad_Kiev
Member
# Posted: 20 Feb 2010 22:29
Reply 

ќсь це ≥ жахливо

Vlad_Kiev
Member
# Posted: 20 Feb 2010 22:49 - Edited by: Vlad_Kiev
Reply 

« ”крањною в серц≥ ????????????...

Selentar
Member
# Posted: 20 Feb 2010 23:44
Reply 

¬лад, це - не жахливо, так маЇ бути. ’≥ба ти не читав "ƒику енерг≥ю"? «наЇш чому руслана по цих турах п≥шла ≥з аг≥тац≥Їю? “ому що вона "генератор", а €кщо немаЇ куди д≥ти власну енерг≥ю, €кщо немаЇ альтернативи? ¬она це розум≥Ї ≥ чекаЇ на таку альтернативу. ћи можемо њњ створити, хоча € маю сумн≥ви, що ≥з сотн≥ тутешн≥х форумчан хоча б один буде згоден цю альтернативу створювати. ќт ти б був згоден творити пол≥тичну альтернативу, в €к≥й могла б вз€ти участь ≥ –услана також?

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 21 Feb 2010 11:33
Reply 

Vlad_Kiev
“ак, € теж буду скучати за туром.
ј –услана зараз в јргентин≥, але пов≥р, що –услана в курс≥ всього.

Selentar
«ахаре, ти дививс€ в п"€тницю по ≤нтер≥ програму о 21:30, там виступав јзаров, журнал≥сти там вже вс≥ см≥€лись, особливо, коли в≥н зачитував €к в≥н сказав на мов≥ ориг≥нала- про буд≥нки ≥ вс€ке таке. ѕозор.

Selentar
Member
# Posted: 23 Feb 2010 18:12
Reply 

Olena Soltysyak
Ќ≥, ќлено, не дививс€.) «ате € знаю, що ёщенко роздаЇ дач≥ ≥ пожиттЇв≥ пакети соцзабезпеченн€ соб≥, Ћитвину (з чого б то ц≥каво йому?), своњм п≥длеглим... по 40 тис. грн на м≥с€ць. ќт куди д≥ваютьс€ грош≥ платник≥в податк≥в! ≤ мен≥ цього досить, щоб сказати, де позор ≥ де н≥.

Olena Soltysyak
Member
# Posted: 24 Feb 2010 09:26 - Edited by: Olena Soltysyak
Reply 

Selentar
я тебе п≥дтримую, я все це знаю. ÷е не л≥зе в жодн≥ рамки, ≥ це € не можу нав≥ть описати словами, а лише д≥€ми-автомат ≥ бомба.
ј щодо позору це те, що нав≥ть державноњ мови не знають т≥, що ≥дуть до влади. јле це лише кв≥точки.

Stas
Member
# Posted: 22 Aug 2011 14:11
Reply 

я там по ссылке перешел..кого награждать премией јнны јхматовой., януковича, “ыгныбока, ёщенко и “имошенко. ѕо поводу януковича., интересно, он хоть слышал кто., јхматова.?) ¬спомнилось просто как он „ехова великим поетом обь€вил.) янукович и јхматова, вещи несовместимые.

<< . 1 . 2 .
Your reply
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link     :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Username  » Password 
Only registered users can post here. Please enter your login/password details before posting a message, or register here first.

- Forums -

Online now: Guests - 2; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 May 2020 02:21]

These forums are running on light forum script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site