„то будем дарить? (22)

- Home - Registrierung - Antwort - Suchen - Statistik - Regeln - FAQ

- ”крањнська - –усский - English - Deutsch - 

Ruslana Forum / Official / „то будем дарить?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
Autor Beitrag
Ruslanochka
Antwort 

UFO_N

UFO_N
Antwort 

Ruslanochka

when's your birthday? do you like planets? do you need a recording studio?

Ruslanochka
Antwort 

UFO_N
My Birthday 17th of September. Will you give me studio?

Alex__Angel
# Gesendet: 19 Mai 2010 19:05 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

pascha

вита не имеет ни какого отношени€... ќна не может заставить людей что то сдесь песать... Ѕла-бла-бла, ... (почитайте эту тему), она может быть примером дл€ других... но это не нужно ни ей ни многим остальным ...

ЌасчЄт замма тойсь про замма вы про себ€ за€вили как € понемаю...
Ќет и еще раз нет, разве вы не читали то что € написал выше? (я вже не рег≥ональний представник, в додаток € вийшов з фанклубу) «ачем мне это? тем более € замом был и добровольно ушел...

у руслани таких ламп десь дуже багато, потр≥бно щось таке що купити не можна
ƒа? ѕравда? » откуда такие сведени€? Ќеужели с клипа Ђƒикий ангелї? ))
–азве € писал, что эту лампу нужно купить? Ќет, € предлагал купить лишь ее основу (электрическую часть)... остальное сделать своими руками.

P.S.  огда пишете, хот€ бы прогон€йте через Word, а то читать невозможно...

pascha
Antwort 

Alex__Angel Ћично дл€ мен€  вита есть примером...≈сли бы вы когда то видели еЄ в живую и общались с ней ,вы бы такого не песали.¬от вам всегда плохо...везде и всегда на форуме...ј если вы вышли из фан-клуба,то почему сдесь вы критикуете де€тельность президента фан-клуба???если вы фанат –усланы то пешите про –услану,а не про фан-клуб учасником которого вы не €вл€етесь...
Ќет и еще раз нет, разве вы не читали то что € написал выше? (я вже не рег≥ональний представник, в додаток € вийшов з фанклубу) «ачем мне это? тем более € замом был и добровольно ушел..
 вита и фан-клуб , прекрасно знает что и кому нужно...‘ан-клуб -это коллектив где люди с разными характерами та одинаковым увлечением,где невозможны конфликты.я ищЄ раз подчЄркиваю,что вы не €вл€етесь учасником фан-клуба,но только от вас можна услишать про то как им не нравитьс€ президент или фан-клуб...
у руслани таких ламп десь дуже багато, потр≥бно щось таке що купити не можна ƒа? ѕравда? » откуда такие сведени€? Ќеужели с клипа Ђƒикий ангелї? )) –азве € писал, что эту лампу нужно купить? Ќет, € предлагал купить лишь ее основу (электрическую часть)... остальное сделать своими руками.
мда....уж...ну и иде€....
≈сли вам бы не было это интерестно,вы бы это не читали...не хотите читать,не читайте.

Alex__Angel
# Gesendet: 19 Mai 2010 19:47 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

Ћично дл€ мен€  вита есть примером...
Ќе вижу, € знаком с  витой и думаю у нее сейчас действительно серьезные причины, что бы не удел€ть ф/к столько времени сколько было за€влено в начале... надеюсь, ¬ы (фаны) не берете пример с этого и не ищете Ђпричинї что бы не продвигать ф/к.
то почему сдесь вы критикуете де€тельность президента фан-клуба
я критикую президента? “а что вы, думаю она сама прекрасно понимает ... » снова вы не внимательны, (≥нколи заходжу сюди щоб попинати в напр€мку розвитку) ≈сли бы € хотел критиковать президента € бы мог подн€ть тему подобную той на которую € ссылалс€ выше, но € этого не делаю, потому что не считаю это необходимым.
если вы фанат –усланы
ѕфе, *отплевываетс€ в сторону и, € бы счел это за оскорбление если бы не понимал что это по незнанию ... снова открывает книгу... фанат
мда....уж...ну и иде€
ѕокрайне мере нет их отсутстви€...

Ulyana
Antwort 

ороче,люди, перстаньте сваритис€!¬важайте, що в≥д ‘ранк≥вська подарунок вже готовий. ≤де€ у мене звичайно з"€вилас€, бо в мене ≥дей повно, з ¬≥рою (рег. представник) € вже зустр≥лась щойно, все њй розказала ≥ ми купили вже все те, що треба дл€ цього супер-ориг≥нального подарунку! ¬ суботу нед≥лю будем робити. “≥льки скаж≥ть. чи хось цей подарунок в киЇв≥ зловить ≥ чи вчасно –услан≥ передасть, бо € маю бути впевнена дл€ чого € це роблю!

pascha
Antwort 

Ulyana зателефонуй  в≥т≥ завтра... подарунки передадуть не –услан≥ а в оф≥с

Ulyana
Antwort 

pascha
я к¬≥т≥ написала в контакт≥. €кщо вона не в≥дпов≥сть, то подзвоню. ј чому в оф≥с? жаль...н≈ той ефект...

ivanovivan
Antwort 

—под≥ваюсь встигнути щось придумати...

__kvitoslava__
Antwort 

Alex__Angel
ѕрошу припинити обговоренн€ мене! я дуже вд€чна що ти прид≥л€Їш ст≥льки уваги моњй персон≥, але тут це недоречно.
≤ €кщо ти вийшов з фк, то дуже прошу не починати тут знову розб≥рки.я не можу заставл€ти людей бути активними. ≤ €кщо € не заходжу сюди, це не значить , що € н7≥чого не роблю. ¬»Ѕј„!ћоже дл€ тебе ≥ не роблю, але ти ж нав≥ть не в фк!

Ulyana
я обов*€зково зустр≥ну ус≥ над≥йслан≥ подарунки, можете не турбуватис€!!!

ўе не факт, що –ус€ зможе зустр≥тис€ 24-го... ÷е може трапитис€ к≥лькома дн€ми п≥зн≥ше, так що час ще Ї!

ivanovivan
я вевнена, що встигнеш!

Alex__Angel
# Gesendet: 20 Mai 2010 05:22 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

Ulyana
ћи не сваримось, ми намагаЇмос€ дос€гнути взаЇморозум≥нн€.

__kvitoslava__
“огда тебе надо обратитьс€ еще и к ѕаше, так как в обсуждении участвуют минимум двое.
—транные у вас пон€ти€ о разборках. я кого-то оскорбил, облил гр€зью, нарушил правила форума? Ќет. я ни вкоем случае не утверждаю, что ты ничего не делаешь и €вл€ешьс€ причиной не активности фанов –усланы. “ут причины в другом, и € их понимаю...

але ти ж нав≥ть не в фк
„то-то мне это напоминает... Ђ“ы не с нашей песочницы...ї
ƒаже если € не ф/к, € могу, иногда, подкинуть идей, участвовать в конкурсах, (просто так Ц дл€ себ€), если попрос€т - помочь.

pascha
Antwort 

__kvitoslava__ —кажы,готовить нам от области подарок??если да то уже за него возьмусь...
Ulyana так в оф≥с.... чи €кщо нам повезе то буде €кийсь концерт на ц≥ дн≥=)
€ переживаю,що € не встигну..

pascha
Antwort 

“огда тебе надо обратитьс€ еще и к ѕаше, так как в обсуждении участвуют минимум двое.—транные у вас пон€ти€ о разборках. я кого-то оскорбил, облил гр€зью, нарушил правила форума?
¬от лично вам всегда и везде не хорошо...Ќет,почему,идеи то нам нужны но критиковать рукодство и фан-клуб учасником которого вы больше не €вл€етесь Ќ≈ Ќјƒќ...я ето раз сто уже писал.ћы себе сами с етим разберЄмс€,Їсли нужно будет.ЌасчЄт облил гразью...¬ы прочитайте свои сообщение € некогда просто так нечего не делаю и не говорю...Ќа сколько € знаю что вы от мен€ на лет 10 старше.“ак такие люди должны поддержывать,а не делать конфликты...

Alex__Angel
# Gesendet: 20 Mai 2010 12:05 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

pascha
’уф... „то никак не успокоитесь? ћожет перейдем в другую тему или в аську? ;)

pascha
Antwort 

__kvitoslava__ расскажы ,как лучше передавать подарки и до какого числа?зарание спасибо

Olena Soltysyak
Antwort 

__kvitoslava__
“ак €к € зрозум≥ла, що цього року кожна область св≥й подарунок готуЇ дл€ –услани?
якщо чесно, € ѕашу п≥дтримую, що €кщо б ми сп≥льний зробили, в≥н би був ц≥нн≥ший, н≥ж розпилюватись на багато м≥н≥ подарунк≥в.
(ƒумки в слух).

Ruslanochka
Antwort 

Olena Soltysyak
€кщо б ми сп≥льний зробили, в≥н би був ц≥нн≥ший
згодна з тобою на вс≥ 100%)), але зробити подарунок областю прост≥ше,н≥ж вс≥м ф\к, тим паче, що лишилось дуже мало часу)))

gnick1
Antwort 

можна щоб кожна область купила щось однакове.. але зв"€зане саме з тою областю...

наприклад.... (це т≥льки приклад) вс≥ купують магн≥тики - але кожен з них р≥зний (в≥дпов≥даЇ за свою область)....

тобто зрозум≥ли що € маю на уваз≥?

pascha
Antwort 

Olena Soltysyak Ruslanochka д€кую...–еально 25 подарунк≥в ну звичайно це буде вб≥льшост≥ сувен≥ри=)ми,звичайно,вз€лис€ за це д≥ло дуже п≥зно..тож за пару дн≥в окр≥м €кихось подарунк≥в €к≥ Ї в магазинах не придумаЇш...

__kvitoslava__
Antwort 

Ѕагато областей не зможуть або не можуть або не хочуть готувати подарунки, тож њх буде не так багато. ≤ поставте себе на м≥сце ≥менинниц≥:€кщо б у вас було ст≥льки друз≥в, ск≥льки нас у фк, вам було б приЇмн≥ше отримати один подарунок в≥д вс≥х, чи в≥д кожного окремо щось своЇ, щось особливе,характерне кожному з них? «гадайте њњ день народженн€ три роки тому, коли була велика зустр≥ч з фанами ≥ кожний прив≥з њй подаруночок. ’≥ба погано було? ÷ього року, нажаль, такоњ зустр≥ч≥ не буде, але це не означаЇ, що буде мало подарунк≥в ;)

Alex__Angel
# Gesendet: 20 Mai 2010 18:15 - Edited by: Alex__Angel
Antwort 

≈ще иде€... –услана, ведь, любит кактусы... такого у нее точно нет :–

http://crochetclub.net/blog/2010/03/23/kaktus-igolnica-i-fialka/

pascha
Antwort 

__kvitoslava__ добре будемо по област€х.не маю питань..нарахунок одного выд всього фк ми не маэмо часу....

We wild
# Gesendet: 20 Mai 2010 18:38 - Edited by: We wild
Antwort 

Alex__Angel

актус-гарна ≥де€!
ј €к щодо ведмедик≥в, –услана маЇ велику колекц≥ю р≥зних статуеток та вс€ких плюшевих ведмежат, можливо б ≥ ми щось таке њй подарували?

Olena Soltysyak
# Gesendet: 21 Mai 2010 11:09 - Edited by: Olena Soltysyak
Antwort 

gnick1
“а н≥в≥що –услан≥ €к≥сь стаканчики в≥д област≥, чи магн≥тики, що символ≥зюють область, на те все потр≥бно багато м≥сц€ вид≥л€ти вдома –услани. “акого в –услани завалом.

pascha
ћагазин однозначно залишаЇтьс€.

__kvitoslava__
“и президент, ти ≥ керуЇш, але €к на мене, то краще один ≥ набагато кращий, н≥ж маленьк≥ подарунки, ≥ не в≥домо, чи –услана зможе њх використовувати, х≥ба що на себе будуть пилюку збирати. (ƒумки в голос). ≤ ти,  в≥та, будеш б≥льше до пот€г≥в б≥гати, щоб ус≥ подарунки позустр≥чати, н≥ж один, але г≥дний того.

We wild

¬ –услани њх ≥ так багато, нав≥що ще одного.

------------------------

Ќу менше з тим.

Ruslanochka
Antwort 

Olena Soltysyak
краще один ≥ набагато кращий, н≥ж маленьк≥ подарунки
≥ €к ти соб≥ це у€вл€Їш, за три дн≥ до дн€ народженн€!

Alex__Angel
Antwort 

Olena Soltysyak

на те все потр≥бно багато м≥сц€ вид≥л€ти вдома –услани...
¬о-во, лучше словами (открыткой) и проблема захламленности дома решина ))

Olena Soltysyak
# Gesendet: 21 Mai 2010 11:33 - Edited by: Olena Soltysyak
Antwort 

Ruslanochka
я написала €к це можна зробити, €кщо зможеш почитай моњ пости на стор≥нц≥ 21.

Alex__Angel

ѕросто €кщо багато ≥ маленьких (тобто безкорисних), то нав≥що так.

Ulyana
Antwort 

ѕросто €кщо багато ≥ маленьких (тобто безкорисних), то нав≥що так.
ћожливо, олена ≥ права. але це залежить в≥д тих хто њх робить, треба брати в≥дпов≥дальн≥сть за те €кий цей подарунок,чивдалий ≥ чи ц≥нний. Ќеобов"€зково подарунок маЇ бути корисним. можна чимось просто милуватис€, €кщо воно гарне. ƒо реч≥, напевно в≥д ‘ран≥квська цього дн€ народженн€ подарунку не буде. ¬и вже вибачайте. але € так зрозум≥ла, що €кщо подрунки передаютьс€ в оф≥с, то вони до –услани не д≥йдуть, тод≥ взагал≥ нашо так паритись €к € збиралась.  раще ж при зустр≥ч≥, це вс≥м зрозум≥ло.

Olena Soltysyak
Antwort 

Ulyana
”л€нко, вс≥ подарунки передаютьс€. Ќе переживай.
“ак, ти права, може бути щось маленьке але ц≥нне, напр. щось з ювел≥рного магазину.

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
Deine Antwort
             :) ;) :-p :-( ... Disable smilies

» Name  » Passwort 

- Home -

Online now: Guests - 1; Members - 0
Most users ever online: 43 [29 Mai 2020 02:21]

forum script miniBB™ © 2001-2020 admin | Ruslana. Official site