Ruslana Dolandırılmış :(

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- Óźšąæķńüźą - Šóńńźčé - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / International / Ruslana Dolandırılmış :(
Autor Beitrag
alper
Antwort 

Türk insanı hiç değişmeyecek mi:((((

Ruslana'yı Türkiye'ye davet edip Kemer'de konser verdiren Türk organizatörler Ruslana'nın ücretini vermeden kayıplara karışmış. Olay Türkiye ile Ukrayna arasında diplomatik krize neden olmuş.

Şimdi düşünün "Biz Türklere çok yakın insanlarız. Bu yarışma başka bir ülkede olsaydı katılmayı hiç düşünmezdim. Özellikle geldiğim günden beri Boğaz?a gidip İstanbul?u seyrediyor, enerji depoluyorum. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir enerji yok." diyen Ruslana'nın Türkler için düşüncelerinde ne gibi değişiklikler olmuştur.
Hiç bi değişiklik olmamıştır demeyin çünkü Ruslana eylül için planlanan Türkiye turnesini iptal edip, ülkesine dönmüş bile.

Sık sık ve gururla Hürrem Sultan'ın torunu olduğunu dile getiren Ruslana yine aynı gururla söyleyecek mi. malesef biz Türkler böyleyiz. Allah bize akıl fikir versn.

Leg0l4s
Antwort 

Haberi okuyunca gerçekten çok üzüldüm. Biz Türk milleti hiç değişmiyeceğiz. Haberin ayrıntıları:
http://www.sabah.com.tr/gny/mag105-20040806-200.html

Nedved
Antwort 

Ķäą, ’ ģķīćīå ļīķ’ėą čē ķąļčńąķķīćī!

alper
Antwort 

nedved, can you write in english, we can't understand

Leg0l4s
Antwort 

Eminim bu olaydan sonra Türkiye'den soğumuştur. Bundan da vazgeçmiştir sanırım:
http://www.hurriyetim.com.tr/haber/0,,sid~6@nvid~443964,00.asp

_wildbeauty__
Antwort 

harbiden ya,bu Türk organizatörlerin azına .....
allahım okuyunca çook sinir oldum,çünkü RUSLaNA diğer bütün konserlerini iptal etmiş!!!!ne güzel hayaller kuruyodum diğer konserlere belki gidebilirm die,!!kızın paraya ihtiyacı yok ama Türkiye'ye olan bütün güveni sarsıldı, bir daha Türkiye'yi ya da Hürrem Sultan'ın torunu olduğunu över mi bilemiorum,ama sanmıyorum,düşünün Tarkan'ı yada en iyi Türk sanatçılarından biri olan Musti'yi dolandırsalar bizim Ukraynalılara güvenimiz kalır mı ya???? neyse inşallah RUSLANA , onu seven Türklere ve Türkiye'ye küsmez!!! yoksa gidip o organizatörleri bulup,beyinlerine 5er kurşun SIKARIM!!!

Leg0l4s
# Gesendet: 7 Aug 2004 21:20 - Edited by: Leg0l4s
Antwort 

Keşke Ruslana Türkçe bilsede bizim onun arkasında olup, Türklerin sadece onlar gibilerden ibaret olmadığını anlasa. Türkiye'yi bu kadar sevdiğinden belki bunları düşünmez ama tüm konserleri iptal etmesi herşeyi ortaya koyuyor. Bu yazdıklarımı bir şekilde okumasını dileyip herkes bikaç mesaj gönderiyim.

Ruslana, all the Turkish people with you. And we love you. Please, don't cut your relation with Turkey. Turkey always with you..

Ira
Antwort 

alper:
well, that's exactly what Nedved said - that she didn't understand anything from what was written!

Leg0l4s
# Gesendet: 7 Aug 2004 21:34 - Edited by: Leg0l4s
Antwort 

Ok, why didnt she ask in eng? If she asked, we would say. And we cant speak ukr. Only eng

alper
Antwort 

Leg0l4s, i agree with you..

and ira, the topic for turkish fans.. is there any problem for others?

_wildbeauty__
Antwort 

yeah alper,they can speak in their own languages,so why cant we???
buarada bence Ruslana harbi kesti ilişkileri çünkü olay bu adar büyüdüğüne göre!! ne o öyle devletler , dış işleri bakanları falan haber göndermişler!! demek ki RUSLANA bayaa bi sinirlenmiş ki bu kadar olay yarattılar!

alper
Antwort 

korkarım haklısın, ama şu aralar Ruslana'nın Emre Altuğ'la bi projesi var ( Ruslana'nın bir Emre Altuğ hayranı olduğunu biliyosundur). inşallah o projeyi de iptal etmez ve bu olaylar burada kapanır.

herşeye rağmen TURKISH PEOPLE LOVE RUSLANA

hitman0907
# Gesendet: 7 Aug 2004 23:13 - Edited by: hitman0907
Antwort 

aa ben bunu yeni gördüm.Halbuki "Lastest Events' bölümüne yazmıştım.neyse.O ingilizce.

I wrote this news a few minutes ago on "Lastest Events" before I've seen this topic.The topic is "RUSLANA CANCELLED CONCERTS IN TURKEY!!!".

Ok?

Leg0l4s
# Gesendet: 7 Aug 2004 23:42 - Edited by: Leg0l4s
Antwort 

Bi türlü aklımdan da atamıyorum şu olayı. Umarım büyümez. Biraz abartı oluyo ama kendimi tutamıyorum. Buraya mail bile atabilirim birazdan. ruslana@luxen.lviv.net Ama okunğundan şüphem olduğu bi adrese de gereksiz mail atmak istemiyorum.

Turkish_Ruslana_Fan
Antwort 

ya Ruslana Antalyadan ev falan da alcakmıştı o da mı iptal oldu? Bende Antalyaya sırf Ruslana için gidiyordum.Abi ne alıp veremedikleri Ruslanayla hiç anlamadım.Neyse Ruslana ya geçmiş olsun diyelim.

RUSLANA WE LOVE U SO MUCH :)))

_wildbeauty__
Antwort 

Antalya'da yazlık işi sadece bi haberdi,yani kesin bişi diilldi,onu da iptal ederse,ooff off!!
Legol4s
ben de mail atmayı falann düşündüm,ama okuduğunu sanmıyorum,ayrıca uzun zaman maillerine bakmayınca gelen mailler kendiliğinden silinio! okumaya kalksa bile bizim maillerin inbox'da olacağını sanmıyorum...umarım anlatabilmişimdir...

Leg0l4s
Antwort 

Şu an için bişey yapılamaz gibi zaten. Bakalım ilerleyen günlerde neler olucak.

alper
# Gesendet: 8 Aug 2004 14:06 - Edited by: alper
Antwort 

ruslana mailleri okusa bile ne türkce biliyo ne de ingilizce, e bizde ukraynaca bilmiyoz..bekleyip görecez ama bana kalırsa emre altuğ Ruslana'nın gönlünü almayı başarır..

_wildbeauty__
Antwort 

yaa ben emre altuğ'a gıcık oluyorum!!!!ama inşallah RUSLANA'nın gönlünü almayı başarır!
ruslana direkt olarak okumuyo emailleri,önce grubun diğer üyeleri okuyo,sonra o,zaten Vasyl yardım edio ona sürekli...
bu arada Emre Altuğ nassı konuşcak ki??yine Vasyl yardın edicek!

Leg0l4s
Antwort 

Sonuçta bire bi konuşamıcak. Bu olayın kapanması bana göre biraz zor görünüyo.

hitman0907
Antwort 

Beyler konuyu "Latest Events' bölümündeki konuda İngilizce olarak konuşsak.Daha iyi olur.

Ben ukraybaca konulara bakmıyorum.Açanlara da sinir oluyorum.Şimdi biz yapmayalım bence böyle bir şey.

tabii bu benim fikrim.

alper
Antwort 

bence bu topic aynı zamanda onlara ders olur, biraz daha devam edelim ki ne olduğunu anlasınlar:)))

belki kalbi kırıldı ama Ruslana gibi bir kişiliğin ikinci vatanım dediği bir ülkeden bu kadar kolay vazgeçeceğini sanmıyorum. inşallah öfkesi çabuk geçer ve bizim dışişleri bakanlığı da olay tatlıya bağlar.

_wildbeauty__
Antwort 

alper yemin ederim kalbimden we aklımdan geçen herşeyi yazmışsın:)) saol.. we bence de burada yazmaya dewam edelim sonuçta burası Ruslana'nın fan sitesi,ingilizce yada ukraynaca konuşmak zorunda diiliz,hem ortada bi sorun war we,bu sorun bizim ülkemizle ilgili!! türkçe yazışmamızda bi sorun yooook bence!

Turkish_Ruslana_Fan
Antwort 

Ya bu dil sorunu nasıl çözlücek abi ya.Bazıları diyoki Ukrayna Rusça konuşuyo ama bazlırıda Ukraynaca konuşuyo diyo şimdi hangisi doğru alakasız bi konu ama madem burda türkler var fikrimi söyleyeyim dedim.Birazcık Rusça biliyorumda benim dayım Rusyada büyüdü.Dolayısıyla Rusça da konuşuyo.Ben Ruslanaya Rusça bir mail atabilirim mesela

_wildbeauty__
Antwort 

mail atman çoook ii olur:)) zaten Ukrayna'lılar Rusça da konuşuyolar...

Turkish_Ruslana_Fan
Antwort 

tamam deniycem :))

_wildbeauty__
Antwort 

ok, spasiba Turkish_Ruslana_Fan :))

Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 112 [2 Mar 2020 00:27]